Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem fog játszani Darren McFadden a mai mérkőzésen, mert félti Hue! Amit meg is értek, de azért egy két play-t vállalhatott volna azért.

Amúgy a kezdők kb egy félidőt fognak játszani legalább.

"Stephon Heyer, Joseph Barksdale, Daniel Loper and Bruce Campbell getting a final long look to see if they are worthy of a starting job on the offensive line.

Entering tonight’s game, it appears as if Jared Veldheer is set at left offensive tackle and Samson Satele at center. Stefen Wisniewski at left guard, Cooper Carlisle at right guard and Khalif Barnes at right offensive tackle have surged ahead in the competition for those jobs.

Yet, Jackson has been hesitant to name a starting five, which means there’s at least some level of concern about the projected five and hope for Heyer, Barksdale, Loper and Campbell to alter Jackson’s plans."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Közben Pryor is aláírt 4 évre, sőt, már az első edzésén is túl van ahol 4 passza is sikeres volt.peterbadbone
Mennyiből? 😂Wyatt
Én úgy tudom 9-ből, de nem vagyok biztos benne! 😊

Közben megtaláltam:
Raiders rookie Terrelle Pryor completed 4-of-9 passes in his first practice as a pro on Friday.
Three completions were short throws just beyond the line, and his lone deep attempt was "underthrown and well behind" intended receiver Chad Jackson. Jackson, always a star practice player, made the catch anyway. Coach Hue Jackson still observed that Pryor, "looks like a quarterback, feels like a quarterback, sounds like a quarterback, and I’m very excited to work with him."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben Pryor is aláírt 4 évre, sőt, már az első edzésén is túl van ahol 4 passza is sikeres volt.peterbadbone
Mennyiből? 😂

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hiram ment IR-re.

Este kiderül, hogy kire is számít Hue kezdőként. Remélhetőleg a veterán OL-ek, csak a 3. negyed körül kerülnek majd pályára, ami azt jelentené, hogy max cserék lesznek a szezonban. Tényleg jöhetne a Veldheer - Wiz - Satele - BC - Joe kezdő ötös!

Állítólag az edzéseken DHB-vel a rövidebb route-okat gyakoroltatják leginkább, gondolom rájöttek, hogy a hosszú passzokat úgyis elejti 😀

Lito kívácsi leszek, hogy mire lesz képes. CJ kiesésével kellett egy veterán, mert a fiatalok nem nőttek még fel teljesen a kezdő szinthez.

Közben Pryor is aláírt 4 évre, sőt, már az első edzésén is túl van ahol 4 passza is sikeres volt. Kíváncsi leszek, hogy pályára lép-e a következő 2 meccsen... a szezonban biztos, hogy felküldi majd Hue, legalább egy play-re.

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Lito Sheppard jött

régen jó volt 😊Höri
ha minden igaz megkapta a 21est



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lito Sheppard jött

régen jó volt 😊

több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ware állítólag az utóbbi napokban Moore és DHB ellen is jó volt edzésen, így lehet vasárnap több lehetőséget fog kapni. Tavaly nagyon ígéretesen mozgott, jó lenne ha idén ott folytatná ahol anno abbahagyta.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ui: Jah és "szakadjatok össze", hogy elvittétek tőlünk Boss-t, az egyik kedvencem volt. 😀balu10
De legalább jó helyre került 😊
Bruce
Hát jobb helyre, mint Steve Smith...

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Kirk kapitány már nem jön az Oaklandbe, mert aláírt a Billsbe egy évre! Így marad Tatupu, de rá meg még kisebb esélyt láttam előzetesen...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
ui: Jah és "szakadjatok össze", hogy elvittétek tőlünk Boss-t, az egyik kedvencem volt. 😀balu10
De legalább jó helyre került 😊

Bár most megsérült szegényke, de remélhetőleg nem súlyos a baja 😊
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tudtam, hogy Pryor-t mi húzzuk be... ez van. Remélhetőleg faragnak belőle valamit... bármit. Ha QB-nek szánjuk akkor jobb esetben 1-2 éven belül nem kerül pályára, így nem aggódok miatta. Amúgy nem értem, hogy a srác, hogy illeszkedik az Al álom offense-be ahol a mélységi passzok jelentenek mindent, ez a srác meg pont passzolni nem tud. Na mind1!

