New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Keeth Richard???



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kris Richard lesz a secondary coach

 bleacherreport.com/articles/2929419-report-former-cowboys-assistant-kris-richard-joins-saints-as-secondary-coach


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Staffordnak örültem volna, mint ahogyan korábban is írtam. Rams lett a befutó. Na ez sem túl jó hír nekünk...



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Winstont hírbe hozták a Bearsel és a Coltssal, (ala ma reggeli főoldali cikk). Nyilván egyelőre több a kérdés mint a válasz.

1. Ha valaki vissza akar vonulni, az visszavonul. Rivers vissza akart és vissza is vonult. Breesről egyelőre a szoksásos sajtó pusmogáson kívül senki nem mondta, hogy visszavonul, tehát ez nincs eldöntve, valószínűleg tényleg gondolkodik, elemez családdal beszél stb. Nekem van egy olyan wishful thinkingem, hogy közönség előtt akar visszavonulni nem az üres stadionban de ugye ezek ilyen vágyálmok 😀 (side note: tudom, hogy vissza kellene vonulnia de ha 60 évesen tolókocsival tolják ki a meccsre, azt is leszarom, ha őt nézhetem játék közben)

2. Viszont ezt azért jó lenne majd lassan lezárni mert ha Brees, ha nem Brees mindkét eset más - más ügyeket vet fel. Ha Brees akkor Winston bevállal-e még egy évet mögötte, ha nem Brees akkor nekünk Winston kell-e stb. és akkor még meg is kell vele egyezni, mert a Colts tényleg tud olyan ajánlatot letenni, hogy az fasza legyen és a csapatuk is jó.

3. A Watson-ügyben nem vagyunk a top favoritok között, habár két jó védőt meg 2-3 első kört tudnánk adni, az első körökben amúgy se vagyunk óriási mágusok. (elmúlt 10 év: 2010 - PatRob, 11-Cam Jordan - Ingram, 12-nem volt- 13- Vaccaro, 14-Cooks, 15-Peat - Stephone Anthony, 16-Rankins, 17- Lattimore-Ramczyk, 18-Davenport, 19-nem volt, 20-Ruiz - ebből azért csak a 11-es és a 17-es amire azt lehet mondani, hogy belenyúltunk, a többi az vagy nem volt, vagy nem rossz de nem is kiemelkedő vagy szar húzás volt) Nyilván a cap-ben ez meló lenne de egy ajánlatot megérne ...Mégha kicsi esélyét is látom. A delfineknek meg a 49-ersnek is erősebb lapjai vannak, az egyetlen valós esély az, ha Watson, ide akarna jönni, de azt rajta kívül senki nem tudja, hogy mit is akar.

Szóval érdekes off-season lesz annyi szent (hehe).

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Szerintem Winstonnal is hasítani fog az O, és ebből is jól fog látszani, hogy mennyire nem egy szint Payton és Arians.
goboston
Az O az Arians-Winston szerelem alatt is hasitott
zolkoo
Biztos az a baj, hogy BB/TB-n szocializálódtam, de nekem a 30 int az nem a hasítás kategória. Vagy legalábbis nem a jó irányba 😄
több mint 3 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Szerintem Winstonnal is hasítani fog az O, és ebből is jól fog látszani, hogy mennyire nem egy szint Payton és Arians.
goboston
Az O az Arians-Winston szerelem alatt is hasitott
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Ha Brady nem vonul vissza és még Watsont is ide eszi a fene a dívizióba, akkor aztán tényleg nagy boldogság lesz... Remélem Wilson beválik...
Gyurma Pappa
Épp írni akartam tegnap, hogy egy Watson még nagyon kéne mondjuk a Cicákhoz...ha már jön akkor ide jöjjön 😀😀😀 és mi adjuk cserébe Winstont meg egy 3. kört. Meg egy fene, megkapják Davenportot. Egy játékosért kapnak kettőt (ráadásul egy QB-t) meg egy draft kör, szerintem simán megéri. 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ha Brady nem vonul vissza és még Watsont is ide eszi a fene a dívizióba, akkor aztán tényleg nagy boldogság lesz... Remélem Wilson beválik...

