Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

New Orleans Saints

46 feliratkozó

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Na stílust hoztunk a védelembe. 🤣
Fattyu
Ő amúgy nickelben elég jó volt 😀


1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Na stílust hoztunk a védelembe. 🤣

1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Védelem? Kell a fenének 😂 majd több pontot szerzünk mint az ellen!
MC12
Amúgy ezzel a Lance huzással, kezd durva lenni az O.

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Nekem amúgy tetszik mindkét pick leszámítva azt hogy nem a védelembe lett húzva 😀
Hátsó körös G t akartam a draft előtt is, Lance meg szerintem abszolút a BPA volt, 2.legatletikusabb wr nek van titulálva, jó méretekkel is.


1 hónapja
kijo New Orleans Saints 577
Védelem? Kell a fenének 😂 majd több pontot szerzünk mint az ellen!
MC12
Egy picket beváltottunk egy De-re.
Wilson a riaderstől érkezett.
Fattyu
150-.re húztunk egy 1/7-et! 😂
Majd kiderül!
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Védelem? Kell a fenének 😂 majd több pontot szerzünk mint az ellen!
MC12
Egy picket beváltottunk egy De-re.
Wilson a riaderstől érkezett.

1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 541
Védelem? Kell a fenének 😂 majd több pontot szerzünk mint az ellen!

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 593
Nem értem mit aggódtok, tavaly már behúztuk az idén kezdő DB-ket 😛
Én Millert csípem, kell a hús középre.
Delp meg talán azt mutatja hogy amint tavaly, idén is BPA-zunk.
Szerintem tavaly elég jól bejött 😉
atapapa
pontosan ezt gondolom en is, ez a draft BPA, nem needekre fogunk huzni iden sem, hanem az adott pillanatban legmagasabbra ertekelt jatekost huzzuk ki. tavaly bejott, ezert en is ugy vagyok vele, hogy bizzunk iden is jeff irelandekben.

ennek ellenere a TE pick nekem sem tetszik😂 blokkolo TE, szukseg volt egyre, de ugy gondoltam, hogy ezt a kesobbi valasztasokbol is meg lehetett volna oldani. ha itt jott volna egy jo edge/DB prospect, akkor nagyon tetszene eddig a draftunk.

a DT pick viszont nekem kifejezetten tetszik, christen millert az elso kor vegere/masodik kor elejere vartak. tavaly az egesz college mezonyben a 2. legjobb jatekos volt futas elleni vedekezesben. ez volt a vedelem gyenge pontja, needre jott egy jo jatekos. ha pass rushban is tudna fejlodni, akkor nagy fogas lehetne.

valoszinunek tartom, hogy a free agency piacrol akarunk meg egy nickel cornert es egy EDGE jatekost szerzodtetni. azt is pletykaljak, hogy elenken erdeklodunk a giants pass rushere, thibodeaux utan, akit elcserelhetnek new yorkbol. chase young mintajara felepithetnenk ujra egy kisiklott top5 picket, nekem tetszene egy 3-4. koros pickert cserebe.

az eddig valasztasainkkal ugy tunik, hogy cam jordan es alvin kamara is marad meg egy evet jatszani, azert ennek nagyon orulok. fajt volna a szivem ertuk, megerdemlik, hogy egy playoff szereplessel bucsuzzanak 😛
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 505 — #neverpunt
Nem értem mit aggódtok, tavaly már behúztuk az idén kezdő DB-ket 😛
Én Millert csípem, kell a hús középre.
Delp meg talán azt mutatja hogy amint tavaly, idén is BPA-zunk.
Szerintem tavaly elég jól bejött 😉

1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 541
Én semennyire nem értek a drafthoz, és nálam biztosan okosabbak ülnek a HO-ban.

