Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha már schedule: http://www.flickr.com/photos/cpardue/4864457632/sizes/o/in/set-72157624531637079/Hollywood
Ezt köszönöm szépen. 😊

végleges a trade:

Dennis Morris FB/TE érkezett Washingtonból Hall Davis (DE) helyett.

5. körös helyett 6. körös játékos.Höri
Pedig kezdtem azt hinni, hogy ezt a szezont végig tudjuk csinálni hülyeségek nélkül is...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végleges a trade:

Dennis Morris FB/TE érkezett Washingtonból Hall Davis (DE) helyett.

5. körös helyett 6. körös játékos.

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Honlapra felkerült a depth chart: http://www.stlouisrams.com/Team/DepthCharts/
Itt pedig az idei game-by-game schulde, eredményekkel: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_5c650bde-0b6d-5fdd-8cd6-43775bd035c2.htmlsüti
Ha már schedule: http://www.flickr.com/photos/cpardue/4864457632/sizes/o/in/set-72157624531637079/
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Honlapra felkerült a depth chart: http://www.stlouisrams.com/Team/DepthCharts/
Itt pedig az idei game-by-game schulde, eredményekkel: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_5c650bde-0b6d-5fdd-8cd6-43775bd035c2.html
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 7végén 3 játékost elküldtünk: Marcus Brown (CB), Joe Gibbs (G) és Jamie McCoy (RB). Avery IR-re helyezésével még 1 valaki megy keddig.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem baszogatásból vagy okoskodásból de az IR listára kerülés eleve garantálja ezt, azért hír ez, így együtt, nem annyit jelent, hogy sérült listán van. De tényleg no offense.ulpianus
Jogos. Összetévesztettem. Egyébként keresztszalag szakadása van.

na majd Gibson megmutathatja mit is tudbraxa88
Most nagy lehetősége lesz. Avery kezdő poziciójára viszont Amendola, Gilyard és Burton van név szerint megnevezve, és vannak a "többiek".
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
immár biztos az Avery IRHöri
na majd Gibson megmutathatja mit is tud
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
immár biztos az Avery IRHöri
A szezon nagyrészét biztos kihagyja, de az is lehet, hogy idén már nem is látjuk játszani. 😐süti
Nem baszogatásból vagy okoskodásból de az IR listára kerülés eleve garantálja ezt, azért hír ez, így együtt, nem annyit jelent, hogy sérült listán van. De tényleg no offense.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
immár biztos az Avery IRHöri
A szezon nagyrészét biztos kihagyja, de az is lehet, hogy idén már nem is látjuk játszani. 😐
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
immár biztos az Avery IR

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszönöm a válaszokat.
Tostonnal össze kevertem a futott yardokat, azért gondoltam, hogy scrambler QB...
Így viszont akkor tényleg nincs nagy jövője nálunk. Bár Nullt szerintem simán kiszorítja, de Feeley a atapasztalata miatt szerintem meg fog maradni, hogy Bradfordot tanítgassa.

Egyelőre úgy néz ki jó draftot zártunk, későbbi körösök is jól teljesítenek, és Kroenke is szép lassan felvásárolja a csapatot: http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_aeb90795-e0ed-561a-acb1-8c6aa0076183.html
Nehogy megint koppanjunk, miután elkezdődik a szezon...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thaddeus Lewist aki látta már játszani, írna róla valamit. Elég jó statjai vannak, és ha jól tudom elég mozgékony QB is. Lehet esetleg egy Vick féle irányító belőle? Vagy a jó statok csak azért vannak, mert már későn érkezett pályára?süti
Höri imádja, majd zeng róla dicshimnuszt ha szépen megkéred

ennek ellenére nfl.com-ra lépve a "King Sam" felirat fogadott 😊 tegnapi produktummal Bradford simán lehet kezdő az első hétenkonqueror
Lewis nem scrambler.
Néger QB, de nem fut, ő ilyen.

