NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 049 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei program 5 fő műsoridős meccsel az "All in" szezon jegyében.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Mikor egyezünk már meg Donald-dal?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Akárhányszor meglátok egy mock draftot, mindig emlékeztetnem kell magam, hogy felesleges keresnem kit jósolnak a Rams-nek!
Pizsama
He's your man!
 gseagles.com/roster.aspx?rp_id=1441


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Akárhányszor meglátok egy mock draftot, mindig emlékeztetnem kell magam, hogy felesleges keresnem kit jósolnak a Rams-nek!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
Hekker szerződését átstruktúráltuk, így majd 1 millát megtakarítunk

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
Rams released veteran CB Kayvon Webster, per source.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Olcsó “újságírói” pletykákra nem adunk, de akkor is:

 www.google.hu/amp/s/www.foxsports.com/west/story/los-angeles-rams-brandin-cooks-odell-beckham-jr-colin-cowherd-040418%3Famp%3Dtrue
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
de baszki csak így dobálgatni a draft pickeket? én ezt nem tudom felfogni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én nem tartom hülyeségnek ezt a cserét, de azért emlékszem, amikor az évtized elején az Eagles FA-rol vásárolt be hasonloan, na abbol mondjuk égés lett.
adam8
Ott azzal volt a legnagyobb baj h nem volt meg hozzá a megfelelő DC aki jól tudta volna kezelni, játszatni a játékosokat. Itt ez most meg van. Akkor már lett volna egy Jim S-unk vagy még él JJ más lett volna. De ez már történelem s hála Istennek azóta összejött 😊
dande
Azert halkan jegyzem meg, hogy a ti Jimetek Detroitban epp abba bukott bele, hogy nem tudta megfekezni Suh-t es tarsait. Persze ez nyilvan mas, most nem o a HC, a felelosseg nem elsosorban az ove, de azert en nem vagyok biztos benne, hogy Phillips kepes feken tartani a Peters, Suh kettost. Peters mondjuk nem az, hogy balhet, de szeret olykor primadonnaskodni es hisztizni, Suh meg Suh.
Stez
És akkor ott van még Cooks. Egy offseason alatt négy ilyen típusú játékost megpróbálni beépíteni egy egész jól működő csapatba, hát nagyon kíváncsi leszek rá, de tökre komolyan.

Szerintem itt 19-re már lapot húztak, nem is egyet, philly dreamteam?
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 913 — What's Next?
A kinti fanokat is nagyon megosztja ez a trade. És igazából én sem értem miért ez az “all-in”, de, hogy érdekes szezon elé nézünk az biztos. Mondjuk az kiderült, hogy Cooks-ot már tavaly is meg akartuk szerezni és most is hetek óta tárgyalták a cserét amit végül BB és McVay személyesen zárt le.
És még mindig van egy halom negyedik és hatodik körös pick-ünk az LB-kre 😀. Jövőre meg aztán lesz 100 milla a sapka alatt. Bár így ez már nem is tűnik olyan soknak...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talib szó szerint imádja
peterk2005
Te most lebuziztal egy Talibot?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Phillips szerintem jól tudja az ilyen renitenseket kezelni. Ezek inkább extrovertált fazonok, nem asszonyverő agresszorok. Még Suh se egy locker room king aki mindenképpen maga alá akarná gyűri a többieket. Phillipset általában imádják a játékosai (Talib szó szerint imádja). A Egy konfrontatívabb edzőnek simán el tudom képzelni, hogy jobban meggyűlne velük a baja, mint egy ilyen joviális nagypapának, mint Phillips.

Ez nem jelenti azt, hogy ha valami félremegy és nem jönnek a győzelmek, akkor ne lehetne probléma. Túl sok az új, nagy nevű arc, és Pillips nem egy rend rakó edző, McVay meg egy "tinédzser" a szakmájában. Donaldon sok múlhat. Egyedül ő olyan "fajsúlyos" a rams magból amelyik rendet tud esetleg rakni, ha veszekedés van.

Érdekes lesz ez az év, nagyon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem tartom hülyeségnek ezt a cserét, de azért emlékszem, amikor az évtized elején az Eagles FA-rol vásárolt be hasonloan, na abbol mondjuk égés lett.
adam8
Ott azzal volt a legnagyobb baj h nem volt meg hozzá a megfelelő DC aki jól tudta volna kezelni, játszatni a játékosokat. Itt ez most meg van. Akkor már lett volna egy Jim S-unk vagy még él JJ más lett volna. De ez már történelem s hála Istennek azóta összejött 😊
dande
Azert halkan jegyzem meg, hogy a ti Jimetek Detroitban epp abba bukott bele, hogy nem tudta megfekezni Suh-t es tarsait. Persze ez nyilvan mas, most nem o a HC, a felelosseg nem elsosorban az ove, de azert en nem vagyok biztos benne, hogy Phillips kepes feken tartani a Peters, Suh kettost. Peters mondjuk nem az, hogy balhet, de szeret olykor primadonnaskodni es hisztizni, Suh meg Suh.