Jobban zavar Goethel kiesése. Nagyon fontos St playa és az egyetlen MLB McClain mögött, ráadásul kezdő WLB is lehetett volna idén... A Dark Lord visszatérése nagyon szimpatikus lépés lenne!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Cam Newton
Nem vagyok szaki, nem nézek túl sok college focit, de nekem a 2 srác között nincs akkora különbség, hogy az egyiket lehessen vinni 1\1-re, míg a másikért gecisok a 3. kör...
Futni mindkettő tud, mindkettőnél vannak a passzal kapcsolatba kérdőjelek és mindkettőnél voltak karakter kérdések. Pryor lebutított prostyle Oból jön, míg Cam sose játszott olyanban... Ja, hogy azt a Panthers lépte ezt meg a Raiders...

Pryor
Sok mindent lehet olvasni róla. Nem elég pontos, inkonzisztens, javítani kell a lábmunkáján és a döntés hozatalán...ez mind vszeg igaz is. Ugyanakkor elég szép college számai, eredményei vannak. Volt még régebben egy táblázat a 2011ben kijött QBk számaival és az ő számaival. Cam Newton volt az egyetlen akinek jobb számai voltak...tudom, hogy csak stat, de azért innen is lehet nézni a dolgot. Az egyetemi 3 éve alatt több TD adott mint ilyen "bénák", hogy McNabb, Ryan...
A karakter gondja amennyire olvastam inkább, fiatal vagyok és hülye voltam című story. Legtöbb helyen azt olvasom, hogy az edzéshez való hozzáállásával nincs baj, sőt. Ha ez így van Hue farag belőle valamit remélhetőleg.
Rolni
Sziasztok!
Hogy legyen hova tenni azt a sokallott 3. kört Pryorért, ott van pl. a bowl.hu-s 2012 Korai kitekintő:

"Pryort remek játékáért cserébe tetoválták össze, ezért eltiltották, sőt lehet, hogy még kocsit is kapott. Ő a nagydarab, atletikus, önhitt rosszfiú, aki győzelemre viszi csapatát. Ismerős-e a történet? Bár itt csak 68. helyre írják az egykori no1 recruitot, ha Cam Newton fel tudott mozogni az 1/1-es helyig, akkor nem sok sanszot látok rá, hogy Pryor ne legyen első körös"

Az NFL szakértők tették őt összességében a 68. helyre, ami ugye a 3. kör eleje, és a bowl.hu-s szakértő szerint akár 1. kör is simán lehet belőle. Tehát szereztetek egy potenciális 2012-es 1-2. körös játékost a 3. körben. Így már nem is olyan szar az a "biznic".
Üdv: Balu10

ui: Jah és "szakadjatok össze", hogy elvittétek tőlünk Boss-t, az egyik kedvencem volt. 😀

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
JC visszatért az edzésbe tegnap szerencsére, így most a héten elég sok visszatérőnk van, bár ez a Goethel sérülés beárnyékolja kicsit az egészet.

A tegnapi edzésen megint jó teljesítményt nyújtott Bruce Campbell (igaz a második csapattal RG poszton) és annak ellenére, hogy két hetet kihagyott, Hue számol vele mint a kezdő 5ös egyik tagjával, ha folytatja ezt a jó teljesítményt az edzéseken és az előszezon meccseken.

