Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az, de egy jatekos legyen ilyen😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Dolphins | Brandon Marshall guarantees playoffs
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Thu, 11 Nov 2010 20:28:16 -0800

Miami Dolphins WR Brandon Marshall said the team will make the playoffs regardless of who they have playing quarterback, according to ESPN.com. "Absolutely," Marshall said. "Any minute now we're going to put it together. I don't know how many wins it's going to take, but we'll be there at the end."Delonso_
Egészséges Önbizalom!
Hajrá!
Csak ne a mi kárunkra 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins | Brandon Marshall guarantees playoffs
Comment (0) Tweet! Share on Facebook

Thu, 11 Nov 2010 20:28:16 -0800

Miami Dolphins WR Brandon Marshall said the team will make the playoffs regardless of who they have playing quarterback, according to ESPN.com. "Absolutely," Marshall said. "Any minute now we're going to put it together. I don't know how many wins it's going to take, but we'll be there at the end."
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Nekem is az lenne....


Elég visszafogott és kölcsönösen dicsérő szavak kíséretében zajlott le mind a QB csere kérdése illetve nyilatkozata, valamint Al Harris érkezése.

Sparano nem vetettel el annak lehetőségét, hogy Henne visszatér de mint nyilatkozta a csapat az első és neki ezt kell figyelembe vennie.
Pennington mintha kicsit meglepődött volna a most felmerülő szerepén de szívesen fogadta, és elmondta, hogy az edzésen jól ment a játék de sajnos sosem lesz 100 % már a válla.

Al Harris-ről annyit, hogy ő nagyon örül , hogy a Miami-t erősítheti ez volt minden vágya ( ez most csak ilyen jöttem és ezt kell mondanom duma ), továbbá elmondta, hogy amilyen posztra szánják és ott megfelel ott ő azt vállalja. Tehát nem feltétlenül CB poszton fog ő feltűnni.

A sérültekről : Clemons és Fasano csak ült az edzésen de Sparano szerint mindkettő játszani fog.
Long, Dansby, Culver és Wallace sérülése nem komoly korlátozottan de részt vettek az edzésen, ők valószínűleg v. szinte biztosan játszani fognak.



Hajrá Delfinek!!!danyly
Floridai születésű, úgy hogy nem feltétlenül propaganda szöveg 😊DM13
Egyébként Pompano Beach-en született Miami mellett ( vagy legalábiss ott élt ). Továbbá elmondta, hogy, másik csapat is érdeklődött utánna de neki ez könnyű döntés volt, hogy a Miami-ba jött.danyly

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elég visszafogott és kölcsönösen dicsérő szavak kíséretében zajlott le mind a QB csere kérdése illetve nyilatkozata, valamint Al Harris érkezése.

Sparano nem vetettel el annak lehetőségét, hogy Henne visszatér de mint nyilatkozta a csapat az első és neki ezt kell figyelembe vennie.
Pennington mintha kicsit meglepődött volna a most felmerülő szerepén de szívesen fogadta, és elmondta, hogy az edzésen jól ment a játék de sajnos sosem lesz 100 % már a válla.

Al Harris-ről annyit, hogy ő nagyon örül , hogy a Miami-t erősítheti ez volt minden vágya ( ez most csak ilyen jöttem és ezt kell mondanom duma ), továbbá elmondta, hogy amilyen posztra szánják és ott megfelel ott ő azt vállalja. Tehát nem feltétlenül CB poszton fog ő feltűnni.

A sérültekről : Clemons és Fasano csak ült az edzésen de Sparano szerint mindkettő játszani fog.
Long, Dansby, Culver és Wallace sérülése nem komoly korlátozottan de részt vettek az edzésen, ők valószínűleg v. szinte biztosan játszani fognak.



Hajrá Delfinek!!!danyly
Floridai születésű, úgy hogy nem feltétlenül propaganda szöveg 😊DM13
Egyébként Pompano Beach-en született Miami mellett ( vagy legalábiss ott élt ). Továbbá elmondta, hogy, másik csapat is érdeklődött utánna de neki ez könnyű döntés volt, hogy a Miami-ba jött.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nehez erre bolcsen valaszolni, talan van valakinek belsos infoja.
Ezidaig rettenetesen rossz volt.
Iden sem volt nagy szam, vannak pickjei, de sok yardot dobtak ra.

