Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Jó hír is legyen...állítólag Kiko Alonso nem kap eltíltást
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Es elvileg aruljuk Landryt is
Adirotor
Chip kellyt látta valaki mostanában?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
"A lot of people were comparing Coach Gase to Coach Don Shula. Well, when Shula got tired of someone who did not cooperate with him, they quickly got into his doghouse and were traded. That is what happened to Pro Bowl S Doug Swift and several others. Remember Sammie Smith ... the man who fumbled away games at the goalline."


eddigi áldozet byron maxwell, london kid. ki a következő?
Ventura
Értem én, hogy az Öreg így szokta.. na de Ő azért komoly eredményeket is szállított 😀
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
"A lot of people were comparing Coach Gase to Coach Don Shula. Well, when Shula got tired of someone who did not cooperate with him, they quickly got into his doghouse and were traded. That is what happened to Pro Bowl S Doug Swift and several others. Remember Sammie Smith ... the man who fumbled away games at the goalline."


eddigi áldozet byron maxwell, london kid. ki a következő?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Aztán itt most ki fog futni? 😀
dugo93
Tannenbaum, a dühös szurkolók elől 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Aztán itt most ki fog futni? 😀

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
mi a rákos gici!!!!!!!!???? a jókurvanaáytomk. csicskagyász

de befosunk, ha tavalyihoz hasonló feláldozás után támadunk fel

Ventura
jön Drake és odab@sz 😊
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Es elvileg aruljuk Landryt is
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Oke, ez mar sok nekem.
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

4. kör? 😀 😀

Landry-t is remélem elbartelezzük valami feltételes pickért 2020-ban.
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
mi a rákos gici!!!!!!!!???? a jókurvanaáytomk. csicskagyász

de befosunk, ha tavalyihoz hasonló feláldozás után támadunk fel

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt se kell messzire menni, hogy hülyéket találjon az ember.
Ajayi ennyiért ajándék.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ajayi... but why?
winston
Ők az inverz Jets/Bills ők nem preseason hanem szezon közben tankolnak 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ajayi... but why?
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
ezt is érdemes elolvasni. vajon valóban igaza van e gase-nek?
Gase's five angriest quotes - and what it all means
 www.sun-sentinel.com/sports/dave-hyde-blog/fl-sp-hyde5-gase-angry-20171028-story.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Hihetetlen. Még a takarítónő is UDFA meg csere cseréje volt a Ravensben, de nem tudunk egy pontot összekaparni. Szégyen.
Gase majd ezt is kivideózza. Csak tudnám minek. Mert semmit nem változtat, hétről hétre ugyanazt játszuk, csak vannak olyan csapatok akik képesek ezt alulmúlni. .....
Geeri
ahhoz képest ócsárolja a játékosokat
www.dailydolphin.blog.palmbeachpost.com/2017/10/27/what-miami-dolphins-adam-gase-said-friday/

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hihetetlen. Még a takarítónő is UDFA meg csere cseréje volt a Ravensben, de nem tudunk egy pontot összekaparni. Szégyen.
Gase majd ezt is kivideózza. Csak tudnám minek. Mert semmit nem változtat, hétről hétre ugyanazt játszuk, csak vannak olyan csapatok akik képesek ezt alulmúlni. A Chargers nem képes FG-t rúgni, a Titansben Cassel irányít, az Atlanta Cutlert üti veri a játék után + alamizsna DPI, A Jets meg Skrine szintű CB-vel operál meg azért valljuk meg nem egy bombaerős alakulat.
Nagyon jó hogy a mentalitás meg van hozzá hogy a szoros meccseket megnyerjük, de szánalmas hogy 3 meccsen pontot nem tud szerezni a csapat, futás meg van összesen 60 yard kb ezeken a meccseken.
Ajayinak annyi kellene hogy nyissanak egy folyósót amiben léphet hármat, onnantól átfut bárkin. De a vak is látja hogy anélkül a 3 lépés nélkül nem hogy átlagos, hanem szar futó. Erre nyomjuk a shotgun futásokat, ahol esélye nincs labda nélkül lendületet venni. Megy folyamat az outside zone, de basszameg eltelt egy év, nincs olyan csapat aki ne töltené a boxot majd olyan szélesre mint a pálya majd zárná be Ajayit a backfieldre. És hiába rakunk fel 3 elkapót, hiába az egyik még TE is, mert azokat rendre megveri a nickel CB, és már nincs is hely az OT mellet sem.
De persze erre az offenzív zseni Gase még nem talált megoldást. Cutler nem tudja megoldani, látjuk hogy Moore sem. És nem hiszem hogy Tannehill megtudná. Nem tudom mi volt az ötlet idénre, gondolom hogy egy minimál playbook jó megvalósítással elég lehet bármire. A probléma viszont az hogy ehhez szerintem jobb kvalitású játékosok kellenének, plussz az egyszerű játékokat rájuk kellene szabni és nem arra mit Gase kitalált mint identitás. Ami most van egyszerű és haszontalan, mert az O-line képtelen blokkolni, Ajayi lendület híján nem tud futni, a WR sor alkalmatlan a blokkolásra, de idén elkapásra is úgy tűnik.
Egyszóval siralmas az egész.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
hahahaha 😀😀😀

