Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 15 éve
Nehogy rácáfoljanak véletlen erre az Okosok 😛 😛
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Williams meg Ingram?Na ha valami nem valószínű akkor ez.
Egyszerre tuti nem.
több mint 15 éve
Én se húznék első körben QBt. Nálam is Ingram lenne a Miami pick az biztos.
több mint 15 éve
Ja. Hasonlítana is szervezeti felépítésben az R&R Express-re. Ronnie és Ricky között 4 év van, Deangelo és Mark között 6. Lenne gy tapasztalt és jól futó RB-nk, meg egy első körös egyenlőre csak egyetemi sztár RB. Tanulgathatna, beleszokhatna az NFL-be Williams mögött. Ráadásul később majd Deangelo-ért majd értéket is kaphatnánk...Ez csak egy futókról való ábrándozás volt mielőtt valaki megtámadna.
Viktor!
Tudom, hogy viccből mondtad (vagy nem 😀), de most ha húznánk QB-t akkor nem szerepelne egyenlőre jobban mint Henne, sőt lehet még rosszabbul - szerintem. Falembert húzni első körben? Szerintem ez csak újjáépítő csapatnál megoldás (lásd: Detroit - Suh, Miami - Long) - ez későbbi körös megoldás szerintem. WR fölösleges. LB-kre legfeljebb későbbi körben húzva - egy minőségi cserét. Védőfal vagy secondary? Nem hinném. Ezért is reálisabb az RB húzás.
Na de azthiszem eléggé ki lett tárhgyalva a draft esély. Már csak 3 hét és végre nagy esemény :cool:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)VenturaHát ha már QBra nem telik, akkor futni kell. 😛
több mint 15 éve
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
lol, még oszt' DeAngelo Williams...milyen értéket? szabadügynök és ugye Ricky és Ronnie is és ha utóbbi kettőből egyik sem jönne vissza Williams elég jó pótlás lenne. De ez csak ha...
dobjunk ki érte értéket?Ventura
több mint 15 éve
lol, még oszt' DeAngelo Williams...dobjunk ki érte értéket?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Konkrétan elég pocsék volt, bár volt egy meccse ahol valami brutál mennyiségű picket vadászott le.Anno 3. körösnek gondolták, erre az idényre ez szépen csúszott majd emelkedett vissza.
több mint 15 éve
DeMarcus van Dyke ma volt nálunk workouton ami állítólag jól sikerült. ugye láttuk a U-ban játszani, ott engem személy szerint nem nyűgözött le de felőlem egy 5./6. körben jöhet.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben.Hú de rég láttalak....
xshortstopx(kukacjahúpontkom)Shortstop
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben. xshortstopx(kukacjahúpontkom)
több mint 15 éve
Én most hirtelenjében ezt szedtem össze az idei draft-al kapcsolatosan : Egyik oldal szerint :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Will Rackley, OT/G, Lehigh
4. kör : D.J. Williams, TE, Arkansas
5. kör : Shareece Wright, CB, USC
6. kör : Ronald Johnson, WR, USC
Másik oldal :
1. kör : QB Jake Locker, Washington
Harmadik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Arkansas
Negyedik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
Ötödik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Andy Dalton, QB, TCU
Tehát csak pár oldal szerint, de azért szinte mindenhol Ingram a nyerő.
Engem ez az Andy Dalton-os dolog lepett meg.
Ha nincs több kör írva, az azért van mert ennyire tippelt az adott oldal.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
LOL, akkor már előre elkezdhetjük szopkodni magunkat lefelé, hogy elbohóckodjuk a draftot?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Kell vki wildcatbe is 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Ez a LOLTyrod Taylor - QB - Player
The National Football Post's Wes Bunting believes Virginia Tech QB Tyrod Taylor could be a late-round target for the Miami Dolphins.
Taylor could prove to be a nice late-round flier for a lot of teams, but the Dolphins are expected to give every consideration to taking a quarterback at No. 15. After years of whiffing on developmental-QB prospects, it wouldn't be surprising to see Miami pass on QBs entirely if the man they want isn't there in the first round.
több mint 15 éve
lol, jj! 😊 Alapból nem tudok angolul, de a translate.google-ból kinézve, talán valami ordrick féle visszavonulásról lehetett szó. talán.
Amúgy nem kaptam volna szívrohamot, mert attól, hogy egy dl játékos elvonul, nem feltétlen lesz biztos az első körös dl húzás 😛 olyan mint a mock draft...
fake! sajnos nem jött be a próbálkozásod 😀 jövöre keress jobbat! 😀
Szerk.:
Most találtam egy fajintos ki siget az egyik fórumon. Már késő berakni, de talán el lehet rajta nosztalgizáni 😀 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
gondoltam letisztázom a dolgot, mielőtt Ventura szívinfarktust kap ijedtébengratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retireáprilis bolondjaJJ
kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
Fake

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
gratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retireáprilis bolondjaJJ
kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
több mint 15 éve
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retireáprilis bolondja
kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/GeeriNem teljesen így volt, ha jól tudom.
több mint 15 éve
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
pfff... verjem, szegény :/ 😕
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Szegény embert az ág is húzza... 😕 Most kapott volna még egy esélyt, de azt hiszem ez is elszállt...Free agent Chad Pennington will require surgery to repair a torn ACL after suffering the injury in a basketball game.Robilluma
It wasn't for bad luck, he'd have no luck at all. Pennington was just getting close to full health after a fourth shoulder surgery. He won't be ready for the start of the 2011 season, which makes it unlikely that he'll sign by the end of the summer. This could be the end of the line for the hard-luck 34-year-old.

