Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 15 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.danyly
Támadófalat szerintem futás terén kéne erősíteni, Henne-t jól megvédik, bár ebben benne lehet az is, hogy a tökfej ellen nem blitzelnek, hanem lefedik az elkapókat, és várják az interception képében manifesztálódó sült galambot, ami nagy eséllyel a szájukba is repül.

Sokan írják, hogy Henne-t hagyni kéne játszani, ő nem Pennington, nem megy neki, hogy a 10yardos passzokat dobáljon. Állítólag neki kell egy csapat jó elkapó (ami adott...), meg egy olyan playcaling, hogy hajigálja fel rájuk a labdát, és lesz egy meccsen 10 hatalmas megoldása, és amellett majd eltörpül az az egy-két interception.
Nem tudom mondjuk hogy ezek az emberkék tisztában vannak-e vele, hogy Chad Henne nem= Bratt Favre...

Mindig jövőre!
több mint 15 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Itt is igaz lesz az az elcsépelt szólás mondás, hogy : végy egy jó kapust, amerikai foci esetében pedig : végy egy jó irányítót?
Nagyon fontos egy jó, intelligens, kreatív, mobilis QB, de ezt érdemes v. kell-e a többi játékrész v. az egész csapat felé emelni?
Ez egy csapatjáték.

Inkább a mondást úgy alakítanám át, hogy : végy egy erős védelmet. És utána arra alapozz rá.
Én itt nem is a defense-re gondoltam, inkább a QB-t megvédő, RB segítő játékposztokra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
penningtont próbálgatni semmi értelme, amíg henne a csapatban van.
szegény hiába nagyon intelligens, már nincs válla. azt se feledjük, hogy amikor második évét tolta nálunk, bukdácsoltunk vele amíg meg nem sérült. Nyilván nem azt mondom h szar, de nem hosszútávú megoldás. Ha henne-t a csapatban tartják, akkor őt kell nyomatni.

több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Sajnos ez valós.

Olvastam már más forrásból is.Delonso_
Hát nem felejtettem még el a cikket:
Pennington nyilatkozta, hogy van még benne (érzése szerint ugye) kurázsi, és visszatérne játszani.
/Persze nem most nyilatkozta/
Természetesen ez az ő véleménye volt akkor - azóta nem tudom nyilatkozgatott e. És persze ott van a vezetőség gondolata is.

Na mindegy, Briarosnál a nagy igazság, hogy van bőven más need-ünk. Most megint bepróbálkozni... Megint adni picket... És még nem is igen 10 évre oldja meg a problémát (öregség)...
Én akkor is próbálgatnám még Pennington-t. Kedve van hozzá, az egészsége szólhat közbe. Jó lenne ha valami okos döntés láthatnánk a vezetőségtől.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
http://thefinsiders.com/geico-comment-center/

klikk hallgassátok tony-t liveban

több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
én nagyon remélem h senkiért sem adunk 1. kört (kivéve .... )

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
lényegtelen , idén sb-t nyerünk
(maddenben)

minek tradelni egy nem top qb-ért, azt a picket inkább áldozzuk más needrebriareos
kíváncsi vagyok h képbe került-e kolb, állítólag a seahawks az első körét ajánlotta érte.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
lényegtelen , idén sb-t nyerünk
(maddenben)

minek tradelni egy nem top qb-ért, azt a picket inkább áldozzuk más needre

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
az ideitől gyakorlatilag csak jobb lehet a class jövőre, luck meg ugye kiemelkedő (legalábbis most, sztem fog esni az 1/1ről)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.Csabee13
de ha jön palmer akkor még egy ideig (sztem legalább 4-5 évig) nem húzunk új qb-t szal inkább még egy év henne és utána tizeniksz egy új franchise qbvalkristof
Hát ha elől akarunk Qb-t húzni jövőre akkor Henne, garantálni fogja. De amúgy jövőre gondolod hogy jobb eséllyel húzhatunk franchise Qb-t? Ha Henne, akkor kb ugyanitt fogunk húzni, vagy ennyire mély lenne a köv draft class qb-ból? Annyira nem vagyok otthon. Oké hogy 1 atom nagy név lesz, de ő szerintem 75% 1/1. Vagy több.
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.Csabee13
de ha jön palmer akkor még egy ideig (sztem legalább 4-5 évig) nem húzunk új qb-t szal inkább még egy év henne és utána tizeniksz egy új franchise qbval

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
na vele aztán sokkal beljebb lennénk... ---> insert sarcasm

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos ez valós.

Olvastam már más forrásból is.
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Armandi Salguero adta hírül, hogy a kívánságlistánkon Carson Palmer is szerepel...
Mennyire lehet valós? Mit szóltok hozzá?
Ezek szerint csak nem vannak odáig Henne-ért.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
egyetmi találkozó lenne 😊
Long-Henne-Mallett
😀

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
eminem nem kell, ogli se, locker se, kaepernick se. mcelroy nem nfl szint, de daltonnak se örülnék. gabbert esetleg de ha rookie akkor ponder (nem elsőkörben, max ha letradelünk ~30 környékére) v stanzi a 4. round környékén

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Nyílván az idei draftról 😊
Malettről olvastam, hogy bombaerős karja van, de viszont ''őrült'' lassú.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?Ventura
Sztem Rodgerst 😀tenorx
Esetleg Brees-t....vagy 1 húsz évvel fiatalabb Marino-t...

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?Ventura
Sztem Rodgerst 😀
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
hát csak nehogy meglepődjön a kis pouncey, ha majd azt mondják neki h fiacskám, te azt szeretnéd játszani, amit mondunk neked 😀

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sztem akkor megpróbálunk letradelni olyan 23-25 köré, ott már jöhet puncey v valami centerbriareos
sztem is ez a reális ott guard, c és rb is akad de akár gabbert is jöhet felőlem ha bentmarad
pouncey am azt nyilatkozta h center akar lenni (bár guardnak jobb)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
sztem akkor megpróbálunk letradelni olyan 23-25 köré, ott már jöhet puncey v valami center

több mint 15 éve
MarioAna 1 997
Nem nagyon figyelem szemmel a csapatot, így nem igazán vagyok képben, de mi történne akkor, ha Ingramet valaki kiviszi előttetek? Eddigi mock draftokban szinte mindenhol őt írják hozzátok, csak azért kérdem 😊 ...akkor 1/15-re húztok másik RB-t, vagy esetleg Henne helyett QB? GM játékban látom, hogy kis Pouncey és Gabbert neve felmerült, ennek van valami esélye?

Burrow > Luck valaha is