New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Drew Brees' wife Brittany said that Drew played with all these injuries this season:

- Torn rotator cuff
- Torn fascia in foot
- Plus, 11 broken ribs and a collapsed lung (which we already knew about)
Gyurma Pappa
Volt nekem is rotatorkopeny szakadasom. Mutet. 6 honap a rehab. Egy 5 kilos mosoport nem tudtam egy kezzel felemelni megtartani.
Kájzerszóze
Emlékszek, tleg!
(Jah, a mosóporra nem, csak a sörre..😄)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Drew Brees' wife Brittany said that Drew played with all these injuries this season:

- Torn rotator cuff
- Torn fascia in foot
- Plus, 11 broken ribs and a collapsed lung (which we already knew about)
Gyurma Pappa
Volt nekem is rotatorkopeny szakadasom. Mutet. 6 honap a rehab. Egy 5 kilos mosoport nem tudtam egy kezzel felemelni megtartani.



több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha hivatalos lesz a jövőévi cap szám, vki lenne olyan rendes és összeírná reálisan(!) mégis hogyan tud majd a Saints beférni plafon alá?

Bárhogy nézem 50-60 misit le lehetne csippenteni, de még így is nagyon sok szerződést át kéne struktúrálni és valahogy nincs előttem a Brees nélküli (ki tudja milyen irányítóval) csapattal meggyőzzék a nagy sztárokat hogy mondjanak le x összegről még mindig kontenderek.
Még több backloaded szerződéssel megint csak a problémát görgetnék maguk előtt. Vagy szépen mindenkit kitesznek a piacra és értékreváltják akit lehet egy rövid rebuild reményében?
ZERO_L
Ezt ugye nem innen várod a fórumról? 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 386 — situational football
Ha hivatalos lesz a jövőévi cap szám, vki lenne olyan rendes és összeírná reálisan(!) mégis hogyan tud majd a Saints beférni plafon alá?

Bárhogy nézem 50-60 misit le lehetne csippenteni, de még így is nagyon sok szerződést át kéne struktúrálni és valahogy nincs előttem a Brees nélküli (ki tudja milyen irányítóval) csapattal meggyőzzék a nagy sztárokat hogy mondjanak le x összegről még mindig kontenderek.
Még több backloaded szerződéssel megint csak a problémát görgetnék maguk előtt. Vagy szépen mindenkit kitesznek a piacra és értékreváltják akit lehet egy rövid rebuild reményében?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
Drew Brees' wife Brittany said that Drew played with all these injuries this season:

- Torn rotator cuff
- Torn fascia in foot
- Plus, 11 broken ribs and a collapsed lung (which we already knew about)

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végül a Lattimore/Kamara(? nem emlékszem pontosan) INT-nél nem tudtam eldönteni, hogy szimplán csak nem értették meg egymást vagy Brees dobta rossz helyre a labdát...
Solymi
Volt valami balhé Lattimore és Kamara között? Mert nem értem ezt a Lattimore/Kamara dolgot.
Lehet lemaradtam róla azért kérdezem.
nemethbence55
Szerintem csak a második int-re gondolt, ahol Kamara futott tovább, és nem állt meg mikor Brees dobta neki a lasztit, Lattimore nem tudom hogy kerül a képbe, nem nagyon rémlik, hogy ő valakivel is balhézott volna
kapitnono
Igen, arra.
Nem emlékeztem pontosan, hogy most Lattimore vagy Kamara volt ott a szereplő, annyira nem ismerem a Saints csapatát.
Solymi
Előbbi védő, nála inkább jó szokott lenni az interception, btw volt igen parádés védekezése Evansön, ami sima TD lett volna. Kamara támadó, felé ment egy, amiből White szerzett interceptiont, ott valami csúnya félrekommunikálás volt.

Igen, Brady nyilván szerencsésebb volt, hiszen neki is volt benne, hogy intit dob, de azokat megúszta | (az elejtett/elütött TD-ket, passzokat meg nem, de persze inkább legyen mezőnygól vagy akárcsak punt, mint egy interception). | Persze, lehetett volna a két broken playből két TD is a meccs elején, de azért inkább az lett volna a fluke, mint az, hogy hat pontig jutott belőle a Saints.

