New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy lenézett, balfasz kis csapatnak drukkolt mindenki, ne kelljen már elnézést kérni azért, mert az esélytelenebbel tartott az emberek nagy százaléka.... Ha egymás között el tudtok normálisan beszélni, akkor a többieket mért hecceled?
Akkor mi a francért csodálkozol, hogy nem normális választ kapsz felfokozott idegállapotban?
flzoli
Te egy igazi szent vagy öcsike. Tegnap is ilyeneket írtál az eredménykövetőbe, hogy pl:
"Na mikor fog elpuhulni a labda?
Vagy megvastagodni a zebrák farzsebe a borítékoktól? 😊"

No meg: "Pf még két ilyen passz Gronknak és tolószékben viszik le"

Egy igazi szent...
ötös műhold
Köszönöm az értő olvasást azoknak, akik vették a fáradtságot és nem vérben forgó szemekkel "értelmeznek"

Hiszed vagy sem tényleg arra gondoltam, hogy Gronk addig szinte csak kórház passz jellegű lasztikat kapott, és ha meg is volt az elkapás akkor is hatalmasat ütött rajta a Jags védő (például Ramsey)

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?
Wyatt
Írtam egy szépet, még most is könnyezek...
sutianap
Akkor este lehet, hogy rálesek

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?
Wyatt
Írtam egy szépet, még most is könnyezek...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
ötös műhold
Kapcsolja ki, vagy állítsa le a gépét, vagy nyugodjon békában.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A. A link nem működik.
B. Én továbbra sem látom sehol a mondatban azt amit te bele akarsz magyarázni.
C. Semmivel nem jobb amikor ti mindenben a Pats utálatot keresitek, mint a hater aki mindenben a Pats utálatot látja.
D. A végén még én is Pats hater leszek mert annak szurkoltam, hogy legyen végre főedzőnk. (Van ugye csakhát mégsincs.)
Bazzani
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.
peterk2005
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.
peterk2005
Tényszerű beszólás volt. Miért szólsz bele, és miért butaságot?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A. A link nem működik.
B. Én továbbra sem látom sehol a mondatban azt amit te bele akarsz magyarázni.
C. Semmivel nem jobb amikor ti mindenben a Pats utálatot keresitek, mint a hater aki mindenben a Pats utálatot látja.
D. A végén még én is Pats hater leszek mert annak szurkoltam, hogy legyen végre főedzőnk. (Van ugye csakhát mégsincs.)
Bazzani
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.
Bazzani
Innen talán előbb léphet előre. Ez remélem szempont.
zinedine5
Az tuti. 😀
Viszont ha nagyon szereti az LB coach melót akkor tőlünk hamarab lehet újra az.

több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Felesleges viták helyett nézzünk inkább videókat, mert az tényleg jó dolog:
AFC ceremónia:
 www.patriots.com/video/2018/01/21/afc-trophy-presentation
Matty P 😀
 www.patriots.com/video/2018/01/21/matt-patricia-makes-confetti-angels-after-game



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.
Bazzani
Innen talán előbb léphet előre. Ez remélem szempont.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Waddle és Branch játékára van-e valós esély, illetve mennyire lenne rájuk szükség szerintetek?
Én nyugodtabb lennék, ha ők is bevethetőek lennének, meg persze Gronkra is nagy szükség lesz.
Weskho
Elsőre azt mondanám, hogy Branch a fontosabb, de én így látom, hogy amikor elkezd a D működni, akkor nélküle is jól elkaristolunk.
Waddle elvben nem akkora upgrade Fleminghez képest, de gondolom nem véletlenül volt előtte a DC-n. Akárhogy is, a Phily d-line nagy feladat lesz.
Szóval szerintem Waddle fontosabb és remélem felépül.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Mi a lóisten csudája fojik itt? Dekomolyan? A frászt érdekli a szurkerek nárcizmusma, meg a tudatalatt lefolytott gyilkos ösztönök Jaxbe manifesztálása? Gondoltam Soldival élve egy győztes meccs után nem kell magyarázkodni, főleg így, hogy elfogyott az ellen, mint a tejbapapi a bölcsiben. Akit zavar a héterség mennyen be a Jekz topikba azt írja be, hogy Töcsögök, azt le van tojva, nem kell a dívát játcni. De tényleg a tvitter tele van Ramzi áldásos tevékenységével vagy a Csung kiblokkolással, senki nem linkelte, sem azt mikor Brötyli vidorkodik a bíróval. E helyett beleálltok a szembepisálásba, minek? Mit kellene bizonyítani hogy az NFL eljut odáig, hogy csakazértis olyan pótkúbé gatyahuszárok vágtassanak a szuperbólba, akik egy komolyabb nyomásnál már 3 méterrel arrébb hajigálják a bogyót, pedig még meg se kapták Harrison szagát? Lópaszt, százszor inkább Brady és egy olyan szervezeti kultúra, akiből pár győztes meccs után nem a gettóafroamerikán genyó tör fel. Gopecc! Éjjen Amendola, éjjen az aki úgy tud vigyázni erre a bicebócára, hogy a legértékesebb pillanatokban tudjon csillogni! Éjjen Diónlui és a bizalom ami működteti benn a motort, hogy a hátbafutásos fámbli után is kulcsmomentumot lehet rábízni! Éljen Zsilmór, mer rohadtul megéri a pénzét! S éljen Harrison, mer a vadhalált tudja az ijen csimaszokra hozni. Éjjen! Éjjen!
sutianap

