Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Amcsiban nincsen ilyen örökösödési mentesség elsőági leszármazott esetén?

De amúgy majd kiderül, hogy mi lesz, csak már mennek az okosságok a fórumokon.Bruce
Csak a feleség esetében lehet szó teljes mentességről.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Amcsiban nincsen ilyen örökösödési mentesség elsőági leszármazott esetén?

De amúgy majd kiderül, hogy mi lesz, csak már mennek az okosságok a fórumokon.
több mint 12 éve
gsn 3 548
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
Az sem jelent semmit, mert nem biztos, hogy egy esetleges részesedés értékesítés többségi tulajdonosi részesedést hoz magával, egyelőre nagyon tisztázatlan, hogy is néz ki a tulajdonosi szerkezet a Raidersnél. Elképzelhető az is, hogy el kell adni a Raiders egy részét, mert nem tudják majd lenyelni az estate taxet (örökösödési adó). Elméletileg az örökség értékének 35 %-a az adó (5 millió dollár értékig viszont mentesség van, tehát az első 5 milliós részt nem terheli adó, csak az efölötti értéket), szóval, ha Al nem csinált halála előtt valami kis technikai manővert, akkor ez itt egy elég vaskos pénzmennyiség. Ez is lehet egy részesedés eladási szándék mögött, de erről egyelőre senki sem beszél.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
isszonyat szorítottam nektek, bár csak a végit követtük közvetítésben, az öreg azért elfújt egy snappet jó messzire, Shaub meg talán szellemet látott, hogy nem futott be TD-re. AL!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
Kitől hallasz Te ilyeneket 😊 ??Rolni
Ricsi mondta most a sport tv-nBruce
Na ő nagy bennfentes 😊

Szerintetek ki lenne az ideális jelölt a csapat vezetésére?

Mondják Maddent, Mike Mayock-ot, Grudent, Bill Parcels-t, Mike Lombardi-t, de persze ez mind csak fikció egyelőre.Bruce
Hát Mayock, Gruden sztem alkalmatlan lenne...

Bill nem hiszem, hogy újra nekiállna ekkora feladatnak...

Lombardit nem bírom 😊

Madden lenne ezek a jelöltek közül a vállalható, alkalmas...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek ki lenne az ideális jelölt a csapat vezetésére?

Mondják Maddent, Mike Mayock-ot, Grudent, Bill Parcels-t, Mike Lombardi-t, de persze ez mind csak fikció egyelőre.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
Kitől hallasz Te ilyeneket 😊 ??Rolni
Ricsi mondta most a sport tv-n
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Show-nak muszáj folytatódnia ...Big L
... Los Angelesben 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Az az érdekes, hogy DHB mostanában olyan jeleket mutat, hogy már-már azt lehet mondani, hogy megérte azt az első kört, persze még korai kijelenteni, de két meccse egészen fajinul teljesít 😊
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
A Show-nak muszáj folytatódnia ...

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.Bruce
Kitől hallasz Te ilyeneket 😊 ??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
megérdemelni lehet hogy megérdemeljük, de ahhoz sokkal több kellene. most hallottam, hogy Mark Davis nem biztos hogy meg akarja tartani a tulajdonosi hányadát. érdekes lesz a folytatás.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a csapat idén egyszerűen megérdemli a PO-t és kész. Reméljük össze is jön. 😉 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ez tényleg meseszerű volt!

Nem játszottunk jól vagy szépen, de az akarás odaért!

Milyen érzelmek voltak itt bakker...Hue ott zokogott a végén...

Huff aki kvázi lezárta a meccset szintén az a kategória aki AL kedvence volt, sokat köszönhet az öregnek...neki is hatalmas lehetett ez így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Húúú de ideges voltam ezen a meccsen. Elején a stream is szaggatott meg a játék is szarul ment, már a falba vertem a kezemmel, olyan idegesítő volt.
Aztán lett egyre jobb a stream és a játékunk is. Bár a mutatott játék egész végig elég lagymatag volt.

De tényleg csak a győzelem számít, nagyon jól mondta Al. Az elemezgetésekre majd ráérünk később!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
nagyon jó volt ma a Raiders, teljesen megérdemelt győzelem, nem nagyon szimpatikus az edzőtök nekem de látszott hogy ez a csapat ma szívvel játszott, jól motiválta őket. vicces hogy megraktam a Houstont de a végén már nektek drukkoltam - tácsdán réjdörsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
ilyen win csak a mesébe n van 😊Hurka
Tetszik az ilyen mese 😀

Tyíííí..... még most se hiszem el :cool:

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Ezt nagyon megérdemeltük ...
De a vége de meleg volt!

SZÉP VOLT FIÚK!

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ilyen win csak a mesébe n van 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ez is komoly skalp! Just Win Al!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
JUST WIN BABY!!!!!!!!!! :cool:
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.BMG
Van egy egyetemi kosárcsapatunk volt nb2es haverokkal és régi gimimbe ilyenkor szereztem protektiósan termet 😊


több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
kicsit morcos vagyok mert közben nem sugároz jelet az a szutyok csatorna vagy valami gáz lehet ahol a meccsünket adnák ...

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :SBarb
Milyen edzés van vasárnap este 7-kor?

Murphy is inaktív, ezek szerint még nincs teljesen rendben.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Drága RAIDERS drukker társaim ... ma este nagyon sok szeretettel várok mindenkit a aki eltud jönni Budaörsre a Drukker
Sörözőbe - http://www.facebook.com/pages/Drukker-S%C3%B6r%C3%B6z%C5%91/112173922200413#
A Nelonen Pro 2 nevezetű csatornán tudjuk adni a mai Houston elleni meccset!
Esetleg számítsak valakire : :cool:Big L
Hát ez ma nekem se fog menni, de egyszer valóban jó volna egy közös meccsnézést összehozni...mondjuk az idei első PO meccsünket nézhetnénk együtt 😊Rolni
A playoff mindenképp összünnep lesz ha majd összejön 😊 a mostani idősáv alatt én sajna edzést tartok örülni fogok ha a 3. negyed végét elkapom :S