Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez a csapat... Még arra sem képes ez a franchise hogy vissza adja a kölcsönt. Gase megint nem volt képes támadójátékot varázsolni, idén egyszerűen nem volt egy olyan meccs hogy ez a csapat jól játszott volna. Büntetések, idióta hibák mindenhol.
Ami pedig a legfélelmetesebb hogy Gase saját emberei voltak a legszarabbak. Cutler vagy Moore vagy Fales, annyira mindegy. Onnantól hogy Tannehill megsèrült ez a csapat szétesett, Gase pedig azzal hogy nyerni akart és idehozta Cutler, majd mindennél jobban védte elvesztette a csapatot.

Landry ma elköszönt, ebben majd 100%ig biztos vagyok.
Az elvileg zseniális D-line a liga alsó harmadában végzett sackeket tekintve. Harris semmit nem mutatott, igaz az edge rusherekre jellemző hogy az első évben csak aklimatizálódnak. Jövőre mi lesz itt? Szerintem semmi. Tannebaum elkölti az összes lét, nem lesz egy kiemelkedő játékosunk sem, Gase néz mogorván és talán egy 8-8, 9-7 és bemakoljuk a PO-t. De egy olyan edzővel aki 16-bol egy meccset nem tud dominálni mit várunk? Helyettünk egy olyan Bills megy a PO-ba akik eladták a legjobbjaikat, meg Peterman játszott amikor PO helyen álltak.
Szánalmas ez a franchise, egyszerűen mindig sikerül olyan HC-t hozni aki egy jó csapatban nem csinált semmit korábban. Sparano O-line edzobol HC. Philbin életében nem hívott játékot, bármit csinált volna egy Rogers és egy GB sikeres --> HC. Gase az egyik legjobb QB-val, de biztosan a leginteligensebbel eredményt mutat, majd Cutler alatta képes értékelhető hatékonysággal passzolni életében először WR screeneket de nekünk ő kell. Tavaly még volt annyi szerencséje és hitele hogy osszerántson egy PO-t, idén szerencséje nem volt, hitelét elvesztette, ötlete meg semmi nem volt.
Jövőre visszatér Gase, megbukik ő is, magával rántja Tannehillt, jön új dilettans HC lesz egy új Henne és nézzük ugyanezt a semmit másik 3 évig. Közben Dion Jordan jövőre hoz 10 sacket.

Boldog új évet, és már jövőre se! Legalább ihattam volna annyit hogy irni se tudnék 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Xavier Howard (teljesen megérdemelten!) lett a hét védője az AFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/940953354397802496
több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jay Cutler Tom Brady-re itta magát! 😀

Miami Dolphins Fan
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi a here történt, valami csodaszert ittak a delfinek, vagy mi?! 😊 Most néztem meg melóban az eredményt...ehh, nem gyenge meccs lehetett, na majd ismétlésben....😊
Chargers LT
Óóó az eredmény nem adja vissza.
Sokkal nagyobb volt a különbség 😊
Wyatt
Most ahogy nézem a meccset ismétlésben, tényleg...😊 Dominálták a Patst "elől-hátul". Képes még a NE D# hullámzó játékra, csak nehogy rosszkor jöjjön ki.
A Miami viszont így még akár PO-ba is mehet.
Chargers LT
Ez már itt kicsit off, de a hétvégén kötve hiszem, hogy a 4-6. számú LB-k lesznek kezdők és nem játszik a legjobb DE a csapatban 😊 Ettől még képes pocsékul játszani persze

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Mi a here történt, valami csodaszert ittak a delfinek, vagy mi?! 😊 Most néztem meg melóban az eredményt...ehh, nem gyenge meccs lehetett, na majd ismétlésben....😊
Chargers LT
Óóó az eredmény nem adja vissza.
Sokkal nagyobb volt a különbség 😊
Wyatt
Most ahogy nézem a meccset ismétlésben, tényleg...😊 Dominálták a Patst "elől-hátul". Képes még a NE D# hullámzó játékra, csak nehogy rosszkor jöjjön ki.
A Miami viszont így még akár PO-ba is mehet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi a here történt, valami csodaszert ittak a delfinek, vagy mi?! 😊 Most néztem meg melóban az eredményt...ehh, nem gyenge meccs lehetett, na majd ismétlésben....😊
Chargers LT
Óóó az eredmény nem adja vissza.
Sokkal nagyobb volt a különbség 😊

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Not bad, not bad...
 twitter.com/PFF_Zoltan/status/940422727197970432


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Mi a here történt, valami csodaszert ittak a delfinek, vagy mi?! 😊 Most néztem meg melóban az eredményt...ehh, nem gyenge meccs lehetett, na majd ismétlésben....😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
veszített a patriots


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Ilyen meccsek utan azert elgondolkozok azon hogy ha Cutlert kicsit is erdekelne ez az egesz baromi jo iranyito lehetne.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Gratula, egyértelmű volt.

