Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛BMG
Az tuti 😊Delonso_
Egyébként párszor biztos be fogja rakni poénból. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛BMG
Az tuti 😊
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....Bruce
Mondjuk eddig is több volt a touchback, mint a visszahordás.
Szerintem ez neki már FG táv 😛
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ahogy nézegettem meg ahogy ismerem Janót, nem sok kirúgását fogják tudni visszahordani, így az új 35 yardról történő kickoff szabály miatt....
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chaz is sérült kicsit...ami nála egy fél szezont jelent majd 😕
Kiváncsi leszek Gaither játszik-e idén...Rolni
Hajlamos vagyok megfeledkezni róla, mert csoda, hogy nem az első edzésen sérült le. Sztem már nem éri meg a roster-t, ha van egy enyhébbnél komolyabb sérülése(max PUP). Sajnálom, mert topWR lehetne.

Gaither-rel kapcsolatban én arra leszek kíváncsi, hogy ha játszik melyik poszton? Albert az LT, de az mondják, hogy RT-nek sokkal jobb lehetne, míg Gaither prototipus LT. Vajon bevállalják a sérülékenységével a vakoldalra?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Már elérhető a meccs a szokásos oldalon. Mivel nem láttam, nagyon várom, hogy megnézhessem, hogy mit mutatott a csapat. Barnes szerencsétlenkedésére már készülök lelkileg 😀 De ami a lényeg, hogy Eugen-en kívül mindenki megúszta sérülés nélkül.

Nagyon sajnálom, hogy lemaradtunk Gaither-ről, de így legalább Joe bizonyíthat!peterbadbone
Chaz is sérült kicsit...ami nála egy fél szezont jelent majd 😕
Kiváncsi leszek Gaither játszik-e idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Már elérhető a meccs a szokásos oldalon. Mivel nem láttam, nagyon várom, hogy megnézhessem, hogy mit mutatott a csapat. Barnes szerencsétlenkedésére már készülök lelkileg 😀 De ami a lényeg, hogy Eugen-en kívül mindenki megúszta sérülés nélkül.

Nagyon sajnálom, hogy lemaradtunk Gaither-ről, de így legalább Joe bizonyíthat!

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
VittorioTafur Vittorio Tafur
Jackson singled out 5 OL: (in order) Satele, Wiz ("unbelievable"), Heyer (at LG), Barksdale ("battling") and Veldheer

érdekes...
Veldheer-Heyer-Satele-Wiz-Barksdale??

inkább akkor egy:
Veldheer-Heyer-Wiz-Satele-Barksdale hogy a 2 rookie ne egymás mellett legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Chaz-en meg sem lepődök...év végén kuka lesz most már...De DHB, Moore bíztatóan mozgott és Murphy, Ford is visszatér nem soká...mellettük Ausberry is használhatónak tűnik ilyen TE\WR szerűnek...mindegyik HBnk jól kap el, szóval nem Chaz-en fog múlni azért a szezon szerencsére...

Hiram STből hiányozni fog!!


OL:
Amit láttam, meg amit kinti véleményeket hozzáolvastam az alapján van némi bizakodásra ok.
Veldheer-Loper-Satele-Cooper rendben voltak. Igaz,h nem egy atom DL, pass rush ellen, de már ez is vmi. Barnes az egyetlen igazi gyökér a kezdők közül.
Heyer állítólag egész jól mozgott LG poszton is és Tben is...megbízható back up lesz a végén?
Wiz és Barksdale jók voltak. Persze nem 1st team ellen, de ilyen rövid offseason után ennek is örülni kell. Sztem legalább egyikük jó eséllyel kezdő lehet első hétre is akár és mindkét srác kezdő lehet rookie évében. Főleg ha nem igazolunk egy RT-t még. Walker plz...
Schuening is bíztatóan mozgott Joe mellett...de ő nem nagyon fog szerephez jutni sérülés nélkül sztem mert Wiz mell kell a rutinos RG, főleg ha Joe kezd RTben...ezért maradhatott Cooper...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Raiders backup S Hiram Eugene suffered a dislocated hip in Thursday's preseason opener.
According to beat writer Jerry McDonald, it sounds like a season-ending injury. Eugene became a strict backup when Michael Huff was re-signed in free agency

Mégiscsak súlyosabb ez a sérlülés? 😕


Na és akkor itt is van Chaz sérüléséről is egy infó:

Chaz Schilens picked up a knee injury in Thursday's preseason opener.
It's only notable because of Schilens' history. While there's no word on the severity yet, the fragile wideout got taken down on a reverse and was spotted with trainers on the sideline looking at his knee. Schilens has missed 19 games over the last two seasons due to injury.
Fuck nr.4 :S
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Igen Eugene-nak a csipőjével van probléma, azt írták hogy két három hónap, bár ez egy sportolónál szerintem gyorsabban megy! Szóval nem hiszem hogy IR-re kerülne...