Nem túl magas, így nagy karriert nem futhat be. Hiába van erős keze, és aránylag pontos is, ráadásul bírja a stresszt, meg az ütközést, meg a gyenge csapathoz is hozzászokott ( 😛 ) szóval ő nagy érték lehetne, de nem hiszem, hogy neki lenen jövője St.Louis-ban. Itt van Bradford, őt kell játszatni. Remélem azért felkapja majd a cutok után egy QB hiányos gárda (pl Colts 😀 )

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Thaddeus Lewist aki látta már játszani, írna róla valamit. Elég jó statjai vannak, és ha jól tudom elég mozgékony QB is. Lehet esetleg egy Vick féle irányító belőle? Vagy a jó statok csak azért vannak, mert már későn érkezett pályára?süti
Höri imádja, majd zeng róla dicshimnuszt ha szépen megkéred

ennek ellenére nfl.com-ra lépve a "King Sam" felirat fogadott 😊 tegnapi produktummal Bradford simán lehet kezdő az első héten
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én ugyan nem láttam a meccset, de 200-al több yardot tettünk meg, 44 percet volt nálunk a labda, ehez képest ez az 1 pontos győzelem elég gyatrának tűnik. Ahogy látom Brady 60-40 yardos passzaival nem tudtunk mit kezdeni, futni meg inkább nem is futottak...
Viszont legalább már tudunk támadni.

DiamondsHead roster fejtegetését annyit hozzáfűznék, hogy 3. RB-nek Toston talán jobb lehet. Kicsi, mobilis és a preseasonba jobb teljesítmény is nyújt mint Darby és Ogbonnaya.
WR kérdés azért bonyolult, mert szinte mindegyikük ugyanolyan teljesítményt nyújt, de én személy szerint Gibsont favorizálnám.

Thaddeus Lewist aki látta már játszani, írna róla valamit. Elég jó statjai vannak, és ha jól tudom elég mozgékony QB is. Lehet esetleg egy Vick féle irányító belőle? Vagy a jó statok csak azért vannak, mert már későn érkezett pályára?

Jah és Burton... Rookie évében nem nagyon használtuk, tavaly pedig le is sérült (ha jól emlékszem). Neki szerintem eléggé kifelé áll a szénája.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Diamond,

Köszi az összefoglalót. Avery viszonylag nagy veszteség lesz Sam-nek... kár érte. Burtonnel mi van? Hooma-ra nagy szükségetek lenne... egy jó TE nagyon kéne Sam fejlődéséhez.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Gratulálok, azért akármennyire szarok is voltunk a pats első csapata ellen egy ilyen teljesítmény mindig megsüvegelendő.
Tényleg jó volt Bradford, kifejezetten jól mozgott, és a kommentátorok is dícsérték, hogy milyen gyorsan keresi a célpontokat.
Sok sikert a szezonra.

több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Grat. srácok,Bradford jól nyomta!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bradford jó volt - ez a meccs kellemes csalódás volt, nem úgy játszott, mint egy rookie
az O jó volt
annyi pontot szereztünk, mint amennyit tavaly fél szezon alatt (36)
annyi passzolt yardunk volt, mint tavaly 3-4 meccsen összesen
Avery-nak valszeg annyi az idénre, a térde ment ki elég csúnyán
Hooma biztoskezű elkapó
a D1 jó volt
passz ellen még mindig szarok vagyunk
csúnyán benyeltük a nyitó kickoff return-tDiamondsHead44
Sam tényleg jól játszott. Igaz azért kapott is védelmet - mondjuk Pats pass rush nem egy elit. De a jövőre nézve ez egy igen bíztató meccs volt. Hooma is tényleg jól mozog, már csak WR kéne és a skill posztok rendben is lennének.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford jó volt - ez a meccs kellemes csalódás volt, nem úgy játszott, mint egy rookie
az O jó volt
annyi pontot szereztünk, mint amennyit tavaly fél szezon alatt (36)
annyi passzolt yardunk volt, mint tavaly 3-4 meccsen összesen
Avery-nak valszeg annyi az idénre, a térde ment ki elég csúnyán
Hooma biztoskezű elkapó
a D1 jó volt
passz ellen még mindig szarok vagyunk
csúnyán benyeltük a nyitó kickoff return-t

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hello-hello,

Olvasgattam, hogy a WR depth chart elég zavaros még… Avery, Robinson… Amendola, Gilyard… Burton, Gibson…

A kezdőben Avery helye biztos ugye és valószínűleg Robinsoné is… de ki érhet oda a 3. 4. helyre? Vagy nagy rotáció lesz? Vagy 5 WR-es felállás állandóan? 😀

Süti? Diamond? Vélemény?Hollywood
ha nem gond a kályhától indulok, mert úgy jobban végig tudom gondolni és vezetni a választ.
tavaly így nézett ki az 53-as roster:
QB: 3
RB: 4
WR: 4
TE: 3
OL: 10
DL: 10
LB: 6
DB: 10
ST: 3
szerintem idén sem lesz nagyobb eltérés ettől. kérdés, hogy a WR-ek számát növelik-e 1 fővel vagy sem, ha igen melyik posztok rovására? szerintem nő majd 1-gyel, de honnan veszik el a státuszt az nagy kérdés.