Szerintem kukit mutatott sopranonak, vag drogot terjesztett a kukasautoin.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Egyébként Allen tényleg ennyire rossz volt, hogy megérte Harrisre lecserélni? Nagyon nem vagyok vele kapcsolatban képben, valaki felvilágosíthatna miért tették ki 😐 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
es gondolom neki is elete nagy alma teljesult 😊
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
J. A. menni Texans... meglepő.

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Floridai születésű, úgy hogy nem feltétlenül propaganda szöveg 😊DM13
ha jól emlékszem tampai szal a Bucs ésszerűbbnek tűnne, mint álom 😊kristof
Lehet, de:
Attól, h valaki újpesti lakos még lehet felvilágosult zöld-fan, nem ?
Ennyi..

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A fel liga floridai szuletesu vagy itt jatszott😊
Texas es florida a legnagyobb bazisai a jatekosoknak.

Ettol fuggetlenul igazad van, raadasul egy floridai gyereknek ketsegtelenul jobb ez a klima mint a zord green bayi telek
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Floridai születésű, úgy hogy nem feltétlenül propaganda szöveg 😊DM13
ha jól emlékszem tampai szal a Bucs ésszerűbbnek tűnne, mint álom 😊
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Elég visszafogott és kölcsönösen dicsérő szavak kíséretében zajlott le mind a QB csere kérdése illetve nyilatkozata, valamint Al Harris érkezése.

Sparano nem vetettel el annak lehetőségét, hogy Henne visszatér de mint nyilatkozta a csapat az első és neki ezt kell figyelembe vennie.
Pennington mintha kicsit meglepődött volna a most felmerülő szerepén de szívesen fogadta, és elmondta, hogy az edzésen jól ment a játék de sajnos sosem lesz 100 % már a válla.

Al Harris-ről annyit, hogy ő nagyon örül , hogy a Miami-t erősítheti ez volt minden vágya ( ez most csak ilyen jöttem és ezt kell mondanom duma ), továbbá elmondta, hogy amilyen posztra szánják és ott megfelel ott ő azt vállalja. Tehát nem feltétlenül CB poszton fog ő feltűnni.

A sérültekről : Clemons és Fasano csak ült az edzésen de Sparano szerint mindkettő játszani fog.
Long, Dansby, Culver és Wallace sérülése nem komoly korlátozottan de részt vettek az edzésen, ők valószínűleg v. szinte biztosan játszani fognak.

Hajrá Delfinek!!!danyly
Floridai születésű, úgy hogy nem feltétlenül propaganda szöveg 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fasano hianyozni fog, droppolgat de meg mindig o a legjobb opcio.
Nekem Clemons nem fog hianyozni amit o tud szerintem masok is.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elég visszafogott és kölcsönösen dicsérő szavak kíséretében zajlott le mind a QB csere kérdése illetve nyilatkozata, valamint Al Harris érkezése.

Sparano nem vetettel el annak lehetőségét, hogy Henne visszatér de mint nyilatkozta a csapat az első és neki ezt kell figyelembe vennie.
Pennington mintha kicsit meglepődött volna a most felmerülő szerepén de szívesen fogadta, és elmondta, hogy az edzésen jól ment a játék de sajnos sosem lesz 100 % már a válla.

Al Harris-ről annyit, hogy ő nagyon örül , hogy a Miami-t erősítheti ez volt minden vágya ( ez most csak ilyen jöttem és ezt kell mondanom duma ), továbbá elmondta, hogy amilyen posztra szánják és ott megfelel ott ő azt vállalja. Tehát nem feltétlenül CB poszton fog ő feltűnni.

A sérültekről : Clemons és Fasano csak ült az edzésen de Sparano szerint mindkettő játszani fog.
Long, Dansby, Culver és Wallace sérülése nem komoly korlátozottan de részt vettek az edzésen, ők valószínűleg v. szinte biztosan játszani fognak.

