Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Nagyon örülök az eredménynek! Amit meccseken produkálunk az csak DMC-el értékelhető , nélküle kuka az egész!
Szóval jó lenne ha ő ott lenne a Pats ellen.... egy szoros meccsnek már tudnék örülni!

picit bosszant a Bills elleni vereség ... milyen szépen festene az a 3:0 szezon kezdés

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem a Patsben benne lesz még az ütés. Ti pont az a fizikális csapat vagytok, ami nagyon tud fájni a Patsnek. Túlvilági csoda kéne ahhoz, hogy meg tudják állítani a Támadójátékotokat. És Brady is ember!
Gratu a győzelemhez. 😊
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Én bevallom h mindig szkeptikus voltam JC-vel de idén egyáltalán nem úgy játszik mint tavaly főleg a szezon elején, Hue meg ő már kezd hasonlítani egy tábornokra és hadvezérére. Minden pozitívum ellenére félek a Pats-től, ha nem kapkodunk le néhány passzt futhtunk(vagyis inkabb passzolhatunk) az eredmény után, meg lennék lepődve ha golden boy 300 alatt maradna


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Nos hol is kezdjem! 😊

A lényeg hogy nyertünk, illetve nem csak a győzelem a fontos, hanem a mutatott játék is helyenként már nagyon jó volt.

PASSZ
JC-vel én eddig nagyon elégedett vagyok. Ezt a meccset is szépen lehozta. A Jets sec. ellen ha ment a futás, fölösleges lett volna légi parádét erőltetni, mert annak könnyen pick lett volna az eredménye. Jó döntéseket hozott, amikor passzolni kellett elég pontos volt...Rolni
FUTÁS
DMC tényleg egy állat. Simán a top5 RB között van és nálam ott is inkább elől mint hátul 😊. Bush amikor fontos, hozza a yardokat, Jones bevonása is tettszik...DMC és Reece sérülése remélem nem komoly...ez a 4-es sztem liga legjobb backfieldje...Rolni
ELKAPÁS
Stat szempontból nem volt nagy meccs, de amikor kellett, többnyire jó helyen voltak és megvolt a catch is. Sok szabálytalanság (Cro) sem segítette a statokat, illetve annyira ment DMC, hogy nem kellett és ahogy már írtam egy Jets ellen, ha megy a futás hülye lennél dobálni...Moore remek WR lesz, Boss rendben lesz...Murphy és Ford visszatérése után igen jó lesz a WR sor...ezt azért nem gondoltam volna 😊Rolni
O-LINE
El vagyok ájulva...Wiz az egyetlen új arc a falban és sokkal jobbak eddig mint tavaly...edzői stáb vagy a full PBS rendszer?? A lényeg, hogy eddig remek munkát végeznek. Persze jön még komolyabb teszt is, de azért a Jets ellen 1 engedett sack nem rossz...azért 1, mert ha JC nem esik el DMC lábába akkor is sack lett volna vszeg, mert nyakán voltak...
Veldheer eddig sztem hiba nélkül játszik...nem szabad elkiabálni, de lehet megvan az LTnk.
Wiz remek volt...egyre jobb meccsről meccsre...a TDnél akkorát blokkolt, h beszartam...egyetlen kérdés vele kapcsolatban, h marad-e LG vagy jövőre C posztra csúszik...a lényeg, hogy sztem franchise playa lesz belőle is...
Satele eddig szintén nagyon rendben van...ha így tud játszani lehet kell neki év végén egy hosszabb távú deal és megvan a falunk...
Cooper eddig hiba nélkül játszik. Ez azért jó, mert nem kell BC-t behajítani a mélyvízbe...kiváncsi leszek, hogy idén szóhoz jut-e...short yardage szituknál benn volt mint plusz blokkoló...kiváncsi leszek, de ezzel a coaching staffal sztem neki is jó esélye van jövőre jó kezdő szintre kerülni...
Barnes pre seasonhoz képest szárnyal...jobb pass rush ellen érdekes lesz, de eddig fasza...ez megint azért jó, mert Joe-t nem kell siettetni...Joe tudásáról viszont sokat sejtet, hogy be merik hozni RTnek amikor Barnes TE...ez ugye azért lényeges, mert ilyenkor Barnes ki kell, hogy menjen és Joe legalább egy play erejéig marad RT...eddig szépen megoldotta a helyzetet...nagyon bízom benne, hogy ő legkésőbb jövőre szintén stabil, jó kezdő lesz...

