Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Payne, ha megélte volna a rostert a Bears kapott volna egy 7. körös draft picket. Most, hogy így IR-re került így bukó a dolog, igaz?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ők mentek:
Offense
_ QB Keith Null
_ RB Chris Ogbonnaya
_ FB Dennis Morris
_ WRs Danario Alexander, Jordan Kent, Brandon McRae
_ TE Darcy Johnson
_ G Roger Allen, C Tim Mattran, T Ryan McKee, C Drew Miller, T Eric Young (IR).

Defense
_ DE Victor Adeyanju, DT Ernest Reid
_ LBs Devin Bishop, Bobby Carpenter, Cardia Jackson
_ CBs Quincy Butler, Marquis Johnson, Antoine Thompson
_ Ss Brett Johnson, Kevin Payne (IR)

Igazán nekem Adeyanju a meglepetés távozó. DX térde szar, szegény többet érdemelne a sorstól.

Ahogy arra számítottam, 4 TE maradt a rosteren (Bajema, Fells, Oh-ho, és Onobun), 10 DL (Chris Long, Fred Robbins, Clifton Ryan, Gary Gibson, Darrell Scot, C.J. Ah You, James Hall, George Selvie, Eugene Sims and Jermelle Cudjo) - örülök Cudjo-nak és Selvie-nek. Toston lesz a 3. RB és maradt Curry is a WR corps-ban.
Kicsi meglepetés, de 6 WR maradt a rosteren, viszont csak 8 OL.

A maradók közt a legnagyobb meglepetés Stewart, akit max PS-be vártunk, viszont Payne sérülésével megkapta a lehetőséget a bizonyításra.

A hírek szerint még 3 poszton keresünk embert: backup RB, WR és OL depth.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Onobunnal akkor kieggyezek. 6. WR-nek se találni jobb képességű játékost.
Roger Allen III a szakértők pedig kerettagnak várták, bár azon én is meglepődtem.

Vincent Jacksonal továbbra mennek a találgatások, hogy le akarjuk-e igazolni. Jó kis célpont lenne Bradfordnak, más kérdés, hogy nagyon sokba lenne, és kérdéses, hogy mennyire sikerülne megszelídíteni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szép volt Lewis !

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
akikkel már közöltük a rossz hírt: WR Jordan Kent, TE Darcy Johnson, S Brett Johnson, C Tim Mattran, LB Devin Bishop ésCB Antoine Thompson.
még 16 játékost kell megnevezni az 53-hozDiamondsHead44
további 3 cut:
OG Roger Allen III, LB Cardia Jackson és DT Ernest Reid
még 13DiamondsHead44
[list=*]
  • hivatalosan is Bradford a kezdő QB
    http://www.stlouisrams.com/article/82416/
  • Lewis a 3. QB, Null cut
  • Kevin Payne és Eric Young -> IR
  • még 10 van vissza
  • [/list]

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    akikkel már közöltük a rossz hírt: WR Jordan Kent, TE Darcy Johnson, S Brett Johnson, C Tim Mattran, LB Devin Bishop ésCB Antoine Thompson.
    még 16 játékost kell megnevezni az 53-hozDiamondsHead44
    további 3 cut:
    OG Roger Allen III, LB Cardia Jackson és DT Ernest Reid
    még 13

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    Fendi OnobunDiamondsHead44
    Nem láttam az idei pre-season meccseket csak az összefoglalókat, így nem nagyon tűnt fel.
    Milyen típusú TE?süti
    bár Fucuék már írtak róla:
    alig 1 évet játszott college-ban focit
    magas, gyors és nagyon jó keze van, Bradford-dal eddig jól megértették egymást
    valóban redzone-ban nagyon fontos szerepe lehet
    blokkolni azt nem tud, de arra ott van a másik 3 TE
    sok TE-s, passz-play esetén jó célpont

