Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Baljós érzelmek a holnappi meccsel kapcsolatban: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_45790e4a-c7f9-11df-9fdb-00127992bc8b.html
McNabbnek hamarabb kezdődik a karácsony...süti
ez csak a realitás, én sajnos 20+-os vereséget sejtek, McNabb szétdobál majd minket

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Baljós érzelmek a holnappi meccsel kapcsolatban: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_45790e4a-c7f9-11df-9fdb-00127992bc8b.html
McNabbnek hamarabb kezdődik a karácsony...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha hétvégén nyernek akkor döntetlen az állás, ha kikapnak akkor ő lesz a legsikertelenebb főedzőHöri
Igen. Micsoda tétje van a mérkőzésnek...

a hírek szerint megállapodtunk Vincent Jacksonnal (ennyit a 4 pillar-ról)
http://www.101espn.com/post/59153_cole_rams_had_agreement_on_vincent_jackson_deal/audioDiamondsHead44
4 pillar már az előző szezonban összedőlt...
Ennek most azért örülök nagyon, mert nagyon mondták, hogy azért vagyunk szarok, merthogy nincsen no1 WR... Ha vele is ugyanolyan szarok leszünk akkor már tényleg jöhet HC-nak inkább a portás, mint Spangliék...

Egyébként 17 sérültünk van IR és limited practice-osokkal együtt... Mint valami rokkant tábor. Nem esznek ezek elég csokapiszt?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hírek szerint megállapodtunk Vincent Jacksonnal (ennyit a 4 pillar-ról)
http://www.101espn.com/post/59153_cole_rams_had_agreement_on_vincent_jackson_deal/audio

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ja, azt hittem 17ből 1 meg 2. Akkor jól gondoltam, hogy nem értem. Kösz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kiváncsi vagyok hova tudunk még sülyledni...

Lehet, hogy most nagy f*szságot mondok, de ha jól tudom Rick Venturi 2-17-es NFL rekordja HC-ként a legroszabb. Spangli most jár 1-17-nél. Legalább valami rekordot felállítanak még.süti
Én nem teljesen értem sztem, mert ha úgy van, hogy 2 győzelem 17 ből, akkor 1 a 17ből már most rosszabb. :/ulpianus
furcsa, hogy nem érted.

Venturi
2 győzelem, 17 zakó
Spangli
1 győzelem, 17 zakó

ha hétvégén nyernek akkor döntetlen az állás, ha kikapnak akkor ő lesz a legsikertelenebb főedző

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kiváncsi vagyok hova tudunk még sülyledni...

Lehet, hogy most nagy f*szságot mondok, de ha jól tudom Rick Venturi 2-17-es NFL rekordja HC-ként a legroszabb. Spangli most jár 1-17-nél. Legalább valami rekordot felállítanak még.süti
Én nem teljesen értem sztem, mert ha úgy van, hogy 2 győzelem 17 ből, akkor 1 a 17ből már most rosszabb. :/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kiváncsi vagyok hova tudunk még sülyledni...

Lehet, hogy most nagy f*szságot mondok, de ha jól tudom Rick Venturi 2-17-es NFL rekordja HC-ként a legroszabb. Spangli most jár 1-17-nél. Legalább valami rekordot felállítanak még.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hihetetlen, hogy bármit elemeznek a szakértők, mindig tudnak olyat mondani, ami még nagyobb mélységet mutat, mint amilyenben hisszük magunkat. Pl.:
- idén az 1. negyedekben még nem szereztünk pontokat
- idén szereztük a legkevesebb pontot a 3. negyedekben az elmúlt 4 évet tekintve
- eddig 6 drive-unk volt a 3. negyedekben, mind a 6 drive-ban 1&10-re SJ futott... (Shurmurb@zd+@nyád)

további érdekességek a cikkben: http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/24030/rams-quarterly-report-not-so-good

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ráadásul már most tele vagyunk sérültekkel, akik nem, vagy csak kímélő üzemmódban edzenek. A WR, TE, DT és a secondary posztonkon már most gyalázatos a helyzet.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lemondtunk Vincent Jacksonról, nincsen pénzünk. Biztos elköltöttük a sok liga TOP játékosainkra. 😛

