Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha Jackson-ra nem olyan hülye playeket hívtok ezt a meccset nyertétek volna.
Basszus kb úgy tűnt mintha valami béna senki lenne a futótok, red zone-ban nem futtatátok egyszer sem, volt vagy 3 annyira elcseszett hívás, hogy szerencsétlen kénytelen volt benyelni a -5 yardokat, a meccs 80%-ban az volt a feladata hogy blokkoljon Bradford-nak miközben egy-egy Jackson-nak dobott screen passzal sima first-downokat szerezhettetek volna.
Nem igazán értettem mit akartok...CarioN
Szerintem senki se érti mit akartunk... 😊
Nekem az volt az érzésem, hogy feláldozzuk a meccset, azért, hogy Bradford belejöjjön a ritmusba és majd később jobb lesz... 55 passz kisérlet egy rookie QB-től, úgy hogy szinte elkapója sincs az brutális...
Tavaly nagyon mondta mindenki, hogy SJ köré építünk csapatott, Saffold és Fraley érkezésével a falunk még inkább futásra lett tervezve, ennek ellenére tényleg alig kapott SJ szerepet.

Bár Shurmur "csodálatos" play hívásainál már tavaly is vertük a fejünket a falba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Néztem én is a meccset, lesz min szörnyüködni idén is, de kezdjük a pozitívumokkal.

A támadóalakulat Bradfordal és Claytonnal sokat fejlődött, és a fal is stabilabb, az előző szezonhoz képest. A holt pontról már sikerült elmozdulni, de még így is átlagon aluli a támadóegység.

Védelembe Long végre átkerült az eredeti helyére. Lau ugyanolyan jó, mint tavaly, Atogwe ismét jól játszik, Robbins jó igazolás volt, ami pedig nekem külön tetszett, hogy Bartell is végig tudott mozogni Fitzgerardal. Igaz DA dobott felé egy két homályt.
Ami a legfeltünőbb volt, hogy végre van pass-rush! Igaz csak két sacket értünk el, de rendre meg tudták zavarni DA-t a védők.

Más kérdés, hogy ezeket egy gyenge cardinals ellen értük el, egy jobb csapat átgázolt volna rajtunk.
Ez egy simán hozható meccs volt, de ismét sikerült saját magunkat megverni.

Szerintem a raiders ellen se fogjuk összeszedni magunkat. Ha SJ tud úgy futni, mint CJ akkor van esélyünk, ha nem akkor megy majd egész meccsen a szenvedés.
Én már a cards ellen is győzelemre tippeltem, ha a raiders ellen is befürdünk, már nézhetjük is a jövő évi 1/1-et...süti
Ha Jackson-ra nem olyan hülye playeket hívtok ezt a meccset nyertétek volna.
Basszus kb úgy tűnt mintha valami béna senki lenne a futótok, red zone-ban nem futtatátok egyszer sem, volt vagy 3 annyira elcseszett hívás, hogy szerencsétlen kénytelen volt benyelni a -5 yardokat, a meccs 80%-ban az volt a feladata hogy blokkoljon Bradford-nak miközben egy-egy Jackson-nak dobott screen passzal sima first-downokat szerezhettetek volna.
Nem igazán értettem mit akartok...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Néztem én is a meccset, lesz min szörnyüködni idén is, de kezdjük a pozitívumokkal.

A támadóalakulat Bradfordal és Claytonnal sokat fejlődött, és a fal is stabilabb, az előző szezonhoz képest. A holt pontról már sikerült elmozdulni, de még így is átlagon aluli a támadóegység.

Védelembe Long végre átkerült az eredeti helyére. Lau ugyanolyan jó, mint tavaly, Atogwe ismét jól játszik, Robbins jó igazolás volt, ami pedig nekem külön tetszett, hogy Bartell is végig tudott mozogni Fitzgerardal. Igaz DA dobott felé egy két homályt.
Ami a legfeltünőbb volt, hogy végre van pass-rush! Igaz csak két sacket értünk el, de rendre meg tudták zavarni DA-t a védők.

Más kérdés, hogy ezeket egy gyenge cardinals ellen értük el, egy jobb csapat átgázolt volna rajtunk.
Ez egy simán hozható meccs volt, de ismét sikerült saját magunkat megverni.