Az a fura, hogy a második félidő elején kijött a Saints, vitt egy pöpec drive-ot, és mondom a francért kellett azt a Winston-playt így benézni az első félidőben, a szünetre vége lehetett volna a meccsnek (a Tampa javára), erre hirtelen a New Orleans van nagy előnyben, jöhet megint a chokerkedés, de szerencsére rám cáfoltak.

Én ettől a csapattól tartottam legjobban, nem is bántam volna, ha a Bears nyer egy héttel korábban, mert a Payton-Arians+Bowles+Leftwich csata borzalmasan pocsékul festett, és a Saints védelme különösen rossz a Buccaneers támadósorának. De azért kellett még egy Brady–Breesnek lennie, így meg csak édesebb a siker, hogy a nemezis ellen jött össze

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
Andris10
Mert mindig kell egy közellenség ha kudarc van
ParadSEC
Ja, newton say hello
peach
Vaagy McDönci😉😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Nem éppen a legjobb a helyzet, Brees visszavonul, az edzőinket szétkapkodják, 100 millióval vagyunk a cap felett.
Lesz mit rendbe tenni a vezetőségnek.


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Glenn-t már ki is nevezték DC-nek a Lions-be. Szerintem max. 2-3 év és HC lesz valahol. Itt nagyon jó munkát végzett, egy nagyon összetartó és jó secondaryt hozott össze. Sajnálom a távozását.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Visszaszívom: nem fogjuk tudni MT13-t eltradelni. Dupla műtéttel az offseasonban biztosan nem kapnánk érte reális közeli értéket...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Aaron Glenn pedig "solid" jelölt több helyen is DC posztra. Nilesen pedig ugye LSU.
Érdekes lesz az a helyzet is, megint elvesztünk elég sok kordinátort.
Én visszahoznám Nolan-t, tudom Dallas-ban hulladék a volt a munkája de itt LB edzőnek nagyon jó volt, azt a posztot visszakaphatná.
Glenn-t meg megkéne tartani amíg nem derül ki, hogy mi lesz Allen-el és ha lelép akkor ő legyen az új DC.
nemethbence55
Nielsen nem ment végül, assistant head coach lesz itt.


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Aaron Glenn pedig "solid" jelölt több helyen is DC posztra. Nilesen pedig ugye LSU.
Érdekes lesz ez a helyzet is, megint elvesztünk elég sok kordinátort.
Én visszahoznám Nolan-t, tudom Dallas-ban hulladék volt a munkája de itt LB edzőnek nagyon jó volt, azt a posztot visszakaphatná.
Glenn-t meg megkéne tartani amíg nem derül ki, hogy mi lesz Allen-el és ha lelép akkor ő legyen az új DC.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
Kurva szomorú lennék ha elmenne.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Dennis Allen holnap Phillyben interjúzik a HC posztra


több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Állítólag D. Allen megy HC interjúra Phillybe...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Amugy Trautman ennyire homaly lenne elkapasoknal hogy mindig csak blokkolt?

Azert Cooknak volt par wtf meccse. Ha lett volna egy Graham szintu (amilyen anno volt mikor itt jatszott) TE target szerintem az utobbi par ev mashogy nezett volna ki..
Cseko
Cook jövőre nem jön vissza, úgyhogy bizonyíthat, első évében Graham felé sem ment túl sokkal több laszti.


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Amugy Trautman ennyire homaly lenne elkapasoknal hogy mindig csak blokkolt?

Azert Cooknak volt par wtf meccse. Ha lett volna egy Graham szintu (amilyen anno volt mikor itt jatszott) TE target szerintem az utobbi par ev mashogy nezett volna ki..
Cseko
Nem lehet ennyire az, csak nagyon limitálta Payton. Emlékszem, hogy milyen szépen megverte Deion Jones-t a Failcons meccsen az egyik elkapásánál.
több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Amugy Trautman ennyire homaly lenne elkapasoknal hogy mindig csak blokkolt?

