Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem nekem fölösleges ecsetelni kit kellene kirúgni az edzői stábból mert szinte mindenben egyetértek az előttem szólókkal. Az offense coordinator bizti de én David Lee-t, Steve Bush-t és Dan Campbell-t is kivágnám. A Sparano & Bowles párosnak azért adnék még esélyt.
Henne-t biztos jegelném és szerintem egy idősebb, tapasztaltabb QB kellene nekünk akinek már nem kell tanítani a taktikát csak a "helyi szokásokat". Tehát én is a Palmer, Orton, Kolb vonalat képviselem persze annak fényében ide adják-e őket.
Clausen meg valami rookie drafton szerzett irányítót nem nagyon szívlelnék főleg annak tükrében, hogy sosem választunk jót ( sérülékeny, megbízhatatlan, egyetem jó-de NFL-re már kevésbé stb. ). Ahogy írtátok utolsó 3 QB választásunk szar volt. 😕
Center mindenképpen kell meg egy fiatalos, agilis, gyors RB is ( mint mondjuk CJ. Spiller ).
De tény az offense összerakása az elsődleges cél. Az idén összeraktuk a defense-t a következő idényre az offense-t, ezek szépen összeérnek, tapasztalatokat gyűjtenek és a 2012-2013-as idényre lesz egy Super Bowl esélyes csapatunk.danyly
Dave DeGuglielmo

+

Dave DeGuglielmo
Az ő körmére is rá kellene nézni, azt hiszem.DM13
Na igen az offense line coach kihagytam. Őt is kirúgnám. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Szerintem nekem fölösleges ecsetelni kit kellene kirúgni az edzői stábból mert szinte mindenben egyetértek az előttem szólókkal. Az offense coordinator bizti de én David Lee-t, Steve Bush-t és Dan Campbell-t is kivágnám. A Sparano & Bowles párosnak azért adnék még esélyt.
Henne-t biztos jegelném és szerintem egy idősebb, tapasztaltabb QB kellene nekünk akinek már nem kell tanítani a taktikát csak a "helyi szokásokat". Tehát én is a Palmer, Orton, Kolb vonalat képviselem persze annak fényében ide adják-e őket.
Clausen meg valami rookie drafton szerzett irányítót nem nagyon szívlelnék főleg annak tükrében, hogy sosem választunk jót ( sérülékeny, megbízhatatlan, egyetem jó-de NFL-re már kevésbé stb. ). Ahogy írtátok utolsó 3 QB választásunk szar volt. 😕
Center mindenképpen kell meg egy fiatalos, agilis, gyors RB is ( mint mondjuk CJ. Spiller ).
De tény az offense összerakása az elsődleges cél. Az idén összeraktuk a defense-t a következő idényre az offense-t, ezek szépen összeérnek, tapasztalatokat gyűjtenek és a 2012-2013-as idényre lesz egy Super Bowl esélyes csapatunk.danyly
Dave DeGuglielmo

+

Dave DeGuglielmo
Az ő körmére is rá kellene nézni, azt hiszem.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na végre az elmúlt hetek sivársága után éledezik a fórum, sajnos nem a PO reményeinkről szól a vita...DM13
Sajnos nem. 😕
Mondjuk én ( pedig elég optimista típus vagyok ) az idény előtt 8-8-at tippeltem, jobb esetben 9-7-et. Ez sajnos messze állt a valóságtól. Éreztem, hogy nem állt össze még ez a csapat. Az egyik fele összeállt...
Már csak a másik fele hiányzik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Na végre az elmúlt hetek sivársága után éledezik a fórum, sajnos nem a PO reményeinkről szól a vita...

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem, még korai lesz egy kicsit arról beszélni, hogy mit merre draftolunk. Várjuk meg az edzői kérdés átalakítását. Amennyiben lecserélik a stábot esélyes egy mentalitás váltás is, az erősen befolyásolhatja a draftot. Én még olyan forgatókönyvet is eltudok képzelni, hogy Henne marad R&R duó pedig megy.

De ha már Draft. Ti mit gondoltok az idei szerzeményekről? 😊 Mennyire váltak be, vagy esélyes a bust?