Szerintem a raiders ellen se fogjuk összeszedni magunkat. Ha SJ tud úgy futni, mint CJ akkor van esélyünk, ha nem akkor megy majd egész meccsen a szenvedés.
Én már a cards ellen is győzelemre tippeltem, ha a raiders ellen is befürdünk, már nézhetjük is a jövő évi 1/1-et...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az a gondom, bár nektek ez nem gond, hogy én erősebbnek érzem a Ramst mint a Raiderst. És szerintem még idegenben is megvan a jó esélyetek, hogy győzzetek ellenünk!

A falatok szerintem jó, bár nem sokat láttam a meccsből, de úgy láttam nem működik rosszul.
Bradford meg egyre jobban belerázódik és megvan a képessége, hogy nagy irányító legyen!

A védelem mondjuk passz ellen nem volt jó, de azért egy Fitzgeraldra mindig fokozottabb figyelem jut így a többiek könnyebben kaphatnak lasztit. Ellenünk nincs igazán olyan WR akit kettőzni kellene, szóval valszeg jobban megy majd a passzvédelem is. Nem beszélve arról, hogy a pass protection nálunk egy kalap szar.

A futás védekezésével nem volt gond, bár az Arizona nem is egy igazi futós csapat. Mi inkább azok vagyunk, de kérdés hogy Bush visszatér e, mert akkor azért csak jobbak leszünk.

Kíváncsian várom a meccset, de sajnos úgy érzem esélytelenebbek vagyunk. A szezon előtt még úgy éreztem, hogy sokkal előrébb tartunk mint ti, de rá kellett jönnöm, hogy sajnos ez nem így van!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó kis meccset játszottatok, külön öröm, hogy Claytont ennyire foglalkoztattátok, mert
tehetséges és nekem nagy kedvencem...
Kár volt a pick-ekért, Bradford stem néha futhatott volna pár yardot, de majd belejön még...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de úgy fest, mintha ő lenne Warner utódja Al
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de NEM úgy fest, mintha ő lenne Warner utódjaAl
'Az ismétlésért elnézést kérek a St. Louis drukkerektől, de nem úgy fest, mintha észrevettem volna a szerkeszt gombot a hozzászólásom alján!' - Al

Pedig ott van! 😉somoskovig
Hát igen, tényleg észrevehettem volna. Nem is értem hogy történhetett, mikor az már a 16. hozzászólásom volt. Ennyi rutinnal 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért az kicsit erős túlzás, hogy simán hozhattátok volna a meccset, de nyerhető volt. Bradford jó volt a 3 INT ellenére is.
A momentumokkal is egyetértek:
Ryan volt igen akinek a kezéből Breaston kiverte a labdát
De mi is bénáztunk nem is keveset, Hightower 2 fumble, Max Komar 1 (ami elkapás után történt).
Bartell egy akkora pick6-et droppolt hogy csak mosolyogtam 😊
Már sokszor elmondtuk nem Warner utódját keressük, aki 300-400 yardokat fog passzolni 3-4 TD-al megspékelve.

Tartom a podcastben elmondott tippemet, hogy 4-5 győzelem lesz idénFucu
azért én rágtam a körmömet az utolsó másodpercekig, szóval lehetett volna sima Rams W is 😊

Warner utódját meg nem is lehet szerintem tudatosan keresni, mert egy ilyen kaliber megszerzéséhez, kineveléséhez szerencse is kell, bolygók kedvező együttállása stb... 😊 Sok csapat egyébként hasonló cipőben fog járni, mint mi most, nemtom a Colts pl. mit fog csinálni, ha Manning úgy dönt, hogy ezentúl már csak a kertben akar kapirgálni vasárnap esténként 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért az kicsit erős túlzás, hogy simán hozhattátok volna a meccset, de nyerhető volt. Bradford jó volt a 3 INT ellenére is.
A momentumokkal is egyetértek:
Ryan volt igen akinek a kezéből Breaston kiverte a labdát
De mi is bénáztunk nem is keveset, Hightower 2 fumble, Max Komar 1 (ami elkapás után történt).
Bartell egy akkora pick6-et droppolt hogy csak mosolyogtam 😊
Már sokszor elmondtuk nem Warner utódját keressük, aki 300-400 yardokat fog passzolni 3-4 TD-al megspékelve.

