New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Murray és Sanders is vihető trade útján, vagyis gondolom ha nincs jelentkező akkor cut lesz a vége

 saintswire.usatoday.com/2021/03/08/saints-trade-candidates-emmanuel-sanders-latavius-murray-nfl/
kapitnono
Sandersért kár lenne, szerintem egy nagyon jó WR2. Cut + resign hátha...

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Murray és Sanders is vihető trade útján, vagyis gondolom ha nincs jelentkező akkor cut lesz a vége

 saintswire.usatoday.com/2021/03/08/saints-trade-candidates-emmanuel-sanders-latavius-murray-nfl/


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Davis és Jordan szerződése is átalakítva, 13 millió helyet felszabadítva + Montgomery visszaigazolva vet. minért
kapitnono
Ahogy mondtam, a lojalisták szerződése bármikor módosítható. Nagy szeretet mindkét játékosnak
Gyurma Pappa
Mondjuk ahhoz, hogy azonnal hozzájut a pénzhez, és úgy módosul a szerződése, hogy 2-3 évig szinte kirúghatatlan lesz, nem kell sok lojalitás. 😊

Egyetalán hogyan mentek a cap alá?
Én még ezt is nagyon nehezen látom. Nyilván megfogják csinálni, csak a módjára leszek kíváncsi.
tüsi91
Így. Átstruktúrálás átstruktúrálás hátán, mert idén nincs hely kirúgdosni és lenyelni a DM-eket. Ez nem egy éves projekt lesz. Idén át tolják jövőre, aztán majd lenyelik egy-két nagy adagban 2022-től. Jó nagy adagban, mert a 2022-es cap már most 168 millánál jár, 29 játékossal. Fel fog menni 180-190-re mire mindenkit átstruktúrálnak (ugyanennyi, 29 játékossal). 210 millás capt feltételezve, lesz 20-30 milla igazolni még 40 játékost. 😀 Nyilván nem ez lesz, hanem folytatják amit idén, csak már vágnak is, nem csak tolnak. És lenyelik 2 nagyobb adagban. Addig meg bíznak benne, hogy mindenki jól játszik, akinek a pénzét tologatják, hogy ne úgy foglalja a capet, hogy a pályán semmi haszna.

Ez van. A Saintz esetén legalább érthető, hogy miért vállalták be ezt. Meg kellett tolni Brees utolsó 1-2 évét. Nem jött be, de érthető az oka. Nem kellett hozzá sok - a pech / bírók is beleszóltak, hogy ne jöjjön össze jobban. A Philly sokkal kevésbé érthető. Egy 38 éves irányítóval érthető, de egy 27 éves irányítóval nincs benne sok logika.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Davis és Jordan szerződése is átalakítva, 13 millió helyet felszabadítva + Montgomery visszaigazolva vet. minért
kapitnono
Ahogy mondtam, a lojalisták szerződése bármikor módosítható. Nagy szeretet mindkét játékosnak
Gyurma Pappa
Az a baj hogy most jön a neheze...mèg kéne úgy 60 millió hogy legyen egy kis apró mondjuk a draftolt játékosokra. Loomis izzadni fog de megoldja 😊 és valóban respect Jordanéknek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Davis és Jordan szerződése is átalakítva, 13 millió helyet felszabadítva + Montgomery visszaigazolva vet. minért
kapitnono
Ahogy mondtam, a lojalisták szerződése bármikor módosítható. Nagy szeretet mindkét játékosnak

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Davis és Jordan szerződése is átalakítva, 13 millió helyet felszabadítva + Montgomery visszaigazolva vet. minért


több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Fekete-Arany szíve volt! Az enyém meg megszakad 😕
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Most hirtelen nem tudom nyilván fejből az utolsó ST játékost is, de könnyen lehet, hogy az utolsó aktív játékos abból a csapatból...
Gyurma Pappa
Chase Daniel 😀
krixtofer
Baszki tényleg.

