New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Kiváncsi vagyok, mi marad a csapatból a cap leszorítása után... Nagy varázslások lesznek vagy reset?
Kájzerszóze
J.T. Gray újra igazolva.
Onyemata szerződése átalakítva 4,3 spórolás.
Brow-t pedig tradelni akarjuk, kb 6 millio helyért.
Fattyu
+ 1.
Megritkítottuk a TE szekciót. Cook és Hill.
Fattyu
Hill-t kedveltem. Cookot kevésbé.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Kiváncsi vagyok, mi marad a csapatból a cap leszorítása után... Nagy varázslások lesznek vagy reset?
Kájzerszóze
J.T. Gray újra igazolva.
Onyemata szerződése átalakítva 4,3 spórolás.
Brow-t pedig tradelni akarjuk, kb 6 millio helyért.
Fattyu
+ 1.
Megritkítottuk a TE szekciót. Cook és Hill.

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Brown kell valakinek cserével egyáltalán?
Kájzerszóze
Hát ha van olyan csapat aki nem akarja kiengedni a piacra és megad egy középső/hátsó kört.
Stabil volt, és amit át kell venni a szerződéséből, lehet valakinek megérné 1 évre.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
David Onyemata átstruktúrálva, JT gray 2 évre visszaigazolva
kapitnono
20 mp 😁😁😁
Fattyu
Gyorsabb voltál 😁


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Noah Spence is ha jól látom....
Brown kell valakinek cserével egyáltalán?

70 milla over vagyunk, ez eddig nem nagy csobbanás 😀



több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
David Onyemata átstruktúrálva, JT gray 2 évre visszaigazolva
kapitnono
20 mp 😁😁😁

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
David Onyemata átstruktúrálva, JT gray 2 évre visszaigazolva


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Kiváncsi vagyok, mi marad a csapatból a cap leszorítása után... Nagy varázslások lesznek vagy reset?
Kájzerszóze
J.T. Gray újra igazolva.
Onyemata szerződése átalakítva 4,3 spórolás.
Brow-t pedig tradelni akarjuk, kb 6 millio helyért.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kiváncsi vagyok, mi marad a csapatból a cap leszorítása után... Nagy varázslások lesznek vagy reset?



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Azért mindjárt itt az FA kezdete, de nem nagyon látni hogy az FO nagy iramban próbálná eltüntetni azt a plusz 70 milliót 😀

Mi a szabály amúgy ha esetleg nem sikerül, nem indulunk a következő szezonban vagy elvesznek draft pickeket vagy hogy megy ez?
kapitnono
Ezt az utolsó percig húzni fogjak, nem csodálkoznék ha az utolsó napon lenne egy csomó bejelentés. Azért ezt a matekot nem egyszerű úgy megoldani hogy van egy valag ismeretlen az egyenletben 😊 ami nekem érdekes hogy kevés a “komoly” pletyka. Csak nyilvánvaló marhaságok voltak amolyan félhivatalos pletykák meg nem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért mindjárt itt az FA kezdete, de nem nagyon látni hogy az FO nagy iramban próbálná eltüntetni azt a plusz 70 milliót 😀

Mi a szabály amúgy ha esetleg nem sikerül, nem indulunk a következő szezonban vagy elvesznek draft pickeket vagy hogy megy ez?
kapitnono
Szerintem nálatok, nálunk is nagyban megy a matek mit is lehetne tenni, hogy lehet a legkevesebb fájdalommal kijönni a dologból 😛
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Azért mindjárt itt az FA kezdete, de nem nagyon látni hogy az FO nagy iramban próbálná eltüntetni azt a plusz 70 milliót 😀

Mi a szabály amúgy ha esetleg nem sikerül, nem indulunk a következő szezonban vagy elvesznek draft pickeket vagy hogy megy ez?


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Az igen, az egy komoly mock aki írta. Szerinte odaadjuk Ramczyket meg egy harmadik köröst az 1/5 ért. Valahogy nem hinném hogy ilyen könnyű lenne a top 5 be tradelni.

 withthefirstpick.com/2021/02/26/2021-nfl-mock-draft-wilson-saints/
kapitnono
És ott milyen Qb-t lehet húzni?
Matthew99
Trey Lancet írják, aki mondjuk ingyen sem kellene, tiszta Wentz klón.
kapitnono
Akkor már inkább all-in Wilsonért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az igen, az egy komoly mock aki írta. Szerinte odaadjuk Ramczyket meg egy harmadik köröst az 1/5 ért. Valahogy nem hinném hogy ilyen könnyű lenne a top 5 be tradelni.

 withthefirstpick.com/2021/02/26/2021-nfl-mock-draft-wilson-saints/
kapitnono
És ott milyen Qb-t lehet húzni?
Matthew99
Trey Lancet írják, aki mondjuk ingyen sem kellene, tiszta Wentz klón.


