Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Látjátok nem kell egyböl lehúzni a csapatot mert kap egy nagy "ruhát"
Pont az a sokat kritizált DL volt kibasszott erös ma.Szerintem nagyon jó úton járunk és ha idén nem is de jövöre jó esélyünk van a POra.
Ès még csak azt sem mondhatja senki hogy csak a gyengébb csapatok ellen tudunk nyerni.
Mert Redskins és a Chargers biztos hogy nem tartozik gyenkék közé.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat, besétáltatok a nyitott ajtón 😊
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nagy GRAT a fiúknak - kivéve shurmurt. (pedig mindent megtett a vereségért.)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miller nagyszerű LB volt egyetemen, az Illinoisban, de már a draft előtt inkább FB-nek prognosztizálták
szerintem van jövője a posztonJJ Tiller
Mármint melyik poszton? 😊 Akkor mostmár inkább FB-ként számíthatunk rá vagy esetleg egy jó ST játékos lehet belőle?süti
egyértelműen az ST-ben számítanak rá. kiesett 2 meghatározó játékos - Chamberlain és Curry - és a múlt heti ST teljesítmény enyhén szólva, nem volt az igazi.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
FB, bár lehet hogy ő is úgy jár, mint illinoisi csapattársa, J Leman, akit már sokszor leírtak LB-ként, de most is visszaküzdötte magát a Vikings keretébe 😊JJ Tiller
Nem ismerem a srácot, de szerintem Karney előnyt élvez FB poszton. Bár eligazodni ezen a csapaton...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Miller nagyszerű LB volt egyetemen, az Illinoisban, de már a draft előtt inkább FB-nek prognosztizálták
szerintem van jövője a posztonJJ Tiller
Mármint melyik poszton? 😊 Akkor mostmár inkább FB-ként számíthatunk rá vagy esetleg egy jó ST játékos lehet belőle?süti
FB, bár lehet hogy ő is úgy jár, mint illinoisi csapattársa, J Leman, akit már sokszor leírtak LB-ként, de most is visszaküzdötte magát a Vikings keretébe 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miller nagyszerű LB volt egyetemen, az Illinoisban, de már a draft előtt inkább FB-nek prognosztizálták
szerintem van jövője a posztonJJ Tiller
Mármint melyik poszton? 😊 Akkor mostmár inkább FB-ként számíthatunk rá vagy esetleg egy jó ST játékos lehet belőle?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Hivatalosan is az 53-as keret tagja DX és bekerült a keretbe Brit Miller (FB/LB - wtf?) is. Mindketten a PS-ből jöttek fel.
A helyükre Brandon McRae (WR) és Mortty Ivy (LB) kerültek.

Az 53-as rosterben jelenleg 5 WR van, közülük kettő rookie. Biztos full spread offense megy a Chargers ellen majd...DiamondsHead44
Miller nagyszerű LB volt egyetemen, az Illinoisban, de már a draft előtt inkább FB-nek prognosztizálták
szerintem van jövője a poszton


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
lement 5 forduló az idei szezonból. az tisztán látszódik hogy teljesen inkonzisztensek vagyunk a játék mindhárom területén és edzői szinten is. megjósolhatatlan ki ellen játszunk jól, ki ellen omlunk össze. az is egyértelmű, hogy idegenben rettegő kislányokként várjuk mit tesznek velünk. még 6 idegenbeli meccsünk van, szerintem 6 vonal behúzható a loss oszlopba. az 5 hazai meccsen fogadjuk a Chargers-t, a Panthers-t, a Falcons-t, a Chiefs-t és a 49ers-t. sajnos a dolgok jelenlegi állása mellett - figyelembe véve az évközi tendenciákat is - max. a Chiefs elleni meccsen jósolható győzelem.
mondjuk a 3-13-as szezon a tavalyihoz képest még jónak is mondható. az már más kérdés, hogy ez lesz a 4. év sorozatban, ahol a top5-ben fogunk draftolni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hivatalosan is az 53-as keret tagja DX és bekerült a keretbe Brit Miller (FB/LB - wtf?) is. Mindketten a PS-ből jöttek fel.
A helyükre Brandon McRae (WR) és Mortty Ivy (LB) kerültek.

