New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem egy tűnt el, hanem több. Úgy látszik a személyeskedés és mások sértegetése tolerálható, az egyenes kritika már nem.
Boston
Jaja. Eltűnt az enyém is. Pedig csak egyet mertem érteni. Nem baj, majd a "Pöcs" meg a "60 éves buzi Patriots szurkoló" menni fog tovább. Az admin tevékeny segítségével.

Médiajogi csemege.
Burkus
jaja, gond nélkül kiszedtem.

szerintem én nem bántottalak titeket, tamástamást főleg nem, de én gecizve voltam a 15 perc timeoutért, az ilyeneket pedig eddig is eltávolítottuk.

lehet a raid valóban nem volt a legjobb szó ott, de az eredménykövetőt be kellett zárnunk, de éreztem az indulatot, szóval valahova terelni kellett a népet. szori, nem gondoltam, hogy ennyire megtolják a srácok. ha ez az én hibám, akkor elnézést.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kérem, az eddigi összes hozzászólásomat törölni!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"mondanám hogy leszophatnak a peccesek, de amilyen buzik..."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem egy tűnt el, hanem több. Úgy látszik a személyeskedés és mások sértegetése tolerálható, az egyenes kritika már nem.
Boston
Jaja. Eltűnt az enyém is. Pedig csak egyet mertem érteni. Nem baj, majd a "Pöcs" meg a "60 éves buzi Patriots szurkoló" menni fog tovább. Az admin tevékeny segítségével.

A legszebb, hogy így a Te hozzászólásod meg teljesen értelmetlenül virít az oldal közepén az újonnan jött olvasónak. Legalább konzekvensen cenzúráztak volna. 😊

Médiajogi csemege.

Szerkesztette: Burkus
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem egy tűnt el, hanem több. Úgy látszik a személyeskedés és mások sértegetése tolerálható, az egyenes kritika már nem.

Do your job
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 71
Én csak azt nem értem, miért akadsz így ki ezen, ha az összes leírt pontot (jogosan) így gondolod. Én elengedném a helyedben amúgy is, meg pont ezért.
PEEtör
Számomra még fontos értékek vannak ezen az oldalon. Ha elengedném, akkor az entrópiának adnék szabad utat.
A szőnyeg alá söpört problémák/konfliktusok úgyis felszínre törnek, csak sokkal gennyesebben, intenzívebben.
tomi-tomi
Hmm, innen eltűnt egy hozzászólás. Ez talán nem lenne gond, ha az előző oldalakról is történt volna hasonló 😕
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én csak azt nem értem, miért akadsz így ki ezen, ha az összes leírt pontot (jogosan) így gondolod. Én elengedném a helyedben amúgy is, meg pont ezért.
PEEtör
Számomra még fontos értékek vannak ezen az oldalon. Ha elengedném, akkor az entrópiának adnék szabad utat.
A szőnyeg alá söpört problémák/konfliktusok úgyis felszínre törnek, csak sokkal gennyesebben, intenzívebben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kétszer voltam Londonban Pats meccsen (mert nem volt több sajna). Úgy emlékszem mindkét alkalommal a nézők kb. 40%-a volt Pats fan, a többi meg mindenféle, vegyesen. A vegyes természetesen egy dologban egyetértett: amikor Bradyék futottak ki a pályára, akkor boozni kell. Kit érdekel! Az első meccset, ha jól emlékszem 3 drive után lezártuk, a vége Hoyer time volt.

Másfelől tartok tőle, hogy néhány év múlva a nagy Pats sikere történelem lesz, a Pats hater kérdés pedig akadémikus probléma (persze hernyó ny-i biztos lesz akkor is). Szerintem évezzük, amíg tart! 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én csak egy dolgot kérnék, ha sikerülne bajnoki címet szerezni most: ne húzzunk guardot 1/32-re... 😀

Csóri Logan Mankins 😕

2001 – SB-win vs. NFC West-csapat
2002 – nem jött össze
2003 – SB-win vs. NFC South-csapat @Houston
2004 – SB-win vs. Eagles
távozott a támadó –Charlie Weiss (Notre Dame) – és a védő – Romeo Crennel (Cleveland Browns) koordinátor, draftoltunk Mankinst 1/32-re
2005–2013 – Mankins a Patriots játékosa, 0–2 az SB-ben
2014-ben elcseréljük Mankinst

