New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A forum torteneteben eloszor ertek egyet veled Peach!😁😁😁



több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?
peach
Ahhoz azért Winstonnak is kéne nyomnia egy Josh Allennél nagyobb Josh Allennelést. Sztem ez az év nem erről fog itt szólni (mint ahogy a Tampát leszámítva a csoportban senkinek sem).
gabokocka
Szerintem meg a saints továbbra is sb or bust gondolkodik. Nem véletlen tartották egyben a keretet.
Gyurma amúgy maximálisan egyetértek veled, de egy cap hell felé száguldó contender csapatba szvsz nem full projecteket kéne húzni. Hiába lesz jj watt az első körös edge 3 év múlva ha most van nyitva a window. Például nem is kell messze nézni, húzol egy grantet 1/30ra és kb tudod mit kapsz. Azonnali segítséget, a csapathoz hozzá adott értéket. Sose lesz egy earl thomas persze, de nem is ez ezesetben a cél



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?
peach
Ahhoz azért Winstonnak is kéne nyomnia egy Josh Allennél nagyobb Josh Allennelést. Sztem ez az év nem erről fog itt szólni (mint ahogy a Tampát leszámítva a csoportban senkinek sem).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?
peach
Honnan tudjam?

0 percet láttam bármelyikből is. Annyit akartam mondani, hogy senki nem tudja ezt, mindenki csak tapogatózik, és jósolni próbál, meg ítélkezik.

Simán lehet, hogy mindenki bust lesz, és lehet hogy Adebo lesz a DROY.

A média eldönti előre, hogy ki a tökéletes fit meg a szar, pedig maximum esélyekről tudna beszélni. Ehelyett ítéletet mond 0 perc NFL alapján.

Nekem sem tetszik az első körünk pl, ezt ki is fejeztem, de teljesen mindegy, lehet hogy kihúztuk az új JJ Wattot, csak senki nem vette észre.

Összefoglalva: 0 jelentősége van annak, amit bárki gondol a draft napon.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ez jó 😊😊😊

"The value for Kamara here is good. The fit? Eh.​ GRADE: C"

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Szerintem bőven benne van, hogy 2-3 kezdő szintű játékost draftoltunk, akkor meg már szerintem egész jónak mondható egy draft


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.



több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
tudom hogy a megye II-ből nehéz készségeket egy az egyben áthozni az NFL-be, de ez a srác könnyen ott ragadhat az ST-ben

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Book 6-7.körös prospect volt. A 4.körben teljesen indokolt volt... Tankolunk😝



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Trill Williams hatalmas fogás lehet

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
És az UDFA-lista:

Trill Williams, CB, Syracuse
Nolan Cooney, P, Syracuse
Dylan Soehner, TE, Iowa State
Stevie Scott, RB, Indiana
Eric Burell, S, Wisconsin
Bryce Thompson, CB, Tennessee
Josiah Bronson, DT, Washington
Mike Brown, OL, West Virginia
Shaq Smith, LB, Maryland

Az egyetemi szakértő kollégák véleményét kérjük, van valakiben potenciál? 😊
MC12
Trill Williamst konkrétan 2-3 körös picknek is gondolták előzetesen,
Josiah Bronsonnak 200.000 dolláros szerződést adtunk idénre, ami elég soknak számít Udfa esetén, szóval szerintem tőle sokat várunk.
Nolan Cooney az 5. legjobb P volt az FBS ben, ő szerintem harcolhat Gillikinnel a kezdőért.
De Eric Burell és Bryce Thompson is elég jó értékelést kapott coverageben.
Soehner elég jó fizikálisan, blokkolni jól tud, akár egy Josh Hill szerep benne lehet.

Szokás szerint pár játékos rostert fog majd szerintem

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
És az UDFA-lista:

Trill Williams, CB, Syracuse
Nolan Cooney, P, Syracuse
Dylan Soehner, TE, Iowa State
Stevie Scott, RB, Indiana
Eric Burell, S, Wisconsin
Bryce Thompson, CB, Tennessee
Josiah Bronson, DT, Washington
Mike Brown, OL, West Virginia
Shaq Smith, LB, Maryland

Az egyetemi szakértő kollégák véleményét kérjük, van valakiben potenciál? 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Néhány mockot játszottam a szezon befejeztével, de ezeket a játékosokat egyszer sem sikerült behúzni...
Ennyivel jobb nálam SP! Neki sikerült!
😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
1. kör: reach
2. kör: hiány posztra jó pick
3. kör: lehetséges hogy hatalmas steal, de 2020 kimaradt, kitudja
4. kör: wtf
6. kör: oké depth
7. kör: PS body

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Irnatok egy osszefoglalot a draftunkrol?



