New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ÉN VÁLLALOM!

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom ti megizzadtatok, de őszintén szólva én egy percig nem éreztem, hogy baj lehet. Pedig lehetett volna 😊 De sokakkal ellentétben nekem idén teljesen elegem lett Bortles-ból (évekig nagyon bíztam benne, eddig tartott).
TUDOM, hogy tegnap önmagához képest jól játszott, de mindegy. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen limitált QB-val meg lehet verni a Patriots-t (főleg idegenben). De nem is csak a Patriots-t, bármelyik csapatot amelyik jól felkészült, dolgozik az edzői stábja, jól hívnak az oldalon - ergó nem rontják el -, és van egy kiváló QB-juk.
Úgyhogy nálam heavy favoritok voltatok, az, hogy szoros volt, csak annyit jelent, hogy legalább nem volt unalmas 😊

Amúgy elég sors-szerű, hogy Brady karrierje úgy kezdődött, hogy 4 év alatt 3 superbowl, 1 győzelem, üres év, 2 egymás utáni eloszlásban (2001-2004), és most a karrierje végén ugyanez: 4 év alatt 3 superbowl, az első győzelem, majd üres év, majd megint győzelem, és jön a negyedik év. És ki jön szembe? Ugyanaz a Philly aki 2004-ben is. 😊

Ja, és ha van az idénynek olyan időszaka, amikor kihagyom az eredménykövetőt, az a playoff utolsó két köre. 😊 Amikor elkezdenek megjelenni a 10, 20, 50, 100 hozzászólásos emberek nagy számban, akkor biztosan lehet tudni, hogy jön föl a fekália.

Tisztelet persze a kivételnek (NEM a hozzászólás szám a gond, ha nem lett volna egyértelmű). Bár úgy lenne, hogy a ritkán írogatók csak a normál átlagos emberkék lennének, akik a playoff miatt beizgultak a sportra. Ők welcome. De sajna nem így van. Jön a legbüdösebb sz*r is mögöttük / mellettük.

Egyébként, ha már ilyenkor is van eredménykövető, és kevés az admin, akkor nem kellene megfontolni, hogy 1-2 régi, aktív, állandó (és csapat-semleges) fórumtagnak adjanak az adminok törlési jogot az eredménykövető topicra? Már, ha akad, aki bevállalná...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 996 — nabege2@yahoo.com
Hátha valakit érint:
 nflonlocation.com/superbowl-tickets/?utm_campaign=sb52&utm_medium=email&utm_source=nfl&utm_content=championship_sunday_email_012118&EC=f809f207-890a-415e-b830-cab5d1691a17
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha törölhetnék akárcsak egy embert erről a fórumról, már rég töröltem volna magam. De a fejlesztők szemetek.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Bocsánat, de nem lehetne ezt áttenni valahova máshova?
Néztem a meccset többiekkel egyetemben, aztán megláttam, hogy izzik itt a levegő, eredménykövetőbe meg már be se mentem.

Aztán ahelyett, hogy a meccsről lenne szó, megy itt az egymásra fújolás mint az óvodában.

Mindkét oldalon volt bőven gyomorforgató megnyilvánulás, maradjunk ennyiben.
empty taxi
Akkor osszatok bant vagy valamit, de anélkül ennek a hozzászólásnak se volt több értelme mint szítani a feszültséget.
Solymi
Ha lenne bannolási jogom, élnék vele, de nincs.

Mindkét oldalon volt bőven gyomorforgató megnyilvánulás, maradjunk ennyiben.

"Magyarországon az egy főre eső bunkók száma két fő." (Hofi Géza)
empty taxi
Továbbra is tartom, hogy válasz volt egy egész nap zajló gusztustalan haterkedésre. Szerintem ezt az elején rontottátok el, hogy nem jeleztetek 1-2 illetőnek, hogy álljon le.
Mondjuk amikor egyesek pl egy 11hozzászólásos takirob69-ra hivatkoznak, azért az elég vicces. Én az ilyen embereket nem veszem komolyan!
NB2
Elképzelhető, nem olvastam az eredménykövetőt.
Mindenesetre ettől függetlenül létezik egy közmondás miszerint okos enged, szamár szenved.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amemnyiben a mi OLnk tud olyan domináns lenni h Foles konfortosan érezze magát s tudunk haladni, akkor sok pontos meccset várok. Mert akár lesz Gronk, akár nem, nehezen látom a Pats O megállíthatóságát kb 50-60 percen keresztül. Jó készülődést!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szerintem remek húzás volt a belül 1 - 1 technika shift a Pats DL odalon, és a gapvédelem konkrét szűkítése , belső zóna külső emberezés, és no trap játékhívások mind Patricia eszét dicsérik.

