New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A DL-edzőtök Ryan Nielsen menne az LSU-ra DC-nek, de van némi vita közte és a franchise között h a szerződése szerint college állásért ott hagyhatja-e a csapatot. A Saints mindenesetre szeretné megtartani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Szerintem a Watson-trade utópia... Se cap-space-ünk, se draft-tőkénk nincs hozzá...

És én a QB-helyzet miatt nem is aggódom... Winston+Hill már valszeg jobb kombó lesz jövőre, mint az idei Brees+Hill.

MT13-at pedig el KELL tradelni, szerintem. Én nem haragszom rá, csak nem engedhetjük meg magunknak már, hogy megtartsuk. Egy jó 1. kört + némi aprót biztosan kapnánk érte... mondjuk a Chargerstől. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Minden idők legalulértékeltebb és egyben egyik legjobb irányítója, aki nem kapta meg azt az elismerést soha, amit megérdemelt volna. Szörnyen hiányozni fog ebből a ligàból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Egy korszak (valószínűleg) lezárult..
Nagyon csalódott vagyok hogy Brees-nek nemjott össze a második gyűrű..
Legbelül sejtettem hogy ezt az egyre jobban összeállt Tampa-t nemtudjuk majd harmadszor is megverni.
Brees ahogy visszanezett a Domeban, szerintem már eldontotte hogy ennyi volt. Szép volt, jó volt, de ezt már nemszabad erőltetni.
Fura lesz majd így Saints meccset nézni jövőre...
Hatalmas élmény volt nekem látni 10 évet játszani...az meg hogy egyszer sikerült előben is,csak hab a tortán. Emlékszem szezon jegyet vettem a londoni meccsekre csak hogy mindenképp legyen jegyem.
Kivancsi leszek hogy a mostani generációnak sikerül-e hasonló karriert be futni mint a mostani "oregeknek" (Brees, Brady, Rodgers, Big Ben)
De ahogy Mahomest elneztem lehet hogy 10 évet se tud játszani ha így folytatja..
Kivancsi vagyok mit sikerül osszehozni az offseasonben. Nemlennek meglepodve ha újra látnánk Ingram-öt Saints mezben.
Cook remélem elmegy. Azthittem Payton többet fogja Trautman-t használni..
MT árnyéka önmagának ugylatszik nemtett jót neki a nagy szerződés.

Kivancsi leszek erre a Winston-Hill helyzetre. Emelem kalapom Hill lelkesedese előtt de ő nem a jövő...
Amugy MT-t elkuldeni Houstonba egy első körös cetlivel Watsonert mennyire reális? Watson úgyis dobbantani akar...
több mint 3 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
úgy néz ki a chifs duplázni fog, mahoms nagon jó
több mint 3 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
Nagyon kíváncsian várom az offseason történéseit. Hogyan tudjuk megoldani a cap helyzetet, lesz-e ennek komolyabb vezér áldozata?
Véleményem szerintem elösszőr le kell ülni a komoly veteránokkal (pl. Armstead, Jordan, Jenkins), hogy mennyit engednek, utánna a sokat kereső játékos(ok), itt legfőképp Thomas-rá gondolok, vele kéne valahogy megbeszélni hogy csúsztatni a pénzt. Ezután jöhet Ramczyk és Lattimore akikkel valahogy alá kell írni úgy egy-egy hosszabbítást, ami nem vág még jobban oda a capnak, de ez opcionális velük lehet jövőre is foglalkozni.
Majd így a legvégére hagynám a cutokat és drafton azok helyére akik cut áldozatai lesznek, kell hozni tehetséges fiatalokat.
nemethbence55
a pénz az isten /reggie bush a dolphinsnál szar volt, jimmy graham is szar volt az űj csaptnál, ha jóval több pénzt kap el fog menni. csak az irányítóknak van 10 évük 1 csapatnál, az elkapók meg a futók max 3-4 évig bírják egészségügyileg.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
Andris10
Mert mindig kell egy közellenség ha kudarc van
ParadSEC
Ja, newton say hello



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
Andris10
Mert mindig kell egy közellenség ha kudarc van

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Andris10 37
Miért lett hirtelen Thomasból közellenség?
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nálam két éve, a Rams elleni gyalázattal sikerült kilúgozni a lelkesedést az NFL iránt, azóta már nem vettem ki szabit másnapra ha éjjel játszottunk (kivéve ma), meg se néztem azokat a meccseket, míg előtte 14 éven át egyetlen meccset hagytam ki, amikor üzleti úton megoldhatatlan volt hogy nézzem a meccset.
És hát ma hajnaltól még eggyel kevesebb okom lesz ébren maradni.

