New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez a szerzodes a cap atverese. Kivancsi vagyok, hogy ennek lesz e valami kovetkezmenye, mert lavinat indithat el. Szerintem nem lesz egyebkent.
Stez
Miért lenne? Nem átverik a capet, hanem egyik évről áttolják a költséget a másik évre. Mindig is működött ez. Át lehet vinni a rollover (fel nem használt capet) is, és át lehet vinni felhasznált pénz lekönyvelését is.
peterk2005
katonadani szépen leírta a lényeget, és hogy miért is volt ez sokkal okosabb lépés, mint elsőre tűnik:

Másrészt ez sokkal több játékosnál előfordul, mint gondolnánk, csak általában nem hozzák nyilvánosságra ezeket a magas összegeket, sőt, az NFLPA általában hivatalosan leredukálja ezeket 0-ra az automatikusan megsemmisülő években. Viszont a Saints és Hill szempontjából azért kell ennek magasnak lennie, mert ha túl alacsony lenne, akkor nem lehetne újratárgyalni egy éven belül. A Kollektív Szerződés értelmében ugyanis a legutóbbi újratárgyalást követő 12 hónapon belül nem lehet ismét növelni egy játékos fizetését. Csökkenteni, átalakítani viszont lehet. Ezzel tehát a felek lehetőséget adtak maguknak arra, hogy jövőre megegyezzenek egy ennél olcsóbb hosszabbításban. Viszont ha itt alacsony összegekről lett volna szó, akkor emelni nem lehetett volna Hill fizetését, tehát az a játékosnak sem lett volna ideális.
A jövő évi capen meg Loomisék ráérnek jövőre aggódni.

Ha már itt vagyunk, akkor foglaljuk össze, ami eddig történt:
- elvesztettünk egy 33 éves 2nd WR-t, aki már a social mediában a szezon közben is gyakorlatilag rámutatott a potenciális utódjára (Callaway, aki egy UDFA, szóval még jópár évig olcsó, arról nem beszélve, hogy Harris és Smith is mutat arra jeleket, hogy előbb-utóbb elérik a 2.-3. vonal szintjén a WR-k között)
- elment egy amúgy is kirúgásra optimalizált szerződéssel átvett, sérülékeny LB-t
- elment egy rotációs G és DT (előbbit szerintem draftról pótoljuk, utóbbinak itt van már az utódja)
- az egyetlen komoly érvágás a kezdő 2nd CB, akinek a potenciális pótlása draftról megoldható esetleg, de ha sikerül átkonvertálni, akkor CGJ akár pótolhatja is Jenkins
- valószínűleg elmegy Hendrickson, egy kirobbanó év alapján túl fogják valahol fizetni, ha Davenport egészséges tud maradni, ezt is meg tudjuk ugorni
+ FR tagre raktuk a legfontosabb FA-t, de szerintem meg is fogunk egyezni, de egyelőre biztosan nem veszítjük el
+ nem vesztettünk el több kezdőt, és jó eséllyel hosszabbítunk a Lattimore-Ramczyk párosból legalább az egyikkel
+ az előbbi pont érvényesül, akkor bent leszünk a cap alatt, sőt annyival, hogy beleférjen a draft class és néhány olcsó depth ember

De a legfontosabb dologról még szót sem ejtettem (csak érintőlegesen): egy dolog, hogy Fontenot elment, de Ireland maradt. És ezen jobban aggódtam, hogy másképp lesz. De Ireland olyan draftokat rak össze évről-évre, amivel bőven meg tudja oldani a hiányzó depthet. 1/28-ra szerintem simán BPA lesz, nincs igazán komoly hiányposzt (jó, egy LB elférne, főleg hogy Anzalone-t szerintem szélnek eresztjük, itt van a helyére Baun), de depth mindenhova jól jön. És szerintem Ireland ebben egész jónak mondható tanácsokat szokott adni.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi leszek, hogy ezzel a Hill módosítással Seanék akkor benne látják a kezdő qb t, vagy tényleg csak a cap felszabadítás volt a cél.
kapitnono
Most ugye trollkodsz?

A tavalyi 4 meccs tökéletes volt arra, hogy Payton és talán maga Taysom is belássa, hogy nagyon messze van ő a franchise QB-tól. Winstonnal folynak az egyeztetések, ő lesz 2021-ben biztosan, de szerintem a következő néhány évben is a Saints kezdő irányítója.
Gyurma Pappa
Én is reménykedem abban, hogy nem Hill lesz, arra a néhány playre jó amikor bejön, de nem akarnék egy egész évet rábízni. Winstonra lennék én is kíváncsi, remélem vissza tudjuk hozni.


