Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King szerint pass rushert kerestek ma estéig. az egykori Philips tanítvány Shane Ray vag Dante Fowler lehet a célpont
The Rams, speaking of “baseball trades,” want a pass-rusher. I hear defensive coordinator Wade Phillips is lukewarm on Denver’s Ray (having coached him two years ago), and if the Jags make disappointing high first-round pick Dante Fowler Jr., available, the Rams would have interest. L.A. is unlikely to deal swing guard Jamon Brown for a late-round pick, though there’s been interest. He’s a low-cost insurance guy for the line.
Az egykori 1/3-as Fowlerért ha adtok egy 5. körös picket vagy jobbat, szerintem a Jags rábólint a tradere. Amúgy lejáró a szerződése, tehát év végén majd el kell dönteni vleel, mi legyen.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a Saints-től most kikapunk. Bocs, hogy ezt mondom, de megnézve a Vikings elleni meccsüket úgy érzem nem fogunk bírni velük otthon.
Igazából nagyon kéne egy vereség a csapatnak még az alapszakaszban, hogy fejben kicsit helyre kerüljenek. Ha a sok hiba ellenére mindig összejön a W, akkor nem fogják megtanulni hogy nincs helye a hibázásnak!
A PO-ban nincs lehetőség a következő meccsre kijavítani a hibákat!
Pizsama
Annyira sok hiba azért nem volt eddig, de ettől függetlenül kb minden mondattal egyetértek 😊

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Saints-től most kikapunk. Bocs, hogy ezt mondom, de megnézve a Vikings elleni meccsüket úgy érzem nem fogunk bírni velük otthon.
Igazából nagyon kéne egy vereség a csapatnak még az alapszakaszban, hogy fejben kicsit helyre kerüljenek. Ha a sok hiba ellenére mindig összejön a W, akkor nem fogják megtanulni hogy nincs helye a hibázásnak!
A PO-ban nincs lehetőség a következő meccsre kijavítani a hibákat!
Pizsama
Ha lehet kérni akkor azt a Vereseget SeaHawks ellen tessék prognosztizálni ☝☝☝☝ Előre is nagyon szépen köszöni minden Hawks fan 😃😃
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem a Saints-től most kikapunk. Bocs, hogy ezt mondom, de megnézve a Vikings elleni meccsüket úgy érzem nem fogunk bírni velük otthon.
Igazából nagyon kéne egy vereség a csapatnak még az alapszakaszban, hogy fejben kicsit helyre kerüljenek. Ha a sok hiba ellenére mindig összejön a W, akkor nem fogják megtanulni hogy nincs helye a hibázásnak!
A PO-ban nincs lehetőség a következő meccsre kijavítani a hibákat!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Sikerült végre megnéznem a meccset, háát:

https://bigmemes999.funnyjunk.com/pictures/At_23a60c_886842.jpg
At first i was like
At first i was like. But then i rape faced
funnyjunk.com/funny_pictures/700702/Par


Igazából nagyon jó az ilyen győzelem. Rengeteg dolog nem stimmelt főleg az elején: két labdabirtoklás hátrány, baromi jó GB védelem, az offense teljesen világtalan, elejtett passzok, Rogers-t nem tudjuk megállítani... és mégis, a csapat végül nyerni tud. Persze volt szerencse faktor is, de összeségében nagyot küzdött a csapat és behúzta a W-t. Kellenek az ilyen playoff stílusú meccsek is, a végén ez sokat érhet. Go Rams!

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Sajna még nem láttam a meccset, délután bepótolom, de legalább immár zsinórban másodszor nem lesz negatív mérlegünk. Szinte hihetetlen. 🙂

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megtaláltam:
1969-ben kezdtünk utoljára 8-0-val. Akkor 11-0-ig volt veretlen a csapat.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kis szerencsével, de megvan a W!
Sok a hiba. Remélem McVay-ék kijavítják.
Kezdett valaha 8-0-val ez a franchise?
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Jeleztem a szerzőnek, hogy a forrással ellentétben ez a mondat mégsem biztos, hogy igaz, utánalesett és javította
Wyatt
Köszi Wyatt. Én is jeleztem Facebook-on nekik.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Bakker, az nso-nál hülyék vannak?

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-nem-csak-kellek-maga-a-tortenelem-sisakmustra-2664171

Mindenki tudja hogy a kosszarvak kerültek először sisakra (1948), erre beirják hogy a Colts meg az Eagles volt az első. Amatőrök!
Pizsama
Nem azt írtàk, hogy Ők voltak az elsők, hanem a legrégebben Ők vàltoztattak rajta jelentősebbett.
Fattyu
“1954-ben a Baltimore Colts és a Philadelphia Eagles olyat tett, amit addig egy NFL-csapat sem: rajzolt a sisakjára.”
Nem tudom, te ezt hogy értelmezed, de nálam ez azt jelenti, hogy ő előttük más nem csinált ilyet. Ami ugye nem igaz.
Pizsama
Ok, nem vitattam, hogy igazad van a sisakrajzzal kapcsolatban.
Én olvastam a megjelenésekor, és nem emlékeztem erre a mondatra. Újra elolvastam és a bevezető és nem talàltam a hivatkozásod. Ezért írtam.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jeleztem a szerzőnek, hogy a forrással ellentétben ez a mondat mégsem biztos, hogy igaz, utánalesett és javította

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bakker, az nso-nál hülyék vannak?

