Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Gradkót én is figyeltem, hogy nyomott egy fajin TD-t.

Igazából én azért félek egyrészt a mostani Broncos meccstől, hogy nem tudjuk megfogni a pass rushukat és rengetek sack vagy hurry lesz, ami miatt a passzjátékunk nem fog működni egyáltalán, de ha nincs passzjáték, akkor a futás sem úgy megy.

A Bills ellen meg az a félelmem, hogy ha ilyen jól tud passzolni Fitzpatrick, akkor ellenünk is tud így és az nagyon nem lesz jó, mert általában nyelni szoktuk a passzokat, főként hogy most már nincs Aso sem...

Ha most kikapunk, könnyen lehet hogy 4 vereséggel nyitunk, ami nagyon csúnya lenne...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gradkowskit láttátok a csíkos cicáknál? Most nézem nfl networkön az összefoglalót, villantott egyet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Fitzpatrick szanaszét dobálta a sec.jüket...Jól fel kell készülni a Bills ellen is, mert okozhatnak meglepit :S
Szép lenne ha a Chargers is 0-1el kezdene 😉



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Srácok ez egy meccs volt csak egy pre nélküli szezonban.
Baromi meglepő eredmények lettek, de ez ennek is köszönhető.

Az azonban tuti, hogy a donkeyst nagyon be kéne húzni.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Hát ha ilyen gyengék lesznek a riválisok, akkor jó volna ha összekapnánk magunkat, mert így lehet húzni a csoportot simán. Csak hogy ne vonjunk le korai következtetéseket. 😛
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Legalább a Chiefs meccs miatt tuti komolyan vesszük majd a Billst...sokkal többet kellett volna futniuk ellenük sztem a pirosaknak...kurva jó átlaga volt Jamaalnak és a törpének is, csak nem futottak eleget...érdekes...

SD eddig nem acélos. Rivers ellen kell a sok blitz, de ezt tudjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az a durva, hogy én a Bills-t sima vereségre tettem a Chiefs ellen, aztán szépen rámcáfoltak. Nem lesz az sem könnyű meccs... :S
több mint 12 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Per pillanat az SD is ég és mivel nem nyert a KC se, nagyon kellene hozni a meccset a szamarak ellen!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy néz ki, hogy hétfőn DHB és Ford lesz a 2 kezdő WR. Várhatóan Schilens - saját állítása szerint 100%-os egészségi állapotban van - és Moore a 3. és 4. WR. Murphy várhatóan a 3. meccs környékén lesz bevethető állapotban. Hagan szerepéről nem sokat írnak, én azért remélem, hogy pályára kerül majd, hogy kiderüljön élesben is lehet-e számítani rá, nem csak gyakorlómeccseken.

Boss tuti nem játszik, helyette Myers lesz a kezdő TE.

Huff lesz a slot cornerback a nickel felállásokban, legalábbis a Broncos ellen, főleg Royal ellen.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én is tippelek egyet:

@Denver: szerintem nem javultak sokat tavalyhoz képest, és itt az ideje végre egy első heti győzelemnek.
2002 óta nem nyertünk szezonnyitón. W
@Buffalo: nem becsülném le őket, de könnyű győzelmet várok (aztán csúfos vereség lesz belőle 😛 ) W
vs. New York: akármennyit fejlődtük, úgy gondolom, hogy a Jets még nem a mi kategóriánk. Bár egy váratlan
győzelem összejöhet, talán a hazai pálya előnye... L
vs. New England: ugyanaz, mint az előző. Jó lenne megverni őket, de még kisebb az esélye, mint egy Jets elleni
győzelemnek. L
@Houston: szerintem idén sem fog sikerülni. L
vs. Cleveland: szintén biztos győzelmet várok. W
vs. Kansas City: remélem megmarad a tavalyi dominancia csoporton belül, hazai pályán nyernünk kell. W
BYE
vs. Denver: ha nem alszunk be a bye week után, hazai pályán ezt is hozhatjuk. W
@ San Diego: bízok a Chargers speciális csapatrészében, de csütörtök este ki fogunk kapni. Az ilyen kiemelt
meccsek valahogy nem mennek. L
@ Minnesota: szerintem ők sokat gyengültek, bár "csak" egy Favre-val lett kevesebb. Nyerhető meccs. W
vs. Chicago: fogalmam sincs... Hazai pálya, de szerintem ki fogunk kapni. L
@ Miami: tavaly eléggé kikaptunk, idén szorosabb meccset várok, amiből győztesen kerülhetünk ki. W
@ Green Bay: a szezonnyitón nyújtott teljesítményüket nézve, itt nem az a kérdés, hogy kikapunk, hanem
hogy mennyire. L
vs. Detroit: ha Stafford lesérül lehet esélyünk, de érdekes lesz, mit kezd a falunk a detroiti DL-nal. L
@ Kansas City: idegenben is nyerni kell. W
vs. San Diego: csoportgyőztesként a cseréket küldik pályára, így sikerülhet győzelemmel zárni a szezont. W