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi a lóisten csudája fojik itt? Dekomolyan? A frászt érdekli a szurkerek nárcizmusma, meg a tudatalatt lefolytott gyilkos ösztönök Jaxbe manifesztálása? Gondoltam Soldival élve egy győztes meccs után nem kell magyarázkodni, főleg így, hogy elfogyott az ellen, mint a tejbapapi a bölcsiben. Akit zavar a héterség mennyen be a Jekz topikba azt írja be, hogy Töcsögök, azt le van tojva, nem kell a dívát játcni. De tényleg a tvitter tele van Ramzi áldásos tevékenységével vagy a Csung kiblokkolással, senki nem linkelte, sem azt mikor Brötyli vidorkodik a bíróval. E helyett beleálltok a szembepisálásba, minek? Mit kellene bizonyítani hogy az NFL eljut odáig, hogy csakazértis olyan pótkúbé gatyahuszárok vágtassanak a szuperbólba, akik egy komolyabb nyomásnál már 3 méterrel arrébb hajigálják a bogyót, pedig még meg se kapták Harrison szagát? Lópaszt, százszor inkább Brady és egy olyan szervezeti kultúra, akiből pár győztes meccs után nem a gettóafroamerikán genyó tör fel. Gopecc! Éjjen Amendola, éjjen az aki úgy tud vigyázni erre a bicebócára, hogy a legértékesebb pillanatokban tudjon csillogni! Éjjen Diónlui és a bizalom ami működteti benn a motort, hogy a hátbafutásos fámbli után is kulcsmomentumot lehet rábízni! Éljen Zsilmór, mer rohadtul megéri a pénzét! S éljen Harrison, mer a vadhalált tudja az ijen csimaszokra hozni. Éjjen! Éjjen!

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Küldeni kéne Steelersnek egy hála és köszönet üzit hogy JH-t pihentették a szezonban így az öregben maradt elég anyag ahhoz hogy zúzzon a rájátszásban nálunk. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Én nem akarom ezt a trash vonalat tovább vinni,csak egyet had jegyezzek meg: Arra majd kíváncsi leszek,hogy mikor visszavonul Brady meg BB és már Gronkot is kiteszik a folyamat sérülései miatt és jön egy 5 év folyamatos PO nélküli szezon,felére fog redukálódni a Pats szurkolók száma.És ezt nem kell félreérteni,nem bántás,nem beszólás,hanem tény.Grat egyébként,tegnap teljesen megérdemelten nyert a jobb csapat,ha a 4. negyedet nézzük.Viszont ha a tegnapi első három negyeddel áltok ki a Sasok ellen,az lehet kevés lesz.A Pats a liga legjobb csapata,sztem ezt se vitatja senki,de tényleg valljuk be,hogy rohadt sokan azért ülnek a wagonon,mert évek óta érdekeltek vagytok SB-n,vagy legalább konf, döntőben.Azon,hogy mindenki tegnap ellenetek szurkolt szerintem nem kell fennakadni,ha magamból indulok ki,akkor nem azért szurkoltam a Jagsnek,mert utálom a Peccet,hanem,mert jólesne egy kis változatosság.Ennyi az egész.
LeviPoki
Ó azt én is várom. Hiszed vagy sem, aki értelmesebb Patriots szurkoló (Hahó vannak ám ilyenek 😀 ) azt is épp úgy zavarja a sok bandwagoner, mint titeket.
Sőt, mai napig beleborzongok Ray apó visszatérésére avval a baszó facemask-fekete visor kombóval, mikor Rice edzésen kibaszta az ajtót előtte 😀 (ha rosszul emlékszem, sorry, ilyesmi maradt meg 😊
Edit.: A Ray Lewisos sztoryt amolyan háttérnek szántam, hogy pl én rengeteg játékost szeretek akik más csapatoknál vannak, esetleg "riválisnál" is ... Paytont imádtam, a még játszó old school QBkat is (Rodgers, Brees, BigBen stb.) Tomlinson, Dawkins, Ed Reed, Urlacher, Merriman....jaaaaajj 😊