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Szerintem Payton-ra semmit sem lehet rá húzni, kb nincs olyan D amit ne tudna lemeccselni. Az meg, hogy Brees-t játszatja az meg egyértelmű, amíg ő van addig ő lesz a kezdő, még BB sem ültetné le, pedig aztán ő tényleg arrogáns fasz és nem érdekli senki sem.
Egyébként Loomis elmondta, hogy nincs rebuild és jövőre is a cím a cél, nyilván mindenki ezt mondaná hasonló helyzetben, de én hiszek neki. Össze fogják hozni ezt a cap témát és talán esélyesebbek lehetünk mint tavaly.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Srácok én teljesen megértem a csalódottságotokat, de most komolyan akár csak feltételezés szintjén is elhangozhat, hogy Arians jobb/sikeresebb mint Payton?
Én nem követtem korábban Arians munkásságát, de ez a szezon is elég volt. Bent vannak a Bowlban, de nem Arians miatt, hanem annak ellenére. Én még ilyet nem láttam korábban, hogy egy HC - aki mellesleg reklámozottan offense guru - egy szezonon át tolja a nyilvánvalóan szar gameplant, és semmit de semmit ne tanuljon belőle. Paytonra nézve sértés egy mondatban leírni a nevüket. Nyilván nem vagyok oly mértékben képben a Saints kapcsán mint ti, de innen nézve Payton egy zseni. Mindig imádtam nézni a meccseiteket, mert kreatív, hatékony playhívások voltak. Teddyvel és Hillel is majdnem 100%-os mérlegetek volt! Payton nagyon ott van. Ebben a szezonban is kétszer pélóra húzta Arianst, és harmadszor is rendben volt a gameplan. Az intekről, fumbliról nem Payton tehetett. Amíg ő itt lesz, addig veletek számolni kell (ahogy a Brady nélküli Arians is megy majd vissza oda, ahova való). Szerintem Winstonnal is hasítani fog az O, és ebből is jól fog látszani, hogy mennyire nem egy szint Payton és Arians.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ha körbenézek az edzői piacon, és látom a teljesítményeket, köszönöm Payton maradhat amíg akar. 😀 Szerintem BB/TB páros nagyon eltorzította itt az emberek képét arról, hogy ki számít jó és sikeres edzőnek/játékosnak.
több mint 3 éve
Proxyi 79
2017:a meccs visszahozása az ő érdeme szerintem, aztán jött a védelmi kihagyás és a Minny Miracle
2018:bírókon és Breesen ment el, meg nem lett volna rossz kivédekezni a hosszabbításra mentő FG-t se...
2019:le lett meccselve az O line
2020:Cook fumble, kulcsemberek kidőlése O oldalon (MT sérülten, Hill, Murray, Harris)

Szerkesztette: Proxyi
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem amit egy Edző kaphat annál messze messze többet kapott.
Vállveregetés jár az FOnak.
Szerintem sok edző van aki ilyen lehetőségekkel ennél többet is kihozott volna belőle, nem mintha ez szégyenkezésre adna okot.

Arians nem egy nagy szám, de all in-t mondott. Brady Gronk Fournette AB bivaly front7 kész.
TSzabi
AZ OL közepe idén még átlagos sem volt, tavaly Kamara volt folyamatosan sérült, idén Thomas nem volt faktor.
Sanders rendben, onnantól viszont szinte nem volt egészséges egyszerre 3 elkapónk sem. Cook meg... 1 meccset nyerünk vele, 1-t bukunk miatta.
Nem Payton kérte meg Williamst hogy bassza el a Vikings ellen az utolsó playt. Nem Payton vette fel a Rams ellen bedobott sárga zászlót. Nem Payton kérte meg a 2019-es alapszakaszban kiemelkedő OL-t, hogy felejtsen el focizni a rájátszásra.

A Tampa meg pont szar hasonlat, rohadt potens offense volt már Brady és a sleppje nélkül is, 2 ezer yardos elkapóval, top 3 scoring offense-zel. Ott a védelem javult óriásit 2020-ra, ami meg nem Arians közvetlen érdeme.
Arians nem jobb edző, mint Sean, csak szerencsésebb amiért Brady karja még bírja. Winstonnal ő se nyert, ahogyan nem nyert volna Hillel sem.
atapapa
Nem azt mondom, hogy minden bejőtt neki ahogy tervezte és hogy ő baszta el a szuper csapatot. De megkapta amit kért.

Halomra görgetik a pénzt, hajmeresztő dolgokat kért a GM-től, megkapta. Minden Payton zsenijének lett alárendelve és nem tudta megcsinálni így se.