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-nem-csak-kellek-maga-a-tortenelem-sisakmustra-2664171

Mindenki tudja hogy a kosszarvak kerültek először sisakra (1948), erre beirják hogy a Colts meg az Eagles volt az első. Amatőrök!
Pizsama
Nem azt írtàk, hogy Ők voltak az elsők, hanem a legrégebben Ők vàltoztattak rajta jelentősebbett.
Fattyu
“1954-ben a Baltimore Colts és a Philadelphia Eagles olyat tett, amit addig egy NFL-csapat sem: rajzolt a sisakjára.”
Nem tudom, te ezt hogy értelmezed, de nálam ez azt jelenti, hogy ő előttük más nem csinált ilyet. Ami ugye nem igaz.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Bakker, az nso-nál hülyék vannak?

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-nem-csak-kellek-maga-a-tortenelem-sisakmustra-2664171

Mindenki tudja hogy a kosszarvak kerültek először sisakra (1948), erre beirják hogy a Colts meg az Eagles volt az első. Amatőrök!
Pizsama
Nem azt írtàk, hogy Ők voltak az elsők, hanem a legrégebben Ők vàltoztattak rajta jelentősebbett.

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bakker, az nso-nál hülyék vannak?

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-nem-csak-kellek-maga-a-tortenelem-sisakmustra-2664171

Mindenki tudja hogy a kosszarvak kerültek először sisakra (1948), erre beirják hogy a Colts meg az Eagles volt az első. Amatőrök!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Aaron Donald has been named NFC Defensive Player of the Week.

Ezen annyira nem csodálkozok.
dogbite
CJ Beathard se


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Aaron Donald has been named NFC Defensive Player of the Week.

Ezen annyira nem csodálkozok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Persze, amikor jonnek az orult osszegekkel, h XY 100 millas szerzodest irt ala, az mind a brutto ertek. Persze igy sem kell sajnalni oket.
Borbinho
Hát mondjuk nem is 😅😅 De azért így már más egy kicsit a leanyzo fekvese ☝ Meg ugyebar Amerikaban nem vicc az adocsalas mint büntetési kategoria !!! Mint Al Capone ota tudjuk !!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze, amikor jonnek az orult osszegekkel, h XY 100 millas szerzodest irt ala, az mind a brutto ertek. Persze igy sem kell sajnalni oket.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok kerhetek egy kis segitséget ? Hogy is néz ki ez az Adozas ?? Mondjuk vegyunk alapul egy 1 éves 10 millios fizut ! Abból mennyi marad a jatekosnal adozas utan tisztán ?? ( bocsi de nagyon nem vagyok vele képben )
Bundi1986
Ha jol tudom akk az USA-ban van alapbol egy jovedelemado, orszagos szinten. Tobbkulcsos, azaz nagyobb a jovedelmed, tobbet adozol. 10%, 15%, 25%, 28%, 33%, 35% es 39.6% a max. A fizetes aranyos reszet adozod a megfelelo kategoria szerint. Pl 1M dodo alatt a 28%ban vagy, a felett mar 33. De az 1 misidnek meg a 28%at adozod, a tobbi penznek mar a 33%at. Gondolom a profi sportolok akik milliokat keresnek, kvazi a legnagyobba tartoznak. Es igy aranyosan adoznak, pl 100k-t 10%on, a felett mondjuk 200ig 15% es igy tovabb.
Ez adott, ezzel nem lehet mit kezdeni, leadozzak.
DE! Ugye az USA-ban az allamoknak van kulon kozigazgatasuk, sajat kis kongresszusuk, minden. Kb mint egy kulon orszag ugy is fel lehet fogni. Ugye halalbuntetes is van ahol meg van, van ahol nincs.
Es igy a kulonbozo allamokban van meg kulon jovedelemado, az orszagoson felul. Ez azert alacsonyabb, 5-6%, de a legmagasabb is csak 13.9% (California).
Borbinho
Köszönöm ezt a választ is ! Így már akkor képben vagyok ! De ez nagyon durva ez azt jelenti hogy a fizu mondjuk 10 Millios $ -bol marad durván 5.5 Millió $ magyarul államtól függően 38-48 % -ott elvisznek ! És akkor gondolom ebből vannak még az egyébb fizetesek magannyugdij egesegugyi biztositas stb. Jó persze tudom ezek önkéntes alapon mukodnek már mint a nyugdij, egeseg. ,biztositas!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok kerhetek egy kis segitséget ? Hogy is néz ki ez az Adozas ?? Mondjuk vegyunk alapul egy 1 éves 10 millios fizut ! Abból mennyi marad a jatekosnal adozas utan tisztán ?? ( bocsi de nagyon nem vagyok vele képben )
Bundi1986
Ha jol tudom akk az USA-ban van alapbol egy jovedelemado, orszagos szinten. Tobbkulcsos, azaz nagyobb a jovedelmed, tobbet adozol. 10%, 15%, 25%, 28%, 33%, 35% es 39.6% a max. A fizetes aranyos reszet adozod a megfelelo kategoria szerint. Hasracsapasbol egy pelda: 1M dodo alatt a 28%ban vagy, a felett mar 33. De az 1 misidnek meg a 28%at adozod, a tobbi penznek mar a 33%at. Gondolom a profi sportolok akik milliokat keresnek, kvazi a legnagyobba tartoznak. Es igy aranyosan adoznak, pl 100k-t 10%on, a felett mondjuk 200ig 15% es igy tovabb.
Ez adott, ezzel nem lehet mit kezdeni, leadozzak.
DE! Ugye az USA-ban az allamoknak van kulon kozigazgatasuk, sajat kis kongresszusuk, minden. Kb mint egy kulon orszag ugy is fel lehet fogni. Ugye halalbuntetes is van ahol meg van, van ahol nincs.
Es igy a kulonbozo allamokban van meg kulon jovedelemado, az orszagoson felul. Ez azert alacsonyabb, 5-6%, de a legmagasabb is csak 13.9% (California). Illetve van par olyan, ahol az allami ("helyi") szja 0%, a lent emlitett allamok ahol van is csapat

