Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cowher nem jön, egy évig még inkább análizél.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sparano nagyon a szőnyeg szélére került. Inkább nem is szólok semmit amíg nem dől el a dolog. 😐
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Ex-Buccaneers coach Jon Gruden is not considered an option to replace coach Tony Sparano, according to the Miami Herald's Jeff Darlington.
The Dolphins are still considering "cleaning house," but GM Jeff Ireland is "most likely safe." It's not clear if Gruden has no interest or Miami simply wants to go in a different direction. The Dolphins' top priority is reported to be Jim Harbaugh, though he appears ticketed for the 49ers' job at this point.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt írtam a draft topicba hogy nagyon úgy érzem ő fog jönni.
És lám....

Luckot is kérjük.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
The South Florida Sun-Sentinel reports the Dolphins have reached out to Stanford coach Jim Harbaugh about replacing Tony Sparano as head coach.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Hali

A stanfordi muksót rajtatok kívül még vagy 4 csapat látná szeretettel. Ő korunk Pete Carrollja 😀
Luck ha kijön, borzalmasan hamar elmegy. Nix nem csinált nagyon tikot abból, hogy nem tartja kizártnak, hogy legkésőbb 1/3-ra (annyit nem csúszik úgysem)Helmut Zimmer
Mondjuk hozhatná magával Luck-ot 😊DM13
majd behúzunk valakit második körben 😊
tudom h most nincs, de addig szerzünk. csak ezértbriareos
Elcseréljük a Carolina-val az első körös választásunkat + megkapják Berger-t és McQuistan-t 😊😊😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Cowher kéne szerintem is, azonban kijelentették őt nem mert hozná a saját stábját.

Úgy tűnik a Stanfordi muksó lehet a befutó mert Rossal spannoltak.
Mondjuk Lucknak örülnék.Delonso_
Hali

A stanfordi muksót rajtatok kívül még vagy 4 csapat látná szeretettel. Ő korunk Pete Carrollja 😀
Luck ha kijön, borzalmasan hamar elmegy. Nix nem csinált nagyon tikot abból, hogy nem tartja kizártnak, hogy legkésőbb 1/3-ra (annyit nem csúszik úgysem)Helmut Zimmer
Mondjuk hozhatná magával Luck-ot 😊DM13
majd behúzunk valakit második körben 😊
tudom h most nincs, de addig szerzünk. csak ezért

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Cowher kéne szerintem is, azonban kijelentették őt nem mert hozná a saját stábját.

Úgy tűnik a Stanfordi muksó lehet a befutó mert Rossal spannoltak.
Mondjuk Lucknak örülnék.Delonso_
Hali

A stanfordi muksót rajtatok kívül még vagy 4 csapat látná szeretettel. Ő korunk Pete Carrollja 😀
Luck ha kijön, borzalmasan hamar elmegy. Nix nem csinált nagyon tikot abból, hogy nem tartja kizártnak, hogy legkésőbb 1/3-ra (annyit nem csúszik úgysem)Helmut Zimmer
Mondjuk hozhatná magával Luck-ot 😊

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Nem tudom ki ez az akcióhős (Jim Harbough), de az NFL-ben is megállná a helyét HC-ként?
Mégegyzser nem értek hozzá, csak érdeklődöm mielőtt valaki megtámad


Na verjem. Most olvastam Ricky Williams távozásáról 😕 ... és hogy elvileg a *** Jets érdeklődne :mad:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudom mennyien csábítják figyelek én is 😊
Ahogy azt is tudom a Panthers lenyilatkozta Luck az 1/1 ha jön.
De én hiszek a feltrade intézményében.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Cowher kéne szerintem is, azonban kijelentették őt nem mert hozná a saját stábját.

Úgy tűnik a Stanfordi muksó lehet a befutó mert Rossal spannoltak.
Mondjuk Lucknak örülnék.Delonso_
Hali

A stanfordi muksót rajtatok kívül még vagy 4 csapat látná szeretettel. Ő korunk Pete Carrollja 😀
Luck ha kijön, borzalmasan hamar elmegy. Nix nem csinált nagyon tikot abból, hogy nem tartja kizártnak, hogy legkésőbb 1/3-ra (annyit nem csúszik úgysem)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins | Tony Sparano unlikely to return
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Tue, 04 Jan 2011 08:53:30 -0800

The Miami Dolphins have yet to make any statement on head coach Tony Sparano's future, according to NFL Network's Jason La Canfora. However, a league source told NFL.com's Steve Wyche that it will be "hard for Sparano to survive" with the Dolphins. The question now is more about general manager Jeff Ireland's status. Behind the scenes, the Dolphins are trying to determine if they can land a higher profile coach who might be a better fit and play a more attractive brand of offensive football.