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a szerzodes a cap atverese. Kivancsi vagyok, hogy ennek lesz e valami kovetkezmenye, mert lavinat indithat el. Szerintem nem lesz egyebkent.
Stez
Miért lenne? Nem átverik a capet, hanem egyik évről áttolják a költséget a másik évre. Mindig is működött ez. Át lehet vinni a rollover (fel nem használt capet) is, és át lehet vinni felhasznált pénz lekönyvelését is.

De ez nem jelenti azt, hogy átverték a capet. A cap átverése az lenne, ha ezt következmények nélkül megúsznák. De ennek lesznek következményei. Csak a következmény nem az, hogy idén nyilvánosan megkövezik őket, hanem az, hogy a következő 2-3 évben a Saints versenyhátrányban lesz 26-28 csapathoz képest. Igen, a jövő évi 210 millió alá is "könnyen" be fognak majd férni. De milyen áron? Azon az áron, hogy az effektív cap helyük 30 millióval lesz kevesebb, mint a liga többi csapatáé. Majd hasonlítsuk össze mondjuk a Patriots mozgásterét és a Saints mozgásterét a következő 1-2 évben... (Vagy úgy gondolja bárki is, hogy Belichick - többek között a kiskapuknak is az egyik mestere - annyira hülye lenne, hogy nem használna ki egy lehetőséget, amivel "következmények nélkül" át lehetne verni a capet, ha tényleg át lehetne? És szórakozásból csinálja, hogy már 1 év után az egyik legtöbb cap space-el gazdálkodik a Pats?)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Kíváncsi leszek, hogy ezzel a Hill módosítással Seanék akkor benne látják a kezdő qb t, vagy tényleg csak a cap felszabadítás volt a cél.
kapitnono
Most ugye trollkodsz?

A tavalyi 4 meccs tökéletes volt arra, hogy Payton és talán maga Taysom is belássa, hogy nagyon messze van ő a franchise QB-tól. Winstonnal folynak az egyeztetések, ő lesz 2021-ben biztosan, de szerintem a következő néhány évben is a Saints kezdő irányítója.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi leszek, hogy ezzel a Hill módosítással Seanék akkor benne látják a kezdő qb t, vagy tényleg csak a cap felszabadítás volt a cél.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.
Stez
Ok, már értem mi akar ez lenni, de ez már tényleg nevetséges, hogy miként lehet kijátszani a salary cap szorításait. Átemenetileg.

iktriad
Nincs min csodálkozni, azt hiszem Loomis az egyetlen GM akinek az eredeti végzettsége könyvelő 😉 😀
atapapa
És Payton meg az ultimate troll, szóval tökéletes párosítás egy ilyen szerződés kiadására 😆

Vicc nélkül: ennyit érnek hosszútávon a cap szabályok. Majd betömik ezt a lyukat, és akkor lesz másik. Jövőre meg majd az új tv szerződés miatt 210-215m lesz a cap, és senki nem fog emlékezni erre az egészre, és megint minden csapat két kézzel fogja szórni a zsét.

Sokkal fontosabb téma: én januárban megírtam a magamét, nincs mit mondanom. Sajnálom, hogy visszavonult Drew, de örülök hogy új időszak kezdődik. A változás jó és szükséges. Szerencsére nem csak a Kapitány miatt lehet szeretni ezt a csapatot.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Még egy legendával kevesebb.
Köszönjük az emlékezetes párharcokat.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Legenda volt, köszönet mindenért!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden jót mester, jó szakértést és örömet benne, nézők örömére!!! 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viszlát 5 év múlva Cantonban.


Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.
Stez
Ok, már értem mi akar ez lenni, de ez már tényleg nevetséges, hogy miként lehet kijátszani a salary cap szorításait. Átemenetileg.

iktriad
Ez a szerzodes a cap atverese. Kivancsi vagyok, hogy ennek lesz e valami kovetkezmenye, mert lavinat indithat el. Szerintem nem lesz egyebkent.
Stez
Szabalyok szerint jatszanak, csak kihasznaljak csutkara 😀 tavaly Rankins 5.eves opciojahoz raktak 2 void evet h sporoljanak, iden Marcus Williams tagjehez raknak majd valszeg (vagy hosszabbitjak egy 4+2 eves deallel)

Az lesz vicces, amikor visszaigazoljak Winstont kezdonek 😀

Es mivel jovore akar 40 millioval is nohet a cap, nem lesz nagyon gondjuk.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a szerzodes a cap atverese. Kivancsi vagyok, hogy ennek lesz e valami kovetkezmenye, mert lavinat indithat el. Szerintem nem lesz egyebkent.
Stez
Egyetértek, de maximum a liga nem rendel 1 évig innen Bounty csokit. Kreatív, de ez már a komolytalanság kategóriája.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kutatok a gondolataimban, hogy kötődöm, kötődtem-e az elmúlt 10-12 évben annyira sportolóhoz (a gurulós foci világán kívül), mint a #9-eshez... És azt kell mondanom, hogy nem.