2014 – SB-win vs. NFC West-csapat
2015 – nem jött össze
2016 – SB-win vs. NFC South-csapat @Houston
2017 – SB-? vs. Eagles
távozik a támadó és a védő koordinátor is Josh McDaniels (Colts) és Matt Patricia (Lions)

Mennyire tökéletesen keretes szerkezet lehetne 😮
Wyatt
Képzeld milyen meglepetés lenne, ha megint jönne Mankins... 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak egy dolgot kérnék, ha sikerülne bajnoki címet szerezni most: ne húzzunk guardot 1/32-re... 😀

Csóri Logan Mankins 😕

2001 – SB-win vs. NFC West-csapat
2002 – nem jött össze
2003 – SB-win vs. NFC South-csapat @Houston
2004 – SB-win vs. Eagles
távozott a támadó –Charlie Weiss (Notre Dame) – és a védő – Romeo Crennel (Cleveland Browns) koordinátor, draftoltunk Mankinst 1/32-re
2005–2013 – Mankins a Patriots játékosa, 0–2 az SB-ben
2014-ben elcseréljük Mankinst

2014 – SB-win vs. NFC West-csapat
2015 – nem jött össze
2016 – SB-win vs. NFC South-csapat @Houston
2017 – SB-? vs. Eagles
távozik a támadó és a védő koordinátor is Josh McDaniels (Colts) és Matt Patricia (Lions)

Mennyire tökéletesen keretes szerkezet lehetne 😮

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Gondolom viccnek szánta, csak néhányan komolyan vették és szót fogadtak...

Do your job
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Én mostanában (nem most nyilván) az Alianz Arénában /pót Gründwalder st-ben 1860 meccsekkel büntetem magam, Kiraly mezben. OberBayern meccsen AA-ban is Király mezben vagyok. Ezt senki sem érti... és engem ez mulattat.

Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
Burkus
ráadásul minden Vrabel-catch TD lett, ha jól emléxem 😀
Gaius
12 elkapás, 17 yard, 12 TD, közte kettő SB-ban. (Nem mind Brady-től, Cassel is osztott neki a Chiefs-ben.) Emiatt - ha pisztolyt nyomnának a fejemhez - őt választanám fő kedvencnek abból a védelemből. De mégse, szinte kivétel nélkül Pats legendák.
tomi-tomi
Én ragaszkodom Rodney Harrisonhoz. A róla elnevezett vándorkupát minden Steelers - Bengals meccs után a magasba emelem -És azt üvöltöm "Scream Bloody gore" 😀 😀
Most, hogy így visszaolvasom valójában nagyon szomorú.... 😀 😕
Helmut Zimmer
Nem visz rá a lélek, hogy válasszak. Először csak a LB sorra gondoltam, aztán a DL-re, utána jöttek Rodney-ék. Átérzem, amit írtál a Hox topikba, hogy melyik meccs köt le igazán.
Előfordul, hogy azt veszed észre magadon a Colosseumban, hogy lefelé tartod a hüvelykujjad. 😊
tomi-tomi


Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
Burkus
ráadásul minden Vrabel-catch TD lett, ha jól emléxem 😀
Gaius
12 elkapás, 17 yard, 12 TD, közte kettő SB-ban. (Nem mind Brady-től, Cassel is osztott neki a Chiefs-ben.) Emiatt - ha pisztolyt nyomnának a fejemhez - őt választanám fő kedvencnek abból a védelemből. De mégse, szinte kivétel nélkül Pats legendák.
tomi-tomi
Én ragaszkodom Rodney Harrisonhoz. A róla elnevezett vándorkupát minden Steelers - Bengals meccs után a magasba emelem -És azt üvöltöm "Scream Bloody gore" 😀 😀
Most, hogy így visszaolvasom valójában nagyon szomorú.... 😀 😕
Helmut Zimmer
Nem visz rá a lélek, hogy válasszak. Először csak a LB sorra gondoltam, aztán a DL-re, utána jöttek Rodney-ék. Átérzem, amit írtál a Hox topikba, hogy melyik meccs köt le igazán.
Előfordul, hogy azt veszed észre magadon a Colosseumban, hogy lefelé tartod a hüvelykujjad. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
Burkus
ráadásul minden Vrabel-catch TD lett, ha jól emléxem 😀
Gaius
12 elkapás, 17 yard, 12 TD, közte kettő SB-ban. (Nem mind Brady-től, Cassel is osztott neki a Chiefs-ben.) Emiatt - ha pisztolyt nyomnának a fejemhez - őt választanám fő kedvencnek abból a védelemből. De mégse, szinte kivétel nélkül Pats legendák.
tomi-tomi
Én ragaszkodom Rodney Harrisonhoz. A róla elnevezett vándorkupát minden Steelers - Bengals meccs után a magasba emelem -És azt üvöltöm "Scream Bloody gore" 😀 😀
Most, hogy így visszaolvasom valójában nagyon szomorú.... 😀 😕
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 71
Na! Mi leszünk fehérben, úgyhogy felesleges lejátszani.
vpi
Főleg, ha BB nem a piros hoodie-t veszi fel! 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem sokkal jobban tetszik, én direkt idegenbelit vettem magamnak anno 😊
 twitter.com/Patriots/status/955824742266736641