több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
Még mindig nem hiszem el Bookot. Ha a 6. vagy 7. körben rápróbálunk, a kutyát sem érdekli, mert ott már lutri, de ott még bőven voltak kezdő szintűnek tartott wr-ek pl. Bookot amúgy sem vitte volna el senki.
kapitnono
Hàt több külföldi csoportban vagyok benne Fb-n ott olyan nagyon nincsenek kiakadva. Azt írtak hogy a notre dame-on nagyon jó volt és hogy Taysom miatt kellet egy “rendes” csere qb. Én nem nézek egyetemi focit szóval passz. Mi a baj vele? A statjai tényleg nem rosszak (mondjuk ha ilyen fasza, miért maradt benn a negyedik körig ugye)
MC12
Hát ugye 3 évig volt kezdő, és konkrétan semmit nem fejlődött, engem ez zavar leginkább. Átlagos csapatok ellen hozott egy átlagos teljesítményt, de ha jött egy jobb ellenfél ott nagyon lefagyott, és elég fogalmatlannak tűnt. Elég csak az utolsó 2 meccsét megnézni a Bama meg a Clemson ellen..
kapitnono
Az előző szezonban néztem pár egyetemi meccset. Ezeket én is láttam. Ezért sem értem. Először úgy tűnt, hogy jó majd a következő játékban teljesen ellenkező volt a véleményem. AS szabvány szerinti irányítót még nem nagyon kell drafton kiválasztani.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Még mindig nem hiszem el Bookot. Ha a 6. vagy 7. körben rápróbálunk, a kutyát sem érdekli, mert ott már lutri, de ott még bőven voltak kezdő szintűnek tartott wr-ek pl. Bookot amúgy sem vitte volna el senki.
kapitnono
Hàt több külföldi csoportban vagyok benne Fb-n ott olyan nagyon nincsenek kiakadva. Azt írtak hogy a notre dame-on nagyon jó volt és hogy Taysom miatt kellet egy “rendes” csere qb. Én nem nézek egyetemi focit szóval passz. Mi a baj vele? A statjai tényleg nem rosszak (mondjuk ha ilyen fasza, miért maradt benn a negyedik körig ugye)
MC12
Hát ugye 3 évig volt kezdő, és konkrétan semmit nem fejlődött, engem ez zavar leginkább. Átlagos csapatok ellen hozott egy átlagos teljesítményt, de ha jött egy jobb ellenfél ott nagyon lefagyott, és elég fogalmatlannak tűnt. Elég csak az utolsó 2 meccsét megnézni a Bama meg a Clemson ellen..

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Még mindig nem hiszem el Bookot. Ha a 6. vagy 7. körben rápróbálunk, a kutyát sem érdekli, mert ott már lutri, de ott még bőven voltak kezdő szintűnek tartott wr-ek pl. Bookot amúgy sem vitte volna el senki.
kapitnono
Hàt több külföldi csoportban vagyok benne Fb-n ott olyan nagyon nincsenek kiakadva. Azt írtak hogy a notre dame-on nagyon jó volt és hogy Taysom miatt kellet egy “rendes” csere qb. Én nem nézek egyetemi focit szóval passz. Mi a baj vele? A statjai tényleg nem rosszak (mondjuk ha ilyen fasza, miért maradt benn a negyedik körig ugye)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Még mindig nem hiszem el Bookot. Ha a 6. vagy 7. körben rápróbálunk, a kutyát sem érdekli, mert ott már lutri, de ott még bőven voltak kezdő szintűnek tartott wr-ek pl. Bookot amúgy sem vitte volna el senki.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
DB > WR > LB > Punter 😂
Gyurma Pappa
Miért előbb db mint wr?
MC12
Mert ha CGJ kimegy szélre, akkor NB nincs, ha marad közepén (ahol egyébként a liga legtöbb incomplete passzát erőszakolta ki), akkor meg igazi CB2 nincs.

Illetve én bízok benne, hogy Callaway előre fog lépni, illetve Harris ha egészséges szerintem ijesztően gyors. Elkapásban ott van Trautman, AK is, és fogunk WR-t húzni, de én jobban örülnék ha erre 2. kört használnák.
Gyurma Pappa
A vezetőség mélyen egyetért veled WR tekintetben 😀 annyira, hogy meg egy 4. Kört se pazarolt erre a posztra 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 332
2. és a 3. körben csináljuk azt amit az elsőben és a 2.-ben kellett volna (feladva 2 db 3. kör végét. ) 4. elmegy egy felesleges pickre. Normális WR sehol. Nekem itt csak kérdőjelek vannak???
Vagy nálunk mindenki jó és tökéletes?
Vagy egy nagytakarításra van szükség mindenhol?
Lehet, hogy jövőre meglesz a top 10 hátulról.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ez megint rohadt fontos volt a 4. körben. mit csinálunk?

- new orleans saints hungary - sig gallery -