Ez 9-7 lenne, amivel egy wild card helyet talán elcsíphetnénk(?)
Kicsit talán túl pozitív voltam, egy 8-8 azért összejöhet, de szerintem a playoffban még nincs helyünk.
Jövőhét kedden már okosabbak leszünk.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Azt hiszem nem volt még hogy kik a csapatkapitányok:

Jason Campbell
Rock Cartwright
Darren McFadden
Richard Seymour
Shane Lechler
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Rohadt gyors, egész jó coverben, futás ellen viszont nem egészen hatékony. Én nagyon kedveltem a játékát, mert én is a sebesség bűvöletében élek, mint Al bátyó és szeretem a speedy játékosokat.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
meg tudjátok mondani, hogy Thomas Howard úgy nagy átlagban mire képes tartósan?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
2004 november 28-a óta ha prime time meccset játszottunk mindig kikaptunk (11szer zsinórban...), most ennek meg kell szakadnia!
Viszont a másik oldalról vizsgálva, a legutolsó 3 hazai meccsét elvesztette ellenünk a Broncos. Ennek viszont nem kell megszakadnia még egy ideig!

Mi vezetünk az örökmérlegben: 58-41-2, úgyhogy a 102. mérkőzés következik.

Seymour kijelentette, hogy azért harcol, hogy idén dupla számjegyű legyen a győzelmeink száma. Ennek örülök, remélem valóra válik a kicsi Seymour nagy álma! 😊

Az edzésen Ford és Hagan gyakorolt az első csapattal és Schilens és Moore a másodikkal. De hová tűnt Damon Heyward-Bey? 😊

Tegnapi hír még, hogy N. Miller gyakorolta egyedül csak a punt visszahordásokat, nekem ez személy szerint nem annyira tetszik, mert Ford is jobb (bár ha őt most a kezdőbe szánják, akkor érthető), Moore is hatékonyabbnak tűnt, no de majd meglátjuk.

Jah és az utolsó edzéseinket villanyfényben tartjuk, hogy szokjuk, mivel éjszakai lesz a meccsünk és villanyfénynél fogunk játszani.
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A hivatalos oldalon nézegettem a roster-t és ott Schuening mint IR-en lévő játékos szerepelt. Ez így nem túl jó hír, bíztam benne, hogy a sérülése után visszatér backup-nak.

Közben Tully Banta-Cain-t teszteljük, hogy teljesen felépült-e, vele egy újabb 3-4-es OLB-re tennénk szert aki szintén megjárta a Patriots csapatát.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Chaz Schilens - WR - Raiders

Chaz Schilens (knee) has participated in three straight practices.
Stop the presses, Schilens might actually make it through a full week without getting hurt. He'll have to sustain health for at least a few weeks before becoming a real part of the Raiders' muddled receiver rotation.

Jacoby Ford - WR - Raiders

Coach Hue Jackson said he wouldn't be surprised if Jacoby Ford catches 75-80 passes this season.
Jackson is exercising some hyperbole here as the 5'9/180 Ford isn't a real threat for that many catches. But his love for Ford's playmaking skills is obvious. The speedster projects as the only Raiders' receiver to play in all formations and Jackson will go out of his way to get the ball in his hands. Ford is a WR3 with a high ceiling against the Broncos Monday night.

Kevin Boss - TE - Raiders

Kevin Boss (knee) missed Raiders practice Wednesday.
Oakland beat writers have already confirmed that Boss' status for Week 1 is in doubt. He's going to start the season slowly and is off the fantasy radar.