Másik oldalon viszont érthetetlen, hogy ennyire preventív D játékhívásnál miért nem érkezett egy igazi out of boksz playhívás, pont a legsötétebb pillanatokban...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Azt kene megénekelni mi volt a valtoztatás ami megfordította a meccset.

Izgalmas meccs volt es megint kiderült,hogy egy meccs bizony 60 percig tart.

Rég vártam már sb-t ennyire mint most bár nem mi vagyunk esélyesek.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem olyan igazán nagy dolgokon nem változtattunk a második félidőre. Én úgy láttam, hogy már a második negyed utolsó két drive-jában is mutatkoztak jelei, hogy ezt a tempót nem bírja végig a Jags. A félidő után még volt némi üzemanyag, de a végére elfáradtak.
Én a szünet előtt azt mondtam, hogy lesz még szavunk ehhez a meccshez, és a vége felé, még hátrányban is mi kontrolláltuk az órát. Ott volt egy play, ahol nem is mentünk neki a hosszú field goal kísérletnek. Simán visszaengedte BB és MP a védelmet. A következő driveban meglett a szükséges TD, a következőben pedig a győzelmet jelentő is.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Bocsánat, de nem lehetne ezt áttenni valahova máshova?
Néztem a meccset többiekkel egyetemben, aztán megláttam, hogy izzik itt a levegő, eredménykövetőbe meg már be se mentem.

Aztán ahelyett, hogy a meccsről lenne szó, megy itt az egymásra fújolás mint az óvodában.

Mindkét oldalon volt bőven gyomorforgató megnyilvánulás, maradjunk ennyiben.
empty taxi
Akkor osszatok bant vagy valamit, de anélkül ennek a hozzászólásnak se volt több értelme mint szítani a feszültséget.

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.
ervinator
épp ezaz, szinte mindenki kerülte, de a végén azért odamentek belerúgni a döglött lóba. És szerintem emiatt van ez a fene nagy ellenszenv irányotokba... Mert nem értem hogy ennek mi értelme. Ha szerinted ez így jól van akkor oké. Ha nincs akkor meg belátod hogy lehet hogy van benne valami.
Természetesen amit írsz a semleges szurkolók kárörvendéséről, azt is elutasítom, de mivel rám nem jellemző (régebben volt a boys irányába, de már kinőttem belőle), így nem veszem magamra.

Az eagles szurkolóknak pl. esze ágában sem volt kárörvendeni a Minnesotán.
eaglesmcnabb
Elhiszem, hogy unalmas lehetett gyűlölködni partner nélkül.

Tedd már meg, hogy felidézed pontosan, hogy ki és mikor "rúgott bele a döglött lóba" innen, akár az eredménykövetőben, akár a Jagsnél. Én személy szerint eleresztettem egy "Muhahahahaha..." jellegű beszólást a mások által is emlegetett Cypress nickname-t viselő trollnak, akinek az az élete, hogy pattanásaival foglalkozik és gyűlölködik. (Ő hivja a Patriotsot Pöcsnek... ) Ez nem a Jagsnek, neki szólt, más történet. Ezen kívül én csak elismerő szavakat olvastam Pats drukkerek részéről a Jaguárok teljesítményét illetően, ami valóban elismerésre méltó is volt.

Volt pár keserű megjegyzés a haterkedésre, az tény, de ha szerinted a döglött lovak a haterek, az más. Gondolom az az elvárt magatartás, hogy "nem a Patsel van a baj, jók, nem lehet tőlük elvenni, és a bírók nem is fogják... inkább ezekkel a 60 éve Pats drukker buzikkal már igen" típusú beszólásokat tűrni, sőt tapsolni kell.

Amúgy nagyon jó volt a Philly éjjel 😊 Wentz nélkül is. Foles nagyon felnőtt a feladathoz.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 996 — nabege2@yahoo.com
Mindkét oldalon volt bőven gyomorforgató megnyilvánulás, maradjunk ennyiben.