Azert Cooknak volt par wtf meccse. Ha lett volna egy Graham szintu (amilyen anno volt mikor itt jatszott) TE target szerintem az utobbi par ev mashogy nezett volna ki..
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 483
Végül a Lattimore/Kamara(? nem emlékszem pontosan) INT-nél nem tudtam eldönteni, hogy szimplán csak nem értették meg egymást vagy Brees dobta rossz helyre a labdát...
Solymi
Volt valami balhé Lattimore és Kamara között? Mert nem értem ezt a Lattimore/Kamara dolgot.
Lehet lemaradtam róla azért kérdezem.
nemethbence55
Szerintem csak a második int-re gondolt, ahol Kamara futott tovább, és nem állt meg mikor Brees dobta neki a lasztit, Lattimore nem tudom hogy kerül a képbe, nem nagyon rémlik, hogy ő valakivel is balhézott volna
kapitnono
Igen, arra.
Nem emlékeztem pontosan, hogy most Lattimore vagy Kamara volt ott a szereplő, annyira nem ismerem a Saints csapatát.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ráérek épp, gondoltam leírom a véleményem, ha esetleg érdekel valakit:

A vasárnapi meccset NEM Brady és nem a Tampa nyerte meg. Lófaszt nem állt össze a Tampa, szar csapatok ellen játszottak az utolsó néhány fordulóban.

A Saints DEF nagyot játszott, kihagyások minden meccsen vannak.

Az első támadásunk hatalmas visszahordás volt, a sportban nincs HA, de ha nem 3 pontot csinálunk 20 yardról indulva, mindjárt remek kezdésről beszélünk.... Nem sikerült.

Másodikra megint nem jutott sehova Brady. Miénk a labda. Ret. TD lett. Harris, ő megtett mindent, a holding miatt visszavették sajnos. Ebből is csak 3 pont jutott....

Simán kezdődhetett 14-0-val a meccs. Mit mondtunk volna erre? Szokásos Tampa elleni meccs. DE a Tampa Def nem volt bűnrossz és valóban, Brees sem volt olyan éles és pontos... A csapat viszont ezt is kihordta volna lábon, de jöttek a hibák és a szerencse faktor....

Bradynek szerintem bűnrossz meccse volt, semmi GOAT nem volt itt, egyik oldalon sem. Három picket dobott Tommy, de brutál mázlija volt....

Breesnek nem volt. Igen, szerintem is Thomas hibás volt. El kellett volna kapnia, de ha nem, akkor is megakadályozni a védő elkapását. Sérülés ide vagy oda. Thomas egész évben kevés volt. Sérüléstől függetlenül.
Cook????? Leginkább rajta ment el a meccs, amit eddig leírtatok, már nem ismétlem meg.
A Kamara picket Bress szúrta el, szerintem csúnyán rövid lett, egy pillanatra hátranézett Alvin, hogy jön-e a labda, de sajnos addigra már az megérkezett. Ez itt szerintem Brees hiba volt.
A végén már minden mindegy volt....

Összességében rossz meccs volt, mindkét csapatnak, a szerencsésebb nyert. Nem kell letérdelni Brady nagysága előtt. Nem voltunk jók. Ők sem. A védelmek jól teljesítettek.

Hill és Murray hiányzott a power futások miatt. A QB sneakek így is mentek, a trükkös játék is remek volt.

Vártam volna meglepetést még, kreatív megoldást SP-től. Látnia kellett, hogy valamit változtatni kell. Nyilván a Kapitány utolsó (?) meccsén nem vehette le a pályáról.

Szóval ez a vereség nem olyan fájó, mint a korábbi évek bírói megoldásai vagy tényleg sorsöntő egyéni hibája.

Remélem látjuk még a Kapitányt. Nem valószínű, ráadásul idén tényleg nagyokat és sokat kapott. A QB versenyben csak szerencsétlenebb volt és nem rosszabb Bradynél. A védelmek is egált toltak, ahogy vártuk is. A szerencse egyoldalra billent nagyon. Sokkal több egyéni hibánk volt - Cook másutt főz jövőre - és hiányzott SP kedvenc játékszere is. Biztosan nagyon nagy gáz volt Taysommal, a múlt héten is rögzítőben játszott. Tuti, hogy a pályán akart lenni ő is Brees utolsó meccsén.

Nézzünk előre, a múltért megy legyünk hálásak!

