New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Asszem Lattimore hamarosan hosszabbít



több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
AK játszadozik... 🤪
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/193195719_815737149049424_2631970216210349470_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=8UZ7aUPVVxwQ7kNvgFy334v&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCbQ6UdTewg2UADjzH8bZ0M_PKfPa5a5gRAVx5Ya81dGA&oe=663CD6FB
Alvin Kamara balancing stiff arm drill | Alvin Kamara balancing stiff-arm drill!🤯 AK's core control and coordination >>>> (Video via @doctor_reef on Instagram) . | By New Orleans SaintsFacebook
Alvin Kamara balancing stiff-arm drill!🤯 AK's core control and coordination >>>> (Video via @doctor_reef on Instagram) .


Szerkesztette: Fattyu

több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 332
Az egyik legígértesebbnek tartott UDFA-t a CB Trill Williamst már el is küldtük, mert megbukott a fizikai felmérőn
kapitnono
viszont ken crawley újra a fedélzeten 😀
adam77
Az ilyen neveket minek kell újra előszedni de tényleg. PJ, Patrob, Crawley, ezeket a neveket hallva feláll a szőr a hátamon, már csak Corey Whiteot kellene előkukázni és ki is hullana mind 😁
kapitnono
Lehet, hogy megpróbálkozunk a régi trükkel: mindig eggyel több pontot szerezni az ellenfélnél. Csak ahhoz ilyen cb-kel kell ám termelni is.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az egyik legígértesebbnek tartott UDFA-t a CB Trill Williamst már el is küldtük, mert megbukott a fizikai felmérőn
kapitnono
viszont ken crawley újra a fedélzeten 😀
adam77
ott a pont! Őt sem kívánnám már látni!



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az egyik legígértesebbnek tartott UDFA-t a CB Trill Williamst már el is küldtük, mert megbukott a fizikai felmérőn
kapitnono
viszont ken crawley újra a fedélzeten 😀
adam77
Az ilyen neveket minek kell újra előszedni de tényleg. PJ, Patrob, Crawley, ezeket a neveket hallva feláll a szőr a hátamon, már csak Corey Whiteot kellene előkukázni és ki is hullana mind 😁


több mint 2 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Az egyik legígértesebbnek tartott UDFA-t a CB Trill Williamst már el is küldtük, mert megbukott a fizikai felmérőn
kapitnono
viszont ken crawley újra a fedélzeten 😀
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Én még mindig nem hiszek Winstonban, nem győztetek meg 😀
Underdog mint titkos fegyver szerintem kevés esély... Sok meccsünket közvetítik, ez inkább a múltnak, mint a jelennek szól szerintem.
A QB kérdés mellett WR állományban sem vagyunk túl jók, a secondary sem acélos, de legalább a korábbi két szerencsétlent szorítsák ki az újat (P.J. és PatRob)....na akkor már elégedett lennék 😀



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Ebben nem hiszek. Ez a keret és Payton zsenije egyszerűen önmagában garantál 7-9 győzelmet ami arra jó, hogy ne tudjál top QB-t draftolni csak áldozatok árán, de arra meg nem jó, hogy bármit is elérj vele,

Hinnünk kellene, hogy Winston egy fr QB aki egyszerűen Arians "rendszere" miatt volt olyan amilyen és nálunk jó lesz 😊 én hiszek ebben egyébként.
MC12
Javítottam.

Ha átadta volna neki a csapat vezetését, lehet Winston is jobban teljesít.

De egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy hátradőlök és élvezem az utat. Nézem a Saintses instákat, és Winston nagyon keményen gyakorol, Smith-szel, Trautmannal, Harris-szel, Callaway-jel. Hatalmas lehetőséget kapott most NOLA-ban, nem sok mindenkinek adatik meg az NFL-ben, hogy a második esély komoly helyen.
Gyurma Pappa
Igen, elég sok kis videót láttam én is, ahogy gyakorolnak és eléggé elszántnak tűntek 😊 . Talán még plusszban az is segít majd, hogy az 5. - 6. nagy amerikai portálnál olvasom, hogy Winston top 20-on kívüli irányító, és az egész csapatot 15-25 közé teszik erősségben. Ez azért adhat egy underdog élményt a fiúknak, az meg mindig jó.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Az egyik legígértesebbnek tartott UDFA-t a CB Trill Williamst már el is küldtük, mert megbukott a fizikai felmérőn