Személy szerint Misi-vel úgy vagyok, hogy többet vártam, de nem rossz az sem amit kaptam 😊 1-2 év és szerintem marha jó lesz a srác. Odrickból nem sokat láttunk sajnos és azért nagy kár. Remélem nem lesz egy túl sérülékeny bust. De remélem jövőre bebizonyítja, hogy megérte a picket. 😊 Többiekből vagy nem láttunk sokat vagy most inkább nem mondok semmit. Bár lehet Jerry érdemelne pár szót.Csabee13
Igen pont a múltkor akarta írni arról, hogy mennyire befürödtünk az első pick-es J. Odrick-kal mert az előszezonban játszott, utána Bills ellen és kész ennyi lesérült. A 6-ik meccstől meg IR listán. Remélem jövőre villant valamit.
Misi szerintem jó választás volt kemény, odateszi magát és sokszor hasznos is. Persze neki is voltak hibái.
Szerintem Jerry-t sokan lefikázzák de sokkal jobb mint McQuistan. Egyszer írtam egy statisztikát a kettejük teljesítményét előtérbe helyezve a csapat eredményeivel szembehelyezve. Ez is alátámasztja, hogy ha Jerry játszik jobban muzsikál a fal azon oldala.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem, még korai lesz egy kicsit arról beszélni, hogy mit merre draftolunk. Várjuk meg az edzői kérdés átalakítását. Amennyiben lecserélik a stábot esélyes egy mentalitás váltás is, az erősen befolyásolhatja a draftot. Én még olyan forgatókönyvet is eltudok képzelni, hogy Henne marad R&R duó pedig megy.

De ha már Draft. Ti mit gondoltok az idei szerzeményekről? 😊 Mennyire váltak be, vagy esélyes a bust?

Személy szerint Misi-vel úgy vagyok, hogy többet vártam, de nem rossz az sem amit kaptam 😊 1-2 év és szerintem marha jó lesz a srác. Odrickból nem sokat láttunk sajnos és azért nagy kár. Remélem nem lesz egy túl sérülékeny bust. De remélem jövőre bebizonyítja, hogy megérte a picket. 😊 Többiekből vagy nem láttunk sokat vagy most inkább nem mondok semmit. Bár lehet Jerry érdemelne pár szót.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
1Delonso_
Tényleg, most számoltam utána. A matek sosem volt erősségem. 😊
Köszi.
Akkor majd holnap megtudjuk. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
1
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs a végleges eredmények csak keleti idő szerint du. 7 órakor hozzák nyilvánosságra. Akkor az nálunk hajnali 3 óra?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
honnan szedtél hivatalos pro bowl keretet?briareos
Az nfl.com-ról december 28-rá ígérték a kereteket ott van fenn.
Itt a link : http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d41c4b/article/my-pro-bowl-picks-rivers-cj2k-among-toughest-snubs?module=HP_cp2

Gondolom ez jó, mármint ez nem végleges mivel a SB-hez igazodva változhat.danyly
sejtettem h erre gondolsz.
ez kirwan tippje.briareos
Bocs. Ezer bocs. Nem is olvastam a cikk elejét csak gyorsan a játékos posztokra mentem. Akkor visszaszívtam mindent. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 893 — StuG Life
Annak legalább örülhetünk, hogy 3 játékosunk ott lesz a Pro Bowl-on : Wake, Dansby és persze az én nagy kedvencem Long. 😊
És annak külön örülök, hogy a Jets-ből csak 2 ember és a Pats-ből is csak 3 ember van beválasztva. Remélem mindkét csapat tagjai ott lesznek a Pro Bowl-on, ami azt jelenti, hogy egyik sem lesz ott a SB-on. 😊danyly
honnan szedtél hivatalos pro bowl keretet?briareos
Az nfl.com-ról december 28-rá ígérték a kereteket ott van fenn.
Itt a link : http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d41c4b/article/my-pro-bowl-picks-rivers-cj2k-among-toughest-snubs?module=HP_cp2

Gondolom ez jó, mármint ez nem végleges mivel a SB-hez igazodva változhat.danyly
sejtettem h erre gondolsz.
ez kirwan tippje.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Annak legalább örülhetünk, hogy 3 játékosunk ott lesz a Pro Bowl-on : Wake, Dansby és persze az én nagy kedvencem Long. 😊
És annak külön örülök, hogy a Jets-ből csak 2 ember és a Pats-ből is csak 3 ember van beválasztva. Remélem mindkét csapat tagjai ott lesznek a Pro Bowl-on, ami azt jelenti, hogy egyik sem lesz ott a SB-on. 😊danyly
honnan szedtél hivatalos pro bowl keretet?briareos
Az nfl.com-ról december 28-rá ígérték a kereteket ott van fenn.
Itt a link : http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d41c4b/article/my-pro-bowl-picks-rivers-cj2k-among-toughest-snubs?module=HP_cp2