Úgyhogy nem vagyok azon sem meglepődve, hogy könnyekkel van tele a szemem, pedig tudom, hogy ez így neki is, és valszeg már a csapatnak is jobb lesz.

Távolról sem volt a legnagyobb, leggyorsabb, legerősebb atléta ebben a sportban... de a legnagyobb vezérek egyike volt, azok között, akik valaha játszották ezt a játékot.

Szerencsére volt lehetőségem már többször is járni New Orleansban... és tényleg azt lehet ott mindenfelé hallani, tapasztalni, hogy akkor, 2006-tól kezdődően ő, a stáb, a csapat... a hitet, a reményt, aztán pedig a büszkeséget és a boldogságot adta vissza annak a városnak/államnak, amelyik már a Katrina előtt is Amerika egyik legszegényebb, és ebből következően legdurvább régiója volt.

Ennél hosszabb és jobb gondolatok, most nem is jutnak az eszembe...

Köszönök mindent, Kapitány... Go Saints!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszlát 5 év múlva Cantonban.


Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.
Stez
Ok, már értem mi akar ez lenni, de ez már tényleg nevetséges, hogy miként lehet kijátszani a salary cap szorításait. Átemenetileg.

iktriad
Ez a szerzodes a cap atverese. Kivancsi vagyok, hogy ennek lesz e valami kovetkezmenye, mert lavinat indithat el. Szerintem nem lesz egyebkent.

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.
Stez
Ok, már értem mi akar ez lenni, de ez már tényleg nevetséges, hogy miként lehet kijátszani a salary cap szorításait. Átemenetileg.

iktriad
Nincs min csodálkozni, azt hiszem Loomis az egyetlen GM akinek az eredeti végzettsége könyvelő 😉 😀

Szerkesztette: atapapa

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszlát 5 év múlva Cantonban.


Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.
Stez
Ok, már értem mi akar ez lenni, de ez már tényleg nevetséges, hogy miként lehet kijátszani a salary cap szorításait. Átemenetileg.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
HOGY MI VAN???? És nem, ez nem kamu Schefter account.


iktriad
Pontosan ez volt nekem is a kérdésem. Tegnap még azt magyarázták, hogy ilyet csak visszavonulás végén lévőknek csinálnak, mert máshol már nem játszhat utána, de ilyet nincs az isten, hogy fizessen neki a csapat. Biztosan lesz erre full értelmes magyarázat, de hogy mi értelme volt odaírni egy ilyen számot, amikor semmit nem kap meg ebből, azt aligha értem meg

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
HOGY MI VAN???? És nem, ez nem kamu Schefter account.


iktriad
Ez a szerzodes allitolag tisztan valami 20 millio koruli ertekkel bir.

Gondolom tele teljesitmenyfuggo bonuszokkal, meg ugye voidable az osszes ev.

több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Annak idején a '09-es SB döntőben nagyon nem szerettem sem őt, sem a Saints-et (akkor még Colts drukker voltam)
Aztán ahogy egyre többet láttam, annál inkább kezdtem megkedvelni, s elismerni a képességeit.
Amikor pedig láttam egy videót arról, hogy egy íjász táblát hogy talál el telibe talán 20 kísérletből 20-szor, akkor már nem volt kérdés...
Nagy köszönet mindenért, s remélem, jól fognak telni a nyugdíjas évek a családdal..
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HOGY MI VAN???? És nem, ez nem kamu Schefter account.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Jelen pillanatban a szívem szakad meg. Brees és a Saints úgy tartoztak az őszi - téli estéimhez mint ....pár perce ülök a klaviatúra felett de semmi nem jut eszembe, szóval inkább az őszi-téli esték tartoztak Brees-hez és a Saintshez. Az alap volt, hogy vasárnap meccs nap a hétfőt úgy igazítjuk, hogy lássuk a meccset.

Lehet, hogy a fórumon egyedül, de én bíztam még egy szezonban. Meg még egyben. És mégegyben. Brady-nek is ment, Neked is menni fog Főnök. Kicsit több pihenés, majd Taysom kicsit többet áll be, majd kicsit több futó játék lesz, csak maradj még.
Egészen 10 perccel ezelőttig tagadtam a nyilvánvalót. Talán már egy kicsit haragszom is. De majd a végén újra jóba leszünk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Még egy játékos akasztja szögre a sisakot aki karrierjét gyakorlatilag már végig követhettük 😕

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Köszönünk mindent kapitány! Kívánom a legjobbakat a civil életben, örömmel néztem minden Saints meccset 2008 óta!!!
Valahogy sejthető volt, hogy ma jelenti be, 2006-ban ezen a napon lett Saint

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez egy szomorú nap, de ez így van rendjén!
Minden jót!