Cutlert rég nem láttam ilyennek. Nagyon akarta ő is ezt a győzelmet.

A D-tek kinyírta Bradyt.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elejétől látszott, hogy nektek ez A meccs, és hogy itt nem tudjátok elképzelni a vereséget. Nem is érdemeltünk volna fordítást 😊

Nagyon pöpec kis játék volt, igazából a második félidőben egy másodpercig nem volt benne a meccsben, hogy nyerhetünk.

Kivehetnénk a floridai meccset a sorsolásból 😀

Grat nektek 😊

több mint 6 éve
Timotheus Tennessee Titans 77
Remélem, hogy a miami gárda megnehezíti a Patriots dolgát.

Irány a rájátszás! Titan Up!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
london kid trade ide vagy oda (nem mondom, hogy nem hiányzik a játékstílusa), drake-ben is van jövő. már tavaly is lehetett látni a playmaking potenciált.
néhány mozzanatára érdemes figyelni úgy mint 1:35-nél és 2:20-nál.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát ez egy érdekes meccs volt. Volt itt minden mint a búcsúban.

Miami Dolphins Fan
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
két kula csapatból melyik kerül ki nyertesen és vígasztalodhat. bár komolyan örülnék ha soha nem látott játékosokat is lehetne nézni (RB smith pélfául, vagy akár david fales) - bánja mán a faszom, hogy nyerünk vagy veszítünk. ezelőtt pár évvel el nem gondoltam volna, hogy idáig süllyedek (és a csapat is, hogy nem bír konzisztens lenni), hogy simán háttérbe szorul a meccs nézés. annak idején ki nem lehetett robbantani 19-től (vagy amikor kezdődött a meccsünk) a képernyő elől, s tudta mindenki, hogy fölösleges abban a 3 órában meggyőzni bármiről is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.
Szerintem amit kér tőle Gase azt hozza. Meccsenként van egy WTF int vagy 3 homály dobás, a Wr ek szét droppalják magukat, red zoneban nem lehet futni az o fal miatt, és a védelem teljes homály 3 meccse.
Lehet nyomatni amit a szátokba adnak de ez a Dolphins nem(sem) miatta rossz.
Szivacs
Szezon eleje óta mondom, hogy nem irányító miatt vagyunk sz.rok. Az egész nem állt össze, úgy sz.r ahogy van. Ezer sebből vérzik, ez a dolog idén.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.
Szerintem amit kér tőle Gase azt hozza. Meccsenként van egy WTF int vagy 3 homály dobás, a Wr ek szét droppalják magukat, red zoneban nem lehet futni az o fal miatt, és a védelem teljes homály 3 meccse.
Lehet nyomatni amit a szátokba adnak de ez a Dolphins nem(sem) miatta rossz.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vicces egyébként mindig mindenhová leírni hogy Cutler nem motivált, de inkább az a gond hogy nem tud játszani.
Gase azt hitte nem fogja az idő. Na az maximum a szerelmüket nem fogja, de Cutler karját elég rendesen leamortizalta.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
A humor szinted tedd feljebb.
Elvárom hogy ennél jobb poént írjál, az FK szintjét súrolta alulról.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.
Te sem vagy közel a szakmaisághoz, mégis még cikket is engednek írni.
Szivacs
A humor szinted tedd feljebb.
A kritikát köszönöm.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jól megérintett titeket a tegnapi meccs 😀
Wyatt
Szerintem már annyiszor sütöttük el hogy majd jövőre, hogy nem tudunk újat mondani. Ez az év ha úgy nézzük minden eddiginél rosszabb, és csalódáskeltőbb: Gase néha lehetetlen döntéseket hoz, Ajayi már nincs itt, akik kaptak szerződést nyáron durván alul teljesítenek (még sajnos Reshad Jones is), a védelem úgy tűnt összeállt, hogy aztán hetek óta könnyű yardokat nyeljenek. Pedig tavaly PO volt, és elvileg csak fejlődtünk.
Szóval majd jövőre! 😀

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.
Te sem vagy közel a szakmaisághoz, mégis még cikket is engednek írni.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Cutler kezd a Broncos ellen vasárnap.Szerintem kellően motivált lesz.
 twitter.com/ZacStevensBSN/status/935919919442542592
xrace77
Cutler és a motiváltság nyelvtanilag helytelen egy mondatban használva.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Cutler kezd a Broncos ellen vasárnap.Szerintem kellően motivált lesz.
 twitter.com/ZacStevensBSN/status/935919919442542592