Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ezek szerint elsősorban blokkoló és olcsóbb FB-t kerestek...miután megvolt elcserélték Jamize-t a sima cut helyett.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Elvileg elcseréltük Olawalet a cowboysal. Ha minden igaz ment ő meg a 192ik 6koros pickunk cserébe az 5ik körös pickjukert.

Ezt most spec nem értem..
Cubehead
Gondolom Smith olcsóbb fb és csinálják a helyet Macknek.
Levi
Meg megint mentünk fentebb a drafton. Olawale létszám fölötti lett, mivel két blokkoló TE is van + Smith.
Sajnálom én is Olawale-t, de sztem ezt túléljük.
Bruce
Nyilván tuleljuk es az is ok hogy mentünk feljebb a drafton. De őt sajnálom, kedveltem plusz szerintem.jobb playa mint Smith vagy Carrier. Ráadásul több oldaluan használható de mindegy



több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Logikus lepes volt. A FB eleve nem divat mindenhol, de ketto mar mindenhol tulzas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elvileg elcseréltük Olawalet a cowboysal. Ha minden igaz ment ő meg a 192ik 6koros pickunk cserébe az 5ik körös pickjukert.

Ezt most spec nem értem..
Cubehead
Gondolom Smith olcsóbb fb és csinálják a helyet Macknek.
Levi
Meg megint mentünk fentebb a drafton. Olawale létszám fölötti lett, mivel két blokkoló TE is van + Smith.
Sajnálom én is Olawale-t, de sztem ezt túléljük.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Elvileg elcseréltük Olawalet a cowboysal. Ha minden igaz ment ő meg a 192ik 6koros pickunk cserébe az 5ik körös pickjukert.

Ezt most spec nem értem..
Cubehead
Gondolom Smith olcsóbb fb és csinálják a helyet Macknek.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Elvileg elcseréltük Olawalet a cowboysal. Ha minden igaz ment ő meg a 192ik 6koros pickunk cserébe az 5ik körös pickjukert.

Ezt most spec nem értem..

Szerkesztette: Cubehead



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
TST
faszom, hogy mennyien vannak ezek.
Amadeus
Lehet mink közt is van egy.
TST
határozottan fehér vagyok
Amadeus
Jackson is aszitte....
sutianap
Stevie Wonder tudta is!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
TST
faszom, hogy mennyien vannak ezek.
Amadeus
Lehet mink közt is van egy.
TST
határozottan fehér vagyok
Amadeus
Jackson is aszitte....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
TST
faszom, hogy mennyien vannak ezek.
Amadeus
Lehet mink közt is van egy.
TST
határozottan fehér vagyok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
TST
faszom, hogy mennyien vannak ezek.
Amadeus
Lehet mink közt is van egy.

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
TST
faszom, hogy mennyien vannak ezek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Lassan minden csapatban játszik már egy Lynch unokatestvér...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ritkán szoktam dicsérni a rotoworld bejegyzéseket, de asszem ezért a kommentárért megérdemli a pacsit aki odavetette:

Raiders signed QB Josh Johnson.
Coach Jon Gruden vowed to "take the game back to 1998" at the Combine, and on Monday he took a promised step backwards by reuniting with Johnson, a journeyman career backup whom Gruden drafted with the Bucs in 2008. In Oakland, Johnson will compete with Connor Cook to back up


Ez az a srác aki asszem Thad Lewis sérülése után majdnem szó szerint az utcáról került a Browns huddlejébe, ahol Joe Thomas bemutatkozott neki: "Hi, I'm Joe Thomas, I'll be protecting your blind side." Erre ő illedelmesen viszonozta a bemutatkozást, majd benyelt egy sacket a következő játékban.
gyeek
Egyébiránt Lynch unokatestvére és ő is őslakos Oakland-i.
Bruce
Utóbbi alapján ingyen kaphatna jegyet Raiders meccsre. Amire szüksége is lesz... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
David Carr just said on NFL Access "Nelson will be great in the locker room. It was needed. I have some inside info. Will be very good for Amari Cooper. Needed someone to show him how to do it"

kicsit odamondott Crabtree-nek ezzel, de gondolom van alapja.