Az első körös wr-húzást még értem, lehetett volna más is, de teljesen indokolható.
A DT húzás már erősen fejvakarós sokan vannak a poszton, annyira nem szarok, Ridgeway és Gocsó is most lett meghosszabbítva, szóval itt biztosan van valami a háttérben.
Nade a TE húzás az indokolhatatlan, kivéve ha valami generációs TE, de amit eddig olvastam, abból nem hiszem. Most lett leigazolva Fant, ott van a resztli, kezdőnek ott van JuJo aki amúgy egy méltatlanul alulértékelt TE, szóval értem, hogy találhattak egy csiszolgatni való gyémánatot (márha ugye...) de közben a kezdő CB páros meg úgy néz ki,Kool-Aid / Yiadom vagy Riley? Nem szexi 😀

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Dt pick még azt mondom okés, bár személy szerint túl magasan választottuk, hátracserével is ott lett volna még. De a TE pick teljesen érthetetlen számomra a rosterre nézve meg az FA tevékenység alapján. Cb t meg ki fog játszani?
kapitnono
A két 4. körösünk. 🤣

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Dt pick még azt mondom okés, bár személy szerint túl magasan választottuk, hátracserével is ott lett volna még. De a TE pick teljesen érthetetlen számomra a rosterre nézve meg az FA tevékenység alapján. Cb t meg ki fog játszani?


1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 577
Akkor a választottakról;
DT Christen Miller
Gocheaux helyére/mögé jött. Jó testfelépítésű, de nem csiszolt gyémánt, sérülés történettel. 2. körre érdekes húzás - tényleg ez a poszt volt a wr után a 2. legnagyobb lyuk? És Miller rá a válasz?
TE Oscar Delp
Viktoár
Van a keretben 7 DT, amiből 6 már pályát is látott. Én sem ezt gondoltam volna a legnagyobb hiányoságnak.
Max arra lehet gondolni, hogy a futás ellen próbálunk gyúrni, vagy a srácban látnak bele valamit amitől extra lehet középen.
Fattyu
Ez abszolút így van. De ezt tudja, mondjuk egy 7. körös is
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Akkor a választottakról;
DT Christen Miller
Gocheaux helyére/mögé jött. Jó testfelépítésű, de nem csiszolt gyémánt, sérülés történettel. 2. körre érdekes húzás - tényleg ez a poszt volt a wr után a 2. legnagyobb lyuk? És Miller rá a válasz?
TE Oscar Delp
Viktoár
Van a keretben 7 DT, amiből 6 már pályát is látott. Én sem ezt gondoltam volna a legnagyobb hiányoságnak.
Max arra lehet gondolni, hogy a futás ellen próbálunk gyúrni, vagy a srácban látnak bele valamit amitől extra lehet középen.

1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 577
Akkor a választottakról;
DT Christen Miller
Gocheaux helyére/mögé jött. Jó testfelépítésű, de nem csiszolt gyémánt, sérülés történettel. 2. körre érdekes húzás - tényleg ez a poszt volt a wr után a 2. legnagyobb lyuk? És Miller rá a válasz?
TE Oscar Delp
Kellett, pláne, hogy blokkolni is tud. Iszonyat jó fizikumú, kezét nem használták, de ott se vallott kudarcot, szóval fel kell építeni, de jó alapanyag. Nekem tetszetős választás. Az új Jimmy Graham, csak blokkolni is tud
1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 577
Én egy CB-et és egyDE-t prediktálok 2./3. pickre
Viktoár
Én is így gondoltam.
A csapat másként. 🤣
DT/TE
Fattyu
Akkor majdnem eltaláltuk! 😉
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Én egy CB-et és egyDE-t prediktálok 2./3. pickre
Viktoár
Én is így gondoltam.
A csapat másként. 🤣
DT/TE

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Nem tudom én sehol nem látom Tysonban a top 10 talentet, vagy hogy wr1 lehetne a sérüléseken kívül is. Egyszerűen fizikálisan is gyenge szerintem, egy elit cb egyszerűen el fogja tüntetni a pályáról, sebessége sem kimagasló, akkor mi az?
Cáfoljon rám, de nekem ez nagyon fejvakarós pick, főleg ezzel a sérülés történettel. Olaveval ketten talán összesen játszanak majd 17 meccset
kapitnono


egy szar QB-val volt a sajat csapatanak egyetlen huzoembere.
kivalo testalkat, magas, de melle dinamikus, az elso 3 meteren barkit meg tud verni a gyors iranyvaltasokkal. o volt a legjobb elkapo 1 az 1-ben az egyetemen.