Lechler nyomott egy 80 yardos puntot edzésen 😊

És azért volt pár hiányzó az edzésről, mert 16an nem vettek részt. Köztük van Rolando McClain is, de ő csak egy pihenőnapot kapott. A többi fontosabb hiányzó: Chaz Schilens, David Ausberry, Kevin Boss, John Henderson, Mike Mitchell, Daniel Loper, Louis Murphy
Chaz és Boss sérülése nem olyan komoly, én úgy tudom, de lehet hogy már nem fognak játszani csak nagyon limitáltan a hátralévő két meccsen, hogy ne kockáztassák a sérülést. Ausberryről, Hendersonról nem tudok semmit, remélem ott sincs komoly probléma. Mitchell már régóta sérült, ott azért nagyobb a baj, de szezon elejére csak felépül. Murphy-t tudjuk sajnos és Loper szintén olyan, hogy sztem nem súlyosan sérült, ő azért backup-ként csak kellene a szezonra.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Travis Goethel, LB valószínűleg egész évre kidőlt. Backup volt első DC szerint McClain mögött, így máris Tatupu nevét írják vagy Morrisont, mint lehetséges érkezőt.Deny
Ajjajj, azt olvastam hogy megsérült, de hogy ennyire súlyos azt nem 😕

Morrison és Tatupu neve már régebb óta felmerült, de most felgyorsulhatnak a dolgok. Én bármelyiküknek örülnék, mert Morrison ugye ős Raider, Tatupu meg elég jó játékos. Meglátjuk...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Travis Goethel, LB valószínűleg egész évre kidőlt. Backup volt első DC szerint McClain mögött, így máris Tatupu nevét írják vagy Morrisont, mint lehetséges érkezőt.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na leírom kicsit részletesebben a nem szakértői véleményemet.

Kezdem a QB poszttal.
Van egy JCnk aki nem rossz QB, de eddigi karrierje során igazán jó (csapatot a hátán POba cipelő) QB nem vált belőle. Ha idén robbantana akkor nem kérdéses, hogy kap egy nagy szerződést és marad évekig. Ha ez így lesz lehet Pryorból egy szolid back QB-t csinálni, wildcat felállásokhoz és mondjuk 3 év múlva akár átveheti a stafétát. Ha JC idén sem robbant akkor vszeg már sose fog. Ebben az esetben Pryor felkészültségétől függően sztem legalább 1 évre megtartja AL mint gamemanager QB.
A back up irányítóink nem igazán alkalmasak kezdőnek ezt tudjuk, láthattuk. 2 hasonló kaliberű srácról van szó(sztem Edwards jobb) akik közül egy elég lenne back upnak idénre vszeg...1 éves deal-en van mind, így jövőre már lehetne Pryor a back up, ha jól haladnak.
Innen nézve teljesen érthető lépés egy fiatal QB idehozatala. Lehet JC mögött fejleszteni, építeni még. És fejlesztés szempontjából sok sok éve nem volt alkalmasabb edzői stábunk arra, h fiatal QBt fejlesszünk. Hue és Saunders ki hozzák belőle a maximumot sztem és ha nem kell mondjuk jövőre hirtelen bekúrni a mélyvízbe még jól is elsülhet a dolog.

Jöjjön a 3. körös pick mint elemezni való.
Én is azt mondtam, hogy kicsit sok érte, de gondoljuk végig miket húzogatnak 3. körben néha a csapatok...mi is húztunk mostanába Mario Hendersont, Higgins, de akár a DVD pick sem biztosabb mint ez. Nézzük meg azt is, hogy idén mekkora reachek voltak QB téren...Kaepernick, Dalton 2. kör eleje, 3 srác elsőkör elején...ha Pryor kijött volna a draftra sztem abszolút nem lett volna sokk őt a 3. körben húzni...
Jobb lett volna 4.ért, de az épp nem volt. 5.ben meg sztem nem csak mi vittük volna...
Azt ne felejtsük el amikor elmondjuk, h nincs 2012-es 2., 3., 4. körös pickünk, hogy Aso és Miller fog vszeg hozni egy 3. és legalább egy 4. kört és még Gallo is ott van...