Arians viszont kért valamit amit akart és meg is csinálta amit ezért ígért. Ettől nem lesz jobb edző csak SP szenpontjából szarul mutat hogy mondjuk egy BB összeveszik a tulajjal hogy maradjon már Garoppolo aztán nagy duzzogva nyer még Bradyvel. Addig SP-nek semmi kompromisszumot nem kellet kötnie, ha valaki elment az elmúlt 4 évben, 90%-ban jobbat hoztak neki. Az egyetlen döntés amit meghozott és be is nézte az Peat>Wattford volt.
több mint 3 éve
adam77 New Orleans Saints 633
majd idén kiderül hogy a cap áldozatok és a kapitány éra után mire képes payton. külön kíváncsi leszek a div-re 😊
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én a 2018-as NFC bajnoki címet gondolkodás nélkül beírom SP-nak (mocskos zebrák!). A SB-ban pedig akármi is lehetett volna...

Tavaly szerintem vmi komplett probléma történt az OL-lel a Vikes meccsre. Mondjuk elrontották a srácok "táplálékkiegészítőjének" a heti adagolását... Vicces, de komolyan gondolom, mert annyira valószínűtlenül olvadt le a teljes fal egyik hétről a másikra.

Idén pedig meg kellett próbálni Brees-szel a PO-t. "Nr9's deserved a last rodeo"... Akkor is ezt mondom, ha ugyanakkor azt is gondolom, hogy ezt a meccset még egy tavalyi Winstonnal is behúztuk volna. (Ő legalább minden INT mellé dobott tavaly egy TD-t...)

2017-ben pedig SP briliánsan jött vissza a meccsbe, azt követően pedig már tényleg szinte nulla valószínűsége volt, hogy úgy és akkor csoda történik ("Min. miracle")...

Tehát szerintem igazán csak a tavalyi wild card betlit lehet egyértelműen az edzői stáb nyakába varrni....

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Fura ez, a Phili elleni meccs után már mindenki várta hogy Brees visszatérjen, mert mint kiderült, Hill nem egy teljes munkaidős franchise QB.
El voltunk kényeztetve másfél évtizedig, de azért a legtöbb csapat tudna arról mesélni, hogy SB-győzelemre képes irányítót nem akasztasz le bármelyik karácsonyfáról.
Mi Payton felelőssége?
Hogy 2 éve a Vikings ellen az alapszakaszban karrierje addigi legjobb PR-ét passzoló Brees-t játszatta?
Vagy hogy most nem Winstont tette fel kezdőnek?

Szar kimondani, de az elmúlt két évben hiába hoztuk a pozitív mérlegeket és nyertük a divíziót, már rég nem voltunk olyan dominánsak a támadóoldalon, mint voltunk néhány éve. Lehetett volna bárki a kezdő QB a kereten lévő irányítók közül.

Szerintem nem vezetőedzői felelősség hogy ez a keret ennyit ért el az utolsó 4 évben, nem érzem úgy hogy van a ligában mondjuk 10 olyan HC, aki ennél biztosan többet alkotott volna adott körülmények között. Talán 2 vagy 3. Talán.
atapapa
Szerintem a keretet szó nem értheti és sokkal többet kapott Payton mint a többi NFL edző. Itt tartottak neki 2 all/pro bowler OT-t. Unger után draftoltak neki egy jó Centert agyon fizettek egy OG-t akit ő kért, hoztak neki egy iOL-t idén a legmagasabb pickkel. Ott van MT, egy komoly szezon után megszerezték Sanderst WR2 nek. Cooknak is elég komoly piaca volt és egy nagyon jó szezonja mikor ide jött. Megtartottak neki egy QB/TE/RB/ST játékost rohadt dragán.
Kamara kapott pénzt hogy ne holdoutoljon, Ingram helyett se valami 7. körös rookie jött hanem FA-róp hoztak helyette egy talán mégjobb futót.

D line folyton kapta a projekteket draftoltak első körökbe hoztak FA-t ha kellet. LB sorba Davis mellé mindenkit megpróbáltak idén Alexander azelőtt Alonso, Klein draftolták Alonzet Baunt szintén értékes pickkeken.