Az 53-as rosterben jelenleg 5 WR van, közülük kettő rookie. Biztos full spread offense megy a Chargers ellen majd...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Uhh, Claytonért nagy kár szerintem... ügyes gyerek az, csak nálunk nem volt
elég lehetősége... ritkán használtuk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
aktiváltátok Danariót a PS-ből 😊Höri
már most sajnálom szegény DX-t a térde miatt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aktiváltátok Danariót a PS-ből 😊

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
El kell kezdeni gondolkodni a vezetésnek, hogy mennyit is ér meg Jackson. Én a Rams helyében nem sajnálnám a pickeket. Kész elkapót kapnak, lehet h sokba, de nem kell éveket várni.szaba
Pont ettől félek, hogy Spangliék végelkeseredésükben odahajigálnak egy csimó pciket Jacksonért, aztán kiderül, hogy ugyanolyan szarok vagyunk vele is, Kroenke ki*asz mindenkit, a következő edzői stáb meg megint megkapja a romokat...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Clayton IR na igen....
Surgosen kell legalabb egy tapasztalt jokezu WR.

Bar valaki azt irta par hete , megvan V Jax de en azota sem olvastam errol semmitDelonso_
El kell kezdeni gondolkodni a vezetésnek, hogy mennyit is ér meg Jackson. Én a Rams helyében nem sajnálnám a pickeket. Kész elkapót kapnak, lehet h sokba, de nem kell éveket várni.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
most azért erősebben fogtok rámenni Jacksonra, szerintem
sajnálom Claytont jó volt és nagyon sokat segített Bradfordnak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Clayton IR na igen....
Surgosen kell legalabb egy tapasztalt jokezu WR.

Bar valaki azt irta par hete , megvan V Jax de en azota sem olvastam errol semmit
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
egyébként a vereség egyértelmű oka a tiszta fehér szerkó volt. már a meccs előtt jeleztem, hogy a hozzáértők szerint ebben többnyire zakóztunk 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Idegességemben kimaradt: Clayton IR-re került, sajnos neki is a térde ment szét. Nem jó dolog nálunk WR-nek lenni. Az biztos, hogy a receiver-eknek érdemes olyan extra biztosítást kötniük, ami táppénz esetén jól fizet és nagy kedvezményt ad a tolókocsira. :/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Totális csőd volt a meccs és úgy néz ki elég nagy zavar van a fejekben. Elsősorban az edzőkében.
Sajnos nincs igazi alapja annak, hogy elindultunk felfelé. Ha egy csapat attól összeomlik, hogy nem sikerül az első play (mondjuk ez elég faszság volt) és totál a padlóra küldi, mert kiesik egy játékosa, ott nagyon nagy a baj. Bakker Detroit-ban a franchise irányító hiányzott, nem egy WR, mégis szétgyaláztak minket.

Sajnos sokkal messzebb vagyunk attól, mint amit a 2 win után elkezdett hype mutatott. Bradford most teljesen rookie volt. Nem tudta összeszedni sem a csapat egészét, sem az offense-t.

Sokkal messzebb vagyunk attól, hogy közepes csapat legyünk, mint 1 WR. Mondjuk AJ Green szerintem most kezdett el kétségbeesni, hogy tönkremegy a térde, mert idén eddig csak 3 WR-ünk került IR-re. Tavaly is 3, ez nálunk hagyomány. Ez a sok sérülés alapvető edzői, edzésbeli hiányosságokra utal.

