Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Nehogy rácáfoljanak véletlen erre az Okosok 😛 😛

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Williams meg Ingram?
Na ha valami nem valószínű akkor ez.
Egyszerre tuti nem.
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én se húznék első körben QBt. Nálam is Ingram lenne a Miami pick az biztos.
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Ja. Hasonlítana is szervezeti felépítésben az R&R Express-re. Ronnie és Ricky között 4 év van, Deangelo és Mark között 6. Lenne gy tapasztalt és jól futó RB-nk, meg egy első körös egyenlőre csak egyetemi sztár RB. Tanulgathatna, beleszokhatna az NFL-be Williams mögött. Ráadásul később majd Deangelo-ért majd értéket is kaphatnánk...
Ez csak egy futókról való ábrándozás volt mielőtt valaki megtámadna.

Viktor!
Tudom, hogy viccből mondtad (vagy nem 😀), de most ha húznánk QB-t akkor nem szerepelne egyenlőre jobban mint Henne, sőt lehet még rosszabbul - szerintem. Falembert húzni első körben? Szerintem ez csak újjáépítő csapatnál megoldás (lásd: Detroit - Suh, Miami - Long) - ez későbbi körös megoldás szerintem. WR fölösleges. LB-kre legfeljebb későbbi körben húzva - egy minőségi cserét. Védőfal vagy secondary? Nem hinném. Ezért is reálisabb az RB húzás.

Na de azthiszem eléggé ki lett tárhgyalva a draft esély. Már csak 3 hét és végre nagy esemény :cool:

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)Ventura
Hát ha már QBra nem telik, akkor futni kell. 😛
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
lol, még oszt' DeAngelo Williams...
dobjunk ki érte értéket?Ventura
milyen értéket? szabadügynök és ugye Ricky és Ronnie is és ha utóbbi kettőből egyik sem jönne vissza Williams elég jó pótlás lenne. De ez csak ha...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
lol, még oszt' DeAngelo Williams...
dobjunk ki érte értéket?

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Konkrétan elég pocsék volt, bár volt egy meccse ahol valami brutál mennyiségű picket vadászott le.
Anno 3. körösnek gondolták, erre az idényre ez szépen csúszott majd emelkedett vissza.
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
DeMarcus van Dyke ma volt nálunk workouton ami állítólag jól sikerült. ugye láttuk a U-ban játszani, ott engem személy szerint nem nyűgözött le de felőlem egy 5./6. körben jöhet.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben.
xshortstopx(kukacjahúpontkom)Shortstop
Hú de rég láttalak....
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben.
xshortstopx(kukacjahúpontkom)
több mint 15 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Én most hirtelenjében ezt szedtem össze az idei draft-al kapcsolatosan :

Egyik oldal szerint :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Will Rackley, OT/G, Lehigh
4. kör : D.J. Williams, TE, Arkansas
5. kör : Shareece Wright, CB, USC
6. kör : Ronald Johnson, WR, USC

Másik oldal :
1. kör : QB Jake Locker, Washington

Harmadik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Arkansas

Negyedik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama

Ötödik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Andy Dalton, QB, TCU

Tehát csak pár oldal szerint, de azért szinte mindenhol Ingram a nyerő.
Engem ez az Andy Dalton-os dolog lepett meg.
Ha nincs több kör írva, az azért van mert ennyire tippelt az adott oldal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
LOL, akkor már előre elkezdhetjük szopkodni magunkat lefelé, hogy elbohóckodjuk a draftot?

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Kell vki wildcatbe is 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez a LOL

Tyrod Taylor - QB - Player

The National Football Post's Wes Bunting believes Virginia Tech QB Tyrod Taylor could be a late-round target for the Miami Dolphins.
Taylor could prove to be a nice late-round flier for a lot of teams, but the Dolphins are expected to give every consideration to taking a quarterback at No. 15. After years of whiffing on developmental-QB prospects, it wouldn't be surprising to see Miami pass on QBs entirely if the man they want isn't there in the first round.
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
lol, jj! 😊
Alapból nem tudok angolul, de a translate.google-ból kinézve, talán valami ordrick féle visszavonulásról lehetett szó. talán.
Amúgy nem kaptam volna szívrohamot, mert attól, hogy egy dl játékos elvonul, nem feltétlen lesz biztos az első körös dl húzás 😛 olyan mint a mock draft...

fake! sajnos nem jött be a próbálkozásod 😀 jövöre keress jobbat! 😀





Szerk.:
Most találtam egy fajintos ki siget az egyik fórumon. Már késő berakni, de talán el lehet rajta nosztalgizáni 😀 😀

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondjaJJ
gratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.
Fake
gondoltam letisztázom a dolgot, mielőtt Ventura szívinfarktust kap ijedtében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondjaJJ
gratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/Geeri
Nem teljesen így volt, ha jól tudom.
több mint 15 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/

Mindig jövőre!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
hát ennyit erről, nem látjuk többet pályán

több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
pfff... verjem, szegény :/ 😕

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
kobalu91 945 — Scientist
Free agent Chad Pennington will require surgery to repair a torn ACL after suffering the injury in a basketball game.
It wasn't for bad luck, he'd have no luck at all. Pennington was just getting close to full health after a fourth shoulder surgery. He won't be ready for the start of the 2011 season, which makes it unlikely that he'll sign by the end of the summer. This could be the end of the line for the hard-luck 34-year-old.
Robilluma
Szegény embert az ág is húzza... 😕 Most kapott volna még egy esélyt, de azt hiszem ez is elszállt...