Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elijah Hood kivágva.
deyell
Sharga is csak bemutatkozni jött Oaklandbe.
Amadeus
Helyettük érkezett:

- Henry Poggi FB (Michigan)
- Chris Warren, RB (Texas)

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Elijah Hood kivágva.
deyell
Sharga is csak bemutatkozni jött Oaklandbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Elijah Hood kivágva.

choose life
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
napi pozitív hír is legyen.

 twitter.com/BairNBCS/status/992550199548510209

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Cory James bukta a felmérőt, kibasztuk. Meg is van az 1. 😉

Edit: Armonty Bryant is. Mi van, percenként kikúr valakit Gruden?
Amadeus
Raiders 2016 draft class after waiving Cory James:

1st round: Karl Joseph
2nd: Jihad Ward (traded last week)
3rd: Shilique Calhoun (0 career starts)
4th: Connor Cook (3rd string)
5th: DeAndre Washingon (backup RB)
6th: Cory James (cut)
7th: Vadal Alexander (4 game suspension)

deyell
F-

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Cory James bukta a felmérőt, kibasztuk. Meg is van az 1. 😉

Edit: Armonty Bryant is. Mi van, percenként kikúr valakit Gruden?
Amadeus
Raiders 2016 draft class after waiving Cory James:

1st round: Karl Joseph
2nd: Jihad Ward (traded last week)
3rd: Shilique Calhoun (0 career starts)
4th: Connor Cook (3rd string)
5th: DeAndre Washingon (backup RB)
6th: Cory James (cut)
7th: Vadal Alexander (4 game suspension)

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Colton LT-ben kezd alapból dolgozni, Parker az RT.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Derick Johnson aláírt, Bowman így off



több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Cushing érkezik vizitre...én kedveltem őt, de sajna a sérülések nagyon visszavetették a teljesítmányét.
Pari
5 éve kellett vóna. Egyébként túlélő show lesz idén a TC-ben? Az utolsó 3 LB aki életben marad lesz a kezdő?
Amadeus
ezen, kurva jót röhögtem! Mer kb. igaz😊
Pari
Cory James bukta a felmérőt, kibasztuk. Meg is van az 1. 😉

Edit: Armonty Bryant is. Mi van, percenként kikúr valakit Gruden?
Amadeus
Belehúzott a highriskekbe. Kvázi karantén van, ha moderálhatóak a karakterek, akkor maradhatnak, ha nem viszlát! Csapatépítőtréning - esélyt kapsz bármilyenhülye vagy, de csak egyet guríthatsz, s ez ugyanúgy szól a roster tagjainak is. Gruden a Pönge.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Cushing érkezik vizitre...én kedveltem őt, de sajna a sérülések nagyon visszavetették a teljesítmányét.
Pari
5 éve kellett vóna. Egyébként túlélő show lesz idén a TC-ben? Az utolsó 3 LB aki életben marad lesz a kezdő?
Amadeus
ezen, kurva jót röhögtem! Mer kb. igaz😊
Pari
Cory James bukta a felmérőt, kibasztuk. Meg is van az 1. 😉

Edit: Armonty Bryant is. Mi van, percenként kikúr valakit Gruden?

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Na Cushing lemondva. Elég egy rokkant a védelembe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Cushing érkezik vizitre...én kedveltem őt, de sajna a sérülések nagyon visszavetették a teljesítmányét.
Pari
5 éve kellett vóna. Egyébként túlélő show lesz idén a TC-ben? Az utolsó 3 LB aki életben marad lesz a kezdő?
Amadeus
ezen, kurva jót röhögtem! Mer kb. igaz😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Cushing érkezik vizitre...én kedveltem őt, de sajna a sérülések nagyon visszavetették a teljesítmányét.
Pari
5 éve kellett vóna. Egyébként túlélő show lesz idén a TC-ben? Az utolsó 3 LB aki életben marad lesz a kezdő?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Cushing érkezik vizitre...én kedveltem őt, de sajna a sérülések nagyon visszavetették a teljesítmányét.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Bowman faszàn megtesztelte a piacot

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
DJ indahaz...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe, ő az egyik NFL-közeli emberke, akivel Buday Zoli anno csinált exkluzív interjút. Megnézve annak a címét, hát eléggé durva most ebben a témában
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-masodik-legjobb-hely-ahol-ossze-lehet-esni-2319709

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
David Chao (volt Chargers csapatorvos) szerint nem volt felelőtlen a Raiders amikor Maurice Hurstot draftolta, ebben a cikkben kifejti miért nem:

 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-pfd-maurice-hurst-raiders-draft-irresponsible-0503-story.html

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
Pari
Pofás a WR sor idénre valóban.
Szerintem Cooper is megy majd bőven slotba, nem csak Nelson. Bryant a szélen ebben (is) nagy segítség lehet, hogy tudunk bentre is veszélyes embert tenni úgy, hogy a szélekre is figyelniük kell. Veszélyes trió lehet ez, főleg ha Cooper elhagyja a drop hegyeket és Nelson bírja szusszal.