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    akikkel már közöltük a rossz hírt: WR Jordan Kent, TE Darcy Johnson, S Brett Johnson, C Tim Mattran, LB Devin Bishop ésCB Antoine Thompson.
    még 16 játékost kell megnevezni az 53-hoz

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    azért az kicsit erős lenne ha ő lenne a kezdő, én Fells-t mondanám most kezdőnekFucu
    Én se kezdőként gondoltam rá, de red zoneba, jól jönnek az ilyen nagy célpontok. 😊
    Amennyit láttam a meccsekből, szerintem Hooma nyújtotta al egjobb teljesítményt,de rookieként nem hinném, hogy kezdőnek küzdötte volna ki magát. Így Fells a valószínűbb vagy Bajema.

    Egyébként utána kérdeztünk Vincent Jacksonnak.

    Spangli pedig pár nap múlva hírdeti ki a kezdő QB-t, valószínűleg majd a cutok után.
    több mint 13 éve
    Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
    azért az kicsit erős lenne ha ő lenne a kezdő, én Fells-t mondanám most kezdőnek



    Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    magas 😊
    négy évet kosarazott, mielőtt tavaly elkezdett focizni az Arizonában. van labdaérzéke, de a blokkolás nem az ő területeFucu
    Magasságát láttam, így, hogyha tényleg jó a labdaérzéke és nem ejti e a labdákat, Bradfornak nagy segítség lehet, márha, ő lesz a kezdő.
    több mint 13 éve
    Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
    Fendi OnobunDiamondsHead44
    Nem láttam az idei pre-season meccseket csak az összefoglalókat, így nem nagyon tűnt fel.
    Milyen típusú TE?süti
    magas 😊
    négy évet kosarazott, mielőtt tavaly elkezdett focizni az Arizonában. van labdaérzéke, de a blokkolás nem az ő területe



    Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    Fendi OnobunDiamondsHead44
    Nem láttam az idei pre-season meccseket csak az összefoglalókat, így nem nagyon tűnt fel.
    Milyen típusú TE?
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    QB kérdés érdekes lesz, mert Feeley jól játszott, de Bradford kezdőként talán jobban összetartotta a csapatot. Én is inkább rá szavaznék, de szakértők szerint is készen áll, és Aikman is dicsérte.

    Lewis és Toston szerintem egyértelmű.

    4. TE-nek kit gondolsz? Hooma, Bejema, Fells

    Jó pre-seasonon vagyunk túl, úgynézki a draft is jól sikerült, a tavalyiak is beértek, összefoglalóból elnézve Bradfordot is sikerült megvédenie a falnak, passz ellen vagyunk továbbra is gyengék.
    Reméljük, hogy Spangli mégis csak nagy spíler és csak idő kelett neki, hogy összeszedje a csapatot és idén nem kell majd szégyenkeznünk.süti
    Fendi Onobun

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    QB kérdés érdekes lesz, mert Feeley jól játszott, de Bradford kezdőként talán jobban összetartotta a csapatot. Én is inkább rá szavaznék, de szakértők szerint is készen áll, és Aikman is dicsérte.

    Lewis és Toston szerintem egyértelmű.

    4. TE-nek kit gondolsz? Hooma, Bejema, Fells

    Jó pre-seasonon vagyunk túl, úgynézki a draft is jól sikerült, a tavalyiak is beértek, összefoglalóból elnézve Bradfordot is sikerült megvédenie a falnak, passz ellen vagyunk továbbra is gyengék.
    Reméljük, hogy Spangli mégis csak nagy spíler és csak idő kelett neki, hogy összeszedje a csapatot és idén nem kell majd szégyenkeznünk.
    több mint 13 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    Lewis szerintem bejátszotta magát az 53-as keretbe (egyébként 2:1 arányban a drukkerek is őt látnák szívesebben)DiamondsHead44
    hát örömködnék egy sort miatta az biztos 😊

    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    jelenleg mindenki elégedett
    a média már arról beszél, hogy egyértelműen Bradford-nak kell kezdeni az 1. héten