Ugye Hue egyik nagy célkitűzése a büntetések számának drasztikus csökkentése lenne, erre most is 10 bünti volt, ami még több mint a tavalyi átlag... Fuck

3 fumble volt, ez is sok: 1 kickoff return Bodifordtól, 2. Wiz és Trent Edwards összhangja miatt. 3. Szintén Edwards és Rankin labdaátadásánál volt egy kis bénázás. Szintén Fuck

Huenak nem tetszett a következő emberek passz védekezési hatékonysága: Walter McFadden, DeMarcus Van Dyke, Jeremy Ware, Hiram Eugene, Stevie Brown és Jeremy Boyd
lényegében ugye ők voltak fenn a meccsen szinte végig. Mert Huff és Branch és a két kezdő CB nem sokat volt fenn.
Jelzi ezt a 297 bekapott passzolt yard és a 3 TD... Fuck nr 3.

Lényeg hogy javuljunk egy kicsit, ilyenkor még úgysem számít nagyon semmi!

GO RAIDERS
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Na az első negyed végétől nézem a mókát, így kezdő D-t nem láttam és JC-ékből is csak 1-2 playt láttam.

JC tetszett. Fal bal oldala akkor rendben volt, de Barnes egy rakás szar. Jó hír, hogy Wiz és Barksdale eddig a 2grouppal jól mozog...remélem így marad.

Goethel és Moss jók!

WMC egymás után két pass interf....ideges a srác...

Első TD sztem inkább Eugene mint DVD...DVD kintről kísérte és Eugene nem jött belül...bár ugye kurva nehéz ezeket kitalálni a playbook ismerete nélkül

Wiz és Joe tetszik továbbra is

WMC szar

Eugene ha jól hallottam dislocated hip...

Na leállt a stream 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
én is nézem!

Khalif Barnes mondjon le

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Most csak én nézem az ismétlést? Pedig én pont láttam élőben is. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A beszámolók szerint csak egy drive-ot volt fent a kezdő D, és akkor nem is nagyon tudtak mit kezdeni Kolbék, ez jó hír...
A cserék viszont nem muzsikáltak túl jól.
De kevesebb büntetést kaptunk, mint a Cards. 😀

Gyakorlatilag csak a 2-ik és 3-ik csapat játszott, hogy megtudjuk, hogy ténylegesen hogy áll a csapat, még várnunk kell 4 hetet.BMG
Hát talán már az utolsó héten, amikor már kirúgnak pár embert, utána már a kezdők is kapnak egy teljes negyedet, bár akkor meg a sérülés miatt nem fogják kockáztatni. De a negyedik héten a roster helyekért nagy harc fog dúlni.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A beszámolók szerint csak egy drive-ot volt fent a kezdő D, és akkor nem is nagyon tudtak mit kezdeni Kolbék, ez jó hír...
A cserék viszont nem muzsikáltak túl jól.
De kevesebb büntetést kaptunk, mint a Cards. 😀

Gyakorlatilag csak a 2-ik és 3-ik csapat játszott, hogy megtudjuk, hogy ténylegesen hogy áll a csapat, még várnunk kell 4 hetet.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah és ami még jó volt, Petersont eléggé szopattuk, Hagan asszem őt hagyta ott de nagyon. Meg talán Ausberry is mellőle nyomott 1 nice playt.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
😂
Tökéletesre sikerült fejlesztenie ezt a technikáját..hülye idióta, -3pont, mert fgtávban voltunk és akkor mozdult be harmadszor.. És még csak alig kezdődött el a 2. negyed.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Állítólag Barnes együtt gyakorolt a lockout ideje alatt Kwame Harris-el és Cornell Green-el. Úgy látszik valami azért csak ragadt rá, mert false startban már nagyon nagyon jól nyomja... 😀 😀 😀

Remélem hamarosan visszaigazoljuk Langstont, mert kell, mint egy falat kenyér!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Most az összefoglalók alapján láttam egy két dolgot még.