Tartom a podcastben elmondott tippemet, hogy 4-5 győzelem lesz idén



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de úgy fest, mintha ő lenne Warner utódja Al
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de NEM úgy fest, mintha ő lenne Warner utódjaAl
'Az ismétlésért elnézést kérek a St. Louis drukkerektől, de nem úgy fest, mintha észrevettem volna a szerkeszt gombot a hozzászólásom alján!' - Al

Pedig ott van! 😉

több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de úgy fest, mintha ő lenne Warner utódja Al
Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de NEM úgy fest, mintha ő lenne Warner utódja
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Úgy fest senki nem ír véleményt. Ez azt jelenti, hogy nem láttátok, vagy még mindig a meccs hatása alatt álltok 😀

Volt szerencsém látni, hála a Vetlee TV-nek, s mindez nagyon jó minőségben is érkezett.

Sajnos még én sem dolgoztam fel, hogy egy sima nyerhető meccset packáztunk el. Annyi győzelmünk lehetett volna az első forduló után, mint tavaly az egész idényben volt 😉
Megint csak Spangli játék hívásait tudom okolni, mert a folyamatos rövid passzos játéknak hála, az ARZ folyamatosan blitzelt. Nem is eredménytelenül. Bradford átélhette a bakterház Bendegúzának életérzését, mert sohasem sietett sehová, mégis folyamatosan futnia kellett (az üldözők elől). Ha passzolni akart, akkor ki kellett mozognia a zsebből, mert a fal nem tartotta meg az ARZ-t.

Még is, a meccs a következő momentumokomn ment el, szvsz:
-Blokkolt mezőnygól
-Fumble utáni visszahordásnál (ha emlékeim nem csalnak Ryan-nél) 20 cm-re a gólvonaltól kiverik a labdát a kezéből.
-Mikor a play 4 futásból állt (86 yard és TD a vége ). Na jó, végül is 5 futás volt, mert az uccsó 1 yardos is kellett hozzá.
-Mikor ugyan ezt passz játékkal is eljátszották, s az amatőr Anderson 7-ből 6 passzal 101 yardot tudott 1 playben felmutatni. Az amatőrért elnézést az ARZ drukkerektől, de úgy fest, mintha ő lenne Warner utódja (nyilvánosan kérek elnézést, ha a szezon mást fog mutatni)


Pozitívumok is voltak, volt akinek a játéka tetszett. Ezek tetszés szerint :
Amendola, Long, és Dahl és ide sorlnám még Bradfordot is, aki egy idő után már-már irányítóként magyarázott a többieknek ( a vége felé). Ja, és Selvie sem volt rossz, mikor a pályán volt valamint Clayton is bemutatkozott.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rams inactives are: third QB Lewis, WR Gibson, WR Curry, CB Murphy, TE Onobun, G Greco, DE Sims and DT Cudjo.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A győzelem kulcsa az Arizona ellen: http://www.stltoday.com/sports/columns/round-two/article_53c7a504-bd0b-11df-b132-0017a4a78c22.html

4 éve nem nyertünk ellenük, jó lenne végre szépíteni.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új igazolás: WR Mark Clayton from the Baltimore Ravens in exchange for "late round" considerationsDiamondsHead44
Szerintem jó húzás, hátsó körös pickért meg pláne. Igaz nem éli mostanába fénykorát, de gyors és a keze sem rossz, csak ő is a kisebb WR-ek közé tartozik, de nálunk lehet első számú elkapó is.

A keret idén is erősödött, van már franchise QB-nk is, reméljük meg is tudjuk védeni, futással eddig se voltak gondok. Védelembe Robbinsal futás ellen szerintem javultunk, passz ellen viszont továbbra is katasztrófa.

Megint van miben bizakodni, de az előző szezonoknak is így vágtunk neki, aztán tudjuk mi lett a vége.süti
egy 2011-es 6. körös pick-et adtunk és kaptunk egy 2011-es 7. körös pick-et érte

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2 állandó csékánk SJ39 és Atogwe, az e heti +2 Chris Massey és James Hall lett.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
St. Louis Rams

* Strength: Going into 2010, the Rams are almost perfectly positioned to receive another high draft pick in 2011
* Weakness: Battle for the quarterback position seems to be heating up, as neither starter A.J. Feely nor first overall draft pick Sam Bradford wants to be blamed for the upcoming 2-14 season
* Intangibles: Scuttlebutt around the league says the Rams have a pretty good track record when it comes to playing decent music on the locker-room boom box
* Biggest Question: What sick fuck thought it would be a good idea for the Rams to face the defending Super Bowl champion Saints on the road Dec. 12?

http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8petey
Jó kis cikk sorozat... mindjárt el is mélyülök benne. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
St. Louis Rams