Belegondolni is fura, hogy amikor leigazoltuk mennyire nem miatta voltam bezsongva, hanem azért mert elhoztuk a drafton Bush-t.
Felesleges ragozni mennyi örömet adott az évek alatt, Seannal olyan szintű öltözői kultúra- és szemléletváltást hoztak New Orleans-ba, ami miatt talán az se érdekelt volna ha akkor is őt toljuk fel a center mögé, ha már csak járókeretre támaszkodva tudja felvenni a labdát.

Kurvára mindegy ki lesz az utódja, meg hogy meddig.
Olyan, mint ő nem lesz még egy.

több mint 3 éve
rokaur 864
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
Megvan az mar...
Jameis lehozza a jovo evet aztan jon akire most is palyaztak a szentek egy utolso rodeora 😉
rokaur
Kire gondolsz?
Яagi
Most jatszottak ellene 😊
több mint 3 éve
Sziszko49 San Francisco 49ers 33
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
Megvan az mar...
Jameis lehozza a jovo evet aztan jon akire most is palyaztak a szentek egy utolso rodeora 😉
rokaur
Kire gondolsz?
több mint 3 éve
Proxyi 79
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
A lojalisták (pl.: Armstead, Jordan) bármikor belemennek egy átstrukturálásba, Ramcyzk-kel is meg fogunk egyezni. J. Jenkins és Lattimore lehetnek az áldozatok, és akkor drafton kell hozni kezdő CB-t, meg ugye Thomasért kaphatunk ellenértéként valakit, aki tud kezdeni. Ha Marcus és CGJ maradnak, akkor M.Jenkins-szel meg is vagyunk. PJ Williamset nem nagyon szeretném pályán látni...

Thomas pedig óriási csalódás nekem, egyébként. Jimmy is így kezdte, alig hittem el a seattle-i hisztit, aztán persze jött a videó...
Gyurma Pappa
Deshaun Watson? Thomas meg 2 első 2 második kör? Wishful thinking on 😊
MC12
Mekkora lenne...Payton mit tudna kihozni belőle, álom édes álom. Bár mondjuk draftpickekkel igen szarul állnak, meg amúgy is, mehetne egy rebuild. 😊

Amúgy szerintem még ezzel a nagyon lájtos Brees-zel is talán megynerhettük volna a meccset, ha nincs az az ostoba Cook fumble. Ott egy minimum FG, a defense pedig alapvetően nagyon jól tartotta Bradyéket, nehéz lett volna onnan megnyerniük. És Brees-nek sem kellett volna annyira erőltetnie onnan, INT-ekbe hajszolnia magát. De már mindegy, és ki tudja mi lett volna.
Szvsz Hill is nagyon hiányzott a gameplanből (bár volt fumble így is, haha), meg Murray is, nem beszélve Harrisről, mind ST-ben, mind WR-ként.

Nagyon szomorú, hogy Brees-nek csak egy gyűrű jött össze, és mindössze három alkalommal játszahtott Championship game-t is csak.
Az utóbbi 4 évből nekem is ez volt a legkevésbé fájó vereség, nem úgy az első kettő (mondjuk a Rams elleniben is vastagon benne volt már a hanyatlása a Kapitánynak)...na azok, hagyjuk is...

(cantguard)mike-ról meg szóltak már előttem is, hatalmasat esett a szememben nekem is idén, azt hittem, Colston szerű karrierje lehet a palinak, meg hogy mennyivel jobb személyiség, mint Brandin Cooks, aztán őt is elvakította a sikere.

Szerkesztette: Proxyi
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
A lojalisták (pl.: Armstead, Jordan) bármikor belemennek egy átstrukturálásba, Ramcyzk-kel is meg fogunk egyezni. J. Jenkins és Lattimore lehetnek az áldozatok, és akkor drafton kell hozni kezdő CB-t, meg ugye Thomasért kaphatunk ellenértéként valakit, aki tud kezdeni. Ha Marcus és CGJ maradnak, akkor M.Jenkins-szel meg is vagyunk. PJ Williamset nem nagyon szeretném pályán látni...