Von Bell helyett hozzak egy jobb és drágább embert egy lehetetlen cap helyzetbe Lattimore mellé egy 10+ fizetésű Korrekt CB-t. Megkapta a Nickel/Safety hibridet is JGardner személyében.

Az ST be is kiprobált veteránok vannak nem valami draftolatlan kezdők olcsóért.

Szerintem amit egy Edző kaphat annál messze messze többet kapott.
Vállveregetés jár az FOnak.
Szerintem sok edző van aki ilyen lehetőségekkel ennél többet is kihozott volna belőle, nem mintha ez szégyenkezésre adna okot.

Arians nem egy nagy szám, de all in-t mondott. Brady Gronk Fournette AB bivaly front7 kész.
TSzabi
Nekem az a kedvencem, hogy empty like-olta ezt a hozzászólást 😀
clbass
Lájkoltam a tied is, nem kerül semmibe 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem amit egy Edző kaphat annál messze messze többet kapott.
Vállveregetés jár az FOnak.
Szerintem sok edző van aki ilyen lehetőségekkel ennél többet is kihozott volna belőle, nem mintha ez szégyenkezésre adna okot.

Arians nem egy nagy szám, de all in-t mondott. Brady Gronk Fournette AB bivaly front7 kész.
TSzabi
AZ OL közepe idén még átlagos sem volt, tavaly Kamara volt folyamatosan sérült, idén Thomas nem volt faktor.
Sanders rendben, onnantól viszont szinte nem volt egészséges egyszerre 3 elkapónk sem. Cook meg... 1 meccset nyerünk vele, 1-t bukunk miatta.
Nem Payton kérte meg Williamst hogy bassza el a Vikings ellen az utolsó playt. Nem Payton vette fel a Rams ellen bedobott sárga zászlót. Nem Payton kérte meg a 2019-es alapszakaszban kiemelkedő OL-t, hogy felejtsen el focizni a rájátszásra.

A Tampa meg pont szar hasonlat, rohadt potens offense volt már Brady és a sleppje nélkül is, 2 ezer yardos elkapóval, top 3 scoring offense-zel. Ott a védelem javult óriásit 2020-ra, ami meg nem Arians közvetlen érdeme.
Arians nem jobb edző, mint Sean, csak szerencsésebb amiért Brady karja még bírja. Winstonnal ő se nyert, ahogyan nem nyert volna Hillel sem.

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Fura ez, a Phili elleni meccs után már mindenki várta hogy Brees visszatérjen, mert mint kiderült, Hill nem egy teljes munkaidős franchise QB.
El voltunk kényeztetve másfél évtizedig, de azért a legtöbb csapat tudna arról mesélni, hogy SB-győzelemre képes irányítót nem akasztasz le bármelyik karácsonyfáról.
Mi Payton felelőssége?
Hogy 2 éve a Vikings ellen az alapszakaszban karrierje addigi legjobb PR-ét passzoló Brees-t játszatta?
Vagy hogy most nem Winstont tette fel kezdőnek?

Szar kimondani, de az elmúlt két évben hiába hoztuk a pozitív mérlegeket és nyertük a divíziót, már rég nem voltunk olyan dominánsak a támadóoldalon, mint voltunk néhány éve. Lehetett volna bárki a kezdő QB a kereten lévő irányítók közül.

Szerintem nem vezetőedzői felelősség hogy ez a keret ennyit ért el az utolsó 4 évben, nem érzem úgy hogy van a ligában mondjuk 10 olyan HC, aki ennél biztosan többet alkotott volna adott körülmények között. Talán 2 vagy 3. Talán.
atapapa
Szerintem a keretet szó nem értheti és sokkal többet kapott Payton mint a többi NFL edző. Itt tartottak neki 2 all/pro bowler OT-t. Unger után draftoltak neki egy jó Centert agyon fizettek egy OG-t akit ő kért, hoztak neki egy iOL-t idén a legmagasabb pickkel. Ott van MT, egy komoly szezon után megszerezték Sanderst WR2 nek. Cooknak is elég komoly piaca volt és egy nagyon jó szezonja mikor ide jött. Megtartottak neki egy QB/TE/RB/ST játékost rohadt dragán.
Kamara kapott pénzt hogy ne holdoutoljon, Ingram helyett se valami 7. körös rookie jött hanem FA-róp hoztak helyette egy talán mégjobb futót.