Azert nem lesz egyszeru dolga McVaynek, illetve Goffnak sem, mert ezekkel a huzasokkal egyre nagyobb terhet pakolnak ra. Hogy o erre keszen all-e, azt nem tudom. Kulcsfontossagu lesz, hogy jol menjen Gurleynek, mert ha meg a futojatek sem lesz az igazi, akkor rohadt nehez dolga lesz itt Goffnak.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 527 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem tartom hülyeségnek ezt a cserét, de azért emlékszem, amikor az évtized elején az Eagles FA-rol vásárolt be hasonloan, na abbol mondjuk égés lett.
adam8
Ott azzal volt a legnagyobb baj h nem volt meg hozzá a megfelelő DC aki jól tudta volna kezelni, játszatni a játékosokat. Itt ez most meg van. Akkor már lett volna egy Jim S-unk vagy még él JJ más lett volna. De ez már történelem s hála Istennek azóta összejött 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Komolyan nem értem mi folyik itt, mintha fordított helyzet lenne, pl a Saint-szel. Olyan, mintha itt lenne egy öreg HOF irányító, és egy utolsó SB run-ra készültök. Brutál összegek forognak itt, aztán lehet majd elkezdeni építeni a csapatot elölről, mert ezt nem lehet már jövőre sem együtt tartani.
Persze oké, ha a gyűrű meg van, valszeg nagy kárpótlás.
PEEtör
2 dolog:
1. Nem egy diadalmenet eddig a nézők bevonzása LA-ben (bár a Chargers ezzel még inkább szenved)
2. 2019-re gyakorlatilag a csapat magjából mindenkinek lejár a szerződése, nyilván lesz pénz együtt tartani a gerincet, de azért nem mindenkit, így most nyomtak egy all-int arra az 1-2 évre, amíg a kulcsjátékosok többsége míg rookie contract alatt van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Komolyan nem értem mi folyik itt, mintha fordított helyzet lenne, pl a Saint-szel. Olyan, mintha itt lenne egy öreg HOF irányító, és egy utolsó SB run-ra készültök. Brutál összegek forognak itt, aztán lehet majd elkezdeni építeni a csapatot elölről, mert ezt nem lehet már jövőre sem együtt tartani.
Persze oké, ha a gyűrű meg van, valszeg nagy kárpótlás.
PEEtör
Lehet elcserélik Goffot Brees-re 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Komolyan nem értem mi folyik itt, mintha fordított helyzet lenne, pl a Saint-szel. Olyan, mintha itt lenne egy öreg HOF irányító, és egy utolsó SB run-ra készültök. Brutál összegek forognak itt, aztán lehet majd elkezdeni építeni a csapatot elölről, mert ezt nem lehet már jövőre sem együtt tartani.
Persze oké, ha a gyűrű meg van, valszeg nagy kárpótlás.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én nem tartom hülyeségnek ezt a cserét, de azért emlékszem, amikor az évtized elején az Eagles FA-rol vásárolt be hasonloan, na abbol mondjuk égés lett.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Már eddig is, de most pláne Goffon múlik minden. Totál, mint tavaly Keenum, vagy Wentz/Foles. Van faja csapat, ha ő jól játszik, akkor lesz SB esély. Ha megint ők hozzák a legtöbb pontot, lesz SB esély. Ha Goff visszaesik, lehet itt bárki, nem lesz SB run.
Chargers LT
Hát azért nincs rossz helyen Gurleynél se a labda, ha röptében esetleg nem megy valami. Vagy/meg a védelem is alkalmasnak tűnik meccseket nyerni. Nyilván ha Goff a centertől se tudja elvenni a labdát akkor gondok lesznek, de jelenleg nem "egylábasnak" tűnik a Rams.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
Már eddig is, de most pláne Goffon múlik minden. Totál, mint tavaly Keenum, vagy Wentz/Foles. Van faja csapat, ha ő jól játszik, akkor lesz SB esély. Ha megint ők hozzák a legtöbb pontot, lesz SB esély. Ha Goff visszaesik, lehet itt bárki, nem lesz SB run.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 823
Érdekes lesz hogy a stàb hogyan tartja majd kézben nàlatok az öltözőt!
Mert Cooks is tud hisztizni, ha valami nem tetszik neki. Nàlunk volt hisztije, NE-ben nem tudom.
Mondjuk nem a pàlyàn csinàlja,hanem a hàttérben.
Kemény építkezés folyik, kockàztatàssal. Érdekes szezontok lesz!

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
SB csapatot építetek, ez nem vitás. Öröm lesz veletek játszani végre tét nélkül. LA-nek kell a csapat, kell a látvány és főleg kell a néző. Érthető. Hogy mi lesz 2-3 év múlva? Ki tudja. Ha a SB győzelem után nem bukjuk el rögtön a következőt az évszázad f.....ságával, akkor most mi is nyugodtan pihizhetnénk. Meg van a SB. Ha nektek is meg lesz, akkor minden alá van írva. Ha nem, akkor balhé lesz. Nektek áll a zászló, mi meg "szusszanunk" pár évet. (Azért a bőrünk idén se lesz olcsó!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Na hát ez nagy baromság volt.
Legalább kaptunk volna egy 2.-3. köröst mèg pluszba.
Legkèsöbb kèt èv múlva a fèl csapat megy a levesbe mert nem lesz rájuk pènz🙄
Ramsfan
És ha addig nyertek egy bajnoki címet nem szarod le?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na hát ez nagy baromság volt.
Legalább kaptunk volna egy 2.-3. köröst mèg pluszba.
Legkèsöbb kèt èv múlva a fèl csapat megy a levesbe mert nem lesz rájuk pènz🙄

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Ebből vagy egy orbitális lebőgés lesz, vagy SB run...kíváncsian várom a kickoff-ot.