Szerkesztette: DeX

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én speciel, mint oly sokan, 2004. február 1. óta vagyok Patriots szurkoló. Jegyezzük meg, hogy néhányan, a mai fanok közül még nem tudtak írni-olvasni. Nehogy már őket kinvezzétek divatszurkólónak!

Az minden esetre megmaradt, hogy ült néhány jóképességű a stúdióban, akik kb. minden játék megszakításkor elmondták, hogy a Pats túlértékelt, Brady csak egy game manager (és túlértékelt), valamint az igazi football rajongó kizárólag a Dallas Cowboysnak, vagy San Francisco 49'ers-nek szurkolhat.

Örülök, hogy ma is szép számmal akadnak, akik megmondják, hogy az igazi football szakértő kinek szurkol és kinek nem 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Én nem akarom ezt a trash vonalat tovább vinni,csak egyet had jegyezzek meg: Arra majd kíváncsi leszek,hogy mikor visszavonul Brady meg BB és már Gronkot is kiteszik a folyamat sérülései miatt és jön egy 5 év folyamatos PO nélküli szezon,felére fog redukálódni a Pats szurkolók száma.És ezt nem kell félreérteni,nem bántás,nem beszólás,hanem tény.
LeviPoki
Ez még nem tény, legfeljebb majd akkor válik ténnyé. Most még a jövő.
Amúgy triviális, hogy így lesz, és természetes. A siker, a nagy teljesítmény jobban vonzza az elismerést (mely több szurkolóban manifesztálódik), mint a sikertelenség. Lám ugye, a Jagsnak is vagy egy évtizedig alig volt magyar szurkolója, most meg... Ezzel semmi baj nincs, ismétlem, természetes jelenség. Ezért hülyeség az a "divatdrukkerezés." Ha komolyan venném az ilyen gyerekek szövegelését, megkérdezném tőlük, hogy ugyan már próbálják pontosan elmondani, hogy mi is az a divatdrukker, de főleg azt, hogy mi is azzal a baj.
Csak hát nem veszem komolyan őket.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
A. A link nem működik.
B. Én továbbra sem látom sehol a mondatban azt amit te bele akarsz magyarázni.
C. Semmivel nem jobb amikor ti mindenben a Pats utálatot keresitek, mint a hater aki mindenben a Pats utálatot látja.
D. A végén még én is Pats hater leszek mert annak szurkoltam, hogy legyen végre főedzőnk. (Van ugye csakhát mégsincs.)
Bazzani
Jó, beszélgessünk erről. (Félreértés ne essék, veled nincs semmi bajom, eddig még normálisan tudtál "beszélni".) Én a pats-hatereket rühellem. Bizony. ja, meg azokat is (bár kevésbé), akik meg akarják mondani, le akarják szabályozni, hogy egy teljesen nyílt fórumban milyen téma menjen, és milyen ne.

