Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Én mondtam hogy Mo ha csúszik akkor behuzzuk igaz magasabbra vártam de így még jobb 😉



több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
kellene egy punter most már.

choose life
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Mikor jobb az 5. körös picked mint az 1.
Asbee
Visszafelé nézve 10/10-es a draftunk
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mikor jobb az 5. körös picked mint az 1.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
na végre elkezdtünk draftolni.
Go Reggie!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hát ennek nagyon örülök! Még Roquan Smith-nél is jobban szerettem volna a csapatban tudni! Remélem az egészsége engedi majd játszani.

Ez a nap tipikus Reggie pickekel van tele.

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
wow, mo hurst
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
 twitter.com/DCarr75/status/990270116314079232

az első értelmes választás az idei drafton, ezek szerint nem Gruden választ már.

choose life
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Csak int-et nem tud szedni. Végül is illik a csapatba
Bruce
Meg úgy is illik a sorba, hogy sérülésből lábadozva választottuk ki.

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak int-et nem tud szedni. Végül is illik a csapatba
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kíváncsi vagyok, hogy McKenzie fia hozzánk jön-e, illetve, hogy érkezik-e Punter valamelyik körben, vagy majd az UDFA-k közül szemezgetünk.

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nick Nelson (CB, Wisconsin) lett a 4. körös választottunk. Egész jó CB-nek tartják, de a Lionsnál a próbajáték alatt lesérült... az offseasont biztos, hogy kihagyja, a szezonra talán felépül.
peterbadbone
elvileg tc-re már ok.

 twitter.com/RapSheet/status/990268086560288768
Levi
Én még egy régebbi infót találtam. Így egy fokkal jobb a helyzet.

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Nick Nelson (CB, Wisconsin) lett a 4. körös választottunk. Egész jó CB-nek tartják, de a Lionsnál a próbajáték alatt lesérült... az offseasont biztos, hogy kihagyja, a szezonra talán felépül.
peterbadbone
elvileg tc-re már ok.

 twitter.com/RapSheet/status/990268086560288768
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nick Nelson (CB, Wisconsin) lett a 4. körös választottunk. Egész jó CB-nek tartják, de a Lionsnál a próbajáték alatt lesérült... az offseasont biztos, hogy kihagyja, a szezonra talán felépül.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
Én értem Kolton Millert, kb a legatletikusabb szörnyet elvittétek, hogy majd játékost neveltek belőle.
Wyatt
az a gáz Miller esetében, hogy hiába erős a felsőteste, gyenge a punch-a, mert nem tudja belevinni a testsúlyát. sokszor olyan mintha pacsizgatni akarna az ellenféllel. így meg hiába nagydarab, hiába erős, a nála kisebb, fizikailag gyengébb edge rusherek is félre tudják lökni. a kisebb speed rusherekkel szenvedett meg főleg.

choose life
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nalunk par tucat falemberbol sikerult egy hasznalhatot faragnia, igaz mire megtalalta a posztjat, addig 2-3 evig szetvertek rajta az iranyitonkat. A nagy szamok torvenye alapjan most mar ki kellene, hogy jojjon 1-2 jo jatekos a kezei kozul. Aggaszto azonban, hogy azok a pickek amiket bizonyithatoan o sirt ki a draft dayeken, mind ordas nagy bustok lettek. Ugye az o mantraja, hogy egyetemeken mar nincs kepzett o linemen a spread miatt igy csak a fizikai adottsagokat kell nezni.

Egyreszt ez alapbol bullshit, masreszt kell neki 2-3 ev, hogy nevelgessen jatekosokat, de mire felhozza oket atlag alatti nfl jatekosnak, addig elmennek a 2. szerzodesukkel mashova.

Nem ertem miert van meg szava barhol is. Nagy szamok torvenye, ebben lehet bizni.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi van Gruden suttyomban felvette Gene Smith a front officeba? P. J. Hall évek óta az FCS egyik meghatározó védője rendszeresen jelölve volt a Buck Buchanan díjra (FCS év védője) igaz azt hiszem finalista sose volt. De vele szerintem jól járhattok.
És mind Hall, mind Parker FCS All American 1. csapatos volt a legutóbbi szezonban. Hall még az azt megelözőben is az volt.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Volt már ennyire gyenge draftunk valaha?
2009?
Pari
Reggie első draftja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 935 — we almost always almost win
És Cable-nek makulátlan a mérlege az "atletikus szörnyek" játszani tanításában

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én értem Kolton Millert, kb a legatletikusabb szörnyet elvittétek, hogy majd játékost neveltek belőle.

Én értem Hallt, ilyen brutális robbanékonyságot én nem nagyon láttam még, pedig volt az elmúlt években Watt, Donald... Olyan 5-6. körre várták, de ez a sebesség és erő... Ha egy picit agilisebb lenne, tökéletes alapanyag lenne. Itt megint magára fogadott a csapat.

Branden Parkernél volt azért bőven nagyobb reach is a drafton, szóval én azon sem feltétlenül akadok ki.

De Arden Keyért óriási köszönet. Nagyon fostam, hogy őt elvisszük :/ Na ő totálisan ellentéte Hallnak, és hiába várták néhány helyen első körre, nekem még a 3-4. körben is magasan lett volna (most, hogy ha az 5-6. körben megkockáztatjuk, ott kevésbé zavarja az embert, mert ott a többi beválási esélye sem sokkal jobb azért). Szóval engem nálatok (a nagyon olcsó cserét leszámítva) a Key-pick zavar legjobban, az az, ami a Kolton, Hall vonulatba (nagydarab, hiperatletikus emberkék) abszolút nem illik bele.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Volt már ennyire gyenge draftunk valaha?
2009?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát srácok, lehet Grudenék tudnak valamit amit senki más, vagy ez csak símán egy írtó szar draft a részetekről.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nem értem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 662
remélem Irvinék gatyába rázzák.

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/990058399936253953

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor eddig kb F grade a draftunk. Gratulálok Grudennek és Cablenek.