New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép kis sorminta lenne amúgy:
Két vesztett SB, utána három győztes döntő négy éven belül, a második év kihagyásával, a harmadik évben Houstonban, a negyedikben az Eagles ellen.

Aztán két vesztett SB... 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez jó móka volt 😊

Amúgy rettenetesen büszke vagyok a csapatra, hogy ekkora tartása van 😊 Azért Edelman és Gronk nélkül ezt a Jaguars-védelmet legyőzni elég szép teljesítmény volt, a Super Bowlra meg jöjjön szépen vissza ez az óriásgyerek, és lehet egy pöpec meccset tolni 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt a középső nyomást Brady nem szereti mantrát engedjük már el. Nyomja a Pats a dink and dunkot, le van osztva a zóna hogy mit kell megblokkolni, a szélén nem tudod annyira túltölteni mert nagyon messziről már nem ér oda a védő mire Brady eldobja. Az egyetlen amit csinálhatsz hogy középen rohamozol. Vagy nem tudják felvenni a blitzet, vagy kiosztják az embereket de akkor meg a szélén lesz a probléma.
Ezek a középső blitzek a játékrendszert támadják, nem Bradyre van kihegyezve az egész sportág...
Geeri
Csak én nem értem, hogy mit is akartál mondani?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én speciel, mint oly sokan, 2004. február 1. óta vagyok Patriots szurkoló. Jegyezzük meg, hogy néhányan, a mai fanok közül még nem tudtak írni-olvasni. Nehogy már őket kinvezzétek divatszurkólónak!

Az minden esetre megmaradt, hogy ült néhány jóképességű a stúdióban, akik kb. minden játék megszakításkor elmondták, hogy a Pats túlértékelt, Brady csak egy game manager (és túlértékelt), valamint az igazi football rajongó kizárólag a Dallas Cowboysnak, vagy San Francisco 49'ers-nek szurkolhat.

Örülök, hogy ma is szép számmal akadnak, akik megmondják, hogy az igazi football szakértő kinek szurkol és kinek nem 😉
Kollega
Te is divatszurker vagy...mindig is szeretted a divatos csapatokat 😀
Milyen divatosak voltunk például Athénban 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NEM?

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Személy szerint a Jags-től jobban paráztam, mert baromi nagy nyomást vártam a faluktól és ugye a középső nyomást Brady papa annyira nem szereti ill. azért még is csak 2 elit corner rohangált a jaguároknál. Cox játékát nagyon bírom, és összességében is ahogy 1-2 Philly meccset látott az ember bőven van depth és jól rotálnak a front 7-ben. De ami érdekes lesz még az Eagles O-line, baromira tetszik amilyen munkát végeznek meccsről,meccsre Peters nélkül is kemény dió lesz a mi falunknak pass rusht generálni és mint látható volt tegnap Foles se volt annyira elveszve....jó kis meccs lesz az biztos 😊
manuszka86
Ezt a középső nyomást Brady nem szereti mantrát engedjük már el. Nyomja a Pats a dink and dunkot, le van osztva a zóna hogy mit kell megblokkolni, a szélén nem tudod annyira túltölteni mert nagyon messziről már nem ér oda a védő mire Brady eldobja. Az egyetlen amit csinálhatsz hogy középen rohamozol. Vagy nem tudják felvenni a blitzet, vagy kiosztják az embereket de akkor meg a szélén lesz a probléma.
Ezek a középső blitzek a játékrendszert támadják, nem Bradyre van kihegyezve az egész sportág...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
Burkus
ráadásul minden Vrabel-catch TD lett, ha jól emléxem 😀
Gaius
12 elkapás, 17 yard, 12 TD, közte kettő SB-ban. (Nem mind Brady-től, Cassel is osztott neki a Chiefs-ben.) Emiatt - ha pisztolyt nyomnának a fejemhez - őt választanám fő kedvencnek abból a védelemből. De mégse, szinte kivétel nélkül Pats legendák.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
Burkus
ráadásul minden Vrabel-catch TD lett, ha jól emléxem 😀
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?
peterk2005
Igen, Bruschi meg mások mellett. De Bruschi és ő szinte mindig azok voltak.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Chris Long megint SB csak másik csapattal, szerintem erre nem számított 2 éve
Turóczi Szabolcs
És Blount is! Örök túlélő, minden elismerésem neki.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
most őszintén neked mi a jó franc bajod van? nincs jobb dolgod mint belekötni mindenkibe aki erre jár és véletlenül nem egyezik a vélemény 100%ban a tiéddel?
Cuchulain82
Kis hülye pöcs, funkcionális analfabéták vagytok - ezek után sajna ezt kell mondanom. Nem tűnt fel, hogy nem kötöttem bele senkibe, hanem csak szóvá tettem (idézettel), hogy tegnap mi folyt az eredménykövetőben?
ötös műhold
Ötös....szvsz jobb lenne, ha leállsz., ill. leszállsz a földre. 11+ éve vagyok Pats-fan, amikor 2006-ban a Bears ellen Junior Seau eltörte az alkarját, Brady beültette a hintába Urlachert (aki azóta is a legnagyobb Maci szerintem -) s rá 1-2 évre kezdtem el olvasni a bowl.hu-t, ill. az elődjét. Én is még olvastam itt is viitot, gsn-t, s a többieket, meg a pats.hu-n is. Mondok Neked valamit: írtam is a pats.hu-ra cikkfordításokat, elemzéseket. De ilyen bicskanyitogató Pats-szurkolót nem nagyon olvastam még. Nem tudom, a tested hány éves, de a lelked 10 éves szintjén sincs. SZVSZ. Ez vélemény. Még ha csak első hsz is. Bocsánat mindenkitől, de nagyon kikívánkozott read onlyban is.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Személy szerint a Jags-től jobban paráztam, mert baromi nagy nyomást vártam a faluktól és ugye a középső nyomást Brady papa annyira nem szereti ill. azért még is csak 2 elit corner rohangált a jaguároknál. Cox játékát nagyon bírom, és összességében is ahogy 1-2 Philly meccset látott az ember bőven van depth és jól rotálnak a front 7-ben. De ami érdekes lesz még az Eagles O-line, baromira tetszik amilyen munkát végeznek meccsről,meccsre Peters nélkül is kemény dió lesz a mi falunknak pass rusht generálni és mint látható volt tegnap Foles se volt annyira elveszve....jó kis meccs lesz az biztos 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kérdés:
Szerinted miként lehet Gronkot semlegesíteni?
Sobri Jóska
Megvárod, amíg kiég?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt. Mint a Steelers WR-é Burflict esetében.
Burkus
A visszajátszást nézve nekem is a hírhedt "Kill the head, the body will die" mottó ugrott be.
Nem lehet arra utaló mozzantot látni, hogy egyáltalán kísérletet tenne a helmet-to-helmet ütközés elkerülésére. Sőt.
Gyulus
Egy kérdés:
Szerinted miként lehet Gronkot semlegesíteni?
Nem nagyon van rá hatékony válasz.
Churché ez volt. Tagadhatatlanul hatékony, de nem túl szép.