Dolphins | Interested in Jim Harbaugh
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Tue, 04 Jan 2011 08:47:07 -0800

The Miami Dolphins are expected to make a push to hire Stanford head coach Jim Harbaugh as their next head coach, according to league sources, reports NFL Network's Jason La Canfora. The Dolphins have had multiple conversations with Harbaugh about the position, according to a league source.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Bell-t elküldenéd? Hát öregecske, meg nem kevés pénzt visz, de van nagyobb gondunk szerintem, mint, hogy még egy poszttal gondban legyünk.Ventura
Teljesen egyetértek és csak abban az esetben, ha megfelelő cserealapot kapunk. Ahogy írtam... Kor + ezért a teljesítményért sok az a pénz.... Crowder detto...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Bell-t elküldenéd? Hát öregecske, meg nem kevés pénzt visz, de van nagyobb gondunk szerintem, mint, hogy még egy poszttal gondban legyünk.Ventura
ott van jones

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Bell-t elküldenéd? Hát öregecske, meg nem kevés pénzt visz, de van nagyobb gondunk szerintem, mint, hogy még egy poszttal gondban legyünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cowher kéne szerintem is, azonban kijelentették őt nem mert hozná a saját stábját.

Úgy tűnik a Stanfordi muksó lehet a befutó mert Rossal spannoltak.
Mondjuk Lucknak örülnék.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
isten ments, elsteeleresednénk 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😕 cowhernek kéne jönnie
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hurrá, újabb nagynevű egyetemi mágus

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Egyre inkább úgy tűnik, h Harbough lesz a befutó.
Hm,hm..

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Ilyenünk pont nincs...

The Denver Post considers Kyle Orton "likely" to be traded this offseason, and reports that the Broncos will ask for a second-round pick in return.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Nálam jelenleg ez a helyzet a csapat kapcsán:
Részletes analizis nélkül, aki ismeri a játékot és látta a meccseinket az tudja mi ( kik ) a bajunk. FA piacról, draftról még korai beszélni bármit is. Főleg, h a FO-ban is lehet változás... Természetesen igény esetén indoklok is 😊 Persze a jelenlegi depth-emből nem feltétlen marad mindenki a TC után, ugye... Meg még azt se tudjuk, h lesz-e idény ?
Lehet savazni !

Keret:
Akiknek lejár a szerződése, de maradjon: Thigpen, Williams, Cobbs, Incongnito, Murtha, Soliai, McDaniel, Moses, Brown

Akinek lejár, de ne maradjon: Mastrud, Epps, Feinga, Kopa, Barbre, Rivera, Ness, Pennington, Sheets, Garner, Procter, a komplett PS team

Akinek nem jár le, de mehet, ha kapunk ellenértéket: Henne, Hilliard, Merling, Crowder, Bell, Culver,

Akinek nem jár le, de menni kell: Pruitt, McQuistan, Anderson, Allen, Alama.Francis, Baker&Baker,

Akinek nem jár le és kell mennie: Polite, Bess, Marshall, Hartline, Fasano, Jerry, Long, Carey, Starks, Langford, Dobbins, Misi, Spitler, Wake, Davis, Smith, Sapp, Caroll, Jones, Clemons, Denney, Fields, Carpenter, Dansby, Odrick, Amaya, Edds, Wallace, Moore, Shuler, Berger

Ennek fényében a jelenlegi depth:
1 2 3
QB ? Thigpen ?
RB Williams Brown Cobbs
FB Polite
RT Carey Murtha
RG Jerry
C ? Berger
LG Incongnito ?
LT Long ?
TE Fasano Shuler
WR Marshall Bess Wallace
WR Hartline Moore

RE Starks Odrick
NT Soliai ?
LE Langford McDaniel
OLB Misi Moses Spitler
ILB Dansby ?
ILB Dobbins ?
OLB Wake Edds
CB ? Sapp
CB Smith Davis Caroll
SS ? Jones
FS Clemons Amaya

K Carpenter
P Fields
LS Denney
RS ?

Staff:
Mehetnek:
Steve Bush Offensive quality control, Dave DeGuglielmo OL coach, Dan Hennig OC, David Lee QB coach, Darren Rizzi spec. Team....

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
kicsit magába is nézhetne szerintem...briareos
Szerintem azért háborog, mert kevés lehetőséget kapott. Pedig, hát jobb mutatói vannak, mint Ronnie-nak. De lehet, h elfogult vagyok vele....

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
kicsit magába is nézhetne szerintem...

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Miami Dolphins RB Ricky Williams criticized head coach Tony Sparano Monday, Jan. 3, on his weekly radio spot on 560 WQAM in Miami, reports Ben Volin, of the Palm Beach Post. William said playing under Sparano is "not a great fit for me" and he felt the coach does too much micromanaging. Williams added that the feels he has played his last game in Miami.