New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 whodatdish.com/2021/02/23/russell-wilson-trades-saints-offer-seattle/3/



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Elment nyaralni a családdal... Ezek az "oldalak" spekulálnak, és csinálják a drámát, ahol nincs.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk minden tisztelettel Brees se segíti az újjáépítést ezzel a csikicsukival.....kezd Peters feeling lenni...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Jó pár oldal lehozta, hogy Brees mégis maradni fog. Elvileg hamarosan jön a bejelentés van aki már biztosanak veszi.
Érdekes ez a helyzet, vagy az lesz hogy ő lesz a kezdő QB és akkor Winston megy, vagy csak "mentorak" jön vissza és Winston lesz a kezdő QB.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Strief edző lesz a csapatnál <3

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami mértékadó, jó draft oldalt. Két egyformát írót nem nagyon találtam.
Tudom ilyenkor még kávézaccból való jóslás az egész, de később majd jó lesz.
kijo
Ameddig FA sem kezdődik el addig minden oldal csak találgatni fog /mondjuk utána is 😁 /
De ha már látszik hogy hol van FA után is hiány, utána lehet nézni hogy az adott classból kit húzhatnak. Persze lehet a GM telibe mást gondol.
Addig lehet olvasgatni pl Nfl. Com, Walter football, Cbs, PFF, 247 sports mockjait pl, ha másra nem legalább a prospecteckkel lehet ismerkedni, meg hogy nagyjából kit várnak első körbe.


több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami mértékadó, jó draft oldalt. Két egyformát írót nem nagyon találtam.
Tudom ilyenkor még kávézaccból való jóslás az egész, de később majd jó lesz.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg a liga döntése szerint minimum 180 millió lesz a cap idén, de ez lehet még magasabb is

 bleacherreport.com/articles/2932379-nfl-teams-told-2021-salary-cap-will-be-a-minimum-of-180m-ahead-of-free-agency


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
JJ Watt szabad és tavaly is volt pletyka hogy jönne hozzánk 😊 a szakmai részéhez egyáltalán nem értek hogy a mi játék rendszerünkbe illene-e de ha a cap lehetővé tennè (és hát miért ne tenné? A cap túlértékelt 😀 ) én azért megnézném szentként. Csak a Tampába ne menjen az azért már túlzás lenne 😊
MC12
Nyerni akar szerintem. Brees nelkul kockazatos lenne ide jonnie, amikor a Rams, Tampa, GB mind erosebb.
undisputedly
Wishful thinking nyilván. Megfizetni nem hiszem, hogy megtudjuk ha a pénz érdekli, az SB meg valóban kockázatos. Szóval én se hiszem hogy a top célpontok között vagyunk de álmodozni azért jó 😊))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
JJ Watt szabad és tavaly is volt pletyka hogy jönne hozzánk 😊 a szakmai részéhez egyáltalán nem értek hogy a mi játék rendszerünkbe illene-e de ha a cap lehetővé tennè (és hát miért ne tenné? A cap túlértékelt 😀 ) én azért megnézném szentként. Csak a Tampába ne menjen az azért már túlzás lenne 😊
MC12
Nyerni akar szerintem. Brees nelkul kockazatos lenne ide jonnie, amikor a Rams, Tampa, GB mind erosebb.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Easton-tol elbúcsúzunk!
Elkezdődött a cap machinálás!
Fattyu
30 millió már eltűntetve 😀


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Easton-tol elbúcsúzunk!
Elkezdődött a cap machinálás!

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watt még ezzel a nem százas állapotával is minden rendszerbe fit, ha nem eszik sokat, nagy erősség lesz 😊

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
JJ Watt szabad és tavaly is volt pletyka hogy jönne hozzánk 😊 a szakmai részéhez egyáltalán nem értek hogy a mi játék rendszerünkbe illene-e de ha a cap lehetővé tennè (és hát miért ne tenné? A cap túlértékelt 😀 ) én azért megnézném szentként. Csak a Tampába ne menjen az azért már túlzás lenne 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
De mindketten nagyon olcsók lehetnek, Graham kb már mindenhol leégett, de itt Redzone target-nak jó lenne, Trautman mellé. Ingram pedig Kamara mögött tudna lavírozni, Murray-t cutolni kéne és kevesebbért el lehetne hozni.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
Pletykák szerint Jimmy és Mark is hazajönne.
Gyurma Pappa
Szerintem ezek pont azok a pozíciók amik meglesznek.
Ok, hogy Cook nem lesz ,de van egy Trautman. Hátha neki is megy majd. (Annyira mint Cooknak biztos.)
Murray-val még egy évig meglesz a RB is. Ha már RB akkor a draftról vagy azután.
Persze régi motorosok, de valószínűleg lesznek fontosabb lyukak is amire pénz kell költeni.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Abban majdnem biztos vagyok hogy Ingramot valahogy vissza hozzuk, biztos jönne is
kevesebb mint 100 yard kell neki hogy neki legyen a legtöbb futott yard-a New Orleansban. Mondjuk Kamara úgyis megdonti majd..Jimmy már más tészta, ki tudja milyen ellentétek voltak házon belül..
Pletykák szerint Jimmy és Mark is hazajönne.
Gyurma Pappa
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Pletykák szerint Jimmy és Mark is hazajönne.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Dehogyis, ez a normális.
A 2002-es Tampa úgy lett bajnok, hogy először a történelemben ugyanattól a csapattól kétszer is vereséget szenvedett.
Gondolom van egy tipped melyik csapat kente el kétszer is a későbbi bajnok száját.
atapapa
Nem nagy ár, ha a következő 20 évet is a helyükön töltik.
Amadeus
Így.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Brady kiégett 😀 😀 😀



több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Dehogyis, ez a normális.
A 2002-es Tampa úgy lett bajnok, hogy először a történelemben ugyanattól a csapattól kétszer is vereséget szenvedett.
Gondolom van egy tipped melyik csapat kente el kétszer is a későbbi bajnok száját.
atapapa
Nem nagy ár, ha a következő 20 évet is a helyükön töltik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Dehogyis, ez a normális.
A 2002-es Tampa úgy lett bajnok, hogy először a történelemben ugyanattól a csapattól kétszer is vereséget szenvedett.
Gondolom van egy tipped melyik csapat kente el kétszer is a későbbi bajnok száját.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Végülis az NFC south adta a bajnokot ahogy az idény előtt gondoltuk 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.
Rutin
Igazából egyszer kellett volna megverni, és akkor nem sikerült 😊

Ha még egy kicsit is érdekelne az amerikai foci, akkor most biztosan áradoznék órákat a sport szépségéről, a nüanszok (inchek) jelentőségéről stb. De az én időm és a ti retinátok szerecséjére már nagyon kis mértékben érdekel az NFL.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2x is lenyomtuk év közben ezeket a kutyaütőket... erre behúzzák a Lombardit...

Őrült egy világ van, na.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???