choose life
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
trade részletek:

Patriots get:
WR Cordarrelle Patterson
2018 6th-rd pick (#210 Comp)

Raiders get:
2018 5th-rd pick (#159 KC)

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ritkán szoktam dicsérni a rotoworld bejegyzéseket, de asszem ezért a kommentárért megérdemli a pacsit aki odavetette:

Raiders signed QB Josh Johnson.
Coach Jon Gruden vowed to "take the game back to 1998" at the Combine, and on Monday he took a promised step backwards by reuniting with Johnson, a journeyman career backup whom Gruden drafted with the Bucs in 2008. In Oakland, Johnson will compete with Connor Cook to back up


Ez az a srác aki asszem Thad Lewis sérülése után majdnem szó szerint az utcáról került a Browns huddlejébe, ahol Joe Thomas bemutatkozott neki: "Hi, I'm Joe Thomas, I'll be protecting your blind side." Erre ő illedelmesen viszonozta a bemutatkozást, majd benyelt egy sacket a következő játékban.
gyeek
Egyébiránt Lynch unokatestvére és ő is őslakos Oakland-i.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ritkán szoktam dicsérni a rotoworld bejegyzéseket, de asszem ezért a kommentárért megérdemli a pacsit aki odavetette:

Raiders signed QB Josh Johnson.
Coach Jon Gruden vowed to "take the game back to 1998" at the Combine, and on Monday he took a promised step backwards by reuniting with Johnson, a journeyman career backup whom Gruden drafted with the Bucs in 2008. In Oakland, Johnson will compete with Connor Cook to back up


Ez az a srác aki asszem Thad Lewis sérülése után majdnem szó szerint az utcáról került a Browns huddlejébe, ahol Joe Thomas bemutatkozott neki: "Hi, I'm Joe Thomas, I'll be protecting your blind side." Erre ő illedelmesen viszonozta a bemutatkozást, majd benyelt egy sacket a következő játékban.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem Nelson szimpi, mert fehérbörű. Régen volt jó, fehér elkapónk.
Bruce
Itt a másik aspektus, hogyan ellenpotozd a street gang filozófiát, Nelzon fehér, farmer, vallásos - ő mindig ott lessz Deréknek, ha elindul a rinya.
sutianap
Anyám illetve atyám ne már 😀
Surda
Az Aranyfogú haverom nem szarral gurigázik, úgyhogy csak jót tesz neki ha néha fokhagymás keresztel simogatják...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Nekem Nelson szimpi, mert fehérbörű. Régen volt jó, fehér elkapónk.
Bruce
Itt a másik aspektus, hogyan ellenpotozd a street gang filozófiát, Nelzon fehér, farmer, vallásos - ő mindig ott lessz Deréknek, ha elindul a rinya.
sutianap
Anyám illetve atyám ne már 😀
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Nekem Nelson szimpi, mert fehérbörű. Régen volt jó, fehér elkapónk.
Bruce
Pont ezen gondolkodtam csak ellenkezőlek. Hogy jó lesz-e, úgy fogy világos. 😜
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem Nelson szimpi, mert fehérbörű. Régen volt jó, fehér elkapónk.
Bruce
Itt a másik aspektus, hogyan ellenpotozd a street gang filozófiát, Nelzon fehér, farmer, vallásos - ő mindig ott lessz Deréknek, ha elindul a rinya.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem Nelson szimpi, mert fehérbörű. Régen volt jó, fehér elkapónk.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Akkor nézzük Grudent, a foci alapköve a futás - a Lincs, Dugmártin, Kiszszmisz azér egy erős alap mindenhez. Ehhez hozzávarr két erős blokkoló Tighendet, s hozunk Carrnak egy elkapót, egy fineszes öreg elkapó-elkapót, hogy ezt szokja meg elkapónak, ne CPt meg a többi gatyagumi huszárt.
sutianap
Jól mondod! Öreg, de legalább nem gyors. Ki is tette őt naggyá, Roders? aki viszon legalább qrva jó meg pontos meg game iq is toppon van. Carr azert nem AR, mondjuk lóvéban több.Crabtree sztm ha nem faszoskodik marad, de mennie kellett viszont nagyon nem gatyagumi. És az3rt kiváncsi lennek h a legatyagumizott ex játékosaink normális sémákban hívásokkal stb mire mennének.... Nelson mit gumizott volna azzal a töketlen JDR.
Surda
Naggyá tette? Láttad te azokat a spotszárról felszedett, fűfölül fölkarmolt lasztikat. S egy valamit még rohadt jól tud, el tudja adni az elkapást, kitakarja a bogyót azt videózhatják a végtelenségig akkor is catch lesz, mert ő eladja a catchet.