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.
kapitnono
Én továbbra sem hiszek Winstonban. Tysom Hill kevés QB-nak sajnos láttuk.
A JAX nem adja el Minshewt esetleg? A fizetése apró, az nem gond. Vajon van rá hajlandóság? Nem olvastatok valami pletykát?
A JAX rosteren 4 QB van: Lawrence, Beathard, Luton és Minshew.
Ez márciusi cikk:
 www.thebiglead.com/posts/gardner-minshew-trade-patriots-bears-saints-browns-01f10z6jxgwy

Ez januári, itt egy 4. körös cetli az ára:
 www.canalstreetchronicles.com/2021/1/21/22239627/quarterback-new-orleans-saints-season-watson-hill-winston-draft



Kájzerszóze
Én valahogy nem érzem hogy Minshewben bármivel is több lenne mint a Winston Hill párosban, felesleges próbának hinném ha esetleg cserélnénk is érte. Én azért kíváncsi vagyok mit tud Winston Sean alatt kezdőként, mert azt még semennyire sem láttuk eddig. Majd ha ott is nagyon homály lesz, akkor ráérünk lemondani róla.
De ha nagyon nem megy neki, akkor meg valószínűleg legalább értelmes pozícióban leszünk a drafton hogy felmenjünk egy irányítóért akár.
kapitnono
Ebben nem hiszek. Ez a keret és Payton zsenije egyszerűen önmagában garantál 7-9 győzelmet ami arra jó, hogy ne tudjál top QB-t draftolni csak áldozatok árán, de arra meg nem jó, hogy bármit is elérj vele,

Hinnünk kellene, hogy Winston egy fr QB aki egyszerűen Arians rendszere miatt volt olyan amilyen és nálunk jó lesz 😊 én hiszek ebben egyébként.
MC12
Én sem top 5 draft pickre gondoltam, hanem mondjuk rossz esetben ilyen 10-15 hely között nem feltétlenül kell 3 elsőt is odaadni ha fel akarunk menni esetleg qb ért.
De én is bízom benne hogy Sean rendszere fekszik Winstonnak, mert azt egyelőre jó látni hogy a társakkal gyakorol az offseasonban, remélem a pályán is lesz eredménye.


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Ebben nem hiszek. Ez a keret és Payton zsenije egyszerűen önmagában garantál 7-9 győzelmet ami arra jó, hogy ne tudjál top QB-t draftolni csak áldozatok árán, de arra meg nem jó, hogy bármit is elérj vele,

Hinnünk kellene, hogy Winston egy fr QB aki egyszerűen Arians "rendszere" miatt volt olyan amilyen és nálunk jó lesz 😊 én hiszek ebben egyébként.
MC12
Javítottam.

Ha átadta volna neki a csapat vezetését, lehet Winston is jobban teljesít.

De egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy hátradőlök és élvezem az utat. Nézem a Saintses instákat, és Winston nagyon keményen gyakorol, Smith-szel, Trautmannal, Harris-szel, Callaway-jel. Hatalmas lehetőséget kapott most NOLA-ban, nem sok mindenkinek adatik meg az NFL-ben, hogy a második esély komoly helyen.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.
kapitnono
Én továbbra sem hiszek Winstonban. Tysom Hill kevés QB-nak sajnos láttuk.
A JAX nem adja el Minshewt esetleg? A fizetése apró, az nem gond. Vajon van rá hajlandóság? Nem olvastatok valami pletykát?
A JAX rosteren 4 QB van: Lawrence, Beathard, Luton és Minshew.
Ez márciusi cikk:
 www.thebiglead.com/posts/gardner-minshew-trade-patriots-bears-saints-browns-01f10z6jxgwy

Ez januári, itt egy 4. körös cetli az ára:
 www.canalstreetchronicles.com/2021/1/21/22239627/quarterback-new-orleans-saints-season-watson-hill-winston-draft



