New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Akkor még nagyjából az Armstead, Hill szerződésekkel lehet nyerni valamennyit, meg ha addig sikerül Lattimore, Ramczyk hosszabbítás, persze ha nem vágunk még ki valakit. nagyjából most akkor ilyan 16,5 milliót kell még eltüntetni a nullához. Nem is rossz a 100 millióhoz képest 😀


több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Saints WR Michael Thomas did a restructure, creating $8.7M of space.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
190 es 196 cm magas feher fiuk. Ezek nem fognak szaladgálni. Kérdés hogy dobni tudnak-e?



több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 333
Én is leginkább kettőjükre gondoltam mint, akik elérhetőek lesznek.
Egyetemi szinten jó neveknek dobált mind a kettő, majd meglátjuk mire mennek az NFL-ben.
Nem egy futó irányító egyik sem. ami szerintem nem is baj.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.
kijo
28. Helyen? Hátha bejön alapon? Ki marad addigra...ahhoz kicsit drága ez a csapat, hogy egy mittomén Ben DiNuccit húzzunk hátha ő lesz az uj Brees.
MC12
Hát akkor a lehetőségek...
Hill ?? Ez inkább felejtős, de kinézhet vele egy év csak nem tudom minek.
Winston nem igen lesz, pedig ilyen csapat nem nagyon lesz körülötte máshol.
Vannak még itt-ott megégett QB-k (Matiota, Trubisky stb.) esetleg ha valaki olcsó és nagyon tetszik a vezetőségnek, de idén mindenki arányárban van. Talán valaki jó lehet?!
A drafton a 28. hely nyilván nem jó, de 10-en egynéhány sem jó. Vagy az eleje vagy nem érdemes menni. Ez persze megint drága. Van egy jó csapat egy értelmes fiatal QB kell, de próba nélkül nem fog menni.
Valahol hozni kell egyet.
kijo
Mac Jones, Trask duóból az egyiket meglehet próbálni első kör végén. Ilyen csapattal körülötte nekik is könnyebb dolguk lenne mintha beraknád a Panthersbe. Amíg ilyen csapat venné körbe jócskán nőhetne az önbizalmuk.
Hope
Szerintem Jones nem csúszik le eddig, Trask-ot nem ismerem de utánanézek 😊
MC12
Tőle azért nem fogsz elájulni szerintem, de én őt is előbbre rakom, mint több irányítót az elmúlt évek első köreiből. 😊 (Mac Jones nálam bőven jobb, mint Tua.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
ezt az népirtást baszki... nem fogunk a csapatra ismerni szeptemberben
atapapa
Volt más választás? (Pl Hill?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ezt az népirtást baszki... nem fogunk a csapatra ismerni szeptemberben

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 876
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.
kijo
28. Helyen? Hátha bejön alapon? Ki marad addigra...ahhoz kicsit drága ez a csapat, hogy egy mittomén Ben DiNuccit húzzunk hátha ő lesz az uj Brees.
MC12
Hát akkor a lehetőségek...
Hill ?? Ez inkább felejtős, de kinézhet vele egy év csak nem tudom minek.
Winston nem igen lesz, pedig ilyen csapat nem nagyon lesz körülötte máshol.
Vannak még itt-ott megégett QB-k (Matiota, Trubisky stb.) esetleg ha valaki olcsó és nagyon tetszik a vezetőségnek, de idén mindenki arányárban van. Talán valaki jó lehet?!
A drafton a 28. hely nyilván nem jó, de 10-en egynéhány sem jó. Vagy az eleje vagy nem érdemes menni. Ez persze megint drága. Van egy jó csapat egy értelmes fiatal QB kell, de próba nélkül nem fog menni.
Valahol hozni kell egyet.
kijo
Mac Jones, Trask duóból az egyiket meglehet próbálni első kör végén. Ilyen csapattal körülötte nekik is könnyebb dolguk lenne mintha beraknád a Panthersbe. Amíg ilyen csapat venné körbe jócskán nőhetne az önbizalmuk.
Hope
Szerintem Jones nem csúszik le eddig, Trask-ot nem ismerem de utánanézek 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mac Jones, Trask duóból az egyiket meglehet próbálni első kör végén. Ilyen csapattal körülötte nekik is könnyebb dolguk lenne mintha beraknád a Panthersbe. Amíg ilyen csapat venné körbe jócskán nőhetne az önbizalmuk.
Hope
Zárójelben, szerintem mindegyikkel jól járnátok. Mac Jones-ból Payton olyan kis Brady/Brees mixet faragna, mint a csuda.