Volt egy kérdés, a szent lajosi újságírókhoz, hogy mi lehet az első győzelmünk kulcsa.
Egyhangúan azt nyilatkozta mindenki, hogy a védelem egész stabilan működik és "csak" 17 pont körül engedm, így az offensnek kéne legalább 20 pontot elérni egy mérkőzésen.
Ehez az kéne hogy Shurmur normális playeket hívjon, amivel SJ eredményesebb lehetne, Bradfordnak pedig nem a 2nd and long és 3rd and long szituációkban kéne helytálnia.

Vicces, hogy ezt látja mindenki, de Spangliék úgylátszik elvannak így nyeretlenül is.
Most komolyan, nagymamám jobb playeket hívna találomra, mint Shurmur...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyetértek. Adjanak lehetőséget a fiataloknak, a puding próbája az evés!Pizsama
Ehelyet folytatódik az össze vissza vásárlás...
RB Kevin Jones, WR Reggie Brown és Yamon Figurs, DT Damione Lewis, Dre Moore és Jimmy Saddler; CB Cletis Gordon; és LB Eric Alexander volt nálunk visiten. Tudnám hova a picsába szeretnének ezek még WR-t, meg DT-t...
Bevannak nagyon szarva Spangliék, hogy ki lesznek rakva, így próbálnak megint összeszedni valakit.

végülis maradt a practise squadba.Höri
Jobban járt volna ha elmegy más csapathoz. Bár draftolatlanként, nem biztos, hogy sokan kapkodnának érte.

OFF: Jó a viperás avatarod.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Höri kedvence Lewis is ki lett vágva.süti
majdcsak elviszi valaki, rosszabb helyzetbe nem kerülhet.Höri
ha-ha, dehogynem, beállítják qb-nak minálunkDiamondsHead44
végülis maradt a practise squadba.

több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Egy nagyon szép cikk amibe leírják miért is vagyunk olyan szarok, mint amennyire: http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/article_5421905e-c595-11df-859b-0017a4a78c22.html
Meg egy másik: http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/article_4a868514-c4c2-11df-a633-0017a4a78c22.html

Egyértelműen lejön, hogy odakint is az edzői stábot okolják, nem is véletlenül. Tele vagyunk fiatalokkal, akikre lehetne építeni, erre Spangliék nyomják le őket a posványba...

"The Rams are 0-2 in part because Steve Spagnuolo and his staff have lost the coaching matchup against Arizona and Oakland. And when you are losing coaching battles to Oakland's Tom Cable ... my goodess."süti
Egyetértek. Adjanak lehetőséget a fiataloknak, a puding próbája az evés!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy nagyon szép cikk amibe leírják miért is vagyunk olyan szarok, mint amennyire: http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/article_5421905e-c595-11df-859b-0017a4a78c22.html
Meg egy másik: http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/article_4a868514-c4c2-11df-a633-0017a4a78c22.html

Egyértelműen lejön, hogy odakint is az edzői stábot okolják, nem is véletlenül. Tele vagyunk fiatalokkal, akikre lehetne építeni, erre Spangliék nyomják le őket a posványba...