Campbell egész jól mozgott és dobált.
Van Dyke elég szar volt, igaz Fitzgeraldot fogta egyik alkalommal, amikor az egy 44 yardos elkapást mutatott be. Azt egy tapasztalt CB nem szívja be. Valamint kicsit elment az emberétől az első TD-nél és így már nem ért oda a labda előtt. De hát ő rookie és nem idén fog robbantani az tuti. WMC gyengeségét nem láttam, de ha így van, akkor az is elég baj, mert ő már azért tavaly játszogatott.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én nem láttam a meccset, csak reggel "belenéztem" az nfl.com-on a végébe. Ami nem tettszett, hogy kétszer is végiggyalogoltak rajtunk az utolsó negyedben, de persze itt már a cserék cseréi voltak fenn, de akkor is zavart.

Ami tényleg nagyon jól működött az a Condo - Lechler - Janikowski trojka. Hibátlan teljesítményt nyújtottak.
Sajnos tényleg nem jön át az O-line teljesítménye rendesen, de a gyenge futásteljesítmény (3,5 yardos átlag) nekem kicsit gyengének tűnik. De van még idő fejlődni ezen a téren. Meglepően sok volt a passzjátékunk (27/36), de ezt kell gyakorolni mindenképpen.
Moore remélem tényleg olyan fasza lesz, mint amilyen a híre, mert még azt is olvastam, hogy volt egy 57 yardos punt returnje, csak egy illegal block miatt visszafújták.

Mindegy no, a lényeg az hogy sérülések ne legyenek és azok akiknél még kérdőjel van, hogy bekerül e az 53-as keretbe, azok teljesítsenek jól.

A védelemről meg egyáltalán nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam élő képet...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Aki végig akarja izgulni az ismétlést az most tekerjen tovább.





Nem volt egy jó meccs, de voltak jó teljesítmények is. Aki nálam a meccs embere, nem más mint Janó. 4/4, köztük egy 57! yardos fg
Kezdőkből nem sokat láttam, de Moore egész ügyesnek tűnt, többi átlag, fal botrány. Barnes CUT! Dből nem láttam a kezdőket, szal róluk nem tudok mit, illetve olvastam hogy volt egy Kelly sack és egy Huff int(?)
2. Védősorban Moss kurvajó volt szerintem, és egész szépen dolgozott az a dline
??-Hendo,Bryant,Moss
DVD nem igazán nyújtott jó benyomást, WMC ritkaszar volt, 1jó megmozdulása volt kb. Goethel tetszett. Eugene sajnos megsérült, hordággyal kellett levinni, elég komolynak tűnt.
Ausberry jó volt. Volt 1 szép elkapása, Haganra is ment 1 nagy play, ügyesen otthagyta a cornert és elkapta. Kb ennyi. Jah és nem reprezentatív a véleményem, mert sokszor befagyott a stream, és lemaradhattam erről arról, de kiváncsian várom hogy ti hogy láttátok 😊
"Spoiler" Off



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Gyökér Barnes 3 false start. És még csak a 2. negyed
eleje. Ja és emiatt kiszorultunk fg távból. Moore srác yooo!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
olvastam az nfl.com-n egy szakértést, hogy T.O. -nak a Raiders és a Raiders-nek T.O. lehet egy opció. Van erről valami konkrétum is felétek, vagy csak egy sima mezei szakértés volt?Amadeus91
Igazából volt már róla szó, hogy ide jön, de csak pletyka szinten. Elvileg benne van a pakliban, mert ugye a Raidersnek igazi nr.1 receivere nincsen, igaz már TO sem elit kategória, de még talán egy évet rutinból tudna hozni. Én mondjuk annyira nem örülnék neki, mert szinte már csak a nevével elvenné a fiatalok elől a lehetőséget, ami hosszú távon nem jó sztem. De hát ott azért nálam okosabbak vannak, szóval ők tudják mi jó a csapatnak!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
olvastam az nfl.com-n egy szakértést, hogy T.O. -nak a Raiders és a Raiders-nek T.O. lehet egy opció. Van erről valami konkrétum is felétek, vagy csak egy sima mezei szakértés volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?