Mondjuk ha így alakítgatjuk a szerződéseket akkor lehet a következő pár évet is, hacsak a tvs pénzek miatt tényleg nem nő a cap, mert akkor minden évben hasonló lesz a helyzet
kapitnono
Csak akkor lesz hasonló, hogy ha nem próbáltok kimászni rendesen ebből a cap-szaharból, hanem ahogy van egy kis levegő, már csak nyakig ér, akkor azonnal elkezdetek újra belemászni. Ezt nem kéne. Elnézést a Hill-t kedvelőktől, de Brees visszavonulása után ez az év úgyis transition év, tulajdonképpen tökmindegy, hogy mi a vége. Fontosabb, hogy amit lehet az ki legyen pucolva. Ha ezt csináljátok, és jövőre se kezditek el hirtelen azt gondolni, hogy XY drága FA nélkül nem élet az élet, akkor 2 év és ki lehet ebből kecmeregni rendesen. Addigra meg talán meg is lesz az új QB, ha a FO ügyes.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.
kijo
28. Helyen? Hátha bejön alapon? Ki marad addigra...ahhoz kicsit drága ez a csapat, hogy egy mittomén Ben DiNuccit húzzunk hátha ő lesz az uj Brees.
MC12
Hát akkor a lehetőségek...
Hill ?? Ez inkább felejtős, de kinézhet vele egy év csak nem tudom minek.
Winston nem igen lesz, pedig ilyen csapat nem nagyon lesz körülötte máshol.
Vannak még itt-ott megégett QB-k (Matiota, Trubisky stb.) esetleg ha valaki olcsó és nagyon tetszik a vezetőségnek, de idén mindenki arányárban van. Talán valaki jó lehet?!
A drafton a 28. hely nyilván nem jó, de 10-en egynéhány sem jó. Vagy az eleje vagy nem érdemes menni. Ez persze megint drága. Van egy jó csapat egy értelmes fiatal QB kell, de próba nélkül nem fog menni.
Valahol hozni kell egyet.
kijo
Mac Jones, Trask duóból az egyiket meglehet próbálni első kör végén. Ilyen csapattal körülötte nekik is könnyebb dolguk lenne mintha beraknád a Panthersbe. Amíg ilyen csapat venné körbe jócskán nőhetne az önbizalmuk.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 333
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.
kijo
28. Helyen? Hátha bejön alapon? Ki marad addigra...ahhoz kicsit drága ez a csapat, hogy egy mittomén Ben DiNuccit húzzunk hátha ő lesz az uj Brees.
MC12
Hát akkor a lehetőségek...
Hill ?? Ez inkább felejtős, de kinézhet vele egy év csak nem tudom minek.
Winston nem igen lesz, pedig ilyen csapat nem nagyon lesz körülötte máshol.
Vannak még itt-ott megégett QB-k (Matiota, Trubisky stb.) esetleg ha valaki olcsó és nagyon tetszik a vezetőségnek, de idén mindenki arányárban van. Talán valaki jó lehet?!
A drafton a 28. hely nyilván nem jó, de 10-en egynéhány sem jó. Vagy az eleje vagy nem érdemes menni. Ez persze megint drága. Van egy jó csapat egy értelmes fiatal QB kell, de próba nélkül nem fog menni.
Valahol hozni kell egyet.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 876
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.
kijo
28. Helyen? Hátha bejön alapon? Ki marad addigra...ahhoz kicsit drága ez a csapat, hogy egy mittomén Ben DiNuccit húzzunk hátha ő lesz az uj Brees.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Azért még itt is próbálnak variálni 😁



több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 333
Próbálkoztunk 3 évet, nem jött össze. Most lesz egy kis pihi.
Ebből QB,CB, LB draft lesz.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
- 24 millió + a draft
Olyan èrzésem van, hogy elengedjük a következő szezont...
Fattyu
Mondjuk ha így alakítgatjuk a szerződéseket akkor lehet a következő pár évet is, hacsak a tvs pénzek miatt tényleg nem nő a cap, mert akkor minden évben hasonló lesz a helyzet


