Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Teljes K.O.?
Egyébként szvsz faszság volt bedobni Palmert 0 playbookkal meg kb. 0 összeszokással, de hát a coach biztos jobban tudja.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
McClain játszani fog, de nem edzett a héten valóban.
Rock is visszatér.

Az hogy ki kezd, az meg még mindig kérdéses teljesen. Nincs erre valami kötelező szabály, hogy meccs előtt meg kell nevezni a kezdőt és kész?Bruce
Szerintem csak az aktív-inaktív státuszra van szabály.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
McClain játszani fog, de nem edzett a héten valóban.
Rock is visszatér.

Az hogy ki kezd, az meg még mindig kérdéses teljesen. Nincs erre valami kötelező szabály, hogy meccs előtt meg kell nevezni a kezdőt és kész?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok mire megy majd a Raiders az új irányítójával! Szerintem ezt a meccset behúzza. 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mi a helyzet McClainnel? Játszik?empty taxi
Úgy olvastam, hogy nem edzett a héten, szóval kérdéses.
Meg az is, hogy ki kezdene helyette.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mi a helyzet McClainnel? Játszik?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Oakland Raiders head coach Hue Jackson seemed to indicate more than one quarterback would be used in Week 7 against the Kansas City Chiefs when he said "would run out there first," leading to speculation QB Terrelle Pryor might possibly be used in the Wildcat formation.Bruce
Csak elkapó lesz végül, jól mondták páran. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Dave Rayner érkezik, Janikowski visszatérése a bye week után várható.vassadi
Hát akkor most kivételesen nem árt majd, ha az offense is szerez pontokat...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Dave Rayner érkezik, Janikowski visszatérése a bye week után várható.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders head coach Hue Jackson seemed to indicate more than one quarterback would be used in Week 7 against the Kansas City Chiefs when he said "would run out there first," leading to speculation QB Terrelle Pryor might possibly be used in the Wildcat formation.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
A legújabb hírek szerint nem Palmer fog kezdeni vasárnap.vassadi
Jó döntés, túl nagy a hype és az ár, egy nem túl fényes kezdéssel könnyen haza lehetne vágni az egészet.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A legújabb hírek szerint nem Palmer fog kezdeni vasárnap.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egy faja kis cikk Palmer-ről: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/10/21/week-7/index.html
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Azt sem tudtam, hogy Rolando McClain, aki ma már edzett, unokatestvére a KC FB-jének Le'Ron McClain-nek 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hmm ez eddig meg sem fordult a fejemben. Janikowskiról azt írták, hogy valami sérüléssel bajlódik, de ez már a meccsen kezdődött, mert a fake FG is azért lehetett, mert onnan nem rakta volna be, vagy nem akarták kockáztatni, hogy súlyosabb legyen a sérülése, illetve amikor az 5 yardosukon nekimentünk negyediknek is valószínűleg ezért volt. Bár a kickoffokat azért rúgta még utána, meg a fake FG után is az extrát, de ebben sajnos van ráció.
A mai edzésen is lassan mozgott csak Jano, ami nagyon rossz hír. :S
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Sztem Palmer kezd.

Nem kell még a full playbook...egy a mostani meccsre összerakott rövidített playbookot meg sztem meg tud tanulni, főleg ha Hue olyan playeket választ többnyire passz esetén amik ismerősek CPnek a Bengalsos időkből...
A kérdés sztem az, hogy az elkapókkal mennyire tud összhangba kerülni 4-5 nap alatt...ezt mondjuk segíti, hogy az első edzés után rögtön DHB és Ford ottmaradt vele dobálni, tegnap Murphyvel túlórázott a hírek szerint...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát szvsz Ha letéped Palmer egyik lábát és kezét, a másikakat meg eltöröd, akkor is több esélyed van vele, mint Bollerrel 😛 😀
Persze nem tudom Palmer milyen tényleges állapotban van, illetve, hogy valamilyen szinten a playbookot be tudja-e tanulni addig, de szerintem jobban járnátok ha már most kezdetnétek őt, mintsem Bollert.fetomy
Persze Palmer jobb irányító, ehhez nem is fér kétség. De jobban ismeri Boller a playbook-ot, jobban a társakat, benne is van a játékban, mert múlt héten azért játszott több mint egy félidőt. De ennek ellenére azt mondom, hogy vele sincs több esélyünk, mint Palmerrel. Ez azért jelent valamit.

