Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sziasztok! Azon már filóztatok h mi az irányítótok monogramja? Gondolom igen, de azért ideírom épp ma kapcsoltam (lehet jó lassan 😊 ) SB :cool: Ugye értitek mire predesztinál ez titeket ha nem is idén de néhány éven belül ha így folytatjátok a csapatépítést? Amúgy szurkolok nektek kivéve az Eagles ellen.

üdv: deeedande
Azért inkább ne folytassáéűk így a csapatépítést, mert eddig elég borzasztó volt 😀 Volt pár minősíthetetlen draft, és az utóbbi elsőkörösök se muzsikálnak, mint kellene, gondolok itt Longra meg Smithre. Viszont az idei jónak tűnik.tenorx
Ezert kapsz a fejedre, az itteniek velemenye szerint Long jol muzsikal.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sziasztok! Azon már filóztatok h mi az irányítótok monogramja? Gondolom igen, de azért ideírom épp ma kapcsoltam (lehet jó lassan 😊 ) SB :cool: Ugye értitek mire predesztinál ez titeket ha nem is idén de néhány éven belül ha így folytatjátok a csapatépítést? Amúgy szurkolok nektek kivéve az Eagles ellen.

üdv: deeedande
Azért inkább ne folytassáéűk így a csapatépítést, mert eddig elég borzasztó volt 😀 Volt pár minősíthetetlen draft, és az utóbbi elsőkörösök se muzsikálnak, mint kellene, gondolok itt Longra meg Smithre. Viszont az idei jónak tűnik.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Azon már filóztatok h mi az irányítótok monogramja? Gondolom igen, de azért ideírom épp ma kapcsoltam (lehet jó lassan 😊 ) SB :cool: Ugye értitek mire predesztinál ez titeket ha nem is idén de néhány éven belül ha így folytatjátok a csapatépítést? Amúgy szurkolok nektek kivéve az Eagles ellen.

üdv: deee
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jackson nyilatkozta a reggeli edzés után, hogy ha valaki tudja milyen helyzetben (0-4) van a Lions akkor azok pont ők. Tavaly pont Detroitban szerezték meg az egyetlen győzelmüket így biztos a Lions játékosok is oda fogják tenni magukat. Szóval a legjobbjukat kell adni.

Szerény véleményem, hogy ne lepődjünk meg ha a hét egyik legjobb meccsét fogja összehozni ez a két csapat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Bradford lett a hét újonca
megérdemelteFucu
Megérdemelte, az igaz, de mi is sokat tettünk érte, hogy így legyen.
Vigyázzatok a Lions-al, mert rosszat sejtek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bradford lett a hét újonca
megérdemelte



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a rookie report-ban pedig Saffold-ot dícsérik: http://www.nfl.com/videos/st-louis-rams/09000d5d81b1dccc/Playbook-Rookie-report-Week-4

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
most kezdek félni a Lions meccs miatt, nehogy könnyedén vegyük, mint ahogy eddig vettek minket

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti, Al, többiek! Szavaztatok már Bradford-ra? Ha nem, gyerünk!
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies&module=HP_fanVoice_vote
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground&module=HP_fanVoice_voteDiamondsHead44
Szavaztam, szavaztam.
Jó végre egy rams QB-t látni a hét legjobbja címért versengeni, olyan nevek melett mint Kyle Orton és Philip Rivers.

Azt egyébként láttátok, hogy 4. a védelmünk engedett pontok terén ? 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford szerepel a 4. hét újonca és légbőlkapott támadójátékosa jelöltjei között
mik vannak!!!DiamondsHead44
Süti, Al, többiek! Szavaztatok már Bradford-ra? Ha nem, gyerünk!
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies&module=HP_fanVoice_vote
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground&module=HP_fanVoice_vote

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Amendola mekkora elkapás mint egy focikapus! De ha nem kapja el akkor viszont Earl Thomas valószínű INTet fog de nem biztosThundersNFL
Már boccs, de egy foci kapus max. kiüti az ilyet. Sértő a hasonlat 😊 😊 😊Al
Én ilyeneket elkapom, de az én vagyok 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Amendola mekkora elkapás mint egy focikapus! De ha nem kapja el akkor viszont Earl Thomas valószínű INTet fog de nem biztosThundersNFL
Már boccs, de egy foci kapus max. kiüti az ilyet. Sértő a hasonlat 😊 😊 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Amendola mekkora elkapás mint egy focikapus! De ha nem kapja el akkor viszont Earl Thomas valószínű INTet fog de nem biztos

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Gyerünk Bradford mert a héten te leszel a kezdő a fantasy csapatomban!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bradford szerepel a 4. hét újonca és légbőlkapott támadójátékosa jelöltjei között
mik vannak!!!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Bradford a következő Peyton Manning minimum, én mondtam 😛tenorx
Ezzel azért még várjunk, de akár az is lehet még belőle 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kezd összeállni a csapat, de még mindig túl sok a buta szabálytalanság. Amendola elkapása ugyan látványos, de ha jobban megnézzük előtte megtorpan, ha nem teszi, pont kézbe kapja Bradford-tól és nem kell vetődnie. De tény, hogy ügyesen megoldotta! 😊
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Srácok le a kalappal! Ha így megy akkor tietek az NFCW 😂petey
vakok között félszemű a király! :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Srácok le a kalappal! Ha így megy akkor tietek az NFCW 😂

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Láttátok Amendola egy kezes elkapását? Tyűazanyját, az nem volt semmi.


Végre volt screen pass SJ-nak. Úgy vártam már.Al
nagyon zsírkirály volt. azoknak, akik nem látták: http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d81b047eb/Amendola-s-catch-as-good-as-it-gets
mondjuk Bradford mozgása sem volt semmi. a végén még megszeretem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Örülök, hogy nem lett igazam Bradforddal kapcsolatban. Tetszik ez a Rams.DoM
a GQ magazinban volt egy cikk, amiben az író szépen levezette, hogy ilyen névvel, mint Sam Bradford, biztosan legendás irányító lesz 😀
az a durva, hogy a Rams így bejelentkezett a csoportelsőségért... 😂JJ Tiller
igen, ha a San Diego ma megveri a Cardinals-t, akkor mi vezetjük a divíziót. hihetetlen.
a poén az, hogy csak nekünk pozitív a pontkülönbségünk a csoportban...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Láttátok Amendola egy kezes elkapását? Tyűazanyját, az nem volt semmi.


Végre volt screen pass SJ-nak. Úgy vártam már.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bradford a következő Peyton Manning minimum, én mondtam 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Tiszta szívemből gratulálok 😊 !
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Utánanéztem, legutoljára mikor engedtünk ennyire kevés pontot.
2006 december 17. Oakland ellen 20-0

Ha nem basztuk volna el az első 2 meccset most egész boldog lennék.
Bár ha a csoport ellenfeleket sikerül megverni még egy PO is bőven kinézhet.