    Lewis szerintem bejátszotta magát az 53-as keretbe (egyébként 2:1 arányban a drukkerek is őt látnák szívesebben)
    Toston kiegyensúlyozott teljesítményt mutatott és elég megbízhatóan hozza 2-3 yardokat, nem lennék meglepve, ha tipikus 3&short szituk miatt ő lenne a 3. számú RB
    amit láttam a meccsből az alapján szerintem Curry is helyet kap a rosterben, kiválóan blokkol, jó ST játékos
    én továbbra is 4 TE - 5 WR felosztást várok holnap

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    Itt van egy kis roster latolgatás: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_1d361c35-9db6-5471-b33f-d41663fdd593.html
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    Szerintetek Darian Stewart megragadhat PSen, neadjisten az 53ban? Egyébként nagyon sajnálom Averyt, óriási szezonja lehetett volna idén Bradforddal. Remélem megtartjátok, mivel asszem ő most lesz RFAtenorx
    Az 53-as keretbe szerintem kizárt, Atogwe, Dahl, Butler, Payne mellett nincs hely. Rajtak kívül még a rookie Brett Johnson van a keretbe, PS-be kerülésért vele még küzdhet. Játszani még nem láttam, így pontosan nem tudom megitélni a teljesítményét.süti
    egyetértek sütivel, Stewart valszeg csak a PS-be tud bekerülni.

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    Szerintetek Darian Stewart megragadhat PSen, neadjisten az 53ban? Egyébként nagyon sajnálom Averyt, óriási szezonja lehetett volna idén Bradforddal. Remélem megtartjátok, mivel asszem ő most lesz RFAtenorx
    Az 53-as keretbe szerintem kizárt, Atogwe, Dahl, Butler, Payne mellett nincs hely. Rajtak kívül még a rookie Brett Johnson van a keretbe, PS-be kerülésért vele még küzdhet. Játszani még nem láttam, így pontosan nem tudom megitélni a teljesítményét.
    több mint 13 éve
    tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
    Szerintetek Darian Stewart megragadhat PSen, neadjisten az 53ban? Egyébként nagyon sajnálom Averyt, óriási szezonja lehetett volna idén Bradforddal. Remélem megtartjátok, mivel asszem ő most lesz RFA
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    én úgy vettem le a cikkből, hogy ők mint UFDA-k, és még harcolnak az 53-as roster-be kerülésért. közülük Toston és Cudjo elég jó eséllyel, a Ravens elleni meccsen kell megütniük az ellenfelet és a roster-t

    viszont Trautwien waived/injured, így átminősítésével megvan a 75-ös létszám.DiamondsHead44
    Igazad van, nem olvastam el rendesen a cikket...
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    Újabb négy ember távozott: Earnest Reid (DT), Keith Toston (RB), Cardia Jackson (LB), Jermell Cudjo (DL).süti
    én úgy vettem le a cikkből, hogy ők mint UFDA-k, és még harcolnak az 53-as roster-be kerülésért. közülük Toston és Cudjo elég jó eséllyel, a Ravens elleni meccsen kell megütniük az ellenfelet és a roster-t

    viszont Trautwien waived/injured, így átminősítésével megvan a 75-ös létszám.

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
    több mint 13 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    Újabb négy ember távozott: Earnest Reid (DT), Keith Toston (RB), Cardia Jackson (LB), Jermell Cudjo (DL).
    több mint 13 éve
    DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
    végleges a trade:

    Dennis Morris FB/TE érkezett Washingtonból Hall Davis (DE) helyett.

    5. körös helyett 6. körös játékos.Höri
    sokan nem értik részünkről ezt a cserét - én sem. egész délután azt hittem vicc. de nem.
    az okosok 2 dolgot látnak a háttérben:
    1. az uccsó preseason meccsen óvni akarják Karney-t a sérüléstől, ezért Morris játszik FB-t
    2. Karney nem jó elkapó, ha Morris bizonyít Karney megy
    nem véleményezném ezeket sem...

    STL Curtain
    In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
    Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)