D line folyton kapta a projekteket draftoltak első körökbe hoztak FA-t ha kellet. LB sorba Davis mellé mindenkit megpróbáltak idén Alexander azelőtt Alonso, Klein draftolták Alonzet Baunt szintén értékes pickkeken.

Von Bell helyett hozzak egy jobb és drágább embert egy lehetetlen cap helyzetbe Lattimore mellé egy 10+ fizetésű Korrekt CB-t. Megkapta a Nickel/Safety hibridet is JGardner személyében.

Az ST be is kiprobált veteránok vannak nem valami draftolatlan kezdők olcsóért.

Szerintem amit egy Edző kaphat annál messze messze többet kapott.
Vállveregetés jár az FOnak.
Szerintem sok edző van aki ilyen lehetőségekkel ennél többet is kihozott volna belőle, nem mintha ez szégyenkezésre adna okot.

Arians nem egy nagy szám, de all in-t mondott. Brady Gronk Fournette AB bivaly front7 kész.
TSzabi
Nekem az a kedvencem, hogy empty like-olta ezt a hozzászólást 😀

Szerkesztette: clbass
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Fura ez, a Phili elleni meccs után már mindenki várta hogy Brees visszatérjen, mert mint kiderült, Hill nem egy teljes munkaidős franchise QB.
El voltunk kényeztetve másfél évtizedig, de azért a legtöbb csapat tudna arról mesélni, hogy SB-győzelemre képes irányítót nem akasztasz le bármelyik karácsonyfáról.
Mi Payton felelőssége?
Hogy 2 éve a Vikings ellen az alapszakaszban karrierje addigi legjobb PR-ét passzoló Brees-t játszatta?
Vagy hogy most nem Winstont tette fel kezdőnek?

Szar kimondani, de az elmúlt két évben hiába hoztuk a pozitív mérlegeket és nyertük a divíziót, már rég nem voltunk olyan dominánsak a támadóoldalon, mint voltunk néhány éve. Lehetett volna bárki a kezdő QB a kereten lévő irányítók közül.

Szerintem nem vezetőedzői felelősség hogy ez a keret ennyit ért el az utolsó 4 évben, nem érzem úgy hogy van a ligában mondjuk 10 olyan HC, aki ennél biztosan többet alkotott volna adott körülmények között. Talán 2 vagy 3. Talán.
atapapa
Szerintem a keretet szó nem értheti és sokkal többet kapott Payton mint a többi NFL edző. Itt tartottak neki 2 all/pro bowler OT-t. Unger után draftoltak neki egy jó Centert agyon fizettek egy OG-t akit ő kért, hoztak neki egy iOL-t idén a legmagasabb pickkel. Ott van MT, egy komoly szezon után megszerezték Sanderst WR2 nek. Cooknak is elég komoly piaca volt és egy nagyon jó szezonja mikor ide jött. Megtartottak neki egy QB/TE/RB/ST játékost rohadt dragán.
Kamara kapott pénzt hogy ne holdoutoljon, Ingram helyett se valami 7. körös rookie jött hanem FA-róp hoztak helyette egy talán mégjobb futót.

D line folyton kapta a projekteket draftoltak első körökbe hoztak FA-t ha kellet. LB sorba Davis mellé mindenkit megpróbáltak idén Alexander azelőtt Alonso, Klein draftolták Alonzet Baunt szintén értékes pickkeken.

Von Bell helyett hozzak egy jobb és drágább embert egy lehetetlen cap helyzetbe Lattimore mellé egy 10+ fizetésű Korrekt CB-t. Megkapta a Nickel/Safety hibridet is JGardner személyében.

Az ST be is kiprobált veteránok vannak nem valami draftolatlan kezdők olcsóért.

Szerintem amit egy Edző kaphat annál messze messze többet kapott.
Vállveregetés jár az FOnak.
Szerintem sok edző van aki ilyen lehetőségekkel ennél többet is kihozott volna belőle, nem mintha ez szégyenkezésre adna okot.

Arians nem egy nagy szám, de all in-t mondott. Brady Gronk Fournette AB bivaly front7 kész.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fura ez, a Phili elleni meccs után már mindenki várta hogy Brees visszatérjen, mert mint kiderült, Hill nem egy teljes munkaidős franchise QB.
El voltunk kényeztetve másfél évtizedig, de azért a legtöbb csapat tudna arról mesélni, hogy SB-győzelemre képes irányítót nem akasztasz le bármelyik karácsonyfáról.
Mi Payton felelőssége?
Hogy 2 éve a Vikings ellen az alapszakaszban karrierje addigi legjobb PR-ét passzoló Brees-t játszatta?
Vagy hogy most nem Winstont tette fel kezdőnek?