Eszembe jut a Dalnoki anekdota, amikor az akkor leggyorsabb szélsőt kellett fognia, és mindenki mondta, hogy nagyon gyors, ott fog hagyni, iszonyat sebességgel fut.
Dalnoki csak annyit mondott minderre:
-Láb nélkül is?
Sobri Jóska
a lelked mélyén van egy kicsi raider és üvöltve dörömböl, hogy engedjék ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt. Mint a Steelers WR-é Burflict esetében.
Burkus
A visszajátszást nézve nekem is a hírhedt "Kill the head, the body will die" mottó ugrott be.
Nem lehet arra utaló mozzantot látni, hogy egyáltalán kísérletet tenne a helmet-to-helmet ütközés elkerülésére. Sőt.
Gyulus
Egy kérdés:
Szerinted miként lehet Gronkot semlegesíteni?
Nem nagyon van rá hatékony válasz.
Churché ez volt. Tagadhatatlanul hatékony, de nem túl szép.

Eszembe jut a Dalnoki anekdota, amikor az akkor leggyorsabb szélsőt kellett fognia, és mindenki mondta, hogy nagyon gyors, ott fog hagyni, iszonyat sebességgel fut.
Dalnoki csak annyit mondott minderre:
-Láb nélkül is?

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Chris Long megint SB csak másik csapattal, szerintem erre nem számított 2 éve
több mint 6 éve
fodi91 196
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Nekem a Eagles jobban tetszik, mint a jags. A secondary és az Lb sor egyértelműen jobb a Jagsnel, a Dlinet jobbnak érzem a Philynel, de inkább DE poszton és melysegbe és azt mindig jobban tudjuk kezelni. Hogy a passzjatekunkat lelehessen venni ahhoz erős nyomás és jó coverage kell szinte mindenkitől, erre a jags sokkal alkalmasabb volt, a philyben ezt nem látom. Plusz ugye elvileg lesz Gronk.
Én inkább az erős oline miatt aggódom, mert azzal elég jól lehet dominalni a vedelmunket mind futás, mind passz ellen és az utóbbinál Foles is kitudja használni ha jó napja van.
több mint 6 éve
catattack 3 520
Itt tegnap ota semmi nem valtozott. Nem ertem, az adminok miert nem allitottak meg fold koruli palyara az idiotakat???
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Szerintem remek húzás volt a belül 1 - 1 technika shift a Pats DL odalon, és a gapvédelem konkrét szűkítése , belső zóna külső emberezés, és no trap játékhívások mind Patricia eszét dicsérik.

