New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Elvileg az egyik legsokoldalúbb FB, nyilván nem miatta fogunk SB-t nyerni, de szerintem lesz pár kreatív játék hívva rá.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Jött egy Fb a Cicáktól Alex Armah személyében. Ezt a pozíciót valóban elfelejtettem mint hiány poszt 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 291
Ian Rapoport
@RapSheet
·
1 Min.
Source: The #Saints have traded DL Malcolm Brown to the #Jaguars.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CGJ + Sherman...
Gyurma Pappa
Mehet is át a név a nem szentekről " trashtalkers-ekre". ( szabad fordításban parasztokra 😀)
peach
És mehet Payton vezényelni nekik 😀

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
CGJ + Sherman...
Gyurma Pappa
Mehet is át a név a nem szentekről " trashtalkers-ekre". ( szabad fordításban parasztokra 😀)
peach
Ketten együtt nem tennék ki Roddy White arcát 😛
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
CGJ + Sherman...
Gyurma Pappa
Mehet is át a név a nem szentekről " trashtalkers-ekre". ( szabad fordításban parasztokra 😀)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
CGJ + Sherman...

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Örülnék ha ide kerülne! 🙂
steelwolf
Lehet, én is....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Örülnék ha ide kerülne! 🙂
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Shermant nézegetitek állítólag.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Armstead szerződés is átstruktúrálva, így elvileg ha minimálisan is de beférünk a cap alá


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Állítólag Chidobe Awuzie jön Kris Richard után. Közepesnél kicsivel kevésbé vagyok ettől lelkes, de ő még bele is férhet a kevés capbe...
Gyurma Pappa
Ő Bengali lett!
steelwolf
Yepp pont láttam én is, frissült a RSS...
Gyurma Pappa
Most Sherman után érdeklődünk


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Állítólag Chidobe Awuzie jön Kris Richard után. Közepesnél kicsivel kevésbé vagyok ettől lelkes, de ő még bele is férhet a kevés capbe...
Gyurma Pappa
Ő Bengali lett!
steelwolf
Yepp pont láttam én is, frissült a RSS...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Állítólag Chidobe Awuzie jön Kris Richard után. Közepesnél kicsivel kevésbé vagyok ettől lelkes, de ő még bele is férhet a kevés capbe...
Gyurma Pappa
Ő Bengali lett!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Állítólag Chidobe Awuzie jön Kris Richard után. Közepesnél kicsivel kevésbé vagyok ettől lelkes, de ő még bele is férhet a kevés capbe...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Saints officially released LB Kwon Alexander today, per source.
Klaci79
Most akartam én is...😄
zemanla
Bocs, törlöm...tied az elsőbbség 😀
Klaci79
😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Még 12 millával vagyunk a cap felett így is? Jól olvastam?
Kájzerszóze
Igen, de Armstead szerződéséhez tudomásom szerint még nem nyúltunk + PatRob is cut sorsára juthat. Én még a napokban a Lattimore-Ramczyk-Williams hosszabbítást várom amikkel pénzt tudunk spórolni vagyis tolni magunk előtt a szart, de ez a jövőbeli énünk gondja lesz 😀
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Még 12 millával vagyunk a cap felett így is? Jól olvastam?



több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Saints officially released LB Kwon Alexander today, per source.
Klaci79
Most akartam én is...😄
zemanla
Bocs, törlöm...tied az elsőbbség 😀
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Saints officially released LB Kwon Alexander today, per source.
Klaci79
Most akartam én is...😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ha valami rendkívülit nem játszik, akkor az idei cap száma pedig csak 2,5 millió lesz



több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winston új szerződésének adatai:
$4.5 million signing bonus
$1M fully guaranteed base salary
Up to $7M in incentives
2 voidable years for cap purposes
Base value: $5.5 million.
Max: $12.5M.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
- Kéne egy Ingram-Murray típusú RB is, mert Montgomery nem az (ő a szegény ember Kamara-ja igazából) a többiek meg megint csak edzésen látták a pályát. Szóval ide is kéne valami veterán faltörő kos. Húznám a szám, de itt el tudok képzelni egy korai RB-húzást a drafton mint Ingramnél. (Nem tudom, lesz-e ilyen típusú futó a mostani drafton)
MC12
Mé'? Murray többnyire egészséges volt, és amikor az volt, játszott is azért szépen. Még rosteren van, feltételezhetően marad is. Szerintem az RB poszt teljesen oké így, majd hátsókörben/UDFA-n be lehet próbálni a erőfutót, de korai kört áldozni rá, teljesen felesleges, sokkal jobban kell CB/LB/DL/WR, sorrend tetszőleges.
Gyurma Pappa
Nem engedtük el Sanderssel együtt? Ha nem, akkor my bad, és nem kell RB 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
No, ha már a QB-kérdés megoldott, nézzük mik a hiányposztok.

Szerintem:

- A D-be nyilván kell a mélység, és ezt a draftról fogjuk megoldani
- Kéne egy veterán TE Trautman mellé, mögé, mert mögötte csak olyan TE van akiről nem is tudtam, hogy a rosteren van ilyen játékos(Ethan Wolf?? 😀 )
- A WR-rész nekem vékony. Callaway és Harris is sérülgetett tavaly, Thomasról nem is beszélve és rajtuk kívül TreQuan van, meg Johnson (és a resztli, Lil'Jordan, Fowler) szóval ide kéne, 1 de inkább 2 wr-még, amiből legalább az egyik jó lenne ha nem lenne 0 km-es.
- Kéne egy Ingram-Murray típusú RB is, mert Montgomery nem az (ő a szegény ember Kamara-ja igazából) a többiek meg megint csak edzésen látták a pályát. Szóval ide is kéne valami veterán faltörő kos. Húznám a szám, de itt el tudok képzelni egy korai RB-húzást a drafton mint Ingramnél. (Nem tudom, lesz-e ilyen típusú futó a mostani drafton)
MC12
Szerintem is kell mélyíteni a D-t, első körben szerintem CB vagy LB fog érkezni, de nyilván ezt befolyásolhatja az FA, nekem nagyon tetszene, ha Kwon visszajönne kevesebb pénzért és akkor jöhetne egy fiatal CB. Kérdés ugye hogy mit akarunk Baun-al, mert tavaly nem sokat láttunk tőle, de lehet, hogy komolyak a tervek vele. DL-be legalább egy használható DE kéne, ezt szerintem meglehetne oldani az egyik kompenzációs pickből. DT pedig a megszokott módon UDFA. WR is szerintem itt a harmadik körben jöhetne, nyilván adná magát egy első körös húzás pl. Bateman, de szerintem harmadik körben egyszerűbb jó WR-t találni, mint kezdő CB-t. Az RB posztot nem igazán értem, lehet hogy nem jól tudom, de Murray még rosteren van, legalábbis nem hallottam hogy kivágtuk volna, csak tradelni akartuk, nyilván ha ez megtörténik akkor kéne valaki, de ide jöhet egy veterán vagy egy hátsó körös ember, a lényeg, hogy ne olyan legyen mint AP, hogy amikor fent van akkor nyilvánvaló hogy futás lesz.