Szar kimondani, de az elmúlt két évben hiába hoztuk a pozitív mérlegeket és nyertük a divíziót, már rég nem voltunk olyan dominánsak a támadóoldalon, mint voltunk néhány éve. Lehetett volna bárki a kezdő QB a kereten lévő irányítók közül.

Szerintem nem vezetőedzői felelősség hogy ez a keret ennyit ért el az utolsó 4 évben, nem érzem úgy hogy van a ligában mondjuk 10 olyan HC, aki ennél biztosan többet alkotott volna adott körülmények között. Talán 2 vagy 3. Talán.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jared Cook el lesz küldve, ezzel 9.1 misi szabadul fel, Trautman megmutathatja, hogy megérte draftolni.
Szerintem hülyeség lenne QB-t hozni, akár drafton akár FA-n, láttam már olyan posztokat is, hogy A-Rod-nak kéne jönnie, persze nagyon nagy sztori lenne, ha vele vagy Stafford-al nyernénk egy SB-t, de sajna nincs rá cap, ha lesz is valamennyi pénzünk akkor azt inkább a többi csapatrész erősítésére kéne költeni.
Drafton egy WR húzás tetszene, bár mostanában egyre több bust WR van az első körökben vagy Dylan Moses is szimpatikus prospect csak nála a sérülés a kockázatos, de biztos, hogy nagyszerű páros lennének Davis-el.
nemethbence55
Már most megelőlegezem magamnak a pária-státuszt, ezen hozzászólásom után, de úgy gondolom, hogy SP-vel semmit nem fog nyerni a csapat. Volt is egy cikk erről az FK-n, miszerint az elmúlt 4 évben 11-5, 13-3, 13-3 és 12-4 volt a győzelmi mutató az alapszakaszban - azzal, hogy nem egyszer volt favorit a brigád a végső győzelemre -, viszont a rájátszásban vmi mindig elcsúszott, úgy, h az emberanyag adott volt. Álláspontom szerint kikerülhetetlen a HC felelőssége is egy ilyen esetben, de SP megítélésem szerint egyszerűen képtelen az önreflexióra, tipikus alapszakaszmenő.
Andris10
“Ellendrukkerként” gondolom úgy hogy komplexebb. Az igaz hogy mindig legalább 2 lépesre volt a SB nyeréstől.
Ami egy “ekkora” mintánál már nem mutat jól, egy SB részvétel legalább kellet volna. Könnyen lehet hogy azt a bizonyos egyet a zebrák vették el, akkor már más lenne a kép.

Utóbbi 2 évet szerintem is SP nézte be, de ez már keresztes hadjárat volt, ennyi halott után már meg kell próbálni bevenni amíg egy ember(Brees) is lélegzik.
TSzabi
Nagyjából így. 4 éve Willliams NFL karrierjének második missed tackle-je vette el a NFC döntőt, egy év múlva meg az a bírói hiba, viszont az elmúlt két év szerintem erősen Brees hanyatlásának tudható be, még akkor is, ha a Brady által dobott 3 INT-t tényleg INT lett volna... Brees ha tolószékkel tudna csak játszani, de játszani akarna, akkor ő játszana, és ebben erősen felmerül Payton felelőssége.

De azért tegyük hozzá, hogy Brees nélkül 6 (7, de a Broncos meccs nem számít) - 1 a Saints mérlege, és ez is Payton "felelőssége".