Másik oldalon viszont érthetetlen, hogy ennyire preventív D játékhívásnál miért nem érkezett egy igazi out of boksz playhívás, pont a legsötétebb pillanatokban...
Helmut Zimmer
Sajnos nem értek annyira a játékhoz és csak abból tudok kiindulni amit mások írtak ill. olvastam.
Őszintén szólva vagy egy ilyen meccsre számítottam vagy egy sima Jags verésre az elemzések miatt.
A 49ers, Titans, Rams is olyan játékkal verte a Jags amit a Pats játszott egész szezonban, sok futós, kevés WR-es felállás, erre fel pont ez a része nem működött a dolognak.

A védelmen is látszott, hogy kb egy-másfél negyedig tapogatóztak, hogy mit kellene játszani és próbálták limitálni a nagy játékokat. Kb. addigra ki is ismerték a Jags védelmet, mert a második félidőben számomra érthetetlenül leült a Jags támadásban.

Az Eagles-szel kapcsolatban azt emelik ki mindenhol, hogy nagyon egyben van minden téren. Nincsen kiemelkedő sztár játékos, akit ki lehet venni a játékból, hanem mindenkire építhetnek.

Ha Gronk visszatér akkor lesz plusz egy fegyverünk, de egy igazi adok-kapok mérkőzésre számítok.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Kis hülye pöcs, funkcionális analfabéták vagytok - ezek után sajna ezt kell mondanom. Nem tűnt fel, hogy nem kötöttem bele senkibe, hanem csak szóvá tettem (idézettel), hogy tegnap mi folyt az eredménykövetőben?
ötös műhold
Személyeskedést be lehetne fejezni, mert elég irritáló mindenki számára amit csinálsz.
Ha nem vennéd észre, mindenki próbálja elengedni a témát, te meg itt lovagolsz rajta.

Másrészt elég visszatetsző a stílusod, amivel előadod, hogy itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter és mindezt azért mert mondjuk X évvel ezelőtt rászabadultál az internetre. Ez még nem jogosít fel semmire és nem leszel több vagy jobb bárkinél is.

Úgyhogy légy szíves fejezd be itt a fórumon ezt a beszélgetést, folytasd privátban az illetőkkel.

Köszönöm.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
most őszintén neked mi a jó franc bajod van? nincs jobb dolgod mint belekötni mindenkibe aki erre jár és véletlenül nem egyezik a vélemény 100%ban a tiéddel?
Cuchulain82
Kis hülye pöcs, funkcionális analfabéták vagytok - ezek után sajna ezt kell mondanom. Nem tűnt fel, hogy nem kötöttem bele senkibe, hanem csak szóvá tettem (idézettel), hogy tegnap mi folyt az eredménykövetőben?
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
ötös műhold
most őszintén neked mi a jó franc bajod van? nincs jobb dolgod mint belekötni mindenkibe aki erre jár és véletlenül nem egyezik a vélemény 100%ban a tiéddel?
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Amúgy te beteg vagy, üldözési mániád van, komolyan mondom.
flzoli
Én vagyok beteg mi, te kis pats-hater? Te kis doktorbácsi, aki távolról diagnosztizál, meg most már sérteget is...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerinted ez a mondat azt takarja, hogy remélem Marvin Jonest kiütik a védők? Ember ne legyél már ilyen tényleg.
(Direkt lecseréltem Gronkot, hogy hátha akkor el tudsz vonatkoztatni.)
Bazzani
Pajtás, bízz bennem, én igen jól tudok absztrahálni, ha éppen az kell. De itt most nem az kell. Beidéztem a jóember egy hozzászólását, mégpedig szó szerint, amire te azt írtad, hogy "De ilyet nem ír sehol". Amikor linkkel megmutattam, hogy de bizony, pontosan ezt írta, akkor meg beszélsz mellé.
Tudod, a téma itt nem Marvin Jones volt, hanem egy pats-hater Gronkot érintő (és nem Marvin Jonest, vagy bárki mást érintő) jóslásszerű előrejelzése.
Hogy az a jóember mit is akart ezzel mondani, na látod, az megint nem volt téma. Annyi azért sejthető belőle, hogy nem a Gronknak szánt jókívánságait akarta közölni.
Tényleg, miért véded a védhetetlent?
ötös műhold
Amúgy te beteg vagy, üldözési mániád van, komolyan mondom.
Mért kívánnék bármelyik sportembernek is rosszat?
De ezt itt be is fejeztem, gyárts csak ellenségeket a magad kis világában, akikkel tudsz ügyesen harcolni