Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
szata
Aztakurva. 6-0 és nyavajgás hogy gyenge volt Goff..változnak az idők mi?
petey
Most mondd meg! 😀
A Rams drukkereknek még veretlenül se elég jó a csapat.
Persze örülünk hogy jönnek a W-k. De én régen is mondtam: nem baj ha kikap a csapat, ha legalább szépen játszik.
És tudom, a győzelem számít. Mert be lehet jutni PO-ba hibákkal teli játékkal is. De ott már nincs hibázási lehetőség. NFC bajnoki címet szeretnék újra ünnepelni. És ehhez nagyon jónak kell lennie a csapatnak. Még ennél is jobbnak!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
szata
Aztakurva. 6-0 és nyavajgás hogy gyenge volt Goff..változnak az idők mi?

több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
szata
Sok hibával játszottunk. Sajnos. Rengeteg szükségtelen szabálytalanság volt. Ezt McVay-ék helyében kezelném, mert meccsek mehetnek el rajta. Meg kell értetni a renitensekkel, hogy lehet keményen játszani, de a szükségtelen durvasággal a csapatot és magukat büntetik.

Ha már edzői munka, nem értettem, hogyha ennyire ment a futás, akkor McVay miért ragaszkodott sokszor teljesen feleslegesen a passzjátékokhoz. Nem úgy értem, hogy egyáltalán miért hívott, mert nem lehet csak futást hívni. De többször is volt olyan érzésem, hogy egy futással simán meglehetett volna 2-5yard, erre ő csak azért is passzjátékot hívott. Továbbra is hiszem, hogy McVay zseni, de néha úgy érzem szükségtelen kockázatokat vállal (lásd az INT).

Gurley zseniális. Ahogy a fal is (mármint futásnál). Illetve ki kell emelnem Woods-ot is. Többször mentett meg drive-okat 3rd down-oknál.

A Kupp elleni horsecollar tackle nagyon csúnya volt. Csodáltam, hogy egyáltalán visszajött a második félidőre. Remélem tényleg megúszta nagyobb sérülés nélkül, és jövő héten készen áll.

A D-line ismét remek volt. Bár a sporik csesztek befújni több holding-ot is a Broncos O-linera. Most az LB-kel se volt nagyobb gondom. És Peters se volt akkor homály mint a Seahawks ellen. Troy Hill viszont borzalmas volt. Több nagy játékot engedett. Shields most elment. Nem remekelt, de nem is játszott nagyon rosszul. De azért látszik, hogy nagyon hiányzik Talib stabil játéka ebből a secondary-ből.

Most jön egy JimmyG nélküli 49ers, akiket illene megvernünk. Aztán egy gyengélkedő Packers és egy hullámzó Saints. Lehet ebből 9-0 is, de én egy 7-2-vel is kiegyeznék.
Pizsama
Teljesen egyetértek veled.

Ami tetszett:
-Ment a futás (Gurley istenkirálycsászár), futásblokkolásban kiváló volt a fal.
-És végre a futás elleni védekezés is a helyén volt. A D-ből én most Littletont emelném ki, nekem nagyon tetszett, mindenhol ott volt, jól szerelt, nagyon hasznosan játszik. Ogletree után igazi felüdülés. Peters pedig korrigálta a Seahawks elleni betlit.

Ami nem tetszett:
-McVay kicsit túlgondolta a játékhívásokat: megy a futás és nem megy (annyira) a passzjáték, ennek ellenére azt erőltetjük. Mondjuk később ezen korrigált.
-Goff tompa volt, nem találtuk a ritmust a passzjátékban. Nyilván ehhez hozzájárult hogy az OL passzblokkban korántsem volt olyan jó, és néhány elkapóval (Everett, Reynolds) sem volt meg most a kémia. A szezonban ez volt Goff eddigi legrosszabb teljesítménye, benne van, hogy egyszer-kétszer nem fog kijönni a lépés.
-A secondary Talib nélkül nagyon lyukas. Troy Hill pedig megérdemelné, hogy a padra kerüljön.