Hajrá Delfinek!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ÉS még valaki azt modnta, hogy Pennington-t küldjük el 2010-ben 😀
Mondtam, hogy szükség van rá 😀

Ilyen miért nem volt?
2 perc 03-tól... http://www.youtube.com/watch?v=ePTQaqrEdiwVentura
Igen én is szeretnék már újra ilyen jelenetet látni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jajaja nem kell sok. Csak managelje le hiba nelkul.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
ÉS még valaki azt modnta, hogy Pennington-t küldjük el 2010-ben 😀
Mondtam, hogy szükség van rá 😀

Ilyen miért nem volt?
2 perc 03-tól... http://www.youtube.com/watch?v=ePTQaqrEdiwVentura
Mert Henne túldobná, vagy a DB-t találná meg...
Azért ne feledjük, h több, mint 1 éve nem játszott Penny.
Én már egy közepes QB teljesítménnyel is elégedett lennék, amit Henne nem bírt hozni ... Legyen 2 db hazai W és akkor sinen lehetünk Wildcard-ért.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
ÉS még valaki azt modnta, hogy Pennington-t küldjük el 2010-ben 😀
Mondtam, hogy szükség van rá 😀

Ilyen miért nem volt?
2 perc 03-tól... http://www.youtube.com/watch?v=ePTQaqrEdiw

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
LOL van onbizalom, de miert ne nyerhetnenk a csapatunk eleg jo, csak a vezer hianyzik.
Tan a kiraly visszater most.

Zachet lehetetlen potolni. Imadom Marinot es lattam meg eloben jatszani, megis Zach a kedvencem sokszor a termete miatt eltunt az emberek kozott, onnan lattam hol van, hogy odd dolt mindenki el amerre kavart. Illetve edzesen mindig raszoltak ne olyan kemenyen, erre o, nem tudja mashogy.

Dansby azert nem lesz rossz szinten. Az elso eve is jo, de o is vezernek szuletett.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na figyelj Csabee

Egyutt szoktunk idegeskedni a meccsnezo topicban.
Ott vannak remek linkek is, sot talan schleck meg + linkeket is prezental majd, de ha nem mukodnenek is segitunk egymason.

Go Dolphins

Igy jobb?😊Delonso_
Már majdnem tökéletes 😀
Még eljárod neki a Zach Thomas táncot és mindenki boldog 😀

http://www.youtube.com/watch?v=n4Pp_x8V44wCsabee13
Megnéztem ezt a videót nem rossz.
Utána megnéztem egy best off-ot Z. Thomas "munkáiból" , hááááát. Úgy lázba jöttem hirtelen, mert az a jó kis Drowing Pool zene mellé!! 😊 Király. Sajnálom, hogy nincs Zach. 😕
Így kell lezúzni a titánokat. 😊 A Tartaroszba kerülnek vasárnap, mint ahogyan a legenda szerint Zeusz tette. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Fins Fanok!

Úgy tűnik Imáitok meghallgatásra találtak!

Csak nehogy rosszul süljön el..... de azért 1 hatalmas vagonnal Penningtonnak!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mire valo a stream?Delonso_
Te sem úgy jöttél a világra, hogy tudd mi az 😛

Inkább írtad volna meg, hogy meccs időpontban figyelje az eredménykövetőt ott kap linket ahol nézheti 😛

Remélem megint produkál, egy nagy Comeback-et.. Legutóbb is motivált volt, mikor a Favre apót a helyére vitték, szerintem most is sokat dob majd, hogy akkor megmutatom miért voltatok hülyék, hogy elvettétek a helyem 😀 legalábbis remélem.. de tuti nagyon motivált lesz.

A tehetsége meg megvan, kérdés, hogy az a váll hogy szuggerál, de gondolom jattékképes ha kezdetjük.Csabee13
Bocsi tudom, hogy van ilyen eredménykövetős rész csak hirtelen elragadtatásból írtam.
Utólagosan utána néztem és láttam majd az ESPN America is adja mindkét meccset.
Egyébként régen ilyen stream-en meg internet TV-n néztem én is a meccseket, de mióta van ESPNA azóta csak azon néztem. Már azt sem tudom, hogy működnek ezek az interneten nézős tv dolgok.

Azért köszi a figyelmeztetést.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Na figyelj Csabee

Egyutt szoktunk idegeskedni a meccsnezo topicban.
Ott vannak remek linkek is, sot talan schleck meg + linkeket is prezental majd, de ha nem mukodnenek is segitunk egymason.

Go Dolphins

Igy jobb?😊Delonso_
Már majdnem tökéletes 😀
Még eljárod neki a Zach Thomas táncot és mindenki boldog 😀

http://www.youtube.com/watch?v=n4Pp_x8V44w
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na figyelj Csabee

Egyutt szoktunk idegeskedni a meccsnezo topicban.
Ott vannak remek linkek is, sot talan schleck meg + linkeket is prezental majd, de ha nem mukodnenek is segitunk egymason.

Go Dolphins

Igy jobb?😊