Csak az offense-t nézve.
Kell 1 impact RB SJ mellé. Ma már trend, hogy 2 egyforma képességű RB szaladgál egy csapatban. SJ sajnos öregszik és a sok sérülés miatt egyre lassabb lesz.
Kell inkább legalább 1 kurva gyors, de jó route-futó és labdát elkapni képes WR és kell 1 igazi possession WR (akinek szintén nem a drop a fő fegyvere).
A TE corps most már számomra teljesen konfjúz. Ugyan Bajema és Hooma sérült, de ettől még elvileg tudnak blokkolni és elkapni a többiek (Darcy Johnson-t kivéve). Ehhez képest alig volt TE játék. Most azért mert nem bíznak bennünk, vagy azért mert ilyen volt a gameplan? Nem tudom. De ami más csapatoknál működik, azt mi meg sem próbáljuk.
Az OL belső része fizikálisan gyenge. Brown és Bell egyre nagyobb csalódás számomra. Ehhez képest Greco-t nem játszatjuk, ide nem draftoltunk és hoztunk FA-ról senkit. A passzvédekezés kritikán aluli, a belső erőfutásokból pedig nem haladunk előre. A play-action-ök működnek, slussz.
Elvileg 2 éve újjáépítés van. Csak nem jött össze.... Nyilván az 50 milliós qb befektetés után az O-ra fog összpontosulni minden. Viszont a D-ben csak építőkövek vannak, de nem állt össze az sem.

A legnagyobb gondot az edzőfronton látom, a HC-től az erőnléti edzőig. Nyilván ez Kroenke-n múlik, mennyire bízik Devaney-ben és Spags-ben. Szerintem váltani fog. És minden kezdődik elölről.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
most kezdek félni a Lions meccs miatt, nehogy könnyedén vegyük, mint ahogy eddig vettek minketDiamondsHead44
Maximálisan bejött a megérzésed, szerintem túl könnyen vettük a meccset. A kezdés meghatározott mindent. Nincs is kedvem tovább írni róla. Hosszú idő után ez volt az első meccs, ami igazán felidegesített 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szóba került Devin Thomas, WR neve, de Devaney GM szerint nem érdeklődtök iránta.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy offenseben egy gond van, nincsenek elkapói Bradfordnak. Már kurvajó volt a chemistry Bradford és Clayton között, szóval le keleltt sérülnie. Szerintem már a fal is oké, a futójáték pazar, egyszerűen szükség van célpontokra. Remélem jövőre A.J. Green itt fog landolni, és szerintem akkor a PO nem álom.
A defense meg.... Ennyi pontot kapni, egy csere QBtól, elég szégyen. Cornerekre szükség van, kb 2re, mert nem nagyon van kezdő szintű itt. Atogwe klasszis, de egyedül nem fogja itt megoldani a teljes secondaryt. A LB sorban is van egy csillag, Laurinaitis, mellé is kellene még legalább 1 jó LB. A Dline, hát azzal meg kezdeni kell valamit. Lehet itt mentegetni Chris Longot, hogy jó ő, csak a csapat szar, de hát nem jó. Legalábbis szerintem. Selvienek sikerült összekaparnia egy sacket, még Longnak sikerült 1 solo és 1 assist tacklet csinálnia. Ami pozitívum számomra, hogy sok fiatal van a keretben, ők még fejlődhetnek, és hátha bejön 1-2, de ezzel a defensel kezdeni kell valamit (elvileg ezért jött ide Spagnuolo nem?).
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
most kezdek félni a Lions meccs miatt, nehogy könnyedén vegyük, mint ahogy eddig vettek minketDiamondsHead44
erről ennyit, pont ez történt.
6 pontot Feeley-vel is, Nulger-rel is, Null-lal is tudtunk volna prezentálni.
Viszont lenne egy jó DT-nk és összeálln volna a D.

most megyünk majd WR-ért, TE-ért, esetleg újabb OT-ért, miközben SJ is öregszik és fárad, Hall jövőre már nagyon öreg lesz, nincs secondary-nk továbbra sem és a futás elleni védekezésünk középen továbbra is katasztrofális.

a koncepciót nem látom megvalósulni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ők nem aktívak a Lions ellen: DT Clifton Ryan, DT Darrell Scott, LB Chris Chamberlain, TE Billy Bajema, TE Michael Hoomanawanui, RB Chauncey Washington and OT Renaldo Foster.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)