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Az igen, az egy komoly mock aki írta. Szerinte odaadjuk Ramczyket meg egy harmadik köröst az 1/5 ért. Valahogy nem hinném hogy ilyen könnyű lenne a top 5 be tradelni.

 withthefirstpick.com/2021/02/26/2021-nfl-mock-draft-wilson-saints/
kapitnono
És ott milyen Qb-t lehet húzni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az igen, az egy komoly mock aki írta. Szerinte odaadjuk Ramczyket meg egy harmadik köröst az 1/5 ért. Valahogy nem hinném hogy ilyen könnyű lenne a top 5 be tradelni.

 withthefirstpick.com/2021/02/26/2021-nfl-mock-draft-wilson-saints/


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nemigazán, és az a mondás, hogy 1-2 héten belül lesz valami mondva, az is eltelt egy hete. Valamelyik pletyka-oldal hozta, hogy az időhúzás amiatt is lehet Brees még játszana, de a Saints nem akarja ezért még el is mehet máshova. Na ezt nem gondolom. Az viszont lehet, hogy Winston nem akar annyi pénzért maradni, amennyit adnánk neki, és amíg nem dől el, hogy tudunk-e szerezni valakit (Wilson, Watson (tudom, tudom)) addig kvázi tartalék megoldásnak megtartjuk. Szerintem benne lehet, hogy ha nem lesz rendes irányítónk és draftolni se tudunk olyan színvonalút akkor marad.
MC12
Hát 1/28-on nehéz lesz úgy nekimenni a draftnak, vagy hátsóbb körökben, hogy akkor ott fogjuk biztosan megtalálni a kezdőt. Ha meg fel kellene mozogni, az meg annyi első körbe fájna, hogy ha mozdítható akkor inkább Watsonra vagy Wilsonra adjunk annyi első kört, ők legalább valószínű, hogy jók lennének.
Kíváncsi vagyok Winston mennyit akar, vagy mi mennyit adnánk neki, meg hogy mindjárt itt a FA és még nincs döntés, hogy Brees akkor hivatalosan marad vagy visszavonul. Mondjuk gondolom Seanék már tudják nagyjából mik a tervei, csak lehet tényleg ha nem tudunk elfogadható qb-t találni, visszahívják még 1 évre.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Mindeközben...
Reklám ide, vagy oda, nem pont ilyen bejegyzéseket szokott közzétenni egy éppen visszavonulást fontolgató irámyító 😮


clbass
Nemigazán, és az a mondás, hogy 1-2 héten belül lesz valami mondva, az is eltelt egy hete. Valamelyik pletyka-oldal hozta, hogy az időhúzás amiatt is lehet Brees még játszana, de a Saints nem akarja ezért még el is mehet máshova. Na ezt nem gondolom. Az viszont lehet, hogy Winston nem akar annyi pénzért maradni, amennyit adnánk neki, és amíg nem dől el, hogy tudunk-e szerezni valakit (Wilson, Watson (tudom, tudom)) addig kvázi tartalék megoldásnak megtartjuk. Szerintem benne lehet, hogy ha nem lesz rendes irányítónk és draftolni se tudunk olyan színvonalút akkor marad.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mindeközben...
Reklám ide, vagy oda, nem pont ilyen bejegyzéseket szokott közzétenni egy éppen visszavonulást fontolgató irámyító 😮

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Wilson? 😀
peach
Ugye-ugye, még a végén igazam lesz! 😀

Komolyra: ha Seattleben maradt némi eszük, akkor még úgy sem adják oda a RW-t, ha a Superdome-t adjuk érte, azzal hogy az átköltöztetést is vállaljuk. Ha jönni akar, és a PC küldeni akarja, akkor Loomis megoldaná. Szerintem nincs az a játékosunk, aki nem menne bele egy átstruktúrálásba, ha egy Russel Wilson érkezik cserébe. Mondjuk ennek az ára minden bizonnyal egy Lattimore vagy Ramczyk elvesztése lenne, előbbit el is bírná a lelkem, utóbbit kevésbé.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
😀


peterk2005
Ha jönni akarna, szerintem simán összehozható lenne, és a cap Space lenne a legkisebb gond.


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
😀



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az a hír, hogy nincs hír..
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/02/24/with-all-signs-pointing-to-drew-brees-retiring-will-he-actually-retire/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