A legfontosabb, hogy megvan a győzelem. Ez a Broncos D nagyon kemény, sok csapatnak fognak még jó néhány kellemetlen percet szerezni, és szerintem jobb csapat a Denver annál, mint amit a mérlegük mutat. Jó futók, jó elkapók, csak sajna úgy látszik Keenum nem fogja megváltani a világot ott sem.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1–2-vel kiegyezni? 😊
Én inkább 2–1-et mondanék erre, az oké, akkor vagy Rodgers, vagy Brees esik, azzal ki lehet egyezni. 1–2-vel sem lenne itt semmi gond, és az is beleférne, az viszont bőven igaz 😊

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
szata
Sok hibával játszottunk. Sajnos. Rengeteg szükségtelen szabálytalanság volt. Ezt McVay-ék helyében kezelném, mert meccsek mehetnek el rajta. Meg kell értetni a renitensekkel, hogy lehet keményen játszani, de a szükségtelen durvasággal a csapatot és magukat büntetik.

Ha már edzői munka, nem értettem, hogyha ennyire ment a futás, akkor McVay miért ragaszkodott sokszor teljesen feleslegesen a passzjátékokhoz. Nem úgy értem, hogy egyáltalán miért hívott, mert nem lehet csak futást hívni. De többször is volt olyan érzésem, hogy egy futással simán meglehetett volna 2-5yard, erre ő csak azért is passzjátékot hívott. Továbbra is hiszem, hogy McVay zseni, de néha úgy érzem szükségtelen kockázatokat vállal (lásd az INT).

Gurley zseniális. Ahogy a fal is (mármint futásnál). Illetve ki kell emelnem Woods-ot is. Többször mentett meg drive-okat 3rd down-oknál.

A Kupp elleni horsecollar tackle nagyon csúnya volt. Csodáltam, hogy egyáltalán visszajött a második félidőre. Remélem tényleg megúszta nagyobb sérülés nélkül, és jövő héten készen áll.

A D-line ismét remek volt. Bár a sporik csesztek befújni több holding-ot is a Broncos O-linera. Most az LB-kel se volt nagyobb gondom. És Peters se volt akkor homály mint a Seahawks ellen. Troy Hill viszont borzalmas volt. Több nagy játékot engedett. Shields most elment. Nem remekelt, de nem is játszott nagyon rosszul. De azért látszik, hogy nagyon hiányzik Talib stabil játéka ebből a secondary-ből.

Most jön egy JimmyG nélküli 49ers, akiket illene megvernünk. Aztán egy gyengélkedő Packers és egy hullámzó Saints. Lehet ebből 9-0 is, de én egy 7-2-vel is kiegyeznék.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hey-ho: six-zero
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Én azt várom, hogy a vdekezésünk javulni fog. Azt gyakorlatilag minden játékos elismerte, hogy a legutóbbi teljesítmény elfogadhatatlan volt. Fegyelmezetlenek voltak, különösen a futás elleni védekezésben, nem azt csinálták ami a feladatuk volt. Ezt elmondta Suh és WP is. Ha jól tudom a két denveri futó most a liga top párosai között van, de pont ezért is, szerintem ma nagyon oda fogunk figyelni a futásra. Peters pedig csak annál jobban játszhat mint a legutóbb.
Mellesleg én minden meccstől tartok..😊 Most különösen, föleg a környezeti körülmények miatt. Lassú kezdést várok, aztán remélem fokozatosan hozzászokunk és felpörgünk. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Én is kimondottan tartok a vasárnapi denveri meccstől.
A csapatnak már tavaly is a futás elleni védekezés volt a leggyengébb pontja.
Idén ez még inkább így van, bár a hawks ellen, a múlt héten, Peters teljesítménye miatt talán kevésbé figyeltünk erre.
Amitől azonban igazán tartok, hogy a Tight Endek elleni védekezése is gyengének tűnik.
Ezek miatt gondolom, hogy az erős futójáték + egy jó napok kifogó Keenum-Heuerman páros ellen van mitől tartani.
Viszont ettől függetlenül remélem nyerünk 😊
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bevallom én egy kicsit tartok a mai meccstől.
Mile high, hóesés, két jó újonc futó. Persze még így is esélyesebbek vagyunk, de ezek a dolgok beleszólhatnak a meccs kimenetelébe.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/1051142614475399168?s=21

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Vicces "srác" ez a Wade Phillips!

