New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
jó ez, nem need, de legalább reach

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
top10-be cserélni?
atapapa
Jön Horn
r.baggio
Gyula?
Kájzerszóze
Milyen posztra?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
top10-be cserélni?
atapapa
Jön Horn
r.baggio
Gyula?



több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
azon az áron minek?
ez a keret szerintem saját erőből képes a következő drafton top10-ben választani
semmi értelme feladni a házat egy10. hely környéki játékosért.

De sajnos Glazer rohadt jó kapcsolatot ápol a Saints FO-val, ha ő benyög egy ilyet, annak van alapja

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
top10-be cserélni?
atapapa
Jön Horn


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
top10-be cserélni?

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sima CB pick lesz. Csak ne csereljünk fel érte. A jövőt most ne pazaroljuk el...



több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Tudom, hogy ezek mindd csak pletykák, de én ma már több helyen láttam olyat is, hogy 1-2 top 10 csapattal is kapcsolatba léptünk.
nemethbence55
Elvileg nagyon Cornert szeretnénk, és Horn meg Farley az aki nagyon tetszik a vezetőségnek. Hornért olyan 10-15 környékére kellene kb felmozogni szerintem amihez egy jövő évi első kör is kellene, Farleyért pedig akár egy idei 3. kör is elég lehet 21.hely környékére felmozogni. 2014 ben is hasonló ellenértékkel mentünk fel 27 ről 20 ra Cooksért.
kapitnono
Nekem CB húzás nem tetszene felmozgással, a helyünkön nagyon tetszene, de úgy hogy akár egy 3.kört is feláldozzunk úgy nem.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Tudom, hogy ezek mindd csak pletykák, de én ma már több helyen láttam olyat is, hogy 1-2 top 10 csapattal is kapcsolatba léptünk.
nemethbence55
Elvileg nagyon Cornert szeretnénk, és Horn meg Farley az aki nagyon tetszik a vezetőségnek. Hornért olyan 10-15 környékére kellene kb felmozogni szerintem amihez egy jövő évi első kör is kellene, Farleyért pedig akár egy idei 3. kör is elég lehet 21.hely környékére felmozogni. 2014 ben is hasonló ellenértékkel mentünk fel 27 ről 20 ra Cooksért.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Bőven jó lenne valahogy behúzni egy jó CB-t az első körben szerintem. WR-t meg találunk a 2.-ban vagy a 3.-ban is. Meglepődnék ha nem DB jönne az első körben 😀


több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Tudom, hogy ezek mindd csak pletykák, de én ma már több helyen láttam olyat is, hogy 1-2 top 10 csapattal is kapcsolatba léptünk.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg fel akarunk menni a Titans elé Farleyért. Gondolom jönnek a pletykák a draft közeledtével de egyre több helyen írják.


több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Az azért mókás, hogy Teddy "Two Gloves" Bridgewater-ért a tavalyi elengedése után mi idén kapunk egy 3. kört, a Panthers meg egy gyenge év után egy 6. kört mínusz 7 milla (csak idénre)...
Jó bót vót 😀
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Tegnap láttam egy hírt, hogy Caleb Farley akivel nagyon szemezgetünk, de hozzá valószínűleg fel trade kell a Titans elé, nem tudom, hogy ez okos döntés lenne-e, azt olvastam róla, hogy alapból top 15 prospect, csak volt egy ACL szakadása, meg a hátával is vannak gondok. 1/28-on nagyon tetszene, de ha félkéne menni és bekéne áldozni valamelyik 3.kört vagy hasonlót akkor már annyira nem. Kíváncsian várom, hogy ha CB jön az első körben, akkor Loomis Wr-t vagy LB-t húznak előbb, mint ahogy előttem is írták a WR szekció nem a legijesztőbb, viszont LB-ben Davis kivételével senki sincs csak Baun aki egy eléggé egy dimenziós embernek tűnik az első éve alapján.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
CB, WR LB, kell. Valószínűleg Igazán jó (reményteljes) CB-t csak az első vagy a korai második körben találsz.
BPA alapon szerintem CB, LB ha ezek nem lesznek WR elsőre, később ezt folytatva a többi.
Esetleg érdemes lenne hátra cserélni a 1/28-ról némi hasznos + húzásért.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
BPA, minden körben
Évekig égettük a jövőt, ez most a böjt ideje. Nincs olyan csapatrész, amelyik hibátlan lenne, bárhová beesik egy top rookie, az előrelépés lenne. Talán csak az OL-t, a safety posztot és a futókat ignorálnám.
(mondjuk pont van olyan RB a drafton, akit elvinnék az első körben Kamara mellé, de szerencsére nem én draftolok, nem számít a rokonszenv)