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
Na! Mi leszünk fehérben, úgyhogy felesleges lejátszani.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok a SB-be jutásotokhoz!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ncif0ae94cdslw6qzs7r
New England Patriots' reign is great, whether you like it or not
With Tom Brady and the Patriots heading to their eighth Super Bowl in the last 17 seasons, Adam Schein says the haters need to open their eyes to the special reign we're all experiencing.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én speciel, mint oly sokan, 2004. február 1. óta vagyok Patriots szurkoló. Jegyezzük meg, hogy néhányan, a mai fanok közül még nem tudtak írni-olvasni. Nehogy már őket kinvezzétek divatszurkólónak!

Az minden esetre megmaradt, hogy ült néhány jóképességű a stúdióban, akik kb. minden játék megszakításkor elmondták, hogy a Pats túlértékelt, Brady csak egy game manager (és túlértékelt), valamint az igazi football rajongó kizárólag a Dallas Cowboysnak, vagy San Francisco 49'ers-nek szurkolhat.

Örülök, hogy ma is szép számmal akadnak, akik megmondják, hogy az igazi football szakértő kinek szurkol és kinek nem 😉
Kollega
Te is divatszurker vagy...mindig is szeretted a divatos csapatokat 😀
Milyen divatosak voltunk például Athénban 😀
Klaci79
Még rosszabb vagyok, mint a divatszurkoló: Fotleszurkoló lettem 😊 De azért, mert nem járok annyit meccsekre, a másik csapatomat sem árulom el soha. Itt vannak a szívemben, ahogy a Tiedben is. 😉
Kollega
Igen, de én már járok újra...nem volt könnyű, de jó érzés...úgyhogy nincs kifogás...jön a tavasz, a szerelem 😀
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én speciel, mint oly sokan, 2004. február 1. óta vagyok Patriots szurkoló. Jegyezzük meg, hogy néhányan, a mai fanok közül még nem tudtak írni-olvasni. Nehogy már őket kinvezzétek divatszurkólónak!

Az minden esetre megmaradt, hogy ült néhány jóképességű a stúdióban, akik kb. minden játék megszakításkor elmondták, hogy a Pats túlértékelt, Brady csak egy game manager (és túlértékelt), valamint az igazi football rajongó kizárólag a Dallas Cowboysnak, vagy San Francisco 49'ers-nek szurkolhat.