Új edző van, megy a puceválás, nyilván első körben a B és C sorokat fogják ledózerolni, ha nem akarnak hirtelen tízmilliókat deadmoney-zni. S hogy értsd ez pont azér van mer Wilbernek kerekebb a segge, az ő embere, neki hálás, az ő kutyája.
sutianap
Új edző témábab igazad van, elfogadom.
Crabtreet többet láttam mint JN-t és legyen igazad, de számomra most jobban tetszene Crab mint JN. És ha JN lesz olyan "Raider" mint amilyenné Crab vált, ugyan ennyire fogom kedvelni, mer vegül is a csapat a fontos. Crab beírta magát a nagykönyvünkbe, talán JN is befogja.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor nézzük Grudent, a foci alapköve a futás - a Lincs, Dugmártin, Kiszszmisz azér egy erős alap mindenhez. Ehhez hozzávarr két erős blokkoló Tighendet, s hozunk Carrnak egy elkapót, egy fineszes öreg elkapó-elkapót, hogy ezt szokja meg elkapónak, ne CPt meg a többi gatyagumi huszárt.
sutianap
Jól mondod! Öreg, de legalább nem gyors. Ki is tette őt naggyá, Roders? aki viszon legalább qrva jó meg pontos meg game iq is toppon van. Carr azert nem AR, mondjuk lóvéban több.Crabtree sztm ha nem faszoskodik marad, de mennie kellett viszont nagyon nem gatyagumi. És az3rt kiváncsi lennek h a legatyagumizott ex játékosaink normális sémákban hívásokkal stb mire mennének.... Nelson mit gumizott volna azzal a töketlen JDR.
Surda
Naggyá tette? Láttad te azokat a spotszárról felszedett, fűfölül fölkarmolt lasztikat. S egy valamit még rohadt jól tud, el tudja adni az elkapást, kitakarja a bogyót azt videózhatják a végtelenségig akkor is catch lesz, mert ő eladja a catchet.

Új edző van, megy a puceválás, nyilván első körben a B és C sorokat fogják ledózerolni, ha nem akarnak hirtelen tízmilliókat deadmoney-zni. S hogy értsd ez pont azér van mer Wilbernek kerekebb a segge, az ő embere, neki hálás, az ő kutyája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Akkor nézzük Grudent, a foci alapköve a futás - a Lincs, Dugmártin, Kiszszmisz azér egy erős alap mindenhez. Ehhez hozzávarr két erős blokkoló Tighendet, s hozunk Carrnak egy elkapót, egy fineszes öreg elkapó-elkapót, hogy ezt szokja meg elkapónak, ne CPt meg a többi gatyagumi huszárt.
sutianap
Jól mondod! Öreg, de legalább nem gyors. Ki is tette őt naggyá, Roders? aki viszon legalább qrva jó meg pontos meg game iq is toppon van. Carr azert nem AR, mondjuk lóvéban több.Crabtree sztm ha nem faszoskodik marad, de mennie kellett viszont nagyon nem gatyagumi. És az3rt kiváncsi lennek h a legatyagumizott ex játékosaink normális sémákban hívásokkal stb mire mennének.... Nelson mit gumizott volna azzal a töketlen JDR.