Tate soha egyetlen meccset nem jatszott meg, amin WR1 lett volna, ugyanis a masik oldalan jatszik Julio Jones ota a legjobb college WR. en nagyon feltem ot a ligaban, kivancsi vagyok mennyire tud alkalmazkodni ahhoz, ha o lesz az elsoszamu celpont. Jeremiah Smith mellett nyilvan sokkal konnyebb ervenyesulni az NCAA egyik legjobb csapataban, 2 ember figyelmet minden playben elvitte 😅

nyilvan ez szubjektiv, nem kell egyetertenunk benne, peace 😊

remenykedjunk benne, hogy egeszseges lesz, szamomra nem kerdes, hogy akkor a liga egyik legjobb elkapoja valhat belole.
mate93
Nyilván én is remélem, hogy egészséges marad, mert akkor tényleg a csapat hasznára tud lenni. Csak megint egy sérülésbogár játékos, és ezek valahogy nem a jó oldalra szoktak nekünk elsülni az első körben / Turner meg társai.../.


1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 593
Nem tudom én sehol nem látom Tysonban a top 10 talentet, vagy hogy wr1 lehetne a sérüléseken kívül is. Egyszerűen fizikálisan is gyenge szerintem, egy elit cb egyszerűen el fogja tüntetni a pályáról, sebessége sem kimagasló, akkor mi az?
Cáfoljon rám, de nekem ez nagyon fejvakarós pick, főleg ezzel a sérülés történettel. Olaveval ketten talán összesen játszanak majd 17 meccset
kapitnono


egy szar QB-val volt a sajat csapatanak egyetlen huzoembere.
kivalo testalkat, magas, de melle dinamikus, az elso 3 meteren barkit meg tud verni a gyors iranyvaltasokkal. o volt az egyik legjobb elkapo 1 az 1-ben az egyetemen.

Tate soha egyetlen meccset nem jatszott meg, amin WR1 lett volna, ugyanis a masik oldalan jatszik Julio Jones ota a legjobb college WR. en nagyon feltem ot a ligaban, kivancsi vagyok mennyire tud alkalmazkodni ahhoz, ha o lesz az elsoszamu celpont. Jeremiah Smith mellett nyilvan sokkal konnyebb ervenyesulni az NCAA egyik legjobb csapataban, 2 ember figyelmet minden playben elvitte 😅

nyilvan ez szubjektiv, nem kell egyetertenunk benne, peace 😊

remenykedjunk benne, hogy egeszseges lesz, szamomra nem kerdes, hogy akkor a liga egyik legjobb elkapoja valhat belole.

Szerkesztette: mate93
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Így hogy Tate kiment én tuti nem wrt húztam volna, főleg nem őt ilyen magasan. Ennyi sérüléssel, meg visszanéztem elég sok meccsét és az a helyzet hogy semmi különöset nem láttam hogy miért tartják top 10 picknek.
Főleg hogy Downs meg Bain is bent volt, így még inkább nem értem a picket..
kapitnono
a serulesek jogos felelem, de szerintem meg hatarozottan jobb elkapo, mint tate, amikor a palyan van. es ha korulnezel youtube-n, szinte minden szakmabeli ezt mondja, tate plafonja egy stabil WR2, jordyn tyson pedig egy alpha WR1 alapanyag, ha a kepessegeit nezzuk. ha egy pillanatra eltekintesz a serulesektol, akkor tyson egy valos top10 talent, tate pedig semelyik masik evben nem lenne a top10-ben…

baint szeretem, en kihuztam volna, de a liga eleg egyertelmu ertekiteletet mondott rola, nem veletlen csuszott le a 15. valasztasig. senkinek nem kellett premium pickkel ilyen rovid karokkal.