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
1) Newsome..
2) WR/LB
3) LB/WR
4) BPA...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
DB > WR > LB > Punter 😂
Gyurma Pappa
Miért előbb db mint wr?
MC12
Mert ha CGJ kimegy szélre, akkor NB nincs, ha marad közepén (ahol egyébként a liga legtöbb incomplete passzát erőszakolta ki), akkor meg igazi CB2 nincs.

Illetve én bízok benne, hogy Callaway előre fog lépni, illetve Harris ha egészséges szerintem ijesztően gyors. Elkapásban ott van Trautman, AK is, és fogunk WR-t húzni, de én jobban örülnék ha erre 2. kört használnák.
Gyurma Pappa
Bármit csak Patrob meg PJ a kezdő közelébe ne kerüljön 😁


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
DB > WR > LB > Punter 😂
Gyurma Pappa
Miért előbb db mint wr?
MC12
Mert ha CGJ kimegy szélre, akkor NB nincs, ha marad közepén (ahol egyébként a liga legtöbb incomplete passzát erőszakolta ki), akkor meg igazi CB2 nincs.

Illetve én bízok benne, hogy Callaway előre fog lépni, illetve Harris ha egészséges szerintem ijesztően gyors. Elkapásban ott van Trautman, AK is, és fogunk WR-t húzni, de én jobban örülnék ha erre 2. kört használnák.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
DB > WR > LB > Punter 😂
Gyurma Pappa
Miért előbb db mint wr?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Lattimore+Ranczyk+1/28+ jovo evi elso kor cserebe Trevorert? 😅😅😅



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
DB > WR > LB > Punter 😂

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Így a draft előtt pár nappal, ti mit húznátok?

Én gondolkodtam elalvás előtt tegnap, és arra jutottam, hogy a Thomas - TreQuan - Callaway - Harris négyestől nem fogja összaszarni magát egy D edző se azért, szóval az első pikkel - akár egy feltrad-del is - egy fasza wr-t húznék. A főiskolás focit egyáltalán nem nézem, szóval nem tudom hogy van e ilyen prospect de valaki olyan kéne aki mélységi célpontnak jó. Ezért sajnáltam hogy elment Sanders mert így nincs egy megbízható wr2 Thomas mögé. És Winston egy dobálógép szóval neki meg kell célpont.

Aztán második körben lehet a D-be húzni.
MC12
Ha van értelmes wr 28 körül mondjuk Bateman, akkor őt szívesen látnám, de ha mondjuk ő nincs akkor akár Zaven Collinssal is kiegyeznék ha még bent van.
De elvileg sok DBt is néztünk és Newsome meg Samuel elég jó benyomást tett a vezetőségre elvileg.


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 www.pff.com/news/draft-2021-nfl-draft-wide-receiver-rankings



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Így a draft előtt pár nappal, ti mit húznátok?

Én gondolkodtam elalvás előtt tegnap, és arra jutottam, hogy a Thomas - TreQuan - Callaway - Harris négyestől nem fogja összaszarni magát egy D edző se azért, szóval az első pikkel - akár egy feltrad-del is - egy fasza wr-t húznék. A főiskolás focit egyáltalán nem nézem, szóval nem tudom hogy van e ilyen prospect de valaki olyan kéne aki mélységi célpontnak jó. Ezért sajnáltam hogy elment Sanders mert így nincs egy megbízható wr2 Thomas mögé. És Winston egy dobálógép szóval neki meg kell célpont.

Aztán második körben lehet a D-be húzni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.