Atapapa: a keretezett képedre igényt tartok a házavatóra 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Végül a Lattimore/Kamara(? nem emlékszem pontosan) INT-nél nem tudtam eldönteni, hogy szimplán csak nem értették meg egymást vagy Brees dobta rossz helyre a labdát...
Solymi
Volt valami balhé Lattimore és Kamara között? Mert nem értem ezt a Lattimore/Kamara dolgot.
Lehet lemaradtam róla azért kérdezem.
nemethbence55
Szerintem csak a második int-re gondolt, ahol Kamara futott tovább, és nem állt meg mikor Brees dobta neki a lasztit, Lattimore nem tudom hogy kerül a képbe, nem nagyon rémlik, hogy ő valakivel is balhézott volna


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Elvileg Thomas durván sérült bokával játszott, és több műtéjte is lesz az offseasonban


több mint 3 éve
Andris10 37
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
Andris10
Mert primadonna lett belőle, aki a meccs előtt az ellenfelet hergelni, edzésen a csapattársakkal veszekszik, a social médiában meg üzenget és hisztizik, közben amikor egészséges, akkor sem játszik jól.

Nem emiatt a meccs miatt lett közellenség, az egész idény alatt voltak vele gondok, illetve mert az offseasonben is. Nem őt okoljuk a kudarc miatt (igen nagy egyetértés van, hogy a Kapitánynak volt botrány szar meccse), hanem párhuzamot vontam a Jimmy Graham trade-del, ahol hasonló viselkedés után cseréltük el az 1300 yardos TE-t, csak hogy ne bomlassza az öltözőt. Nincs helye Paytonnál a primadonna viselkedésnek.
Gyurma Pappa
Elfogadom, de azt viszont nem értem, h miért nem lett jobban belevonva a játékba, ha mindezek ellenére a pályán volt? Tiéd a liga egyik legjobb elkapója, de felé sem nézel a PO-ban, főleg SB run üzemmódban?! Ez számomra már-már a védhetetlen kategória. Arra már gondolni sem merek, h Payton annyira konok, h a didaktikus szempontokat helyezte előtérbe és ezért nem lett kihasználva MT.

Tfh. Thomas megy. Abban gondolom egyetértünk, h WR1 nélkül nem lehet létezni - főleg, ha Winston fog dobálni -, Sanders viszont túl van a zenitjén, Smith pedig, bár van benne potenciál, üvegből van.
Allen Robinson egy jó opció lehetne.
Andris10
Allen Robinson-al ugyanott lennénk kb, mert őt is megkell fizetni. Magyarán mondva ugyanúgy nem lesz cap space és szerintem egy egészséges Thomas 5x jobb mint Robinson.
nemethbence55
Természetesen én is MT-t preferálom.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Végül a Lattimore/Kamara(? nem emlékszem pontosan) INT-nél nem tudtam eldönteni, hogy szimplán csak nem értették meg egymást vagy Brees dobta rossz helyre a labdát...
Solymi
Volt valami balhé Lattimore és Kamara között? Mert nem értem ezt a Lattimore/Kamara dolgot.
Lehet lemaradtam róla azért kérdezem.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
Andris10
Mert primadonna lett belőle, aki a meccs előtt az ellenfelet hergelni, edzésen a csapattársakkal veszekszik, a social médiában meg üzenget és hisztizik, közben amikor egészséges, akkor sem játszik jól.

Nem emiatt a meccs miatt lett közellenség, az egész idény alatt voltak vele gondok, illetve mert az offseasonben is. Nem őt okoljuk a kudarc miatt (igen nagy egyetértés van, hogy a Kapitánynak volt botrány szar meccse), hanem párhuzamot vontam a Jimmy Graham trade-del, ahol hasonló viselkedés után cseréltük el az 1300 yardos TE-t, csak hogy ne bomlassza az öltözőt. Nincs helye Paytonnál a primadonna viselkedésnek.
Gyurma Pappa
Elfogadom, de azt viszont nem értem, h miért nem lett jobban belevonva a játékba, ha mindezek ellenére a pályán volt? Tiéd a liga egyik legjobb elkapója, de felé sem nézel a PO-ban, főleg SB run üzemmódban?! Ez számomra már-már a védhetetlen kategória. Arra már gondolni sem merek, h Payton annyira konok, h a didaktikus szempontokat helyezte előtérbe és ezért nem lett kihasználva MT.

Tfh. Thomas megy. Abban gondolom egyetértünk, h WR1 nélkül nem lehet létezni - főleg, ha Winston fog dobálni -, Sanders viszont túl van a zenitjén, Smith pedig, bár van benne potenciál, üvegből van.
Allen Robinson egy jó opció lehetne.
Andris10
Allen Robinson-al ugyanott lennénk kb, mert őt is megkell fizetni. Magyarán mondva ugyanúgy nem lesz cap space és szerintem egy egészséges Thomas 5x jobb mint Robinson.