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok kerhetek egy kis segitséget ? Hogy is néz ki ez az Adozas ?? Mondjuk vegyunk alapul egy 1 éves 10 millios fizut ! Abból mennyi marad a jatekosnal adozas utan tisztán ?? ( bocsi de nagyon nem vagyok vele képben )
Bundi1986
 smartasset.com/taxes/jock-taxes-2017-edition
Nagyjából itt levan írva.
Toca
Nagyonszepen Köszönöm 😉😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Sziasztok kerhetek egy kis segitséget ? Hogy is néz ki ez az Adozas ?? Mondjuk vegyunk alapul egy 1 éves 10 millios fizut ! Abból mennyi marad a jatekosnal adozas utan tisztán ?? ( bocsi de nagyon nem vagyok vele képben )
Bundi1986
 smartasset.com/taxes/jock-taxes-2017-edition
Nagyjából itt levan írva.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok kerhetek egy kis segitséget ? Hogy is néz ki ez az Adozas ?? Mondjuk vegyunk alapul egy 1 éves 10 millios fizut ! Abból mennyi marad a jatekosnal adozas utan tisztán ?? ( bocsi de nagyon nem vagyok vele képben )
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viszont marha kedvezőek az ottani adózási viszonyok, erre ment rá a Mack-biznisz
Wyatt
ezert irtam az adott csapatokat, amelyek olyan allamokban vannak, ahol 0% a helyi jovedelemado (Texas, Florida, Washington, Tennessee, Nevada, ahol van/lesz csapat)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Egész egyszerűen a Rams nem volt menő. Most meg az.
Pizsama
Hát igen, LA vonzóbb mint St. Louis.
Al
Boston és Green Bay se szívderítő helyek, aztán mégis mennek oda játékosok.
Pizsama
Boston tök kellemes, de Green Bayjel semmilyen viszonylatban nem érthető a hasonlat amúgy sem 😀

De persze értem én, mit mondasz, és igazad is van | , hogy hiába adott egy jó város, ha nincs csapat, illetve hiába nem a legjobb a város, ha van egy olyan csapat/irányító | 😉
Wyatt
Meglehet, hogy a szíve mélyén a legtöbb játékos déli, tengerparti csapatokhoz menne játszani: Miami, Tampa, Houston, LA
Pizsama
vagy meg inkabb ha a fizujukat tartjak szem elott, a legtobb jatekos az alabbi csapathokhoz menne jatszani:
Dolphins, Buccs, Jaguars, Texans, Cowboys, Seahawks, Titans, meg majd a Raiders
Borbinho
Csak a Dolphinshoz lehetne sorolni a neveket, hogy azt mondja: Suh, Ellerbe, Wheeler, Wallace, Jaxnál Campbell, Julius Thomas, Tampában is volt Revistől kezdve Johnsonig minden, Texans átlag vagy az alatti szezonokkal simán megtartott egy Watt-ot, Seattleben RW és a LoB együtt tudott maradni évekig, a Cowboysnál meg a komplett OL viszi a lóvét, ahogy nálunk is. A Titans az egyetlen csapat, amelyik nem profitál nagyot a kedvező adózási szabályokból az államában.

Viszont marha kedvezőek az ottani adózási viszonyok, erre ment rá a Mack-biznisz
Wyatt
pontosan. MD ezért viszi oda a csapatot, mert nettóban kell fizetnie csak mindent, vs a kaliforniai szja.

criminal lawyer or criminal lawyer?