(On any snow game memories that stick out)

”Well, it’s always cold when it’s snowing. That’s the one game I want to go up to the press box and say, ‘Hey, you guys are on the field. I can see better up here.’ Our Super Bowl year we played New England and beat them in overtime in a snow game. It was cold. In fact, in the overtime, they won the toss and (Patriots QB) Tom Brady was cheering because they got the ball. I’m sure he felt like – which he’s done a million times – that they were going to win the game, but Von Miller sacked him and they had to punt. Then we scored. That’s some good memories, at least that one anyway.”
Pizsama
Winter Is Coming

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Vicces "srác" ez a Wade Phillips!

(On any snow game memories that stick out)

”Well, it’s always cold when it’s snowing. That’s the one game I want to go up to the press box and say, ‘Hey, you guys are on the field. I can see better up here.’ Our Super Bowl year we played New England and beat them in overtime in a snow game. It was cold. In fact, in the overtime, they won the toss and (Patriots QB) Tom Brady was cheering because they got the ball. I’m sure he felt like – which he’s done a million times – that they were going to win the game, but Von Miller sacked him and they had to punt. Then we scored. That’s some good memories, at least that one anyway.”
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap valószínűleg megnézzük, hogy lelassítja-e a HÓ a Rams támadóit.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1050430808295538694
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1049274961758769157

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/jb_long/status/1049449528582000640?s=21

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Most minimum a Chiefs meccsig illene megnyerni a többit, és akkor talán egy 10-1-gyel mehetnénk Bye-ra...
Pizsama
Jó ég, gondoltad volna két évvel ezelőtt, hogy le lehet írni ilyet??? 😊
dogbite
Dehogy gondoltam. Tavaly a seggem a földhöz vertem, hogy PO-ba jutottunk, még a Falcons elleni WC meccset is úgy éltem meg, hogy sebaj, majd jövőre. Most meg tényleg olyan az O mint utoljára a GSOT idejében, szóval bármi lehetséges.
És bár mindig büszkén vállaltam, hogy Rams drukker vagyok, de most egészen más érzés Rams-es sapkában/pólóban/pulcsiban feszíteni, mint az elmúlt 14 évben.
több mint 5 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Peters baromi szarul játszott már a múlt héten is, és most is nagy play-eket csináltak ellene. Vagy még nem egészséges, vagy ez a "big game-t akarok csinálni" hozzáállásából fakad. A lényeg, hogy az elmúlt 2 meccsén nagyon rosszul védekezett az elkapókon. Remélem Wade-ék kicsit megmossák a fejét!

A másik problémám McVay. Először láttam, hogy olyat csinál, ami - szerintem - szükségtelen kockázatvállalás. A Q2 hail mary-t 0:03-nál még meg lehet magyarázni. De hogy előtte miért nem rúgatott mikor FG távolságban voltak, azt nem értem (oké, volt közben egy fumble, de ennyi erőből minek passzolt, ha futással yardokat gyűjthetett volna még).
Aztán a meccs végén is nekiment negyediknek. Ami így utólag jó döntés volt, mert bejött. De ha nem jön be? Két passz és FG távolságba került volna a Seattle és Janikowski elég magabiztosan rúg mostanság.
Szóval egy kicsit vakarom a fejem McVay pár döntése miatt.
De ő a HC, nem én, és a lényeg, hogy megvan az újabb WIN!