"Magyarországon az egy főre eső bunkók száma két fő." (Hofi Géza)
empty taxi
Továbbra is tartom, hogy válasz volt egy egész nap zajló gusztustalan haterkedésre. Szerintem ezt az elején rontottátok el, hogy nem jeleztetek 1-2 illetőnek, hogy álljon le.
Mondjuk amikor egyesek pl egy 11hozzászólásos takirob69-ra hivatkoznak, azért az elég vicces. Én az ilyen embereket nem veszem komolyan!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Egyszerűen megoldható a fröcsögés, aki boldog az eredmény miatt az örül itt, aki szomorú az szomorkodik ott. Nem kell ide jönni senkinek elmondani, hogy mi miatt volt és köcsög mindenki, míg oda se kell menni igazságot osztani, hogy az nem úgy volt hanem mert stb. stb. Így a lehető legkisebb esély a surlódásra. Persze akinek épp ez a célja, az nyilván meg fog jelenni mindenhol.

Egyébként grat, 8 SB részvétel az no comment.

szerk.: nyilván az építő jellegű hsz-ek - mint a közvetlen következő - mindkét topikban megfelelő módon lesznek fogadva - legalábbis gondolom én 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Elég szomorú, hogy egy ilyen fórumos közösségen belül, ennyire alpàriba adjàtok elő pàran és nem tudtok normàlisan kibeszélni egy ilyen végtelenül izgalmas, frankó meccset.

Először is gratula a Patsnek, megérdemelték. Én az első félidő végén amikor a Jags eltérdelt majdnem 1 percet úgy, hogy még időkérésük is volt, akkor éreztem, hogy ez a meccs fejben el fog nekik menni.Ilyet nem csinàlunk egy főcsoport döntőben, amikor minden play és màsodperc irgalmatlan fontos. Elég egy hiba az ellenfélnél és ott lehet az esély, hogy pontokat tegyenek fel a tàblàra. De ők eltérdelik. Nem értettem. Még most sem.

A Gronk szituhoz meg annyit, hogy szerintem sok Pats fan túl gondolja ezt a dolgot. Nem volt Gronk kobakjàra kitűzve fejpénz, én nem éreztem ezt az óriàsbaby elleni merényletnek. Kemény hit volt, kőkemény, de ilyen a foci, ilyen egy főcsoport döntő, ilyen egy TE élete, kifejezetten Gronké. Nem volt ebben semmi szàndékossàg. Meg kell ütni az óriàsi. Sajnos ezek benne vannak, de az ilyen ütések könnyen elsülhetnek fordítva is. Nem hinném, hogy akàrki, aki józan ésszel van megàldva, az direkt fejpàrbajra hívnà ki Gronkot. Nem túl jó matchup.

@KJuraszik
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mindkét oldalon volt bőven gyomorforgató megnyilvánulás, maradjunk ennyiben.

"Magyarországon az egy főre eső bunkók száma két fő." (Hofi Géza)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben, hiszen az úri közönség az ellenfél (szurkolóinak) méltóságát maximálisan tiszteletben tartó kedélyes, szakszerű, elemző csevegését tették tönkre ezek az állatok.
(Utálom is ilyenkor az eredménykövetőt, pedig ott lehetne igazán beletanulni a szakmázgatásba.)
tomi-tomi
Olajat a tűzre.
Stílus maga az ember.
Ha kútba ugrik, beugrasz utána?

Az érvelésed nem helyes, pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is.
PEEtör
Engem az eredmènykövetőben nem zavar, mert ilyenkor kerülöm. De most már itt, a csapatom topikjában is ez megy.

Do your job
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.
ervinator
épp ezaz, szinte mindenki kerülte, de a végén azért odamentek belerúgni a döglött lóba. És szerintem emiatt van ez a fene nagy ellenszenv irányotokba... Mert nem értem hogy ennek mi értelme. Ha szerinted ez így jól van akkor oké. Ha nincs akkor meg belátod hogy lehet hogy van benne valami

Az eagles szurkolóknak pl. esze ágában sem volt kárörvendeni a Minnesotán.
eaglesmcnabb
Kik is mentek oda és egészen pontosan mivel is zavarták meg az éppen Pats szurkolókat békésen lincselni óhajtó szakértő közösséget a nagyszerű és minőségi eredménykövetőben?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ez egy játék... nem a tesótokat verték meg, nem az apátokat rabolták ki, nem a melóhelyetek szűnik meg, nem a srácotokat gázolták el, ez csak egy játék!