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jared Cook el lesz küldve, ezzel 9.1 misi szabadul fel, Trautman megmutathatja, hogy megérte draftolni.
Szerintem hülyeség lenne QB-t hozni, akár drafton akár FA-n, láttam már olyan posztokat is, hogy A-Rod-nak kéne jönnie, persze nagyon nagy sztori lenne, ha vele vagy Stafford-al nyernénk egy SB-t, de sajna nincs rá cap, ha lesz is valamennyi pénzünk akkor azt inkább a többi csapatrész erősítésére kéne költeni.
Drafton egy WR húzás tetszene, bár mostanában egyre több bust WR van az első körökben vagy Dylan Moses is szimpatikus prospect csak nála a sérülés a kockázatos, de biztos, hogy nagyszerű páros lennének Davis-el.
nemethbence55
Már most megelőlegezem magamnak a pária-státuszt, ezen hozzászólásom után, de úgy gondolom, hogy SP-vel semmit nem fog nyerni a csapat. Volt is egy cikk erről az FK-n, miszerint az elmúlt 4 évben 11-5, 13-3, 13-3 és 12-4 volt a győzelmi mutató az alapszakaszban - azzal, hogy nem egyszer volt favorit a brigád a végső győzelemre -, viszont a rájátszásban vmi mindig elcsúszott, úgy, h az emberanyag adott volt. Álláspontom szerint kikerülhetetlen a HC felelőssége is egy ilyen esetben, de SP megítélésem szerint egyszerűen képtelen az önreflexióra, tipikus alapszakaszmenő.
Andris10
“Ellendrukkerként” gondolom úgy hogy komplexebb. Az igaz hogy mindig legalább 2 lépesre volt a SB nyeréstől.
Ami egy “ekkora” mintánál már nem mutat jól, egy SB részvétel legalább kellet volna. Könnyen lehet hogy azt a bizonyos egyet a zebrák vették el, akkor már más lenne a kép.

Utóbbi 2 évet szerintem is SP nézte be, de ez már keresztes hadjárat volt, ennyi halott után már meg kell próbálni bevenni amíg egy ember(Brees) is lélegzik.
több mint 3 éve
Andris10 37
Jared Cook el lesz küldve, ezzel 9.1 misi szabadul fel, Trautman megmutathatja, hogy megérte draftolni.
Szerintem hülyeség lenne QB-t hozni, akár drafton akár FA-n, láttam már olyan posztokat is, hogy A-Rod-nak kéne jönnie, persze nagyon nagy sztori lenne, ha vele vagy Stafford-al nyernénk egy SB-t, de sajna nincs rá cap, ha lesz is valamennyi pénzünk akkor azt inkább a többi csapatrész erősítésére kéne költeni.
Drafton egy WR húzás tetszene, bár mostanában egyre több bust WR van az első körökben vagy Dylan Moses is szimpatikus prospect csak nála a sérülés a kockázatos, de biztos, hogy nagyszerű páros lennének Davis-el.
nemethbence55
Már most megelőlegezem magamnak a pária-státuszt, ezen hozzászólásom után, de úgy gondolom, hogy SP-vel semmit nem fog nyerni a csapat. Volt is egy cikk erről az FK-n, miszerint az elmúlt 4 évben 11-5, 13-3, 13-3 és 12-4 volt a győzelmi mutató az alapszakaszban - azzal, hogy nem egyszer volt favorit a brigád a végső győzelemre -, viszont a rájátszásban vmi mindig elcsúszott, úgy, h az emberanyag adott volt. Álláspontom szerint kikerülhetetlen a HC felelőssége is egy ilyen esetben, de SP megítélésem szerint egyszerűen képtelen az önreflexióra, tipikus alapszakaszmenő.
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Jared Cook el lesz küldve, ezzel 9.1 misi szabadul fel, Trautman megmutathatja, hogy megérte draftolni.
Szerintem hülyeség lenne QB-t hozni, akár drafton akár FA-n, láttam már olyan posztokat is, hogy A-Rod-nak kéne jönnie, persze nagyon nagy sztori lenne, ha vele vagy Stafford-al nyernénk egy SB-t, de sajna nincs rá cap, ha lesz is valamennyi pénzünk akkor azt inkább a többi csapatrész erősítésére kéne költeni.
Drafton egy WR húzás tetszene, bár mostanában egyre több bust WR van az első körökben vagy Dylan Moses is szimpatikus prospect csak nála a sérülés a kockázatos, de biztos, hogy nagyszerű páros lennének Davis-el.
nemethbence55
Nem értem Cook esetét 😕
Tudtommal nincs is szerződés alatt...2021-re auto void a szerződése, ami ráadásul 2 misi halottpénzt is jelent.
Én a spotrac-on néztem, gondolom te meg OTC-n. Mi itt a valóság?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem is tudom ,hogy ti vagy az eagles van nagyobb cap hellben ... érdekes lesz ezt hogy oldják meg a GM-ek(mert,hogy megoldják az 100%)