Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Cole Croston in
Bennie Fowler out

Akkor Cannon valszeg nem fog este játszani
LA fog kezdeni a JAX ellen, nem vagyok nyugodt

Viszont igy valószínűbb, hogy Sony be tud öltözni es az is, hogy Burkehead is rendben lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Tom Brady van a Family Guyban. Meg nem ismerném, ha nem mondanák, hogy ő az. (Peter Pats játékos lett. )

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 643 — Patriots fan
Engedték nyilatkozni a médiának a héten, szóval jó eséllyel beöltözik...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Sonyra kíváncsi lennék már nagyon, de persze ha felépült teljesen 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.
Sinisa
igen, azt írják, hogy a KR képessége miatt.
állítólag Sony bevethető lesz már a hétvégén, gondolom kap pár snap-et..
gordon

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.
Sinisa
igen, azt írják, hogy a KR képessége miatt.
állítólag Sony bevethető lesz már a hétvégén, gondolom kap pár snap-et..
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Én ezt láttam, de aztán itt már eltűnt

gordon hozzászólt a(z) New England Patriots topikhoz:
érdekességképpen:

www.fieldgulls.com/2018/9/12/17851336/seattle-seahawks-pass-rush-worst-nfl-week-1-statistics

Amúgy a legtotojásabb irányító a leggyengébb támadófal mögött, és máris jól néz ki a pass rush 😀
Wyatt
jaja de aztán beszart a telóm és eltűnt.

Egyébként pedig ne vedd el tőlük ezt a dicsőséget, 10 forduló után már nem fogunk tudni bevágni egy ilyen statot 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ezt láttam, de aztán itt már eltűnt

gordon hozzászólt a(z) New England Patriots topikhoz:
érdekességképpen:

www.fieldgulls.com/2018/9/12/17851336/seattle-seahawks-pass-rush-worst-nfl-week-1-statistics

Amúgy a legtotojásabb irányító a leggyengébb támadófal mögött, és máris jól néz ki a pass rush 😀

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
ez még , hogy hogy nem volt?!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehetne három? :o

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Bentley–Wyatt 1–0 | (de azért Avery sem tűnik rossz alternatívának 😊 ) |

 www.youtube.com/watch?v=HtPTBm5pwe8
Wyatt
Figyuka mar. Az 1/1-ert, vagy ket kozepes elso korert viheted. <3

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bentley–Wyatt 1–0 | (de azért Avery sem tűnik rossz alternatívának 😊 ) |

 www.youtube.com/watch?v=HtPTBm5pwe8

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez van 😊
Azért a Falcons elleni döntőben és a Jaguars ellen is szétbasztuk a lakást, szal egyelőre nem féltem magam :d

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Engem az Eagles nem zavar, a Seahawks elleni siker volt nálam a fordulópont, az első Giants elleni sokk után az nagyon kellett, persze azért örültem, hogy fordítottunk a Falcons ellen, és jobb lett volna, ha most nyerünk, de nekem azóta minden ajándék
Wyatt
a kiégés jelei..így értelme sincs igazán ha nem tudod érzelmileg teljesen megélni a dolgokat!
Neked már nincs sok hátra nfl szurkerként !kár érted😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A többinél is úgy van megfogalmazva, hogy rá lehessen írni a képre, nem kell komolyan venni

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot

vpi
A Solder rész abszolút nem igaz. Volt 1-2 megingása, de aki azon a meccsen (is) hülyét csinált magából a Giants O-falból, az Ereck Flowers volt (aki azt hitte Calais Campbellről, hogy speed rusher...)


iktriad


Szerkesztette: vpi

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

vpi
A Solder rész abszolút nem igaz. Volt 1-2 megingása, de aki azon a meccsen (is) hülyét csinált magából a Giants O-falból, az Ereck Flowers volt (aki azt hitte Calais Campbellről, hogy speed rusher...)

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Burkhead már az első hét után agyrázkódással felkerült a hivatalos injury reportra, csak idő kérdése mikor végzi IR-en, ha Sony nem hozza a hypejának a 70%-át akkor nem a WR poszt lesz a hatalmas kérdőjel, hanem megint az, hogy ki a tököm fog futni a tackle-k között



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogyan használjuk egyszerre Dorsettet és Edelmant hatékonyan
Wyatt
Szerintem lehet, rotációval főleg, de vannak olyan package-ek, amivel fent lehet kvázi mindenki.
Ez nem mostani cikk, de van jópár opció benne.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/18609488/illustrating-new-england-patriots-go-plays-josh-mcdaniels-super-bowl-li-2016-nfl-playoffs

Itt meg pár stat a tavalyi első 3 hétről, hogy melyik felállást hány százalékban és kivel futtattuk:

 www.patspulpit.com/2017/9/27/16357258/tracking-the-patriots-offensive-personnel-packages-through-the-first-3-weeks
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogyan használjuk egyszerre Dorsettet és Edelmant hatékonyan

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Én is baromira meglepődnék, ha ez a hihetetlenül okos Coleman egyáltalán meg tudná tanulni a playbookot, a kémia kialakításról, időzítésekről már ne is beszéljünk.

Dorsett sem volt egy szuper tehetség, neki is kellett egy év és egy teljes offseason mire a totál bustból átkerült (ok még csak 1 meccs ment le) a használható kategóriába.

Nem tudom Dorsettnek milyen a mentalitása, de Colemanét már láttuk annál kötve hiszem, hogy rosszabb.

(ha Jules rozsdásan tér vissza, nagyon tartok tőle, hogy az elkeseredésünkben, minden mindegy alapon Dez-t idehozzuk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Randy Mossnál megvolt 😀

Fowlerben többet látok nálunk 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na Fowler még jó is lehet, Coleman meg szimplán a 18. exelsőkörösakitúgyiskivágunk
Wyatt
1x lehet szerencsénk is. A főnixmadárról nem hallottál? 😊