Thomas pedig óriási csalódás nekem, egyébként. Jimmy is így kezdte, alig hittem el a seattle-i hisztit, aztán persze jött a videó...
Gyurma Pappa
Deshaun Watson? Thomas meg 2 első 2 második kör? Wishful thinking on 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
rokaur 864
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
Megvan az mar...
Jameis lehozza a jovo evet aztan jon akire most is palyaztak a szentek egy utolso rodeora 😉
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
(És ha azok után, hogy ennyit gépeltem, nem vonul vissza, akkor már tényleg ideges leszek)
Gyurma Pappa
Lehet most beszélték meg Tomival, hogy akkor megy ő is a TB12 táborba nyújtani meg avokádót enni, ha ez ennyire jó cucc, aztán marad még 1-2 évet.
Solymi
"-Ugye tudod, hogy ha iden visszavonulsz, jovore elveszem toled a legtobb passzolt yard rekordot?
-Mi van?! Te nem vonulsz vissza iden?!
-Dehogy, nekem es Gronknak meg meg kell dontenunk egy par rekordot, de minden jot neked a nyugdijas evekhez.

5 perccel kesobb

-Hallo, Mickey?
-Szevasz Drew, gyere majd fel az irodamba, ha vegeztel az oltozoben, szivjunk el utoljara egy jo szivart egyutt!
-Oke-oke, de mindent vissza, nem vonulhatok meg vissza! 😀
-Na, de Drew, mar mindent elinteztunk, Hillnek es Winstonnak is szoltunk...
-Tudom, de nem megy, nem hagyhatom, hogy ez az oregember elvegye a rekrodom.... Attol a szivar meg all?"
undisputedly
Amúgy mennyire lenne problémás cap szempontjából mind a három irányítót megtartani és forgatni őket?
Simán levehetnék Brees válláról a terhet és ha jól menne minden, akkor a PO-ra is 100%-os lehetne.
Solymi
Itt már nem a cap a problémás.
Hellyel- közzel SP ezt csinálta az Hillel, hogy próbálta pihentetni Breest. Plusz az elmúlt két szezonban ki is hagyott alapszakasz meccseket.
A Kapitány elfogyott és ezen a pihentetés nem segít.
Azért sincs itt nagy "sírás" mert nagyjából mindenki tudja, hogy Brees elgyengült és számítottunk rá, hogy a L benne van emiatt.
Most már Ő is belátta, majd jön a bejelentés...
Mi meg elbúcsúzunk és izgatottan várjuk az FO mit hoz ki ebből a remek keretből...

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
(És ha azok után, hogy ennyit gépeltem, nem vonul vissza, akkor már tényleg ideges leszek)
Gyurma Pappa
Lehet most beszélték meg Tomival, hogy akkor megy ő is a TB12 táborba nyújtani meg avokádót enni, ha ez ennyire jó cucc, aztán marad még 1-2 évet.
Solymi
"-Ugye tudod, hogy ha iden visszavonulsz, jovore elveszem toled a legtobb passzolt yard rekordot?
-Mi van?! Te nem vonulsz vissza iden?!
-Dehogy, nekem es Gronknak meg meg kell dontenunk egy par rekordot, de minden jot neked a nyugdijas evekhez.

5 perccel kesobb

-Hallo, Mickey?
-Szevasz Drew, gyere majd fel az irodamba, ha vegeztel az oltozoben, szivjunk el utoljara egy jo szivart egyutt!
-Oke-oke, de mindent vissza, nem vonulhatok meg vissza! 😀
-Na, de Drew, mar mindent elinteztunk, Hillnek es Winstonnak is szoltunk...
-Tudom, de nem megy, nem hagyhatom, hogy ez az oregember elvegye a rekrodom.... Attol a szivar meg all?"
undisputedly
Amúgy mennyire lenne problémás cap szempontjából mind a három irányítót megtartani és forgatni őket?
Simán levehetnék Brees válláról a terhet és ha jól menne minden, akkor a PO-ra is 100%-os lehetne.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
TSzabi
A lojalisták (pl.: Armstead, Jordan) bármikor belemennek egy átstrukturálásba, Ramcyzk-kel is meg fogunk egyezni. J. Jenkins és Lattimore lehetnek az áldozatok, és akkor drafton kell hozni kezdő CB-t, meg ugye Thomasért kaphatunk ellenértéként valakit, aki tud kezdeni. Ha Marcus és CGJ maradnak, akkor M.Jenkins-szel meg is vagyunk. PJ Williamset nem nagyon szeretném pályán látni...