Örülök, hogy ma is szép számmal akadnak, akik megmondják, hogy az igazi football szakértő kinek szurkol és kinek nem 😉
Kollega
Te is divatszurker vagy...mindig is szeretted a divatos csapatokat 😀
Milyen divatosak voltunk például Athénban 😀
Klaci79
Még rosszabb vagyok, mint a divatszurkoló: Fotleszurkoló lettem 😊 De azért, mert nem járok annyit meccsekre, a másik csapatomat sem árulom el soha. Itt vannak a szívemben, ahogy a Tiedben is. 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
gedam 5 699
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Én oda is mentem, miután megszerezte a vezetést a Pats. Az elején olvasgattam az eredménykövetőt, és csak annyit láttam, hogy a liga összes szurkolója úgy örült, mikor sackelték Bradyt, mintha SB-be került volna a csapatuk. Aztán 24-20-nál benéztem, heccelni őket, mert amint valaki picit is csak megjátssza mindazt, amit ők gondolnak, hogy minden Pats szurkoló egy egoista tulok, már rögtön elkezd habzani a szájuk. Pedig szerintem nagyon kevesen voltak tőlünk az eredménykövetőben a mérkőzés ideje alatt, és így is ment a Pats szapulása. Mi el tudunk normálisan is csevegni. De semmi gond, amíg utálnak minket, addig tudjuk, hogy sikeres a csapat.
Hunreeth
Egy lenézett, balfasz kis csapatnak drukkolt mindenki, ne kelljen már elnézést kérni azért, mert az esélytelenebbel tartott az emberek nagy százaléka.... Ha egymás között el tudtok normálisan beszélni, akkor a többieket mért hecceled?
Akkor mi a francért csodálkozol, hogy nem normális választ kapsz felfokozott idegállapotban?
flzoli
Nincs azzal bajom, ha valaki egy kisebb csapatnak drukkol, teljesen megértem, és nem is azt sérelmezem, hogy miként reagáltak a csipkelődésemre. Csak olvass vissza az eredménykövetőben, az elején egy Pats drukker sem volt ott, de már azt kérdezték, hogy elcsalták-e már a meccset, és hány pont előnynél fognak megjelenni a "Go Pecc divatszurkerek". Én csak megjegyeztem ezt az elején, és a végén, amikor nyerésre álltunk, írtam kb. 2 hsz-t. A gond az, hogy mindenki foglalkozhatna azzal a csapattal, akinek szurkol, és nem pedig az ellenféllel és annak szurkolóival. (Mert amúgy szinte biztosra veszem, ha valakinek gyerekként megtetszik egy csapat, az legfőképpen azért van, mert elég erősek, és nem pedig úgy választottak csapatot, mint a legújabb kommentátor Ricsiék mellett, hogy kikötés volt, ne legyen még SB győzelme az adott csapatnak, és így esett a választása a JAX-re, ami mondjuk így tök szimpatikus volt.)
Hunreeth
én mélységesen elítélem, aki a legjobbnak szurkol vagyis olyan indokkal lesz vmelyik csapat, játékos szurkolója, mert az a legjobb. nem egészséges dolog. beláthatod, van vmi irritáló egy hajrá pecc, lebron james, ferrari, federer, real madrid stb. lelkületű szurkoló győzelem utáni melldöngetésében. megfogadod az 1.1-es odds-ot, nyersz és utána hátradőlsz, hogy “naugye, én tudtam”. persze bazmeg, mindenki tudta. hálistennek volt szerencsém 2009-ben elköteleződni egy underdog csapat mellett és a 2012-es menetelés életem sportélménye lett.
gedam
Epic. Te voltál az, aki tegnap arról magyarázott, amikor Brady kezére ráestek egy sacknél, hogy még nyaggatni kellene azt a dobókezet. Gronk sérülésére pedig csak annyit sikerült mondanod, hogy "Gronk szevasz." Igazi sportember, igazi szurkoló. Taníts minket szurkolói etikára. Jó, hogy itt vagy nálunk.

Amikor én Pats szurkoló lettem, akkor minden a Ramsről és a Greatest Show on Turfről szólt. Pont azért lettem az, mert azt mondták, hogy Bledsoe sérülése után semmi esélyük. De ez pont annyira nem érdekes, mint hogy mitől lesz valaki Postás-szurkoló. Lényeg, hogy Te meg a többi megmondóember megmondjátok, hogy ki a divatdrukker és ki az igazi tökös szurkoló.
Burkus
ha figyelmesen elolvasod a srác írta, hogy ő azért lett pecc szurker, mert a legjobbak, én erre reagáltam és fejtettem ki az én személyes hozzáállásomat a sportokhoz. és hát továbbra sem kedvelem az ilyen fanokat. egyébként egy szóval nem írtam, hogy én vagyok a szurkermintapéldány, a zsinórmérték, kövessetek.
gronk személyiségét nagyon kedvelem, egyik kedvencem a ligában, ha kíváncsi vagy rá elmondom.
azt, hogy brady sérült kezét támadni kellett volna jobban, ezt még mindig így gondolom. több blitz és sack kellett volna, szerintem azzal el lehetett vón bizonytalanítani, láthatóan féltette a kezét. vagy jófejségből ezt nem szabad? az is lehet, hogy ez pronyóság, nem tudom.
több mint 6 éve
Sztyopa 306
Ha meglenne a hatodik, új értelmet nyerne a The Brady 6.
Gronkról van valami hír?

Why so serious?
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Itt az idei vezénylésről a videó 😊
 www.facebook.com/newenglandpatriots/videos/10156134217587372/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?
Wyatt
Kaptam öt like-ot, mert a buta Pats-szurker haverjaid mind tudják, hogy jó fej vagyok, egy megváltó. És titkon szeretnek, mert áruló Colts-drukker mind.

De amúgy szerintem olvass vissza, megérdemled, hogy szenvedj. x-P