Kájzerszóze
Én valahogy nem érzem hogy Minshewben bármivel is több lenne mint a Winston Hill párosban, felesleges próbának hinném ha esetleg cserélnénk is érte. Én azért kíváncsi vagyok mit tud Winston Sean alatt kezdőként, mert azt még semennyire sem láttuk eddig. Majd ha ott is nagyon homály lesz, akkor ráérünk lemondani róla.
De ha nagyon nem megy neki, akkor meg valószínűleg legalább értelmes pozícióban leszünk a drafton hogy felmenjünk egy irányítóért akár.
kapitnono
Ebben nem hiszek. Ez a keret és Payton zsenije egyszerűen önmagában garantál 7-9 győzelmet ami arra jó, hogy ne tudjál top QB-t draftolni csak áldozatok árán, de arra meg nem jó, hogy bármit is elérj vele,

Hinnünk kellene, hogy Winston egy fr QB aki egyszerűen Arians rendszere miatt volt olyan amilyen és nálunk jó lesz 😊 én hiszek ebben egyébként.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.
kapitnono
Én továbbra sem hiszek Winstonban. Tysom Hill kevés QB-nak sajnos láttuk.
A JAX nem adja el Minshewt esetleg? A fizetése apró, az nem gond. Vajon van rá hajlandóság? Nem olvastatok valami pletykát?
A JAX rosteren 4 QB van: Lawrence, Beathard, Luton és Minshew.
Ez márciusi cikk:
 www.thebiglead.com/posts/gardner-minshew-trade-patriots-bears-saints-browns-01f10z6jxgwy

Ez januári, itt egy 4. körös cetli az ára:
 www.canalstreetchronicles.com/2021/1/21/22239627/quarterback-new-orleans-saints-season-watson-hill-winston-draft



Kájzerszóze
Én valahogy nem érzem hogy Minshewben bármivel is több lenne mint a Winston Hill párosban, felesleges próbának hinném ha esetleg cserélnénk is érte. Én azért kíváncsi vagyok mit tud Winston Sean alatt kezdőként, mert azt még semennyire sem láttuk eddig. Majd ha ott is nagyon homály lesz, akkor ráérünk lemondani róla.
De ha nagyon nem megy neki, akkor meg valószínűleg legalább értelmes pozícióban leszünk a drafton hogy felmenjünk egy irányítóért akár.


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Tetszettek volna nem csoportot nyerni, aztán akkor a Seahawks, Packers kettős helyett lehetne a Rams, Bears. A Titans, Colts kettősnel nem tudom, tudnék e sorrendet írni, a lényegesen nagyobb baj az iranyitokerdes, nem a sorsolas

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.
kapitnono
Én továbbra sem hiszek Winstonban. Tysom Hill kevés QB-nak sajnos láttuk.
A JAX nem adja el Minshewt esetleg? A fizetése apró, az nem gond. Vajon van rá hajlandóság? Nem olvastatok valami pletykát?
A JAX rosteren 4 QB van: Lawrence, Beathard, Luton és Minshew.
Ez márciusi cikk:
 www.thebiglead.com/posts/gardner-minshew-trade-patriots-bears-saints-browns-01f10z6jxgwy

Ez januári, itt egy 4. körös cetli az ára:
 www.canalstreetchronicles.com/2021/1/21/22239627/quarterback-new-orleans-saints-season-watson-hill-winston-draft

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.
kapitnono
Ezért is nézem mindig Vegast, ők nem - csak - a tavalyi eredményt nézik, hanem projektálnak az idei idényre és abból kalkulálnak. De legyen neked igazad, én tavaly is sokkal jobban aggódtam a sorsolás miatt mint mások, aztán nekik lett igazuk 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.
MC12
Nyilván azon áll vagy bukik az egész hogy milyen lesz Jameis, de szerintem egyáltalán nem vészes ez a sorsolás. Előre meg aztán nehéz megmondani hogy a tavalyi eredménye alapján ki mennyire lesz erős.