A. De, működik. Kipróbáltam. A hiba az ön rendszerében van.
B. Elhiszem, hogy te nem látod a mondatban... Attól még benne van. És nem is kell "belemagyarázni" semmit. Tett egy igen rossz ízű (rosszhiszemű, mondhatni szemét) előrejelzést, ami bevált.
C. De, szerintem egy tény megállapítása, (nevezetesen, hogy tegnap az eredménykövetőben elejétől végéig tobzódtak a pats-haterek), az sokkal "jobb", mint az a tevékenység, amit ezek a gyűlölködők műveltek.
D. _Azért_ leszel még a végén pats-hater, mert annak szurkoltál, hogy legyen végre főedzőtök? De hát lesz, a szurkolásod megkapta jutalmát. Ezért már (miért is?) csak ne legyél már pats-hater, az teljesen értelmetlen lenne.
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Tisztelet persze a kivételnek (NEM a hozzászólás szám a gond, ha nem lett volna egyértelmű). Bár úgy lenne, hogy a ritkán írogatók csak a normál átlagos emberkék lennének, akik a playoff miatt beizgultak a sportra. Ők welcome. De sajna nem így van. Jön a legbüdösebb sz*r is mögöttük / mellettük.

Egyébként, ha már ilyenkor is van eredménykövető, és kevés az admin, akkor nem kellene megfontolni, hogy 1-2 régi, aktív, állandó (és csapat-semleges) fórumtagnak adjanak az adminok törlési jogot az eredménykövető topicra? Már, ha akad, aki bevállalná...
peterk2005
Komolyan b*zdki vissza kellett néznem mikor regisztráltam 😊 2008 okt. 4
Mindennap kb 5-10x nézem a topicot, és mégis alig van hsz-em 😀 Viszont a fórumon kb 5 embernek maradt meg a nickje, az egyike te vagy Peterk. Mindig öröm olvasni a hozzászólásod, valahogy a legszimpatikusabb nem Patriots szurkoló vagy nálam. Na de elég a picsanyalásból. Az, hogy valakinek kevés a hsz-e nem jelenti az (amit ugye te is írtál) hogy egy fostenger van a fejében, habár elég nagy százalékban jelen lévő dologról írtok. Bár elolvasva az eredméynkövető pár oldalát, illetve az itteni beszélgetéseket, valahogy mindkét oldalt megértem...tényleg rengeteg elvakult Pats fan van sajnos itt és más oldalakon is, akik azért is nekiesnek a szintén fan társaknak, csakmert mondjuk TB vagy BB 1-1 döntését megkérdőjelezik...egész félelmetes az elvakultság pár emberben...én is régi szurkoló vagyok, de mégse verem a f@szom a földhöz pl Faragó Ricsi miatt (igaz, máig k*rvára nem értem, hogy képesek egyesek fent akadni a kommentátoron ((én nem is szoktam kihallani semmi utálatot Ricsi felől))...sajnálom azokat az embereket, akiknek ilyen szegényes az életük, hogy ezen pörögnek...)vagy hogy TBnek nem lehet szar meccse, szar döntése....dehogynem, sőt, szinte egyetértek Sobrival azokból az időkből mikor a 2 Giants SB L volt, hogy ott TB nem tudott egy gátat áttörni magában, és igenis elfogyott a magic nála.
Egy szó mint száz, ideböfögtem egyet már énis, igazából az esetek 99%ában csak jókat mosolygok itt, és próbálom az érdemi infokat begyűjteni.
Pacsi&Peace meg minden.