* Strength: Going into 2010, the Rams are almost perfectly positioned to receive another high draft pick in 2011
* Weakness: Battle for the quarterback position seems to be heating up, as neither starter A.J. Feely nor first overall draft pick Sam Bradford wants to be blamed for the upcoming 2-14 season
* Intangibles: Scuttlebutt around the league says the Rams have a pretty good track record when it comes to playing decent music on the locker-room boom box
* Biggest Question: What sick fuck thought it would be a good idea for the Rams to face the defending Super Bowl champion Saints on the road Dec. 12?

http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Keenan Burton lett beáldozva, hogy legyen helye Mark Clayton-nak. Curry maradt a roster-en, az ST-ben mutatott jó teljesítménye miatt.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
új igazolás: WR Mark Clayton from the Baltimore Ravens in exchange for "late round" considerationsDiamondsHead44
Szerintem jó húzás, hátsó körös pickért meg pláne. Igaz nem éli mostanába fénykorát, de gyors és a keze sem rossz, csak ő is a kisebb WR-ek közé tartozik, de nálunk lehet első számú elkapó is.

A keret idén is erősödött, van már franchise QB-nk is, reméljük meg is tudjuk védeni, futással eddig se voltak gondok. Védelembe Robbinsal futás ellen szerintem javultunk, passz ellen viszont továbbra is katasztrófa.

Megint van miben bizakodni, de az előző szezonoknak is így vágtunk neki, aztán tudjuk mi lett a vége.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
új igazolás: WR Mark Clayton from the Baltimore Ravens in exchange for "late round" considerations

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a PS pillanatnyi állása:
DX mellé került Brandon McRae (WR), Drew Miller (OL), Ryan McKee (OL) és Marquis Johnson (CB).
+ Mortty Ivy (LB) + Curtis Johnson (LB/DE)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pedig a baj az, h nem akarják megfizetni. 5 évre kér 30 körüli garantáltat. De sztem meg lehetne oldani 😛 Bradforddal biztos kijönne, mert amúgy nem szokta zülleszteni a csapatot. Az ittas vezetés az ugye nem tartozik így ide, arról kell leszoktatni, aztán kész, van egy PB WR, aki épp karrierje legjobb évei előtt áll.szaba
Mondjuk annyit tényleg be lehetne érte áldozni. Az 5 év se olyan sok, mert csak 27 éves. Továbbra is hiányzik egy 1. számú WR, főleg Avery kiesésével, de Robinson is jól teljesített tavaly, Amendola sokat fejlődött, Gilyardból is lehet még bármi, lehet, hogy a vezetőség is bízik bennük, pláne, hogy most Bradfordal sikerül egy normális passz játékot is kialakítani.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DX -> PS

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A pénz megszelidítené.szaba
Abba szerintem nem nagyon dúskálunk mostanság. 😊
Nem tudom, hogy Bradfordal, hogy jönnének ki, és Spanglinak is meggyűlt a baja Incognitoval is, de egyelőre még úgysincs semmi konkrétum az ügygel kapcsolatban.

Nekem Bobby Carpenter nagy meglepetés. Ennyire rossz volt, vagy sérült?
Viszont ha jól számoltam 12 rookie maradt a rosteren, úgyhogy van kiből csapatot építeni.süti
Pedig a baj az, h nem akarják megfizetni. 5 évre kér 30 körüli garantáltat. De sztem meg lehetne oldani 😛 Bradforddal biztos kijönne, mert amúgy nem szokta zülleszteni a csapatot. Az ittas vezetés az ugye nem tartozik így ide, arról kell leszoktatni, aztán kész, van egy PB WR, aki épp karrierje legjobb évei előtt áll.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Payne, ha megélte volna a rostert a Bears kapott volna egy 7. körös draft picket. Most, hogy így IR-re került így bukó a dolog, igaz?tüsi91
Ha minden igaz, akkor igen. Legalábbis én is így tudom.

Akkor Darian Stewart rosteren? Nagyon tetszenek az ezévi UDFA húzásaimtenorx
Mázlival, de igen. 😊

A pénz megszelidítené.szaba
Abba szerintem nem nagyon dúskálunk mostanság. 😊
Nem tudom, hogy Bradfordal, hogy jönnének ki, és Spanglinak is meggyűlt a baja Incognitoval is, de egyelőre még úgysincs semmi konkrétum az ügygel kapcsolatban.

Nekem Bobby Carpenter nagy meglepetés. Ennyire rossz volt, vagy sérült?
Viszont ha jól számoltam 12 rookie maradt a rosteren, úgyhogy van kiből csapatot építeni.