Gondolom ez jó, mármint ez nem végleges mivel a SB-hez igazodva változhat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 893 — StuG Life
Annak legalább örülhetünk, hogy 3 játékosunk ott lesz a Pro Bowl-on : Wake, Dansby és persze az én nagy kedvencem Long. 😊
És annak külön örülök, hogy a Jets-ből csak 2 ember és a Pats-ből is csak 3 ember van beválasztva. Remélem mindkét csapat tagjai ott lesznek a Pro Bowl-on, ami azt jelenti, hogy egyik sem lesz ott a SB-on. 😊danyly
honnan szedtél hivatalos pro bowl keretet?

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát ha nem qb-t húzunk első körben és nem sikerül mindkét rb-vel hosszabbítani akkor sztem Ingramet (próbáljuk) hozzukkristof
Az a baj én vagyok tisztában illetve nem is tudom ki a jó a drafton. Ritkán nézek egyetemi meccseket. Tehát ebben én nem tudom ki a lenne a jó. Az pedig egyáltalán nem biztos, hogy aki ott elől van ( tehát 1-3 körös ) az meg is fog felelni az NFL-ben vagy az adott csapatban. Ez vagy rögtön kiütközik vagy jóval később amikor már régen eladtuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 892 — megbékéltem tom bradyvel
hát ha nem qb-t húzunk első körben és nem sikerül mindkét rb-vel hosszabbítani akkor sztem Ingramet (próbáljuk) hozzukkristof
hát én nem tudom, másfelől tájékozódok, de ha jól rémlik:

ronnie húzta a szerződés aláírást, mert reménykedett hogy hosszútávút kap. ehelyett csak 1 évest kapott.
ricky meg elvileg 2011-ben vagy hogy vissza szeretne vonulni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Annak legalább örülhetünk, hogy 3 játékosunk ott lesz a Pro Bowl-on : Wake, Dansby és persze az én nagy kedvencem Long. 😊
És annak külön örülök, hogy a Jets-ből csak 2 ember és a Pats-ből is csak 3 ember van beválasztva. Remélem mindkét csapat tagjai ott lesznek a Pro Bowl-on, ami azt jelenti, hogy egyik sem lesz ott a SB-on. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ha nem qb-t húzunk első körben és nem sikerül mindkét rb-vel hosszabbítani akkor sztem Ingramet (próbáljuk) hozzuk
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 892 — megbékéltem tom bradyvel
2 RB hazsnálta szerintem jó. Nyílván akkor a yardok számában is meglátszik, de elvileg hatékonyabbnak kéne lenni, mivel váltogatják ergymást időközönként, így pihennek.

Hát ha húzunk egy fajintos RB-t, elvileg Williams maradna egy - két éve - az nagyszerű lenne. Aztán még esetleg ha nem is húznánk, de szereznénk valahonnan egy tehetséges játékost akkor megint meg van oldva.