több mint 3 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most hirtelen nem tudom nyilván fejből az utolsó ST játékost is, de könnyen lehet, hogy az utolsó aktív játékos abból a csapatból...
Gyurma Pappa
Chase Daniel 😀
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyetalán hogyan mentek a cap alá?
Én még ezt is nagyon nehezen látom. Nyilván megfogják csinálni, csak a módjára leszek kíváncsi.
több mint 3 éve
daelaci 13
egy wilson-thomas cserében kb. minek kellene még mozognia szerintetek?
adam77
Még szerintem 2 első körnek a részünkről
kapitnono
És akkor ott van még a pénzügyi oldala is az egésznek, ami kb mindkét félnek elég nagy teher lenne. A Saints jelenlegi helyzetében én nem nagyon hiszem, hogy ez összejöhet. Kimatekolni biztos ki lehetne, de akkor már értelme nem lenne Wilson megszerzésének.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
egy wilson-thomas cserében kb. minek kellene még mozognia szerintetek?
adam77
Még szerintem 2 első körnek a részünkről


több mint 3 éve
adam77 New Orleans Saints 633
egy wilson-thomas cserében kb. minek kellene még mozognia szerintetek?
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
Klaci79
2,5 millió spórolásért... huh hát nem mondom hogy nem érintett meg. Rögtön meg is néztem egy párszor “az” onside kicket. Nem volt már jó persze...de egy darabka történelem.
MC12
Kíváncsi leszek mikor jön valami komolyabb move is, mert az eddigi kivágások, átstruktúrálások csak minimális csökkenést hoztak.
kapitnono
Igen, ez még nem az amivel a cap alatt leszünk 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
Klaci79
2,5 millió spórolásért... huh hát nem mondom hogy nem érintett meg. Rögtön meg is néztem egy párszor “az” onside kicket. Nem volt már jó persze...de egy darabka történelem.
MC12
Kíváncsi leszek mikor jön valami komolyabb move is, mert az eddigi kivágások, átstruktúrálások csak minimális csökkenést hoztak.


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
Klaci79
2,5 millió spórolásért... huh hát nem mondom hogy nem érintett meg. Rögtön meg is néztem egy párszor “az” onside kicket. Nem volt már jó persze...de egy darabka történelem.
MC12
Sajnos várható volt.
Nem ok nélkül tartottuk PSbe Blake Gillikin-t tavaly.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
Klaci79
2,5 millió spórolásért... huh hát nem mondom hogy nem érintett meg. Rögtön meg is néztem egy párszor “az” onside kicket. Nem volt már jó persze...de egy darabka történelem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
Klaci79
Ha a Kapitány visszavonul, akkor a Malcolm Jenkins lesz az utolsó aktív játékos a SB győztes Saintsből. Most hirtelen nem tudom nyilván fejből az utolsó ST játékost is, de könnyen lehet, hogy az utolsó aktív játékos abból a csapatból...

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
csak úgy záporoznak a move-ok
Saints release Thomas Morstead
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
Láttam én is mindent, de az OT-n nagyon meglepődtem, talán még K és P nem jósoltak eddig.
Párnap múlva ha nyit a piac okosabbak leszünk.
Lehet, hogy még látjuk a Főnököt.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
A hírek szerint nagyon távol állnak Winston igényei és amit mi adnánk neki
kapitnono
Valószínűleg ezért nem vonult vissza még Brees...Ő lehet a B terv + mentora a draftról érkező ifjoncnak :/
clbass
Nagyon írják mostanában Mac Jonest hozzánk az első körben
kapitnono
Is 😄😄😄
zemanla
Én már láttam WR-t, DE-t, OT-t és S-t is szóval eyg Mac Jones már nem hoz lázba 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A hírek szerint nagyon távol állnak Winston igényei és amit mi adnánk neki
kapitnono
Valószínűleg ezért nem vonult vissza még Brees...Ő lehet a B terv + mentora a draftról érkező ifjoncnak :/
clbass
Nagyon írják mostanában Mac Jonest hozzánk az első körben
kapitnono
Is 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A hírek szerint nagyon távol állnak Winston igényei és amit mi adnánk neki
kapitnono
Valószínűleg ezért nem vonult vissza még Brees...Ő lehet a B terv + mentora a draftról érkező ifjoncnak :/
clbass
Nagyon írják mostanában Mac Jonest hozzánk az első körben


több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A hírek szerint nagyon távol állnak Winston igényei és amit mi adnánk neki
kapitnono
Valószínűleg ezért nem vonult vissza még Brees...Ő lehet a B terv + mentora a draftról érkező ifjoncnak :/
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A hírek szerint nagyon távol állnak Winston igényei és amit mi adnánk neki