A Veldheer-Wiz-Satele-BC-Joe fal mondjuk jövőév elejétől évekre bitang erős, fiatal fal lehetne, ami megalapozhatna jópár sikeres évet...Rolni
D-LINE
Tegnap amit a 2. félidőben műveltek az állat volt. Denver ellen is a 2. félidőben éltek inkább...addigra kezd elfáradni az OL, mi meg ugye rotáció miatt frissek vagyunk és kurva kemények 😊
Kezdő négyes zorall, de az is iszonyat fontos, hogy a rotációval is nagyon hasznos emberek érkeznek...Moss parádézott, Henderson nem szarozik futás ellen, Scott is jól siettetett...most egyedül Bryant volt szürkébb...
Remélem ettől kezdve minden meccsen így pörögnek, mert akkor sok mindenki orra alá borsot törhetünk...Rolni
LB-CORPS
Groves sztem igen jól játszik idén...LT passz TDnél nem sok sansza volt, de azt leszámítva jó. McClain sok misstacklet csinál, de tagadhatatlan, hogy jól vezényli a D-t és coverageban nagyon jól helyezkedik sokszor. Futás ellen az a gond, hogy nem elég gyors ahhoz, hogy a külső futásokhoz jó szögben odaérjen, de belül nem könnyű kikerülni...fejlődnie kell még, de nem veszett ügy. Wimbley mókás volt endzone cov szituban, de siettetésben igen otthonos volt...nem rossz alakulat ez, bár egy kis speed elférne még ide...Groves remélem tud játszani jöv héten...Rolni
SECONDARY
Sok volt a yard, de amúgy meglepően jók voltak, főleg úgy, hogy Huff, CJ és DVD hiányzott...Chekwa sztem várakozásokon felül teljesített...azt a TDt ekkora méretkülönbség esetén igen nehéz lett volna kivédeni...ott inkább az S(Gio) hibázott/érkezett későn...Huff kell vissza hamar, de CJ-t leszarom...A Routt-Chekwa-DVD-Porter 4-es Huff-al kiegészülve tud annyit, hogy ne hiányozzon az ő sok büntije...Rolni
SPEC. TEAMS
Jano és Lechler ok, de a többi nem tettszett...Jano hibáért kár volt, de szerencsére nem ütött vissza...Az, hogy a cover team-ek ennyire szarok voltak puntnál érthetetlen...Lechler akkorát rúg, hogy be kéne érni alá...vagy lehet Lechlernek kéne még egy kicsit inkább magasat rúgni mint hosszút, hogy odaérjen mindenki...Rolni
Bruce
Azért ettől függetlenül a Pats ellen nem mi leszünk az esélyesek...nem segít, hogy a Bills verte őket, mert így sztem komolyabban veszik a meccset, de az is igaz, hogy most vertük a Jets nevű csapatot akik POban verték őket... 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az eddigi meccsek alapján - függetlenül az eredménytől - nekem nagyon tetszik, hogy az O képes alkalmazkodni, mindig megfelelő arányban vannak a futások-passzok, nem erőltetjük, ami nem megy.
Hue nagyon jól hívja a play-eket.

A D megint lassan indult, viszont amikor kellett, nagyon jól teljesítettek.
McClainnel az a baj, mint Huffal: rengeteg tackle-t csinál, de mikor nagyon kéne, hibázik. Viszont pass coverage-ben - amiben a darftkor gyengének mondták - egész jó.

Jó lenne megverni a Pats-et is, főleg hogy TV- s meccs lesz, és a két csapat eheti teljesítménye alapján van is rá esély.
Majd meglátjuk!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ami egy kicsit aggasztó, hogy a 3rd downok tekintetében nagyon impotensek voltunk. 8-ból egy sem sikerült. Viszont ennek fényében a győzelem még jobban felértékelődik.
Ami viszont pozitív, hogy két 4. down-os próbálkozását megfogtuk a Jetsnek.