szerintem marad a 3 QB, a 3 ST, a 6 LB, a 4 RB és a 3 TE.
a 4 RB közül 2 tuti (SJ és Karney), Darby és Obonaya közül lesz az egyik 3. a 4. RB szerintem Hoomanawanui lesz, aki eredetileg TE és jó keze van, de nagyon jól blokkol ezért sokat tesztelték FB-ben is, így jól konvertálható több felállásban is.
ezzel gyakorlatilag 4 TE lenne a rosteren, Bajema, Fells és Onobun mellett. nagyon sok dupla TE felállást játszunk, szerintem így fognak gondolkozni.

az látható, hogy a 2 line és a secondary túlbiztosított volt tavaly. sajnos idén sem jobb a helyzet, egyenlőre nincs megbízható felállás és sok a sérült.
a secondary továbbra is gyalázatos teljesítményt mutat és sok a sérült is. itt meghagyják a 10 játékost, hátha valakinek megy aznap a játék.
talán a DL a legbiztatóbb, viszont kevés az all-down lineman, szerintem ezért marad a 10-es létszám.
az OL egyenlőre kaotikus, viszont itt van a legtöbb helyettesítési lehetőség. ha Spangli megbízik 9 emberben, akkor itt várok csökkenést tavalyhoz képest, ezzel megnyílik a lehetőség az 5 WR-hez

és akkor az 5 WR:
Amendola nyújtotta a TC-ben és a 2 pre meccsen a legtöbbet, jelenleg a legmegbízhatóbb célpont
Avery marad, ő már az új éra szerzeménye, de szerintem ha nem mutat végre valamit és DX rendben lesz, a bye után nem biztos, hogy nem lesz köztük csere.
Robinson jó volt tavaly, bíznak benne és jól mozgott.
Gilyard idei draft szerzemény, nem hiszem, hogy kidobják + nagyon valószínű, hogy az egyik returner ő lesz, ezzel biztosítja a helyét.
az 5. spotra a Gibson-Curry-Kent hármasból várok valakit. az lesz a befutó, aki végre hajlandó jól megfutni 1-2 route-ot, nem ejt el 3-ból 2 labdát és az ST-ben is sokat tud mutatni. talán meglepő, de ez alapján Curry-t látom befutónak a TC és a 2 meccs után. a másik 2 megy a PS-be vagy a levesbe.
DX még tanulja az NFL-t, szerintem PS-tag lesz belőle

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hello-hello,

Olvasgattam, hogy a WR depth chart elég zavaros még… Avery, Robinson… Amendola, Gilyard… Burton, Gibson…

A kezdőben Avery helye biztos ugye és valószínűleg Robinsoné is… de ki érhet oda a 3. 4. helyre? Vagy nagy rotáció lesz? Vagy 5 WR-es felállás állandóan? 😀

Süti? Diamond? Vélemény?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az nfl pénzügyi bizottsága támogatja Kroenke vásárlási szándékát, amellyel az eddigi kisebbségi tulajdonosból a franchise gyakorlatilag 100%-os tulajdonosává válna. a pénzügyi bizottság jelentését szerdán tárgyalják meg Atlantában az érintettek és ha minden jól megy, akkor szavaznak a vásárlás jóváhagyásáról is.
remélem, hogy ez végre helyre teszi a franchise jelenlegi bénakacsa állapotát is, tulajdonosilag, szervezetileg, pénzügyileg és minden más téren is.
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_07571fe2-afa5-11df-ba28-00127992bc8b.html
2010.08.25.
... és ma a tulajok döntöttek, jöhetamehet, Kroenke megveheti Rosenbloom-ék részét. új fejezet kezdődik a Rams történetében.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Bradford fog kezdeni a 3. preszezon meccsenkonqueror
viszont csak azért, mert Feeley sérült. amennyiben egészséges, ő a stabil kezdő
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerződést kapott Danario Alexander!Höri
zsííír 😀
innentől aztán még nagyobb figyelmet fordítok a csapatotokra 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Danario Alexander is munkába látott, de a New England elleni meccset még kihagyja, ugyanis tanulnia kell még a playbookot.süti
mondjuk azt 3-4 play-t és route-ot, ami Shurmur playbook-jában van, kb. 20 perc alatt meg lehet tanulni :rolleyes:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)