• The Dolphins emerged Thursday with a winning record despite being outscored 152-92.
According to ESPN Stats and Info, that minus 60 point differential is the worst ever for a team with a winning record after seven games.

• More ignominious achievements: The Dolphins are the first team to be shut out in the first half of four of their first seven games in a season since Tampa Bay in 2014. Those Buccaneers finished 2-14.

• And there’s this: Miami has been outscored 60-3 in the first half of games played anywhere but Hard Rock Stadium this year.

• Miami is now averaging just 13.1 points. For perspective, Pro Football Talk’s Michael David Smith notes the Dolphins are on pace to score 21 offensive touchdowns and that would be the fewest of any team in the last five years.

• Miami has been shut out twice and nearly a third time. The last team to make the playoffs after being shut out twice? The 2006 Jets.

• The Dolphins have been involved in more lopsided shutouts than any team in NFL history. According to Elias: “This was the eighth 40-plus-point shutout in which Miami has played during its 52-season history. The Dolphins won five of those games (52–0 vs. the Patriots in 1972, 44–0 vs. the Colts in 1973, 43–0 vs. the Jets in 1975, 42–0 vs. the Colts in 1978, and 42–0 vs. the Chiefs in 1987) and lost three (41–0 to the Chiefs in 1967, 41–0 to the Colts in 1997, and 40–0 to the Ravens on Thursday night).

Since 1966, no other team has played in as many 40-plus-point shutout games as have the Dolphins. The Chiefs and Bears have participated in the next most such games, six apiece.”

• Among the appalling things about the Dolphins’ inability to run-block is how that they’ve been meek against defensive fronts that have been gouged against the run - the Jets and Ravens.
Baltimore entered the game allowing 145 rushing yards per game. Miami had 45 on 19 carries (2.4 per run).
Jay Ajayi gained 21 yards on one run, just two yards on 12 other runs.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hahahahahahahaaaaaa

Bzmeg, Dolphins, bzmeg...
Paradoxon_MIA
Még Hópihe is megzakkant

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Hahahahahahahaaaaaa

Bzmeg, Dolphins, bzmeg...

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Fales meg jott Moore cserejenek. Ha a fal igy folytatja kezdhet is egy ket héten belül.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Breaking: Maxwell kivagva
Felkeszul jovore: Pouncey
Adirotor
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Breaking: Maxwell kivagva
Felkeszul jovore: Pouncey
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sorozatban 12 olyan meccset nyertunk meg amin 1 labdabirtoklas volt a kulonbseg a vegen.
Cutler meg 2-3 het pihi, én szemely szerint ennek orulok.

Akit varok a csapatba az TJ. McDonald, Allen elegge elveszett sajnos.

Nem tudom melyik meccsen terhet vissza
Szamit az hogy az 1. Het volt a bye week?
Adirotor
Persze hogy számít. 😊 8 meccsre tiltották el ha jól emlékszem, szóval még 2 hetet biztosan kihagy.
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sorozatban 12 olyan meccset nyertunk meg amin 1 labdabirtoklas volt a kulonbseg a vegen.
Cutler meg 2-3 het pihi, én szemely szerint ennek orulok.

Akit varok a csapatba az TJ. McDonald, Allen elegge elveszett sajnos.

Nem tudom melyik meccsen terhet vissza
Szamit az hogy az 1. Het volt a bye week?