caleb downs nekem is nagy szivfajdalmam, kettejuk kozul talan inkabb en is ot vittem volna, de megertem, hogy shough kore akartak epitkezni.
mate93
Nem tudom én sehol nem látom Tysonban a top 10 talentet, vagy hogy wr1 lehetne a sérüléseken kívül is. Egyszerűen fizikálisan is gyenge szerintem, egy elit cb egyszerűen el fogja tüntetni a pályáról, sebessége sem kimagasló, akkor mi az?
Cáfoljon rám, de nekem ez nagyon fejvakarós pick, főleg ezzel a sérülés történettel. Olaveval ketten talán összesen játszanak majd 17 meccset


1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 593
Így hogy Tate kiment én tuti nem wrt húztam volna, főleg nem őt ilyen magasan. Ennyi sérüléssel, meg visszanéztem elég sok meccsét és az a helyzet hogy semmi különöset nem láttam hogy miért tartják top 10 picknek.
Főleg hogy Downs meg Bain is bent volt, így még inkább nem értem a picket..
kapitnono
a serulesek jogos felelem, de szerintem meg hatarozottan jobb elkapo, mint tate, amikor a palyan van. es ha korulnezel youtube-n, szinte minden szakmabeli ezt mondja, tate plafonja egy stabil WR2, jordyn tyson pedig egy alpha WR1 alapanyag, ha a kepessegeit nezzuk. ha egy pillanatra eltekintesz a serulesektol, akkor tyson egy valos top10 talent, tate pedig semelyik masik evben nem lenne a top10-ben…

baint szeretem, en kihuztam volna, de a liga eleg egyertelmu ertekiteletet mondott rola, nem veletlen csuszott le a 15. valasztasig. senkinek nem kellett premium pickkel ilyen rovid karokkal.

caleb downs nekem is nagy szivfajdalmam, kettejuk kozul talan inkabb en is ot vittem volna, de megertem, hogy shough kore akartak epitkezni.
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 303 — WHO DAT!!!!
Így hogy Tate kiment én tuti nem wrt húztam volna, főleg nem őt ilyen magasan. Ennyi sérüléssel, meg visszanéztem elég sok meccsét és az a helyzet hogy semmi különöset nem láttam hogy miért tartják top 10 picknek.
Főleg hogy Downs meg Bain is bent volt, így még inkább nem értem a picket..


1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 577
Én egy CB-et és egyDE-t prediktálok 2./3. pickre
1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 593
Melyik CB vagy EDGE lesz vajon elérhető a 2. Kör elején, aki megfelelő értéket képvisel?
Fattyu
loomist ismerve, megkockaztatnek egy kisebb osszeget, hogy a 42. pickrol felcserelunk egy par helyet, csomagban odaadjuk az egyik hatso kort erte.
en ezt ebben a helyzetben nagyon tamogatnam, mert a D lineban (edge es DT) es a defensive backek kozott is van olyan jatekos, aki akar az elso korben is kimehetett volna.

szoval a mai estere a kivansagom:
a 2. kor elejen valasszuk ki azt a vedojatekost, aki akar kezdo is lehet iden. ha kell, mozogjunk fel erte, sok jo jatekos van meg itt bent. a 3. korben is vedot varok, szinten D line vagy DB poziciora.
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 2 086
Melyik CB vagy EDGE lesz vajon elérhető a 2. Kör elején, aki megfelelő értéket képvisel?
Fattyu
 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/nfl-draft-2026/3167464
zacknorb
Köszönöm!
Akad...