Ateman és főleg Blacknall szerintem korántsem lock még. Holton is odaférhet még vagy más a fiatalok közül, a lényeg, hogy nagy csata lesz TC-ben végre. Switzer ST szerepe miatt sztem kereten lesz és szépen lehet majd slotba is beforgatni, ha jól működik.
Roberts jó eséllyel áldozat lesz majd, mert ugye trade keretén nem sikerült kitenni.

Ehhez jön még Cook TE posztról középre fegyvernek, illetve Richard RB posztról elkapni...lesz célpontja Carr-nak bőven. Kell némi protection a faltól és működnie kellene a dolognak...persze tavaly ilyenkor is ezt hittük, mondtuk...
Rolni
Szerintem sem fix a két rookie helye, de nagyon örülnék, ha az lenne. Ateman-ről egy csomó helyen azt olvastam, hogy nagy steal volt a 7. körben, 6'5-ös magaságával és korrekt súlypont emelkedéssel elég mismatch gyanús a red zoneba.
Blacknall, meg a 6'3-as magasságával a 4,39-es 40 yarddal és 6,77-es 3 cone-jával eszméletlen atletikus, mondjuk meccs rutinja az nincs, és gondolom nem véletlen volt fixen csere sem a Pitt-ben, de hátha vmi ordas nagy mák folytán kinövi magát.
Illetve dropokkról nem igen olvastam az esetükben, ami igen szimpi.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
Pari
Pofás a WR sor idénre valóban.
Szerintem Cooper is megy majd bőven slotba, nem csak Nelson. Bryant a szélen ebben (is) nagy segítség lehet, hogy tudunk bentre is veszélyes embert tenni úgy, hogy a szélekre is figyelniük kell. Veszélyes trió lehet ez, főleg ha Cooper elhagyja a drop hegyeket és Nelson bírja szusszal.

Ateman és főleg Blacknall szerintem korántsem lock még. Holton is odaférhet még vagy más a fiatalok közül, a lényeg, hogy nagy csata lesz TC-ben végre. Switzer ST szerepe miatt sztem kereten lesz és szépen lehet majd slotba is beforgatni, ha jól működik.
Roberts jó eséllyel áldozat lesz majd, mert ugye trade keretén nem sikerült kitenni.

Ehhez jön még Cook TE posztról középre fegyvernek, illetve Richard RB posztról elkapni...lesz célpontja Carr-nak bőven. Kell némi protection a faltól és működnie kellene a dolognak...persze tavaly ilyenkor is ezt hittük, mondtuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem nagyon tetszik a WR corpunk, vhogy így tudnám elképzelni:
WR1: Copper/Ateman
WR2: Bryant/Blacknall
Slot: Nelson/Switzer

Robrets "Mr. Dropking" meg cut a picsába, a többi ps.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy azt nem értem, hogy ez miért csak a csapatok felelőssége. Az fel se merülhet, hogy Hurst hozott döntést a saját életéről?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Ez a lényeg. Egy 5. körös játékos azért bust nem lehet, csak baja ne legyen. Btw, mi anno behúztuk Cannont, pedig neki súlyos betegsége volt. Aztán elvittük az 5. körben, hogy ki tudják kezelni a dokik, és ha bejön, akkor kapunk egy 2. körös tehetséget (ezt az utóbbi években megmutatta), ha nem, akkor meg adtunk egy esélyt neki, hogy a legjobb orvosokkal készüljön, és nem mellesleg azért pénzhez is jusson (azért ezek a fizuk még kint is óriásinak számítanak egy átlagembernek).

Amúgy nem az volt, hogy Hurst problémáját tisztázták és játékra alkalmasnak nyilvánították?
Wyatt
Harvard egyik orvosa játékra alkalmasnak nyilvánította, de sok csapat orvosa nem.
deyell
Nyomot is utána egy combos pro dayt ha jól emlékszem



több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért remélhetőleg lesz egy tüzetes kivizsgálása még, aztán legfeljebb egy kidobott 5. körös pick lesz a sztori, és nem valami sokkal rosszabb

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Ez a lényeg. Egy 5. körös játékos azért bust nem lehet, csak baja ne legyen. Btw, mi anno behúztuk Cannont, pedig neki súlyos betegsége volt. Aztán elvittük az 5. körben, hogy ki tudják kezelni a dokik, és ha bejön, akkor kapunk egy 2. körös tehetséget (ezt az utóbbi években megmutatta), ha nem, akkor meg adtunk egy esélyt neki, hogy a legjobb orvosokkal készüljön, és nem mellesleg azért pénzhez is jusson (azért ezek a fizuk még kint is óriásinak számítanak egy átlagembernek).

Amúgy nem az volt, hogy Hurst problémáját tisztázták és játékra alkalmasnak nyilvánították?
Wyatt
Harvard egyik orvosa játékra alkalmasnak nyilvánította, de sok csapat orvosa nem.

choose life