New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Akkora brain fart eddig az idei offseason, hogy csak Payton egója ment meg minket a top3 picktől…
Így marad egy 12. Useless 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi a SB-t 😉
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Patrob nem várta meg a szezont, inkább visszavonult 😁
kapitnono
Kajzer kedvence! 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
PatRob visszavonul még a szezon indulása előtt. Olvastam pár hete pletykában, hogy ha nem megy neki a táborban akkor visszavonul, ezek szerint nem ment.
Az elmúlt években azért többször volt miatta szívroham mint nem, de régi bútor volt, jó nyugdíjas éveket neki.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Patrob nem várta meg a szezont, inkább visszavonult 😁


több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...
Solymi
Azert kivancsi lennek ra, mi van a hatterben. A faszi ket eve rekordot rekordra halmozott, kapott egy gigaszerzodest, tavaly meg serult volt. Nem hiszem, hogy ezert basztattak volna, hogy meg kelletthirtelen hulyulnie. De a nagy love ota a seruelse miatt alig jatszott. Nem igazan ertem, mi oka van vagy lenne dedozni es eltunni.
Stez
Nem ő lenne az első játékos aki a nagy lóvé leszakítása után hirtelen már nem teszi magát oda annyira.
Meg a fene se tudja, hogy ez a sérüléses dolog hogy néz ki valójában...

Meg a QB páros a Saintsnél nem épp veretes, nem csodálom, hogyha nem akar annyit játszani.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...
Solymi
Azert kivancsi lennek ra, mi van a hatterben. A faszi ket eve rekordot rekordra halmozott, kapott egy gigaszerzodest, tavaly meg serult volt. Nem hiszem, hogy ezert basztattak volna, hogy meg kelletthirtelen hulyulnie. De a nagy love ota a seruelse miatt alig jatszott. Nem igazan ertem, mi oka van vagy lenne dedozni es eltunni.

több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)
MC12
Ott Onyematát már eltiltották, Lattimore tavaszi akciója is lehet megér majd 1-2 meccset 😁
kapitnono
Deonte Harris és a szonda....

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)
MC12
Ott Onyematát már eltiltották, Lattimore tavaszi akciója is lehet megér majd 1-2 meccset 😁


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....


több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brees nagy királyt csinált belőle, jött a megaszerződés, agy meg kikapcs!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Quiet Storm! I miss you 😕
IQ Thomas remélem még egy-két hibát elkövet és fegyelmi/eltiltás után ingyen kibaxhatjuk.
Lassan abból jönnénk ki a legjobban…
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre


több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez egy phasz.

több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
trade that bitch, lehetőleg Detroit-ba

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....


több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Winston elvan az edzőtáborban 😀




kapitnono
Mintha Balotellit látnám 😄


TreQuan is kisebb sérülést szedett össze, nem edzett de elvileg minden rendben lesz az első hétre… 😊 mintha lenne némi baj a wr sorban. Lassan minden gyakorló csapatos wr is tuti kezdő lesz 😆
MC12
Ocho még nem jelentkezet be?
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Winston elvan az edzőtáborban 😀





több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
TreQuan is kisebb sérülést szedett össze, nem edzett de elvileg minden rendben lesz az első hétre… 😊 mintha lenne némi baj a wr sorban. Lassan minden gyakorló csapatos wr is tuti kezdő lesz 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kwon Alexander 1 év 3 millióért visszajött. Ha egészséges, akkor ennyiért nem rossz szerintem.
kapitnono
Sőt, ha egészséges akkor kifejezetten oké. A védelem amúgy darabra, mélységre egészen pofás màr. Én megkockáztatok egy top 5 védelmet így látatlanban.
MC12
A fal közepe azért igen vékony! Nem csodálkoznék rajta, ha Davenport és Payton egyszerre is sokat lenne a pályán.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Kwon Alexander 1 év 3 millióért visszajött. Ha egészséges, akkor ennyiért nem rossz szerintem.
kapitnono
Sőt, ha egészséges akkor kifejezetten oké. A védelem amúgy darabra, mélységre egészen pofás màr. Én megkockáztatok egy top 5 védelmet így látatlanban.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kwon Alexander 1 év 3 millióért visszajött. Ha egészséges, akkor ennyiért nem rossz szerintem.