Thomas pedig óriási csalódás nekem, egyébként. Jimmy is így kezdte, alig hittem el a seattle-i hisztit, aztán persze jött a videó...

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...
Gyurma Pappa
Szerintem Thomas lehet a szabaduló kártyátok, és még 2 áldozat a védelemből. Akkor egész korrekt csapat lehet amíg megtaláljátok az új QB-t.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó


Ugyanitt incoming Micheal Thomas trade? Jimmy ugye ugyanazt a meccs előtti taunting műsort tolta, mint most Thomas. Nem lennék meglepődve, ha egy 1st roundért és valami játékosért landolna valahol. Láttunk már ilyet...

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Nagyon kíváncsian várom az offseason történéseit. Hogyan tudjuk megoldani a cap helyzetet, lesz-e ennek komolyabb vezér áldozata?
Véleményem szerintem elösszőr le kell ülni a komoly veteránokkal (pl. Armstead, Jordan, Jenkins), hogy mennyit engednek, utánna a sokat kereső játékos(ok), itt legfőképp Thomas-rá gondolok, vele kéne valahogy megbeszélni hogy csúsztatni a pénzt. Ezután jöhet Ramczyk és Lattimore akikkel valahogy alá kell írni úgy egy-egy hosszabbítást, ami nem vág még jobban oda a capnak, de ez opcionális velük lehet jövőre is foglalkozni.
Majd így a legvégére hagynám a cutokat és drafton azok helyére akik cut áldozatai lesznek, kell hozni tehetséges fiatalokat.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
(És ha azok után, hogy ennyit gépeltem, nem vonul vissza, akkor már tényleg ideges leszek)
Gyurma Pappa
Lehet most beszélték meg Tomival, hogy akkor megy ő is a TB12 táborba nyújtani meg avokádót enni, ha ez ennyire jó cucc, aztán marad még 1-2 évet.
Solymi
"-Ugye tudod, hogy ha iden visszavonulsz, jovore elveszem toled a legtobb passzolt yard rekordot?
-Mi van?! Te nem vonulsz vissza iden?!
-Dehogy, nekem es Gronknak meg meg kell dontenunk egy par rekordot, de minden jot neked a nyugdijas evekhez.

5 perccel kesobb

-Hallo, Mickey?
-Szevasz Drew, gyere majd fel az irodamba, ha vegeztel az oltozoben, szivjunk el utoljara egy jo szivart egyutt!
-Oke-oke, de mindent vissza, nem vonulhatok meg vissza! 😀
-Na, de Drew, mar mindent elinteztunk, Hillnek es Winstonnak is szoltunk...
-Tudom, de nem megy, nem hagyhatom, hogy ez az oregember elvegye a rekrodom.... Attol a szivar meg all?"

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
(És ha azok után, hogy ennyit gépeltem, nem vonul vissza, akkor már tényleg ideges leszek)
Gyurma Pappa
Lehet most beszélték meg Tomival, hogy akkor megy ő is a TB12 táborba nyújtani meg avokádót enni, ha ez ennyire jó cucc, aztán marad még 1-2 évet.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
John Butler neve lehet nem mond Nektek olyan sokat, nekem viszont minden idők egyik legnagyobb scoutja.
2001-es Chargers draft 1/5 Tomlinson 2/32 Brees. Azért az...
Nem is tudom mi lehetett volna abból a rettenetesen masszív csapatból, ha nem hal meg fájóan hamar Butler.

Asszem AJ Kovácsot és a Chargerst akkor kezdtem elengedni, amikor "Kisembert" eltradelték egy akkor elég vészesnek tűnő vállsérülést követően.

Akkor úgy 2006, 2007 táján nagyon szorítottam Neki, és a Saintsnek.
Nekem nehéz lesz elképzelni a csapatot nélküle, nem mintha nem bíznék Payton ítélőképességében Winstont illetően, de akkor is fura lesz.

Sajnálom, hogy így ér véget, főleg, mert a csapat nagyon bika.
Csak a szépre.
több mint 3 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life

Gyurma Pappa
Ezt a videót kb. 10-szer néztem meg már és nem tudok betelni vele. Két történelmi QB, az amerikai foci megtestesítői, egy legendás arénában, több, mint 35 karrierév és egy kűzdelmes meccs/szezon után. Az üzenete mégis: az élet sokkat több, mint a foci...