"The Rams are 0-2 in part because Steve Spagnuolo and his staff have lost the coaching matchup against Arizona and Oakland. And when you are losing coaching battles to Oakland's Tom Cable ... my goodess."
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Csak egy érdekesség a sok ezer közül, miért nem barátkoztam még meg a Bradford pick-kel: Suh-nak pont annyi tackle-je van, mint az összes Rams DT-nek, azaz 7 szóló és 2 assist, viszont kétszer annyi - na jó, 1-gyel több - sack-je, mint az összes Rams DT-nek. Lehet, hogy nem a 30. helyen lennénk a futás elleni védekezésben és valszeg előrébb állnánk a passzvédekezésben is.
Mondjuk a Lions elleni meccs után meglátjuk, Bradford irányít-e még.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egyébként Höri kedvence Lewis is ki lett vágva.süti
majdcsak elviszi valaki, rosszabb helyzetbe nem kerülhet.Höri
ha-ha, dehogynem, beállítják qb-nak minálunk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Höri kedvence Lewis is ki lett vágva.süti
majdcsak elviszi valaki, rosszabb helyzetbe nem kerülhet.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kár, pedig Bradford tényleg nem vészes. Persze, könnyű ellenfél volt a Raiders, de akkor is. Van benne fantázia.szaba
fantáziát sok mindenkiben látok, mégsem tenném be őket irányítóba... 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kár, pedig Bradford tényleg nem vészes. Persze, könnyű ellenfél volt a Raiders, de akkor is. Van benne fantázia.szaba
Bradfordal nincs is baj, csak nem egy ilyen Shurmor féle kéne, hogy neki dirigáljon...
Szerintem simán van egy Matt Ryan kaliber, csak ugye ha aztmondják, hogy 55 passz, akkor 55 passz... stbstb.
Azt meg ugye már megtárgyaltuk sokszor, hogy Long is sokkal jobb játékos, mint amennyi a ramsbe telik tőle. Lásd, a sok cutolt játékosunkat, akik más csapatokba remekeltek, mi meg nem tartottunk rájuk igényt.

Egyébként Höri kedvence Lewis is ki lett vágva.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
azt hiszem Devaney, Spags, Shurmur és sokan mások elkezdték vágni a centit
Kroenke ki fog vágni mindenkit
a két legnyerhetőbb meccsünket veszítettük el
a kinti fórumokon "fórumforradalmi" hangulat van, elegük van az "újjáépítés", "mindentmegtettekafiúk", majdnemnyertünk" és egyéb gurulósfocijellegű közhelyekbőlDiamondsHead44
B*sszon is ki mindenkit... BYE week után remélem már nem lesznek itt.
Aztán meg jöhet egy elmebeteg edző aki gatyába rázza a maradékot.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kár, pedig Bradford tényleg nem vészes. Persze, könnyű ellenfél volt a Raiders, de akkor is. Van benne fantázia.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt hiszem Devaney, Spags, Shurmur és sokan mások elkezdték vágni a centit
Kroenke ki fog vágni mindenkit
a két legnyerhetőbb meccsünket veszítettük el
a kinti fórumokon "fórumforradalmi" hangulat van, elegük van az "újjáépítés", "mindentmegtettekafiúk", majdnemnyertünk" és egyéb gurulósfocijellegű közhelyekből

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én ezt nem jelenteném ki.
Idén óriási harc lesz az 1/1ért és a 0-16 elkerüléséért.
Lions,Bills,Rams,Raiders,Browns

(Tippem:
1/1 Bills
1/2 Lions
1/3 Rams
1/4 Browns
1/5 Raiders)

És nyugi,játszotok velünk. Minket azért elkalapáltok.Bazzani
Az a baj, hogy nálunk az egész edzői stáb ritka szar. Hiába "fejlődött" a védelem, meg van franchise QB, ha ugyanazokat a szarokat játszuk el minden meccsen. Hiába szerzet a védelem 2 labdát is az utolsó negyedben, ha utána Bradfordal egyből próbáljuk a passzokat...
Ennek ellenére Spagnuolo megint lenyilatkozta meccs után, hogy szépen fejlődik a csapat, most már a győzelemre koncentrálnak...

Nekünk a szezon első fele a könyebb, azért mondtam, hogyha most nem alkotunk akkor már mindegy. Ti még játszotok a Billsel és a Brownsal is, egy kis körbeverés és máris sereghajtók vagyunk.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már a cards ellen is győzelemre tippeltem, ha a raiders ellen is befürdünk, már nézhetjük is a jövő évi 1/1-et...süti
Én ezt nem jelenteném ki.
Idén óriási harc lesz az 1/1ért és a 0-16 elkerüléséért.
Lions,Bills,Rams,Raiders,Browns

(Tippem:
1/1 Bills
1/2 Lions
1/3 Rams
1/4 Browns
1/5 Raiders)

És nyugi,játszotok velünk. Minket azért elkalapáltok.