Oakland Raiders WR Derek Hagan (undisclosed) was able to return to practice Wednesday, Sept. 7.

Oakland Raiders WR Louis Murphy (undisclosed) is likely to be declared out for Week 1 against the Denver Broncos. He was unable to practice Wednesday, Sept. 7. An official determination will likely be made Thursday, Sept. 8.

Oakland Raiders SS Michael Mitchell (knee) was unable to practice again Wednesday, Sept. 7, although there is still time for him to get meaningful reps before the regular season opener Monday, Sept. 12, againts the Denver Broncos. Mitchell is likely to be listed as doubtful.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én próbálom optimistán nézni, Viks és Kc w szerintem jöhet. Továbbá nem lepődnék meg ha Patst is vernénk csodával. Azért minden évben van egy "nem várt" győzelmünk. Próbáljunk bizakodni és a PSt elfelejteni. Hue és staffja biztos jó munkát végzett, és bízik a csapatban, különben már rég cutolt volna pár arcot és ráúszna Briggsre stb..Nincs itt para. Inkább pofáraesés mint kétkedés, nekünk az amúgy sem áll jól! Commitment to Excellence! Just Win Baby!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Tippeltem a szezonra:

Week 01 @ Denver Broncos - Első meccsen mindig kurva szarok vagyunk, de Denverben meg általában jól szereplünk, szóval bármi lehet. W 1 - 0

Week 02 @ Buffalo Bills - Kicsit megtévesztő a Bills, mert nagyon gyengének tartják őket, de sztem nem lesznek olyan rosszak csak hát erős csoportban vannak, de győznünk kell. W 2 - 0

Week 03 New York Jets - Első hazai meccsünk, egy bomba erős alakulat ellen, sztem sok esélyünk nincs így meglesz az első vereség L 2 - 1

Week 04 New England Patriots - Második hazai meccs és a második vereség is. Esélytelenek vagyunk az SB egyik nagy esélyese ellen sajnos. L 2 - 2

Week 05 @ Houston Texans - A Houston egyre jobb és jobb és ellenünk mindig nyernek az utóbbi időben, most sem lesz ez másként. L 2 - 3

Week 06 Cleveland Browns - Az első nyerhető hazai meccs, remélhetőleg sikerül is behúzni. W 3 - 3

Week 07 Kansas City Chiefs - Tavaly sikerült söpörni a csoportot, de csak nagyon szoros meccseken, sajnos úgy érzem, hogy most nem fog mellénk állni a szerencse. L 3 - 4

Week 08 Bye


Week 09 Denver Broncos - Hazai pálya, kötelező győzelem, de nekik is győzniük kell. Kérdés, hogy sérülésekkel hogyan fogunk állni és hogy tudunk a bye után pörögni. W 4 - 4

Week 10 @ San Diego Chargers - Chargers ellen idegenben nem sok esélyünk van előzetesen, így vereséget tippelek. L 4 - 5

Week 11 @ Minnesota Vikings - Kicsit gyengült a Vikings az utóbbi időben, de még mindig erős csapat, így hazai pályán ők begyűjtik a győzelmet ellenünk. L 4 - 6

Week 12 Chicago Bears - Régen játszottunk a Chicago ellen, remélem hazai pályán azért sikerül behúzni ezt a győzelmet, de a jelenlegi helyzetben nem sokat tennék erre. L 4 - 7

Week 13 @ Miami Dolphins - A Dolphins-al mindig izgalmas meccset játszunk. De most mi fogunk nyerni. W 5 - 7

Week 14 @ Green Bay Packers - A bajnok ellen a Lambeau Field-en = vereség. L 5 - 8

Week 15 Detroit Lions - Nagyon sokat erősödött a Lions az utóbbi két évben. Én az egyik meglepetéscsapatnak várom őket. L 5 - 9

Week 16 @ Kansas City Chiefs - Idegenben a KC ellen szokott menni, presztizs miatt meg fogjuk mutatni hogy tudunk még győzni és a tavalyi győzelemek nem voltak véletlenek. W 6 - 9