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Eredménykövetőben gyakorlatilag 1600 hozzászóláson keresztül ment az össznépi Patriots és Patriots szurkolók gyűlölete, mindezt úgy, hogy Pats szurkoló nem is volt jelen ott.
ervinator
Van benne valami amit mondasz, ezt szerintem aláírja mindenki...
De azért az elég fura volt, hogy addig nem volt jelen kb. egy szurkolótok sem, amíg égett a csapat, meccs végére viszont valami okból kifolyólag előkerültek.
Azt nem értettem, hogy miért. Illetve értettem... Csak akkor ne lepődjön meg senki ha a semlegeseknek ez nem tetszik.
eaglesmcnabb
Én oda is mentem, miután megszerezte a vezetést a Pats. Az elején olvasgattam az eredménykövetőt, és csak annyit láttam, hogy a liga összes szurkolója úgy örült, mikor sackelték Bradyt, mintha SB-be került volna a csapatuk. Aztán 24-20-nál benéztem, heccelni őket, mert amint valaki picit is csak megjátssza mindazt, amit ők gondolnak, hogy minden Pats szurkoló egy egoista tulok, már rögtön elkezd habzani a szájuk. Pedig szerintem nagyon kevesen voltak tőlünk az eredménykövetőben a mérkőzés ideje alatt, és így is ment a Pats szapulása. Mi el tudunk normálisan is csevegni. De semmi gond, amíg utálnak minket, addig tudjuk, hogy sikeres a csapat.
Hunreeth
Egy lenézett, balfasz kis csapatnak drukkolt mindenki, ne kelljen már elnézést kérni azért, mert az esélytelenebbel tartott az emberek nagy százaléka.... Ha egymás között el tudtok normálisan beszélni, akkor a többieket mért hecceled?
Akkor mi a francért csodálkozol, hogy nem normális választ kapsz felfokozott idegállapotban?
flzoli
Nincs azzal bajom, ha valaki egy kisebb csapatnak drukkol, teljesen megértem, és nem is azt sérelmezem, hogy miként reagáltak a csipkelődésemre. Csak olvass vissza az eredménykövetőben, az elején egy Pats drukker sem volt ott, de már azt kérdezték, hogy elcsalták-e már a meccset, és hány pont előnynél fognak megjelenni a "Go Pecc divatszurkerek". Én csak megjegyeztem ezt az elején, és a végén, amikor nyerésre álltunk, írtam kb. 2 hsz-t. A gond az, hogy mindenki foglalkozhatna azzal a csapattal, akinek szurkol, és nem pedig az ellenféllel és annak szurkolóival. (Mert amúgy szinte biztosra veszem, ha valakinek gyerekként megtetszik egy csapat, az legfőképpen azért van, mert elég erősek, és nem pedig úgy választottak csapatot, mint a legújabb kommentátor Ricsiék mellett, hogy kikötés volt, ne legyen még SB győzelme az adott csapatnak, és így esett a választása a JAX-re, ami mondjuk így tök szimpatikus volt.)
Hunreeth
én mélységesen elítélem, aki a legjobbnak szurkol vagyis olyan indokkal lesz vmelyik csapat, játékos szurkolója, mert az a legjobb. nem egészséges dolog. beláthatod, van vmi irritáló egy hajrá pecc, lebron james, ferrari, federer, real madrid stb. lelkületű szurkoló győzelem utáni melldöngetésében. megfogadod az 1.1-es odds-ot, nyersz és utána hátradőlsz, hogy “naugye, én tudtam”. persze bazmeg, mindenki tudta. hálistennek volt szerencsém 2009-ben elköteleződni egy underdog csapat mellett és a 2012-es menetelés életem sportélménye lett.
gedam
Epic. Te voltál az, aki tegnap arról magyarázott, amikor Brady kezére ráestek egy sacknél, hogy még nyaggatni kellene azt a dobókezet. Gronk sérülésére pedig csak annyit sikerült mondanod, hogy "Gronk szevasz." Igazi sportember, igazi szurkoló. Taníts minket szurkolói etikára. Jó, hogy itt vagy nálunk.

Amikor én Pats szurkoló lettem, akkor minden a Ramsről és a Greatest Show on Turfről szólt. Pont azért lettem az, mert azt mondták, hogy Bledsoe sérülése után semmi esélyük. De ez pont annyira nem érdekes, mint hogy mitől lesz valaki Postás-szurkoló. Lényeg, hogy Te meg a többi megmondóember megmondjátok, hogy ki a divatdrukker és ki az igazi tökös szurkoló.
Burkus
Én nem akarom ezt a trash vonalat tovább vinni,csak egyet had jegyezzek meg: Arra majd kíváncsi leszek,hogy mikor visszavonul Brady meg BB és már Gronkot is kiteszik a folyamat sérülései miatt és jön egy 5 év folyamatos PO nélküli szezon,felére fog redukálódni a Pats szurkolók száma.És ezt nem kell félreérteni,nem bántás,nem beszólás,hanem tény.Grat egyébként,tegnap teljesen megérdemelten nyert a jobb csapat,ha a 4. negyedet nézzük.Viszont ha a tegnapi első három negyeddel áltok ki a Sasok ellen,az lehet kevés lesz.A Pats a liga legjobb csapata,sztem ezt se vitatja senki,de tényleg valljuk be,hogy rohadt sokan azért ülnek a wagonon,mert évek óta érdekeltek vagytok SB-n,vagy legalább konf, döntőben.Azon,hogy mindenki tegnap ellenetek szurkolt szerintem nem kell fennakadni,ha magamból indulok ki,akkor nem azért szurkoltam a Jagsnek,mert utálom a Peccet,hanem,mert jólesne egy kis változatosság.Ennyi az egész.