Campbell-el kicsit előrébb lennénk. De Palmer nála is jobb jóval szerintem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát szvsz Ha letéped Palmer egyik lábát és kezét, a másikakat meg eltöröd, akkor is több esélyed van vele, mint Bollerrel 😛 😀
Persze nem tudom Palmer milyen tényleges állapotban van, illetve, hogy valamilyen szinten a playbookot be tudja-e tanulni addig, de szerintem jobban járnátok ha már most kezdetnétek őt, mintsem Bollert.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Feljövőben a Chiefs? Kösz a csapat nevében! 😀 Megvertük (éppen hogy!) a Vikes+Colts párost, azért ez nem akkora diadal.
Múlt héten olvasgattam egy cikkben, hogy így már csak 46% esélyünk van az 1/1re. Nagyjából majd lesz most ezután két meccs a Miami+Denver, ahol kicsit szépíthetünk, aztán vagy 5 zakó.
Így vagyunk mi feljövőben. Inkább a távoli jövőben, mint fel.

Engem a meccsen (és a szezonban) Palmer+védelem kérdésen kívül külön érdekel egy dolog. A sok fiatal. Ki fogja végre már beváltani a hozzá fűzött reményeket (liga szinten az elitbe jutni)? Mert ígéretes ifjonc van szép számmal éppenséggel.
A Chiefsben hosszú időkre találhatnak ugyanis játszótársat maguknak. (Ott azért inkább beszélhetünk ilyen értelemben beváltott ígéretekről, szal ők maradnak is ott 8-10 évre). Én ezt biztos külön fogom figyelni legalábbis.ulpianus
Az nem számít, hogy kiket vertetek meg, a lényeg az hogy nyertetek. Ezért szerintem feljövőben vagytok. A kezdeti sérülésekből és sokkból, most már látszik, hogy van futójáték Charles nélkül is, illetve a passzjáték is egyre jobb, hála Bowe-nak. Egyébként a Vikings nem olyan rossz csapat azért, hogy ne legyen nagy fegyvertény legyőzni őket.

Amúgy ha jól vettem ki Hue szavaiból, azért még korántsem biztos, hogy Palmer fog kezdeni. Meg amúgy egyébként sem vagyok biztos, hogy Palmerrel több esélyünk lenne mint Bollerrel. Ha mondjuk Campbell egészséges marad és ő kezd, akkor 55-45-re venném az esélyeket, de így nem tudok különbséget tenni, se Palmerrel, se Bollerrel.

A másik ami még ide tartozik, hogy a Raidersről meg most azt mondják, hogy azért fut olyan jól McFadden, mert a liga alján található futás elleni védekezésű csapatok ellen tudott csak futni. Nézzük:
Broncos 22 att 150 yard 6.8y/a - 4.0 yardot enged próbálkozásonként a Broncos (13. az NFL-ben)
Bills 20 att 72 yard 3.6y/a - 5.1 yardot enged a Bills próbálkozásonként (29.)
Jets 19 att 171 yard 9.0y/a - 4.3 y/a (17.)
Patriots 14 att 75 yard 5.4y/a - 4.3 y/a (17.)
Texans 16 att 51 yard 3.2y/a - 4.6 y/a (21.)
Browns 20 att 91 yard 4.6 y/a - 3.9 y/a (10.)
Összesen 111 att 620 yard 5.6y/a

Szóval ezek szerint a Texans és a Bills tartozik az alsó harmadba mondjuk. Ezek ellen pont nem futott túl jól, mert még a 4 yardot sem érte el átlagosan.
A középső harmadba tartozó csapatok ellen futott a legjobban, kivéve a Pats-et, de még itt is átlag felett futkározott.
A legfelső harmadban lévő Browns ellen átlagosan futott 4.6 yard-os átlag.

Ezen kategória szerint a Chiefs 3.8 yard/att átlagával 7. az NFL-ben, tehát valóban a legkeményebb futás elleni védelemmel találhatják magukat szemben. De ha megfutja a 4.2-4.6-os átlagot, mondjuk 20 futásból, akkor olyan 90 yard körül zárhat, ami nem annyira rossz.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igen ezt én is olvastam, hogy sokkal több a blitz, valszeg ezért is hozták ide Ndukwe-t, mert ő jó blitzelő, ....
Bruce
Pontosan. Ez az erőssége illetve a mentális tulajdonságai. Megnéztem a legutóbbi 2 meccseteket. Tökéletesen illik a rendszerbe. Futást is jól fog és elég jól olvas játékot. Csak egy-egyezni nem szabad hagyni mélyen. Ott komoly gondjai vannak. Erre persze vannak sokkal jobb safetyk a keretben. Pályán lehet már vasárnap is? Mi a hír róla?nasheem
Erről nem nagyon olvastam még semmit, kérdés az is hogy milyen állapotban van, de ha az orvosin átment, akkor biztosan jó az állapota. Curry pl. egy edzés után játszott a múlt héten. Szóval nincs kizárva, hogy játszik. De mivel most volt a Palmer trade, így elsikkad egy kicsit a dolog. Kiderül mindenesetre a hétvégén. Egyébként valszeg játszani fog valamennyit, ha csak a spec teamban is, de sztem fog.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Igen ezt én is olvastam, hogy sokkal több a blitz, valszeg ezért is hozták ide Ndukwe-t, mert ő jó blitzelő, ....
Bruce
Pontosan. Ez az erőssége illetve a mentális tulajdonságai. Megnéztem a legutóbbi 2 meccseteket. Tökéletesen illik a rendszerbe. Futást is jól fog és elég jól olvas játékot. Csak egy-egyezni nem szabad hagyni mélyen. Ott komoly gondjai vannak. Erre persze vannak sokkal jobb safetyk a keretben. Pályán lehet már vasárnap is? Mi a hír róla?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Feljövőben a Chiefs? Kösz a csapat nevében! 😀 Megvertük (éppen hogy!) a Vikes+Colts párost, azért ez nem akkora diadal.
Múlt héten olvasgattam egy cikkben, hogy így már csak 46% esélyünk van az 1/1re. Nagyjából majd lesz most ezután két meccs a Miami+Denver, ahol kicsit szépíthetünk, aztán vagy 5 zakó.
Így vagyunk mi feljövőben. Inkább a távoli jövőben, mint fel.