Bizonyított jelenség a győzteshez húzás? Igen.
Vannak, akik utálják az ilyen embereket? Igen.
Akkor meg mi a francért tépitek egymást hülyeségekkel?

Senki nem ír arról, hogy min változtatott a Pats a 2. félifőben, de ha próbálna, akkor is elsodorná a felböfögött indulat.
Briliáns meccset láttunk tegnap, remek edzői húzásokkal, megsüvegelendő teljesítményekkel.....
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben, hiszen az úri közönség az ellenfél (szurkolóinak) méltóságát maximálisan tiszteletben tartó kedélyes, szakszerű, elemző csevegését tették tönkre ezek az állatok.
(Utálom is ilyenkor az eredménykövetőt, pedig ott lehetne igazán beletanulni a szakmázgatásba.)
tomi-tomi
Olajat a tűzre.
Stílus maga az ember.
Ha kútba ugrik, beugrasz utána?

Az érvelésed nem helyes, pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is.
PEEtör
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.
ervinator
"most ez komoly?", hogy nem olvasod el, amit a kollegad írt?

kiemelem: "Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben,"

És, ha akarod nézd vissza, de még a mi a csapattopikunkban is találsz ilyet. Sajnos igen, ilyen az emebri természet, a rosszra fogékonyabb, ha negatív a megítélésed, csinálhatsz 100 jót, ha lesz egy rossz is, azt jegyzi meg.

Jelzem, én nem ilyen vagyok, de who gives a fuck, csak próbálom megértetni, hogy miért ilyen az ellenetek kialakult helyzet, de többet nem tehetek.
PEEtör
Én is elítélem azokat, akik kárörvendi mentek oda. Azt csak feltételezni tudom, hogyha a Jags nyert volna, vagy a jövéhéten az Eagles nyerne, akkor hány kárörvendő lepné el az eredménykövetőt vagy a Pats topicot és erősen kétlem, hogy bárki is az ellentáborból szóvátette volna.

Viszont tök jó, hogy benned is ott van a kettős mérce, hiszen ha egy Pats szurkoló kárörvendő paraszt akkor máglyára vele de azokkal akik az eredménykövetőben ugyanazt csinálták, amikor még úgy állt a meccs, azzal semmi gond nincs és jön a magyarázat erre, hogy immunreakció meg ok-okozat.

Senki nem ment oda az eredménykövetőbe arcoskodni tőlünk mégis végig lett fröcsögve a topic, de azért megint mi vagyunk a parasztok akinek a stílusa elfogadhatatlan.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.
ervinator
épp ezaz, szinte mindenki kerülte, de a végén azért odamentek belerúgni a döglött lóba. És szerintem emiatt van ez a fene nagy ellenszenv irányotokba... Mert nem értem hogy ennek mi értelme. Ha szerinted ez így jól van akkor oké. Ha nincs akkor meg belátod hogy lehet hogy van benne valami.
Természetesen amit írsz a semleges szurkolók kárörvendéséről, azt is elutasítom, de mivel rám nem jellemző (régebben volt a boys irányába, de már kinőttem belőle), így nem veszem magamra.

Az eagles szurkolóknak pl. esze ágában sem volt kárörvendeni a Minnesotán.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben, hiszen az úri közönség az ellenfél (szurkolóinak) méltóságát maximálisan tiszteletben tartó kedélyes, szakszerű, elemző csevegését tették tönkre ezek az állatok.
(Utálom is ilyenkor az eredménykövetőt, pedig ott lehetne igazán beletanulni a szakmázgatásba.)
tomi-tomi
Olajat a tűzre.
Stílus maga az ember.
Ha kútba ugrik, beugrasz utána?

Az érvelésed nem helyes, pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is.
PEEtör
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.
ervinator
"most ez komoly?", hogy nem olvasod el, amit a kollegad írt?

kiemelem: "Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben,"

És, ha akarod nézd vissza, de még a mi a csapattopikunkban is találsz ilyet. Sajnos igen, ilyen az emebri természet, a rosszra fogékonyabb, ha negatív a megítélésed, csinálhatsz 100 jót, ha lesz egy rossz is, azt jegyzi meg.

