Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2013-ban 2. kör megy.

ha jó lesz Palmer, akkor első.Höri
Most csak én vagyok hülye vagy ez tényleg egy kapitális baromság?
Esküszöm jobban jártak volna ha Stantonért adnak egy 7.kört.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2013-ban 2. kör megy.

ha jó lesz Palmer, akkor első.

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
@JayGlazer The Raiders & Bengals are close to a trade that would send Carson Palmer to OAK for a first-rounder in 2012 and a conditional pick in futureHöri
al tribute game után al tribute trade
😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
A kondicionális pick is lehet első kör 😀 (Magyarul lehet, hogy két első kört adtok érte)tenorx
Gondolom, ha SB MVP...

Kurvara rizikos lepes es most nem orulok...gondolom lesz vmi restructure is, mert cap ala is be kell pakolni vhogy...

Szegeny JC itteni palyafutasa veget is er igy...

Nagyon kivancsi leszek...ha Hue mondjuk kihozza belole a top formajat meg jol is jarhatunk, de tul sok itt a ha meg a riziko

Ez mar official?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Atyaég.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ekkora faszokat úristen. Úgy látszik itt mégsem Al volt aki hülye, hanem valaki más... :S
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ez hülyeség, Palmer 3. kört sem ér meg, nem hogy elsőt :S
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A kondicionális pick is lehet első kör 😀 (Magyarul lehet, hogy két első kört adtok érte)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
@JayGlazer The Raiders & Bengals are close to a trade that would send Carson Palmer to OAK for a first-rounder in 2012 and a conditional pick in futureHöri
Al után, ahogy állnak a dolgok, itt két évig nem lesz draft. Ilyen alibi 6+7. kör esetleg marad mutatóba.

Seymourra is azt mondtam, hogy ennyi idősen nem érte meg, ő is kockázatos (sérült) volt. Más kérdés, hogy még így is leghasznosabb első körös oaklandi pick évek óta. És ez most nem TOP15 pick lesz talán.

Tény azonban, hogy Palmerek nem loholnak ötösével csapat után. Bejöhet ez is, miért ne? Ha egy Pryor harmadik kört ért, akkor ez is logikus, JC kiesése után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@JayGlazer The Raiders & Bengals are close to a trade that would send Carson Palmer to OAK for a first-rounder in 2012 and a conditional pick in future

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nálunk volt a dagi workouton! 😂TST
Mekkora ötlet 😀Döme
Akkor nem csak én látok benne rációt. 😊 Ha visszajönne kíváncsi lennék a reáksönökre a csapaton belül! 😀TST
esküdj...JMR Work Out-n Oakland-ben?! (már ha ő a Dagi)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
Per pillanat inkabb Boller moge varhato back up sztem, de a trade oociok lezarasaig biztos nem mondhato ugyebar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nálunk volt a dagi workouton! 😂TST
Mekkora ötlet 😀Döme
Akkor nem csak én látok benne rációt. 😊 Ha visszajönne kíváncsi lennék a reáksönökre a csapaton belül! 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Nálunk volt a dagi workouton! 😂TST
Mekkora ötlet 😀
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nálunk volt a dagi workouton! 😂TST
Biztos csak NT-nek...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nálunk volt a dagi workouton! 😂
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jason La Canfora jelenti, Todd Bouman érkezik próbajátékra Oaklandbe. Az elmúlt pár évben nálunk volt örökös beugró(vagy 8szor lett leigazolva az elmúlt 3 évben, elküldve, még idén is), tavaly még 1× kezdett is a Kansdas ellen és nem játszott rosszul, annak ellenére, hogy már nagyon közel van a 40hez.iktriad
Bouman nem volt rossz azon a meccsen?
Ez finoman szólva is nézőpont kérdése akkor.

Két TD driveja volt. Egyik 3&10nél incomplete Egy OPI amit DPInak fújtak! Így jutottak a 20 yardosról az 1 azaz egy yardunkra.
Másik "jó drive" tök ugyanaz. Berryt ellökik és DPI!! annyira nyilvánvaló ,hogy olyat még nem láttam. Ezzel a saját 40ről jöttek a mi RZunk szélére.
Na ott volt egy jó passza, ez tény.
Ezzel ért TD közelbe és lett meg a 20 pont (KCnek 21). Aztán a bírók leálltak és nulla pont. (KC még 21). Viszont két borzalom picket dobott Bouman. Mindezt 50%os pontossággal.

Felőlem jöhet ide. És lehet máskor király volt, de azon a meccsen nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrard seruleset mashol is irjak...egy ilyen Bouman nem tudom minek...akkor mar Trent sztem...

A csapattarsak egyertelmuen kiallnak Boller mellett. Ha Hue is akkor moge jon back up es bizunk benne,h tud jo game manager lenni...meg persse abban,h a 6 het tenyleg eleg JCnek a visszateresre...Rolni
Tavalyi teljesítményünk alapján(mindkettő kezdett nálunk 1 meccsen tavaly, Edwards másfél meccset játszott, Bouman egyet):

Todd Bouman >>> Trent Edwards
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
Garrard seruleset mashol is irjak...egy ilyen Bouman nem tudom minek...akkor mar Trent sztem...

A csapattarsak egyertelmuen kiallnak Boller mellett. Ha Hue is akkor moge jon back up es bizunk benne,h tud jo game manager lenni...meg persse abban,h a 6 het tenyleg eleg JCnek a visszateresre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason La Canfora jelenti, Todd Bouman érkezik próbajátékra Oaklandbe. Az elmúlt pár évben nálunk volt örökös beugró(vagy 8szor lett leigazolva az elmúlt 3 évben, elküldve, még idén is), tavaly még 1× kezdett is a Kansdas ellen és nem játszott rosszul, annak ellenére, hogy már nagyon közel van a 40hez.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Raiders' Jacoby Ford joins Travis Williams as only players in NFL history with four kick returns for TD within first 20 games of career.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Amúgy meg:

QB David Garrard tells Fox's Jay Glazer that he needs surgery for a herniated disk. Cross his name off the list for the Raiders.

A porckorong sérv nem játék, szóval tényleg ki lehet húzni a listáról Garrardot, ha igaz amit Jay Glazer mond
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én még a közvetítés alatt megmondtam, hogy 6 hét kihagyás vár rá 😊

Mostantól szólítsatok Dr Bruce-nak 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=350652#p350652
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
JC 6 hetet jelölt meg mint potenciális visszatérés...hát sztem ez optimista...megvolt a műtét, de azért ez a dobóválla...kiváncsi leszek mi történik...

Ha Hue csak back up-ot hoz Boller mögé azt is elfogadom...én csakúgy mint a játékosok bízom Hue döntésében...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
McCown tök fölös...akkor már inkább Pryor...

Ha back up kell Boller mögé akkor sztem Edwards a befutó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!