Valamint rossz hír, hogy Reece is megsérült és nem tudom, hogy Groves sérülése mennyire komoly...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh durva meccs volt.
A legfontosabb a győzelem.
A második legfontosabb meg, hogy egy Sanchez ne passzoljon már kedvére...

De W és ennek nagyon örülök.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nos hol is kezdjem! 😊

A lényeg hogy nyertünk, illetve nem csak a győzelem a fontos, hanem a mutatott játék is helyenként már nagyon jó volt.

PASSZ

JC nagyon jól menedzselte a játékot, a futás volt az alap, de kellettek a passzai is nagyon. 18/27 66,7%, igaz nem adott TD passzt, de se int-je se fumble-ja nem volt. Fontos pillanatokban adott pontos passzokat, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Osztályzat: 7/10

FUTÁS

DMC állatkirály volt megint 19 futásból 179 yard, 2 TD. Ennél többet nem is kell elmondani. Bush és Jones is kapott szerepet, utóbbi csak egy futást, de az 8 yard volt. Bush pedig a keményebb futásokat oldotta meg. Illetve itt kell még megemlíteni Moore end-around futását, ami TD-t ért. JC-nek volt még egy 10 yardos futása, ami akkor a végén extra fontosságú volt. 32 futásból 225 yard a Jets védelme ellen. Osztályzat 10/10

ELKAPÁS

Sajnos ezen a téren nem voltunk olyan kimagaslóak mint a múlt héten, de már fentebb is említettem, hogy fontos szitukban azért megvoltak azok az elkapások. A legkiemelkedőbb játékosunk Boss volt a maga 36 yardjával, de sokan hasonló teljesítményt nyújtottak (Bush 35 yard, Moore 34 yard, Schilens 31 yard). Most kb ennyire volt szükség, de gondolom, ha nem ment volna a futójáték, akkor azért átálltunk volna passzoló üzemmódba. Osztályzat: 6/10

O-LINE

Le a kalappal az O-line falmunkája előtt. Passz protection terén kiemelkedőt nyújtottak. Végülis ha úgy vesszük, sacket nem engedélyeztek, csak JC elcsúszása miatt írtak be egy sacket, szóval a fal nem engedélyezett egyet sem. Futás támogatásban a 225 yard szintén magáért beszél. Igazából mindenkit ki lehet emelni, mindenki hozzá tette a magáét. Veldheer király volt, hiba nélkül, Wiz megint csak hiba nélkül tolta és volt egy hatalmas blokkja ami TD-t ért. Satele az end-around futásnál osztott ki olyan blokkot, hogy csak lestem. Carlisle-t nem is vettem észre. Barnes meg most megmutatta, hogy miért hittek benne. És most nem vagyok biztos benne, de mintha Barksdale is játszott volna. Osztályzat: 10/10

D-LINE

Az elején ránk ijesztettek, mert alig volt nyomás Sanchezen és a futásokat is elkezdtük benyelni. Azt hittem ekkor, hogy hasonló adok kapok lesz, mint a Bills meccsen volt. Aztán lassan kezdett összeállni a dolog. A harmadik negyedben pedig sikerült is áttörni a Jets falát. Moss két sack, Wimbley egy sack és Kelly, Seymour páros pedig fél-fél sack-el vette ki a részét. 100 yardot futottak ellenünk, ami nem olyan jó, de nem is rossz. A 4 yardos átlagnál viszont kicsit lehettünk volna jobbak. Mindenesetre ha a második félidő teljesítményét tudjuk átmenteni, akkor nem lesz baj. Osztályzat 6/10 az első félidő miatt.