Jelzem, én nem ilyen vagyok, de who gives a fuck, csak próbálom megértetni, hogy miért ilyen az ellenetek kialakult helyzet, de többet nem tehetek.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben, hiszen az úri közönség az ellenfél (szurkolóinak) méltóságát maximálisan tiszteletben tartó kedélyes, szakszerű, elemző csevegését tették tönkre ezek az állatok.
(Utálom is ilyenkor az eredménykövetőt, pedig ott lehetne igazán beletanulni a szakmázgatásba.)
tomi-tomi
Olajat a tűzre.
Stílus maga az ember.
Ha kútba ugrik, beugrasz utána?

Az érvelésed nem helyes, pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is.
PEEtör
Most ez komoly? Gyakrolatilag minden Pats szurkoló kerülte az eredménykövetőt és nem állt bele a fröcsögésbe ami ott ment. De persze mi Pats szurkolók fogjuk be a pofánkat, mert ha valaki is ír valami olyat, ami az ellentábornak nem tetszik, akkor jön a tipikus Pecc divatszurkoló oltás, ja meg az ezért utálunk benneteket.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Igen, nehéz, szinte lehetetlen elviselni az őrjöngő, kárörvendő Pats szurkereket az utolsó három-négy percben, hiszen az úri közönség az ellenfél (szurkolóinak) méltóságát maximálisan tiszteletben tartó kedélyes, szakszerű, elemző csevegését tették tönkre ezek az állatok.
(Utálom is ilyenkor az eredménykövetőt, pedig ott lehetne igazán beletanulni a szakmázgatásba.)
tomi-tomi
Olajat a tűzre.
Stílus maga az ember.
Ha kútba ugrik, beugrasz utána?

Az érvelésed nem helyes, pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Számomra érthetetlen, hogy többen itt a fórumon élik ki életük összes rájuk mért sérelmét pro és kontra (!!!), sajnos sok értékes embert veszített már el emiatt bowl.hu-s közösség 😕 Itthon divat valami ellen szurkolni, szavazni, nem valami mellett és szerintem ez szánalmas...

A tegnapi meccs értékét az adja meg, hogy egy bivalyerős védelemmel rendelkező csapatot sikerült minimálisan felülmúlni, akiknek edzői stábja tökélesetesen felkészült, a támadósoruk Bortles-szal az élen koncentrált volt és nagyon vigyázott a labdára. Le a kalappal előttük és ha sikeresen kezelik a sapkát, akkor szerintem évekig domináns csapat lehetnek az AFC-ben.

10 pontos hátrányban én már temettem a csapatot az utolsó negyedben, de amit Amendola teljesített újra, arra nincsenek szavak.

Én is általában az esélytelenebb csapatokkal szimpatizálok és a Pats még az is volt a Rams elleni döntőn amikor megszerettem a csapatot. A mai napig tetszik a Pats-ben a szervezettség, a tervszerűség, a fegyelem és ezért fogok drukkolni a csapatnak akkor is, ha már nem lesz Brady és Bill (aki szerintem a kulcs). Lehet valamit gyűlölni és köpködni, valamint lehet tanulni a másiktól aki valamit jól, kiemelkedően csinál, én az utóbbit próbálom követni az életemben, mert ebben látom a fejlődés zálogát. 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
visszanézem majd akkor, mert még nem tettem. félreértés ne essék, nem támogatom az ilyesmit, amikor ment a meccs, úgy láttam, hogy nem
volt szándékos.
winston
az a baj ezzel, hogy gronk karrierje arra épül, hogy 30 kilóval nehezebb, mint a szekünderiben bárki. most vagy legal hit-tel próbálkozol és jókat derülünk a képernyő előtt, hogy hogy lepattan a törpicsek a góliátról vagy lehajtod a fejed és tiszta erőből elütöd magasan vagy alacsonyan. máshogy nem tudod levinni ezt a hústornyot. szóval mindenképp dirty player leszel a végén. de ez gronk “játékában kódolva van.
gedam
Karma is bitch..
kyobalu
Szóval azt mondod, a karma most visszaszállt Gronkra, amiért „egyenes” módon nekiment még pár hete valakinek, és ő volt tajparaszt, ami játék után történt, nem egyébként közben?