Engem a meccsen (és a szezonban) Palmer+védelem kérdésen kívül külön érdekel egy dolog. A sok fiatal. Ki fogja végre már beváltani a hozzá fűzött reményeket (liga szinten az elitbe jutni)? Mert ígéretes ifjonc van szép számmal éppenséggel.
A Chiefsben hosszú időkre találhatnak ugyanis játszótársat maguknak. (Ott azért inkább beszélhetünk ilyen értelemben beváltott ígéretekről, szal ők maradnak is ott 8-10 évre). Én ezt biztos külön fogom figyelni legalábbis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igen ezt én is olvastam, hogy sokkal több a blitz, valszeg ezért is hozták ide Ndukwe-t, mert ő jó blitzelő, igaz Huff és Branch is az volt tavaly, illetve idén Giordano is megcsillantotta ebben a tehetségét.

Kicsit a védelem tehát kezd átalakulni, remélhetőleg valóban a kedvezőbb irányba mutat a fejlődésük!

Félek egyébként a Chiefs elleni meccstől, mert feljövőben vannak és nagyon fontos számukra ez a győzelem, egyrészt a tavalyi vereségek miatt, másrészt akkor már csak egy W-vel lennének tőlünk lemaradva, amit a mi Bye week-ünk alatt be is hozhatnak. Nagy tehát a tét mindkét csapat számára.
Nekünk is győznünk kell hogy versenyben maradhassunk a csoportban. Aztán van egy extra hetünk a sérülések felgyógyulására és hogy Palmer felvegye a csapat és az NFL ritmusát.

A bye után remélem Reece visszatér és a két CB közül legalább az egyik.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Nagyon sokáig dillemáztak, hogy megműtsék-e Palmer könyökét, de ő nem nagyon akarta a dolgot, mert nem garantált a siker, asszem Delhomme-nak volt ilyen sérülése, műtötték, és sosem lett olyan, mint előtte.

Viszont Palmer esetén szerintem leginkább a súlyos térdsérülése nyomta rá a bélyegét a játékára, valahogy azóta érezni időnként, hogy tart a védőktől.somoskovig
Igen térd, amit először vállnak írtam...
Azóta fennt is javítottam, hogy állítása szerint 2,5-3év volt teljesen helyre jönni belőle...ez 2009 magassága, addigra meg ugye megvolt a könyök gond...hát érdekes lesz látni tényleg egészséges-e és ha igen akkor úgy mit tud nyújtani...
Ezt a védőktől való félelmet majd figyelem meccseken...nem egy jó dolog egy NFL QBnál...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
Egy két érdekes infót bedobok...Al Davis távoztával milyen változások figyelhetők meg:

Some interesting things have been occurring since the passing of Mr. Davis.

There was a long standing debate about different topics and how the team would change in his inevitable absence.

Since his passing, we've see a lot of reshaping.

-Legacy player Bruce Davis was cut with Curry filling his roster spot.

-Jerome Boyd a converted LB was cut and his place given to Ndukewa.

-Joe Porter was cut and the Raiders worked out Sheppard who was cut earlier

-Carson Palmer was brought in to replace injured QB Campbell (Davis's choice) for now and the immediate future.

Here is an interesting quote I say today:

Paul Gutierrez
Quote:
Per @JoshDubowAP, @Raiders blitzed 7.5 times per game first four games, 21.5 past two games. #thingsthatmakeyougohmmmmm


Davis' defensive theory was rush 4. In the two games since his passing, 21.5 blitzes and ironically, the Raiders defense showed improvement in all areas over the last 2 games.

Winds of change are coming. That stat on the blitzes was shocking to me. We've all questioned, argued and debated the defensive scheme under Davis' watch.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!