Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 15 éve
Mindjárt én is elolvasom a cikket, csak egí szóra még visszatérnék Kearse-re.Alkatilag DT, ebben a pozícióban is volt meghirdetve, nálunk viszont fel kell hizlalni NT-re. Most kb. 140-142 kg a srác, még egy 10-es és jó lesz. Magassága mind DT-re, mind NT-re megfelelő.
Furcsaság: pont néztem a Wilson kiválasztását és egy ideig C-nek írták ki. Biztos már elfáradt az emberke. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Nem semmi. 😮Akkor Miamiban jó dolga lesz 😊Delonso_elég kemény sztori, érdemes elolvasni a cikket amit linkeltembriareos
Érdekes, hogy a fegyver sosem került elő.
több mint 15 éve
Uhh de kemény sztori...
több mint 15 éve
Nem kell beszélni, csak olvass és értsd meg.Honnan tudod hogy beszélek angolul ?😊Delonso_Akkor Miamiban jó dolga lesz 😊Delonso_elég kemény sztori, érdemes elolvasni a cikket amit linkeltembriareos
több mint 15 éve
Honnan tudod hogy beszélek angolul ?😊Akkor Miamiban jó dolga lesz 😊Delonso_elég kemény sztori, érdemes elolvasni a cikket amit linkeltembriareos
több mint 15 éve
Akkor Miamiban jó dolga lesz 😊Delonso_elég kemény sztori, érdemes elolvasni a cikket amit linkeltem
több mint 15 éve
Akkor Miamiban jó dolga lesz 😊
több mint 15 éve
http://www.nytimes.com/2011/01/05/sports/ncaafootball/05montana.html?_r=1és utolsónak még egy DB Jimmy Wilson, most már ventura is megnyugodhatfun fact: jimmy ült két évet ha minden igaz 😀briareos
idén bajnokok leszünkbriareos
több mint 15 éve
és utolsónak még egy DB Jimmy Wilson, most már ventura is megnyugodhatfun fact: jimmy ült két évet ha minden igaz 😀
idén bajnokok leszünkbriareos
több mint 15 éve
A Walteren hamar 😊
több mint 15 éve
még egy helyes-helyes...mindenesetre a draftolt játékosok sorrendje hagy szerintem némi kívánnivalót. na remélem lesz draft elemzés 😛 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
és utolsónak még egy DB Jimmy Wilson, most már ventura is megnyugodhatidén bajnokok leszünk
több mint 15 éve
hát nálunk nincs is DT poszt ugye, (alapesetben, most hagyjuk figyelmen kívűl azokat az eseteket amikor mégis 4 falemberrel állunk fel).Kearse nálunk NT lesz (jobban mondva csere NT, ha megéri), bár továbbra is mondom, szerintem magas, de egye fene, láttunk már 6-4es NT-t. kicsit még rakunk rá izmot és jó lesz.
több mint 15 éve
helyes-helyes, csak nem tudom jó e ilyen későn...na lássuk az utolsót 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
😊 Akkor lehet future HOF
több mint 15 éve
Tehát inkább NT mint DT Kearse?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
esélyes. jó kis többéves nt projectmondjuk 6-4el kicsit magasnak tűnik
több mint 15 éve
Szerintem pont előlünk vittétek ki, mi nagyon nézegettük NTnek.
több mint 15 éve
Vettem észre, a tippjeim is szarok lettek.Az idő megold mindent...
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Igazából a draft-al kapcsolatban fogalmazódott meg bennem ez a gondolat. Szinte semmi tippem nem jött be a választásokkal kapcsolatosan, meg sok szakmai szöveggel sajnos nem tudom alátámasztani a dolgokat. De csak fejlődök majd. 😀 Na még egy óra és kiderül a következő baba. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
ne írjál marhaságot, hogy lenne marhaság minden amit beírsz? 😊
több mint 15 éve
A WR választás szerintem is hülyeség volt, de a többi rendben volt.De én már nem is merek semmit beírni, úgy is marhaság.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
ja igaz, eléggé túlreagálom :/ nem csak mi választunk úgy ahogy...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------