Cam Newton
Nem vagyok szaki, nem nézek túl sok college focit, de nekem a 2 srác között nincs akkora különbség, hogy az egyiket lehessen vinni 1\1-re, míg a másikért gecisok a 3. kör...
Futni mindkettő tud, mindkettőnél vannak a passzal kapcsolatba kérdőjelek és mindkettőnél voltak karakter kérdések. Pryor lebutított prostyle Oból jön, míg Cam sose játszott olyanban... Ja, hogy azt a Panthers lépte ezt meg a Raiders...

Pryor
Sok mindent lehet olvasni róla. Nem elég pontos, inkonzisztens, javítani kell a lábmunkáján és a döntés hozatalán...ez mind vszeg igaz is. Ugyanakkor elég szép college számai, eredményei vannak. Volt még régebben egy táblázat a 2011ben kijött QBk számaival és az ő számaival. Cam Newton volt az egyetlen akinek jobb számai voltak...tudom, hogy csak stat, de azért innen is lehet nézni a dolgot. Az egyetemi 3 éve alatt több TD adott mint ilyen "bénák", hogy McNabb, Ryan...
A karakter gondja amennyire olvastam inkább, fiatal vagyok és hülye voltam című story. Legtöbb helyen azt olvasom, hogy az edzéshez való hozzáállásával nincs baj, sőt. Ha ez így van Hue farag belőle valamit remélhetőleg.

Én vszeg nem ezt léptem volna. Szezon után JC játékától függően draftoltam volna egy QB-t. Akár első körben vmelyik top srácot, de ez mindegy. A csapat ezt lépte, ezt kell szeretni.
Majd meglátjuk 1-2 év múlva, hogy jó döntés volt-e...

A lényeg, hogy pre-seasonban részt vehet, edzhet és játszhat is(kétlem, h fog) aztán a bünti alatt csak film study lesz, de az meg ráfér. Utána mehet tovább a faragás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Másrészről viszont van egy rakás többfunkciós játékosunk - DMC, Bush, Ford, Moore, Jones, Pryor -, akik összehozhatnak nagy play-eket. Innentől Jacksonon én Saundersen múlik minden...BMG
Ez mondjuk fontos szerintem, állandó X faktor.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szinte biztos, hogy ez Al műve, senkinek nem lehetett beleszólása a döntésbe....

Ha tényleg QB lesz, akkor őt tervezik a hosszútávú megoldásnak és ez visszavetheti JC teljesítményét (ha már Gradkowski miatt is szorongott...).
A fentebbi videó alapján én nem vagyok elájulva, ennél még JMR is jobban dobott :/ És valószínűleg ő is a 2-es lesz.
A hozzáállása a kérdés...

Másrészről viszont van egy rakás többfunkciós játékosunk - DMC, Bush, Ford, Moore, Jones, Pryor -, akik összehozhatnak nagy play-eket. Innentől Jacksonon én Saundersen múlik minden...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
És a Raiders talál okot egy 5 év/80 Millás szerződésre 😀petey
Az újonc cap itt is érvényes, úgyhogy nem kerülhet sor hasonlóra.
4 éven át minimum fizetés, meg egy kb. 600.000 dolláros aláírási bónusz lesz valószínűleg.

Egyébként nem értem ezt a sápítozást, a harmadik kör már az a kategória, ahol a csapatok szoktak kockáztatni, eldobálni pickeket olyanokra, akik lehet sohasem lesznek kezdők. Ez is csak egy olyan húzás, vagy bejön, vagy nem. Ha első kör lenne, megérteném a tömeges jajveszékelést, de így nehéz felfogni.gsn
vicc volt, Sanyi 😉

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hát, őszintén szólva sem Edwards sem Boiler nem kápráztatna el minket, ha JC- nek megint elszállna az agya. Náluk Pryor jobb lehet. Az elmúlt szezonban azért jól jött, hogy volt két kezdeni képes QB, persze Pryor messze nem tart még itt.
De Vick sem volt nagy passzer az NFL pályája elején, inkább futásból oldotta meg a dolgokat.
Nem gond hogy idejött, de harmadik körért? Jajj.Delonso_
En siman orulok, hogy jott Pryor, QB poszton evek ota nevetseges a helyzet, talan o megoldas lehet az eddigi nagyon gyenge helyzetre. Boven megerte ennyiert, mar az csoda hogy igazolunk valami ismertebb nevet vegre.
több mint 12 éve
gsn 3 548
És a Raiders talál okot egy 5 év/80 Millás szerződésre 😀petey
Az újonc cap itt is érvényes, úgyhogy nem kerülhet sor hasonlóra.
4 éven át minimum fizetés, meg egy kb. 600.000 dolláros aláírási bónusz lesz valószínűleg.