Week 17 San Diego Chargers - Attól függ, hogy mennyire kell a győzelem a Chargersnek. Sztem ekkora már nekik nem számít és így mi tudunk győzni. W 7 - 9
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
http://www.sfgate.com/cgi-bin/blogs/raiders/detail?entry_id=96900
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Bennett el lett küldveDeny
Gondolom mert Matt Giordano-t leigazoltuk újra.
Ez meg lehetséges, hogy Mike Mitchell sérülése miatt kell, hogy meglegyen a depth
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bennett el lett küldve
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Kevin Boss - TE - Raiders

Coach Hue Jackson confirmed that Kevin Boss (knee) is in doubt for Week 1.
The Raiders kept four tight ends on their final roster, a sure sign that they are worried about Boss' MCL sprain. He's not a TE2 option to begin the year, especially with players such as Lance Kendricks and Evan Moore possibly available on your waiver wire.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintem DVD-ből, ha nem is idén, de nagy játékos lehet. Csak meg kelle tanítani, hogy hadonásszon, ha felnéz a WR, mert tényleg mindig ott volt az elkapók szájában...

Én Scottnak is bizalmat szavaznék az LB sorban, Brown meg mindenhova jó, ha minden kötél szakad.

DMC-Bush-Jones, nem semmi backfield, főleg ha még Reece-t is idevesszük. 😀

Én ebből a ps-ból nem vonnék le mély következtetéseket. Az első csapat egy negyednél nem nagyon töltött több időt a pályán, ha végig ők játszanak, szerintem mind a négyet hozhattuk volna - ha az ellenfélnél is a kezdők játszanak végig, akkor is csak a Saintset buktuk volna.
Szerintem Hue csak altatott ezen a négy meccsen 😀
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Persze, de azért ő legalább pörgött,lehetett rajta látni az akarást, backupnak bőven jó(Moss)
A pro bowlert csak viccből írtam, bár semmi sem elképzelhetetlen.. Szerintem Routtnak nagy szezonja lesz, most bízom a srácban!
Amúgy valamelyik meccs szünetében mutattak egy érdekes statot, vmi "burn pct", első 5be volt Aso, Revis, talán Cromartie, Routt és CJ! Engem Cj lepett meg -ha jól értelmeztem ez a róluk(mellettük) való sikeres elkapások százaléka, tehát mondjuk 25x rádobták CJre és abból lett 12,5 elkapás az 50es pct-csak példa, nem tudom mennyi volt igazából, csak láttam őt is a listán, elég előkelő helyen.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Bruce: volt c-hawkr ellen is false startja barnesnak, de tény hogy nem volt gyökér mint általában.
-
Tek közül ha dobni kéne én myerst reptetném. Iszonyat gyökér, minden meccsen hívtunk rá egy wideout playt és mindegyiknél mínuszba jött ki, pedig a ~120kilójával elvárható lenne hogy ne vigyék földre olyan könnyen..

DLból Sey nem is játszott ps meccseken, Moss bőven a legjobb volt az össz meccsen, szal fain backup lesz. Én nem is féltem ezt az egységet, gyilkolni fognak.

Routt pro bowler lesz idén. Tavaly nagyon utáltam de kurvajó játékos és kap még 1 esélyt. Saints ellen Coltsont megette vacsira. CJ sztem ok lesz. DVD lehet meg fog égni párszor, de kell a tapasztalat.
Huffot könyörgöm ne tegyük be többször cornerbe mert hawks ellen is csúnyán égett, nem épp a legjobb coverben..

PR sztem Jones v Moore lesz, Jones egyetemen fasza pr volt, és mocskosul gyors.Raider89
Myers VS Gordon azért nem egyértelmű, mert Myers az akinek van NFL meccsrutinja, de a jövőre nézve jelenthet vmit, hogy a 2 rookie rosterre került...

Moss azért 2. 3. számú emberek ellen pörgött többnyire...ne siessünk ezzel

Routtnak nagyott kell virítania, bizonyítania idén. Kétlem, hogy pro bowler lenne idén belőle. Huff nem CB ez tény, de a szükség nagy úr. WMC és Ware még annyit se tudtak CBben mint ő. Porter sem tud és a Chekwa-DVD combo sem biztos, a rutintalanság miatt...majd kiderül...

Jones egyszer sem volt sztem PR nálunk és nem merült fel a neve sehol. A Ford, Mooer, Miller trioból kerül ki majd a visszahordó(k).

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!