LB-CORPS

Újfent nem vagyok elégedett teljesen McClainnel, holott tackle-leader volt a csapatban 12 tackle-el, amiből 7 solo tackle, bár kiegyeztem volna, ha mondjuk 4-gyel kevesebb tackle-je van és megcsinálja Tomlinsonon a szerelést. Wimbley és Groves kicsit láthatatlanok voltak LB-ből, de ugye vagy a sec fogta meg az embereket vagy a fal, szóval széleken jócskán ki voltak segítve. Kicsit javuló teljesítménnyel itt sem lesz gond. Osztályzat: 6/10

SECONDARY

Sokan játszottak a secondaryban. Huff és Johnson sérülés miatt korán kiállni kényszerültek. Huff agyrázkódást szenvedett, CJ-nek pedig hamstring injuryja lett... Egyébként nem játszott rosszul az alakulat. Giordano kemény volt, Branch nagyon hasznos (Int és 10 tackle), Boyd fontos pillanatban csinált pass deflectiont. Routt megint elég jó volt, csak a sok szabálytalanság miatt vegyesek az érzéseim. Chekwa helyettesítette CJ-t, néha jól, néha nem teljesen jól, de mutatott azért olyan jeleket ami a jövőre nézve kecsegtetőek. Azért a 339 yard nem túlzottan jó teljesítmény és ennél kicsivel jobb teljesítményre lesz szükség a passz happy Patriots ellen. Osztályzat 5/10.

SPEC. TEAMS

Nem voltam elégedett. A punt rúgások jók voltak, de valahogy mindig azt a veszélyt hordozzák magukban, hogy nagy visszahordás van belőle. A kickoffoknál ez a veszély nem áll fenn, sőt amikor direkt kisebbet rúgott Jano, akkor jól jöttünk ki belőle. A kickoff visszahordások terén Taiwan sem győzött meg. A punt visszahordásnál, Moore árnyalatnyival jobb volt, de semmi veszélyt nem hordoztak magukban a visszahordásaink. Az első hibája is megvolt Janonak, de hát 56 yardról nem szégyen hibázni és azért kettőt berakott ma is, szóval ez a rész azért rendben van. Osztályzat: 5/10


Kíváncsi leszek hogy a sérülések mennyire komolyan, mert olyan hírek jöttek, hogy McFadden is megsérült (groin injury). Ha komolyabb baj van, akkor komoly baj van...

De ezt majd csütörtök táján meglátjuk.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Vezetjük a csoportot 😀

Érdekes az AFC

Bills
Browns (mondjuk itt a pits lesz az első most)
Texans (ez meg annyira nem érdekes azért)
Raiders
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem láttam a meccset csak nfl.comon néztem az eredményt.

Gratulálok!

Nem sokan fogadtak volna erre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Köszönjük, köszönjük, köszönjük 😊 Jók voltatok!lucas
Mi is köszönjük 😊

Jövőhéten találkozunk 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Kurva boldog vagyok!!!!

Elemzés majd később, most gyors szunya kéne, mondjuk amennyire felpörögtem érdekes lesz... 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Köszönjük, köszönjük, köszönjük 😊 Jók voltatok!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders RB Taiwan Jones was working on kick returns during practice Friday, Sept. 23, and WR Denarius Moore was working as a punt returner. Both could take over those jobs from WR Nick Miller in Week 3.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Denarius Moore lett a második hét legjobb rookie játékosa! 😊 Grat neki!
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azért elég sok itt a ha...

Mindegy.
Rolni, legyen igazad! 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Úgy legyen! Ámen 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Nem tudom miért, de én győzelmet várok...illetve nem is várom a győzelmet, mert azért a józan ész nem ezt diktálja, de vhogy úgy érzem kellemesen meglepődünk...

Tudom, hogy a Jets jóval erősebb csapat papíron...stabil PO résztvevő, komoly meccsekkel a háta mögött és remek road team, de mégis...az is igaz, hogy utánunk 2 igen komoly meccs vár rájuk ami kétféle képpen is elsülhet sztem...vagy kurvára készülnek, hogy 3-0ról várhassák a folytatást, vagy esetleg már fejben kicsit túlnéznek rajtunk és akkor pofára eshetnek...

Ha külön külön elkezdem összeütköztetni a csapatrészeket akkor nem sok jót találok, de egybe vhogy mégis mást érzek...