Amúgy meg szörnyen irigylem az Eagles-t. Nagyon jól beváltak a játékosok. Kockáztattak és nyertek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem nekem fölösleges ecsetelni kit kellene kirúgni az edzői stábból mert szinte mindenben egyetértek az előttem szólókkal. Az offense coordinator bizti de én David Lee-t, Steve Bush-t és Dan Campbell-t is kivágnám. A Sparano & Bowles párosnak azért adnék még esélyt.
Henne-t biztos jegelném és szerintem egy idősebb, tapasztaltabb QB kellene nekünk akinek már nem kell tanítani a taktikát csak a "helyi szokásokat". Tehát én is a Palmer, Orton, Kolb vonalat képviselem persze annak fényében ide adják-e őket.
Clausen meg valami rookie drafton szerzett irányítót nem nagyon szívlelnék főleg annak tükrében, hogy sosem választunk jót ( sérülékeny, megbízhatatlan, egyetem jó-de NFL-re már kevésbé stb. ). Ahogy írtátok utolsó 3 QB választásunk szar volt. 😕
Center mindenképpen kell meg egy fiatalos, agilis, gyors RB is ( mint mondjuk CJ. Spiller ).
De tény az offense összerakása az elsődleges cél. Az idén összeraktuk a defense-t a következő idényre az offense-t, ezek szépen összeérnek, tapasztalatokat gyűjtenek és a 2012-2013-as idényre lesz egy Super Bowl esélyes csapatunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Luck, Mallet, Newton, Locker, Stanzi, Ponder jönnek ki sztem
első négy top15 (de akár top 10is) utóbbi kettő második körös szvsz
őket nézegesd
szerk. csak azokat írtam akik nem halnának meg az első kezdő meccsükön de aki biztosan jön még azt itt megtalálod: http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2011_QB
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 892 — megbékéltem tom bradyvel
Irányítódraft szerintetek mennyire elképzelhető? Valamelyikőtök rakott ki, hogy kik lettek draftolva Marino után. És hát ugye az utolsó három évben... és egyik sem (Beck, Henne, White).
Bár az igazság az hogy White-ot nem arra szánták, hanem mint egy ''opció''. De hülyeség volt és ezáltal egy választásunkat is eldobtuk (ki tudja, lehet lenne egy értékes játékosunk). Elméletileg két irányító húzás után megint bepróbálkozunk (gyakorlatilag három) eggyel vagy esetleg marad még egy évre Henne, esetleg trade keretében jön valami finom csemege. Ha húznánk kit látnátok szívesen? (Csak, hogy utánna olvasnák, hogy esetleg mit tud)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Látod DM ezt nagyon meg tudom érteni, nem csak szar Henne hanem antipatikus és mulya lomha is.
Mi utazunk az ilyenekre.
Hm érdekes lesz ha Luck nem jön ki. Per pillanat még így is azt gondolom kijön.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Kristóf! Miért Jimmy Clausen? Egyébként Orton-t is kezdik felhozogatni. Bár nem hiszem, hogy már Tebow-ot fogják keződnek jövőre, bár ki a fene tudja...Ventura
nézd meg a tegnapi broncos meccset, ha van esze a denvernek jó pénzért eladják ortont
és miért clausen? a panthers sztem viszi Luckot (jól teszik, óriási tehetség) így felesleges Clausen nekik, ő pedig fiatal és tehetséges (tavaly jó pár helyen 1/1 volt).
idős qb csak abból a szempontból lenne jó h nem kéne tanítani (orton, palmer),van még kolb aki már tanult favretól, vicktől és kezdő tapasztalata is van és annyira nem öreg. ettől függetlenül is jimmy-t kérném (ha lehet) mert túl sokat láttam a NDben játszani 😊kristof
Inkább Orton, mint Clausen... bár ami azt illeti az öreganyámat is szívesebben látnám a huddle-ban, mint Henne-t 😕
Ami elég nagy kritika...

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Henning felsorolt 5 HC-ot , akik gyengébb mutatókkal kezdték a karrierjüket , mint Sparano ... majd bajnokok lettek.DM13
Épp ezért vagy még Sparano mellett. 3 év még nem a világ vége. Én még vagy 2 évet adnék...


Az edzői stábban újítás egyértelmű.
QB, C... Én még valami NT-re is gondolok...
Ronnie-t lehet elengedik, mert nincsenek nagy durranásai, meg stb... , Ricky meg ugye elvileg vissza akar vonulni 2011-ben, de még lehet marad egy évet.


Kristóf! Miért Jimmy Clausen? Egyébként Orton-t is kezdik felhozogatni. Bár nem hiszem, hogy már Tebow-ot fogják keződnek jövőre, bár ki a fene tudja...Ventura
NT-t én nem hoznék egyenlőre Soliai szépen fejlődött. Az offense a legnagyobb bajunk ... az első 4-5 pick biztos oda menne nálam, hacsak valami meglepetés nem maradna a def. kínálatban amikor húzunk.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Kristóf! Miért Jimmy Clausen? Egyébként Orton-t is kezdik felhozogatni. Bár nem hiszem, hogy már Tebow-ot fogják keződnek jövőre, bár ki a fene tudja...Ventura
nézd meg a tegnapi broncos meccset, ha van esze a denvernek jó pénzért eladják ortont
és miért clausen? a panthers sztem viszi Luckot (jól teszik, óriási tehetség) így felesleges Clausen nekik, ő pedig fiatal és tehetséges (tavaly jó pár helyen 1/1 volt).
idős qb csak abból a szempontból lenne jó h nem kéne tanítani (orton, palmer),van még kolb aki már tanult favretól, vicktől és kezdő tapasztalata is van és annyira nem öreg. ettől függetlenül is jimmy-t kérném (ha lehet) mert túl sokat láttam a NDben játszani 😊kristof
Luck nem jön ki a mostani draftra az apja szerint.