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Évek óta nincs szerencsénk ebben a sorsolás-erősségben. Csak pár évet néztem vissza, de mindenhol top 10 legnehezebb sorsolásban vagyunk (Vegas- szerint, a többi számolás nyilván vicc), és még azt se lehet mondani, hogy azért mert jók vagyunk mondjuk, mert a Tampának meg az egyik legkönyebb idén. Nincs szerencsénk na.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "Van-e élet Brees után?" című sorozat epizódjait majd ezekben az időpontokban lehet megtekinteni az ősszel-télen.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg ez lesz a menetrendünk ha lehet hinni a pletykáknak



több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?
peach
Ahhoz azért Winstonnak is kéne nyomnia egy Josh Allennél nagyobb Josh Allennelést. Sztem ez az év nem erről fog itt szólni (mint ahogy a Tampát leszámítva a csoportban senkinek sem).
gabokocka
Szerintem meg a saints továbbra is sb or bust gondolkodik. Nem véletlen tartották egyben a keretet.
Gyurma amúgy maximálisan egyetértek veled, de egy cap hell felé száguldó contender csapatba szvsz nem full projecteket kéne húzni. Hiába lesz jj watt az első körös edge 3 év múlva ha most van nyitva a window. Például nem is kell messze nézni, húzol egy grantet 1/30ra és kb tudod mit kapsz. Azonnali segítséget, a csapathoz hozzá adott értéket. Sose lesz egy earl thomas persze, de nem is ez ezesetben a cél
peach
Még egyszer elmondom: egyetértek azzal, hogy ne húzzunk projekt látszó játékost az első körben. Nekem sem tetszik. Csak arról beszéltem, hogy a draft grade-knek kb. semmi jelentősége és értelme. Utólag a 2017 draftot a szakma az elmúlt 10 év legjobb draftjának tartja, akkor meg egy B- -t kapott. Ez csak szemléltetés, nem azt jelenti, hogy ez egy A+-os draft, simán lehet hogy egy full bust év, de simán lehet hogy nem. Az előbbinek van nagyobb esélye, de NEM TUDOM, és igazából SENKI NEM TUDJA.

Ennyit akartam mondani.
Gyurma Pappa
Egyetértek, nekünk a 31. legjobb draftot ítélték a szakértők, ennek ellenére szerintem 2014 óta nem volt jobb. Majd kiderül.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Gondolom mindannyian elégedettek vagytok a draftunkkal...... Ahogy látom átlagban C grade lett.
Kájzerszóze
Kamara C

 www.si.com/.amp/nfl/2017/04/27/new-orleans-saints-nfl-draft-picks-selections-grades

Csak azt akartam mondani, hogy whatever, majd 3 év múlva térjünk vissza
Gyurma Pappa
Ki fog nektek a rookie-k közül szerinted segíteni bajnoki címet nyerni?
peach
Ahhoz azért Winstonnak is kéne nyomnia egy Josh Allennél nagyobb Josh Allennelést. Sztem ez az év nem erről fog itt szólni (mint ahogy a Tampát leszámítva a csoportban senkinek sem).
gabokocka
Szerintem meg a saints továbbra is sb or bust gondolkodik. Nem véletlen tartották egyben a keretet.
Gyurma amúgy maximálisan egyetértek veled, de egy cap hell felé száguldó contender csapatba szvsz nem full projecteket kéne húzni. Hiába lesz jj watt az első körös edge 3 év múlva ha most van nyitva a window. Például nem is kell messze nézni, húzol egy grantet 1/30ra és kb tudod mit kapsz. Azonnali segítséget, a csapathoz hozzá adott értéket. Sose lesz egy earl thomas persze, de nem is ez ezesetben a cél
peach
Még egyszer elmondom: egyetértek azzal, hogy ne húzzunk projekt látszó játékost az első körben. Nekem sem tetszik. Csak arról beszéltem, hogy a draft grade-knek kb. semmi jelentősége és értelme. Utólag a 2017 draftot a szakma az elmúlt 10 év legjobb draftjának tartja, akkor meg egy B- -t kapott. Ez csak szemléltetés, nem azt jelenti, hogy ez egy A+-os draft, simán lehet hogy egy full bust év, de simán lehet hogy nem. Az előbbinek van nagyobb esélye, de NEM TUDOM, és igazából SENKI NEM TUDJA.

Ennyit akartam mondani.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
A forum torteneteben eloszor ertek egyet veled Peach!😁😁😁
Kájzerszóze
Pedig mindig igazam van, örülök, hogy ha lassan is, de végre megértetted 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...