DL VS. OL
A liga egyik legjobb C-e dőlt ki a kezdőből, ez a mi oldalunkra billentheti a mérleg nyelvét, de ehhez a Denver elleni (Bills első félidei) DL kell tőlünk...A mi OLunk bár nem egy top egység, de eddig nem rajtuk múlik a dolog. A Jets nem a sima pass rush-al veszélyes, hanem a blitzekkel inkább...ha az egész front 7-t figyeljük akkor azért komoly teszt lesz az OL számára a meccs...
MJD-t egész jól fogták, de azért a mese része, hogy 8-9 ember volt boxba...megtehették, mert McCown Jr. volt a QB, de JC múltheti játéka alapján ez ellenünk nem lesz életbiztosítás...Ha túlságosan DMC-re koncentrálnak ráfázhatnak, mert DHB és főleg Boss visszatérése sokat segíthet a pass On ami Bills ellen se volt éppen rossz...

CB VS. WR
Hamár passz O-t emlegetek jöjjön a nehéz része a dolognak...Revis és Cro a liga jobb CB duó-i közé tartoznak és nagyon veszélyesek. Amiatt mégis úgy gondolom, hogy fog működni a passz az az, hogy több mint 2 használható WRünk van, van egy jó TEnk és a backfieldből 4 igen jókezű embert tudunk kiszabadítani...DHB, Moore, Hagan, Chaz elvileg játszik majd, Boss mellett ott lesz Myers aki Bills ellen nem volt rossz és akár Ausberry is szóhoz juthat. DMC mellett Bush, Reece és Jones is veszélyforrás lehet...

Másik oldalt nézve igen komoly teszt lesz ez a mi secondarynknek...Routt eddig rendben van és emiatt szeretném, ha Holmes végig vele szemben lenne...ha ez meg is történik még mindig van egy Keller akit igen nehéz lesz fogni...talán Huff-ot kéne rajta tartani...most kéne Mitchell azért...Plax meg RZban igazi nightmare lehet a méretével, mert nincs akit nyugodt szívvel ráraknék. CJ szar, a fiatalokat lenyomja rutinból és erőből, míg Branch láttunk mit csinált end zoneban TE ellen...

Nagy kérdés lesz sztem mennyire szórnak szét minket 4-5 WRes felállásokkal...ha egy old-school fizikális futós, majd passzolós meccset játszunk sztem több esélyünk van...

Miért érzem, hogy jók lehetünk?
JC és a WR közt kezd vmi igencsak megindulni...DHB, Moore, Hagan mind mutatott szép elkapásokat, van chemistry és QB, WR részről is önbizalom ami kurva fontos...
Futás még mindig erősségnek számít, bár ehhez nem a Bills 2. félidei forma kell...nem kell 150yard DMCtől(nem is lesz), de ha annyi tudunk futni, hogy komolyan kelljen rá figyelniük esetleg 8 kelljen a boxba az nagyon sokat segíthet a passz terén...
OL eddig számomra meglepően rendben van...
Defense remélem nagyon fel lesz pörögve...összes nyilatkozatból lejött, hogy vágják, hogy rajtuk ment el és kurvára bassza a csőrüket...Seymour sztem gatyába rázza őket és azért ha ez a front 7 agresszív és pörög Sanchezt hibá(k)ba lehetne üldözni...
Coaching staff is még fókuszáltabb lesz, főleg a félidőnél...
Nem lesz blackout, ami iszonyatos hangulatot jelenthet. Ha nem gyors megzuhanással kezdünk, akkor tombolni fog a tömeg, ami plusz erőt adhat pl a kritikus 3. negyedben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!


Ebből arra a következtetésre jutok, hogy csak a csütörtökön nem edzők nem fognak játszani, a többiek igen, vagy esetleg egy kettő a limitáltak közül nem lesz aktív.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az imáim meghallgatásra találtak, hiszen Taiwan Jones fogja a kickoffokat visszahordani a Jets ellen. Miller 15.3-as átlagával nem voltak elégedettek. De persze nem is az a baj, hogy ennyi volt az átlaga, hanem a nagy igyekezetében mindig elcsúszott meg olyankor futott amikor nem biztos hogy kellett volna... Remélem Jones jó lesz!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Érdekes mérkőzés lesz ez a Jets elleni. Sok esélyt nem adok magunknak még hazai pályán sem, de amiben esélyünk lehet az a következő.