Míg a tegnapinál mondjuk egy védő pont nem azt fogja mérlegelni a másodperc töredéke alatt, hova üssön, hanem egyszerűen csak megy. Ráadásul Church esetében pont, ha ki akarja nyírni a támadót, akkor kettétöri a térdét, mert lábra is mehetett volna. Na, az lett volna az igazán köcsög.

Jah, várj, hát ő Gronk, ő nem lehet hülye, nyilván, ő okkal tette, őt ezért csak imádni lehet, sőt, ő még nagy forma ilyenkor is. 8-)

Kettős mérce?
Stez
Semmilyen kettős mérce. A Pats drukkerek értelmesebb fele elítélte Gronk baromságát, bármennyire is frusztrált volt az őt ért bírói döntések miatt. Az ilyen alattomos húzások miatt egyből kiállítanám a meccsről a játékost és a következő meccstől is eltiltanám..Talán kevesebb lenne a dirty play, "meggondolatlan" baromság a pályán..
Gronkkal is megtettem volna.
Akkor is ezt mondtam, most is ezt teszem.. (Ő különben kapott érte büntit. )
Church egy pillanatra megállt az ütközés előtt, és szándékosan ütött fejre. Utána meg ünnepelt, hogy dejófej voltam, sikerült, összehoztuk a tervet a srácok,15 yardért a hülyének is megéri ez a buli..Nézd vissza!
Paraszt, aljas húzás volt. Ha a mi csapatunkból csinálja ezt valaki akkor is ezt mondanám. De nálunk ez nem szokás nagyon Harrison óta..
kyobalu
Pedig én emlékszem azokra a hozzászólásokra, amiknél ott volt a szép nagy DE, hogy hát persze azért szegény Gronk frusztrált volt, elvégre az a csúnya kis néger többször is szabálytalan volt a meccsen előtte.

Mintha ez felmentené egy pillanatig is.

Az pedig, ne haragudjatok, de nevetséges indok, hogy Gronk tehet-e a méreteiről. Nyilván nem ő tehet, és akkor mi van? Én vagyok a védő, nekem a dolgom az, hogy megállítsam azt, aki felé megy a labda, vagy akivel szembe odapakolnak. Nekem nem szándékom szándékosan sérülést okozni, viszont ha „kétes” helyzetbe kerülök, akkor nem mérlegelek, mert nem kockáztathatok, hogy nem ütöm telibe, így lehet, hogy ez a terminátor simán lepattint magáról, aztán akkor pedig nagy játékot engedek.

Ne legyünk már álszentek, ha közületek lett volna ott bárki a védő, ugyanígy odaüt, mert ez volt a biztos, sőt, valószínűleg olyan is lenne, aki a tegnapival ellentétben rámegy a térdre.

Az meg, hogy örül, teljesen más tészta. Szerintem ez közel sem volt egy annyira direkt és alattomos mozdulat, mint például amiket Burfict szokott csinálni, nem látom, hogy miért köcsög a védő, ha ünnepel. Néhány éve ezek az ütések még parádés játékoknak számítottak, mostanra pedig lassan hozzá sem lehet érni a támadóhoz, az irányítóhoz meg végképp.

Nálam ez a hit az a kategória volt, ami még nem ment túl a határon. Nagyot akart ütni, de nem sérülést okozni. Ha azt akart volna, széttöri a térdét, örüljetek, hogy nem ez történt.

De egyébként ez is szubjektív, mert több patses is siman rávágta, hogy ez még szerinte belefért. Ettől függetlenül persze, nyilván mindenki háklisabb, ha a kedvenc csapata sztárját ütik ki, de azért nem kell túlzásba vinni a hisztit. Itt nem Burfict-szintű sunyi köcsög állt a másik oldalon.

Ja, és itt most nem lényeg, hogy Pats, nem Pats, mert rühellem ezt a csapatot, de mondjuk Gronkowski pont egy a nagyon kevés játékosból, akit bírok a baromságai és a képességei miatt. Csak egy buzi, hogy nem a Coltsban játszik. Még mielőtt azzal jönnénk, hogy én, a Gronk-hater.