Egyébként nem értem ezt a sápítozást, a harmadik kör már az a kategória, ahol a csapatok szoktak kockáztatni, eldobálni pickeket olyanokra, akik lehet sohasem lesznek kezdők. Ez is csak egy olyan húzás, vagy bejön, vagy nem. Ha első kör lenne, megérteném a tömeges jajveszékelést, de így nehéz felfogni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hát, őszintén szólva sem Edwards sem Boiler nem kápráztatna el minket, ha JC- nek megint elszállna az agya. Náluk Pryor jobb lehet. Az elmúlt szezonban azért jól jött, hogy volt két kezdeni képes QB, persze Pryor messze nem tart még itt.
De Vick sem volt nagy passzer az NFL pályája elején, inkább futásból oldotta meg a dolgokat.
Nem gond hogy idejött, de harmadik körért? Jajj.Delonso_
Vicket én már anno is védtem, mert tudott dobni. De nem voltak igazi célpontjai. Ott volt ő és Dunn (HB), meg Crumpler (TE), aki blokkolni tudott első szándékból. Ahhoz képest nagyon is jól dobálgatott sztem. Ezért volt ő 1/1. Miatta hisznek egy halom valóban dobni nem képes srácban, többek közt. Szokás is Vickesíteni minden száguldó fakezet.

Pryor dobástechnikája és dobás repertoárja nagyon messze van ettől, ahogy a lábmunkája is, a döntéshozatalról meg ne is beszéljünk.

Nekem az az ábrándom, ha ilyet lehet, hogy ez egy tipikus Al pick (vegyük harmadik körnek ezt).
Van egy default jó elképzelés. Run DMC egy jó kis wildcat játékos. Ha egy Pryor lenne a társa, aki WRként is használható, és tulajdonképen szinte ingyen van, az mekkora ötlet. És Terrelle ha még dobni is megtanul, legalább jó back up szinten, az scramblerként egy újabb fegyver.
És aztán az Altube hájlájc pörög a fejben, és nincs visszaút.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát, őszintén szólva sem Edwards sem Boiler nem kápráztatna el minket, ha JC- nek megint elszállna az agya. Náluk Pryor jobb lehet. Az elmúlt szezonban azért jól jött, hogy volt két kezdeni képes QB, persze Pryor messze nem tart még itt.
De Vick sem volt nagy passzer az NFL pályája elején, inkább futásból oldotta meg a dolgokat.
Nem gond hogy idejött, de harmadik körért? Jajj.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
The good news for the Raiders is that wide receiver Jacoby Ford (broken hand), running back Darren McFadden (broken orbital bone) and defensive end Trevor Scott (ACL surgery) all practiced on Monday. For Scott, it was the first time he’s been able to practice since undergoing surgery for a torn ACL last November.

Valamint Taiwan Jones is edzésbe állt!

De sajnos JC nem edzett az agyrázkódása miatt, de nem olyan súlyos az a sérülés, csak muszáj volt pihennie még egy napot.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Hat faszom 😊
5.korert orultem volna ezert nem qnnyira...mondjuk Aso, Zach sztem hoz majd 1-1 3. illetve 4.korost...
QB lesz sztem eloszor azt,ha nem valik be lehet WR...jobban orultem volna a 2012es drafton 1.korben QBnak...mindegy...Hue es Saunders keze alatt, JC peldamutatasa mellett csak rajta mulik amugy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!