A Jets igen keveset futott eddig a két meccsén, hiszen 73 yardot futottak átlagosan és Mangold sérülése miatt nem sok erősödés várható etéren, bár azt tudjuk, hogy Tomlinson komának mindig nagyon jól szokott menni a Raiders ellen valamint kérdés, hogy melyik arcát fogja mutatni a Raiders D. A Broncos elleni kurva jó futás elleni védelmet avagy a Bills elleni harmatos teljesítményt.

A Jets futás elleni védelme viszont kiváló, hiszen 88 yardot engedtek meccsenként ebben a szezonban. És a legutóbbi 25 mérkőzésen csak egy futó jutott 100 yard fölé ellenük, mégpedig a múlt év 16. hetén Matt Forte. Ugyanakkor RunDMC 111 yardos átlagteljesítményével a liga második legproduktívabb futója, kérdés, hogy mire megy ez ellen az erős védelem ellen, hisz tudjuk, hogy a második félidőben gyakorlatilag levették a pályáról a Bills meccsen. Valamint idén eddig mindkét meccsen 20nál több cipelést vállalt, ami eddig nem volt jellemző rá és kisebb sérüléssel is bajlódik.

A passzjátékok terén is a Jets van előnyben, hiszen a védelme is elég korrekt és a támadásuk is nagyon eredményes ezen a téren. Itt is az elkapók formáján fog múlni a mi részünkről, hogy tudunk e a passzjátékkal eredményesek lenni. Az hogy ők tudnak e, az szerintem nem igazán kérdés, mert ha a pass rush nem fog működni, akkor Sanchez simán szétszedi a védelmünket, Holmes-szal, Buress-szel és Keller-rel.

Ebből egy nagyon csúnya vereség is lehet részünkről, ha nem fog működni a futójáték (erre azért megvan az esély sajnos)
De reméljük a 2009-es meccsünknél (0-38) szorosabbat sikerül összehozni a hétvégén...

GO Raiders!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Stanford Routt - DB - Raiders

Opposing quarterbacks have completed just 4-of-14 passes against Raiders CB Stanford Routt this season.
Routt's "burn rate" (completion percentage for defenders) of 28.6 percent leads the NFL through the season's first two weeks. If he can be similarly successful against Santonio Holmes this weekend, it could be a long day for the Jets' passing attack.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ez a janós sztori elég lol 😀 😀

Szerdai sérült lista:

WR Jacoby Ford (hamstring) DNP
WR Louis Murphy (groin) DNP
CB C. Johnson (groin) DNP
S Mike Mitchell (knee) DNP
CB DeMarcus Van Dyke (knee) DNP

WR Darrius Heyward-Bey (knee) limited
RB Darren McFadden (shoulder) limited
QB Jason Campbell (foot) limited
K Sebastian Janikowski limited
S Jerome Boyd limited

TE Kevin Boss (knee) full

Azért így a CB poszt elég vékony lesz...
Murphy az, aki biztos hogy nem fog játszani a hétvégén sem...
És Ford is elég valószínű, hogy kihagyja még ez a meccset, bár ha visszatér, akkor legalább a kickoff return posztot átvehetné Millertől, mert az egy fasz. Helyette hozhatnánk egy CB-t inkább.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Jani ügyéről részletek vannak, igazából nem egy nagy kaland, egy nőt bezárt egy szobába és üvöltözött vele, mert szerinte képeket csinált róla... Semmi nemi erőszak vagy ahhoz kísérlet nem volt. Mondjuk ez így egy értelmetlen fasság...

Ami a vicces rész nekem a sztoriban, válasz arra hogy miért csak 9 hónap múlva lett ügy:
"Nicholson says she reported the incident, but had trouble remembering what Janikowski looked like and didn't know police were still investigating the case.
"
Ne bassz föl, hogy nem tudsz visszaemlékezni egy 120 kilós 190 centi magas kopasz lengyel akcentusú csávóra. 😀
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
D oldalon a gondot abban látom, h félidőben/meccsközben nem tud Chuck váltani, reagálni...
Most is fasza volt a meccs első felében, de nem tudott váltani amikor a Bills váltott és ezen ment el a meccs...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!