Most minimum a Chiefs meccsig illene megnyerni a többit, és akkor talán egy 10-1-gyel mehetnénk Bye-ra...
Pizsama
No Risk no Fun baby........😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 5 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na most ez egy kibasszott jó meccs volt vagy egy kibasszott jó meccs volt 😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Most minimum a Chiefs meccsig illene megnyerni a többit, és akkor talán egy 10-1-gyel mehetnénk Bye-ra...
Pizsama
Jó ég, gondoltad volna két évvel ezelőtt, hogy le lehet írni ilyet??? 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Kellenek - ha lehet ezt mondani - az ilyen meccsek is, amikor a szó legszorosabb értelmében de ki kell harcolni a győzelmet. Szerintem hihetetlen erőt tud adni a csapatnak egy ilyen meccs. Én valami ilyesmire számítottam, tudtam, hogy a nagyon fel fogja magát szívni a Hawks és minden yard kemény lesz.
Mondjuk a D-től ennél sokkal többet vártam, ismét csak a negyedik negyedre sikerült megérkezniük a meccsbe...úgy-ahogy. Nyeltük a futott jardokat mint kacsa a nokedlit. És Peters szerintem élete legrosszabb mérkőzésén van túl, ennél remélem csak jobb lehet. Wilson hihetetlen milyen playeket csinált meg, ha nem ellenünk lett volna, tapsolnék. Teljesen rendben volt ez a Seahawks offense, Shotty bár nálunk csinálta volna így anno.
Viszont az (G)offensünket továbbra is imádom nézni. Kiesett két kulcsjátékos, és mintha Goff meg se érezte volna, jól mozgatta a csapatot. Nyilván az első INT nem volt szép (bár az egy nagyon jó védőmunka volt), volt pár pontatlan és ütemtelen passza, de ennek ellenére nagyon tetszett, nyugodt volt, megcsinálta a kulcsjátékokat, igazi vezér volt. A RZ hatékonyságunkon van mit javítani, de ezt Mcvay megoldja.
Nekem egyébként nem volt bajom a playhívással, az a 4. down szerintem tökös húzás volt. Mint kiderült a játékosok nagyon neki akartak menni, és mikor PC időt kért, volt idő gyorsan átbeszélni a dolgot. A többi már ismert. Mondjuk ez Fisher idejében egy sima punt lett volna. Nekem pedig tetszik, hogy Mcvaynél mindig az a kulcskérdés, hogy mi kell a győzelemhez, mert ő mindig győzni akar. Ellentétben vele, Fisher pedig veszíteni nem akart. Teljesen más kultúra. Most ez a 4. és inches kellett a győzelemhez...

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Peters baromi szarul játszott már a múlt héten is, és most is nagy play-eket csináltak ellene. Vagy még nem egészséges, vagy ez a "big game-t akarok csinálni" hozzáállásából fakad. A lényeg, hogy az elmúlt 2 meccsén nagyon rosszul védekezett az elkapókon. Remélem Wade-ék kicsit megmossák a fejét!

A másik problémám McVay. Először láttam, hogy olyat csinál, ami - szerintem - szükségtelen kockázatvállalás. A Q2 hail mary-t 0:03-nál még meg lehet magyarázni. De hogy előtte miért nem rúgatott mikor FG távolságban voltak, azt nem értem (oké, volt közben egy fumble, de ennyi erőből minek passzolt, ha futással yardokat gyűjthetett volna még).
Aztán a meccs végén is nekiment negyediknek. Ami így utólag jó döntés volt, mert bejött. De ha nem jön be? Két passz és FG távolságba került volna a Seattle és Janikowski elég magabiztosan rúg mostanság.
Szóval egy kicsit vakarom a fejem McVay pár döntése miatt.
De ő a HC, nem én, és a lényeg, hogy megvan az újabb WIN!

Most minimum a Chiefs meccsig illene megnyerni a többit, és akkor talán egy 10-1-gyel mehetnénk Bye-ra...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kicsit nyögvenyelős, de meg van a győzelem. 5-0
Azért jó lenne, ha felébredne már a védelem.
Remélem Kupp és Cooks sérülése nem komoly.
Al
Elvileg jól vannak, de a protokoll-t végig kell csinálniuk:
 theramswire.usatoday.com/2018/10/07/nfl-los-angeles-rams-brandin-cooks-cooper-kupp-concussion-update/
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Cooksot megint kifejelték... csórikám...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018