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
- 24 millió + a draft
Olyan èrzésem van, hogy elengedjük a következő szezont...
Fattyu
Draft az marginális nektek, első kör végén kb 2 millió pluszból meg áll.
tüsi91
Feltradelünk minden körben, húzunk 2-3 játékost összesen, és már meg is oldódott a probléma

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Kár érte, szerintem nem nyújtott olyan rossz teljesítményt, de nyilván kell a pénz


több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
- 24 millió + a draft
Olyan èrzésem van, hogy elengedjük a következő szezont...
Fattyu
Draft az marginális nektek, első kör végén kb 2 millió pluszból meg áll.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
- 24 millió + a draft
Olyan èrzésem van, hogy elengedjük a következő szezont...

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
J.Jenkins is könnyített a terheinken.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
MT-nél 8.5-t lehet spórolni egy ástruktúrálással, aztán vagy marad, vagy június 1. trade-el még egy milliót lehet idén spórolni, és majd jövőre kifizetni a huszonvalahány milla DM-et. Jenkinsnél 5.5 milliót lehet kb. átvinni jövőre. Ha ki van vágva, akkor 7 milliót lehet spórolni.

A három fiatal hosszabbításánál azt kell kitalálni, hogy hogyan fizessenek most. Abba egyik se fog belemenni, hogy hosszabbítunk, de most egy fillért se kaptok, hanem majd csak jövőre. Idén is kell adni legalább egy 10-est, de inkább 15-20 millát. Ezt aláírási garantálttal lehet most úgy adni, hogy ne kelljen le is könyvelni. És öt éves szerződést írni akkor is, ha a tényleges rész rövidebb, akkor a maradékot dummy évként kell hozzáadni, és akkor az aláírási 5 részre osztható. Ha mondjuk kapnak 20-20-at, akkor az 4-4 idénre, plusz a veterán minimum 1 millája, ezzel 5 millára le lehet vinni az idei hitet. Hármuknál összesen ez 15 milla spórolást hozhat. Illetve, ha Williams belemenne hogy kevesebb pénzt kapjon (Ramcyk és Lattimore aligha, ők FA-n prémiumot kapnának, bőven 20 körül vagy fölötte), akkor őt le lehetne vinni 5 helyett mondjuk 4-re is, az plusz 1 millió.

Ezzel (Jenkins cuttal számolva) nagyjából megvan a 30 hiányzó. bár lehet, hogy 1-2 milla még kell valahonnan. Fogynak az opciók, Malcom Brown kirakható 3M spórolásért, és Hill-el lehet hosszabbítani (vagy virtuálisan hosszabbítani), hogy leosztódjon a 10 millája. Abból is kiszorítható 5-6-7 millió spórolás. Ez még plusz 8-10. Kelleni is fog, mert rövidesen be kell majd szuszakolni a 2021-es draft pool összegét is a cap alá, ami 6-8 milla lesz. Itt már majd 1-2 milliókért megy majd a játék. Majd Breesnél is fel fog még 1 milla szabadulni később. Le kell hajolni minden dollárért tavasszal / nyáron, de összehozható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Még mindig messze állunk a limittől. Mi lesz itt???
Kájzerszóze
Szerintem Lattimore-Rám-Williams hosszútávú szerződés + MT strukturálás + PatRob cut és még ott van J.Jenkins is bődületes cap hittel, ő is vagy cut vagy nála is strukturálás lesz.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Még mindig messze állunk a limittől. Mi lesz itt???



több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 097 — Saints fan
Kaptunk idén két harmadik körös komp. picket Teddy és Fontenot után
kapitnono
Akkor már csak a Bell-Jenkins cserén és Peat túlfizetésén kell, hogy fájjon a fejem...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Kaptunk idén két harmadik körös komp. picket Teddy és Fontenot után

Szerkesztette: kapitnono