New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
No akkor tippek? Bold?

Az én tippem:
- 10-7 és wc-n becsúszunk a po-ba

Bold:
- Callaway - 1000+ yard 10+ TD
- Winston - top 10 qb lesz az idény végére minden releváns statisztikában

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hatha jobb lesz mint Ken....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Desmond Trufant érkezett


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek után el lehet felejteni a 'hazai" pályát jövő vasárnap, ha sok helybéli lesz kint a meccsen...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags pályáján lesz megrendezve a Saints - Packers az 1. héten.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
Kivágottak via NOS Hungary:

Az elküldött játékosok listája:
- Devonta Freeman RB
- RJ McIntosh DL
- Shaq Smith LB
- Eric Burrell S
- Derrick Kelly OT
- Natrell Jamerson CB
- Easop Winston WR
- Kawaan Baker WR (draftolt)
- Alex Armah FB
- Ethan Wolf TE
- JR Sweezy OL
- Brian Mills CB
- Josiah Bronson DL
- Trevor Siemian QB
- Chris Hogan WR
- Caleb Benenoch OL
- Wynton McManis LB

Úgy olvastam, hogy Armah, Siemian és Easop újra lenne igazolva a PS-be, ha elérhetőek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
Kellett nekem Davonta Freeman Rookie kártyát szerezni 8 dollárért….😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Sean azt nyilatkozta hogy a következő hónapban távol maradnak NO tól, arról nem szólt hogy merre lesznek addig a meccsek

 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/31/sean-payton-saints-planning-to-be-away-from-new-orleans-for-a-month/


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 saintswire.usatoday.com/lists/final-53-man-roster-prediction-for-new-orleans-saints/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2Y602URRrVCJreGK8SXuabt3xml9ghRqW7WDhLm2mTEDz34mR_ndApvgE



több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32114495/new-orleans-saints-coach-sean-payton-does-not-expect-return-city-week-following-hurricane-ida
zemanla
Nagyon józan nyilatkozat, de az utolsó bekezdést olvasva...ezt itt most nem rutin munka lesz 😕
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
 instagram.com/stories/saintsnations/2651210976890108318?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link
Gyurma Pappa
Ez így helyes!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0922%2Fr602145_1296x729_16-9.jpg
Payton: New Orleans return this week not likely
Saints coach Sean Payton expects his team to be displaced for at least the next week as New Orleans recovers from the damage done by Hurricane Ida.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Nyilván most nem ez a legfontosabb, de kíváncsi vagyok hogy lesz e meccs a Packers ellen New Orleansban, vagy mondjuk semleges helyszín lesz?


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 instagram.com/stories/saintsnations/2651210976890108318?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Elég ronda képeket láttam Ida viselkedéséről.....



több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Elmarad az utcsó előszezon meccs.
Ida nem engedi lejátszani.
Reméljük könnyen átvészelik a lakosok.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Jameis lett a hivatalos qb1 ha bárkit meglepett volna


több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Brian Poole IR-re került, teljesen elfogyunk corner poszton. Még a végén Crawley lesz az egyik kezdő.
ackrisz17
Elvileg neki is heteket kell kihagynia...
több mint 2 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Brian Poole IR-re került, teljesen elfogyunk corner poszton. Még a végén Crawley lesz az egyik kezdő.


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
OK 😊
dande
Clickbait, clickbait everywhere... tegnap én is felültem a hype vonatra, hogy a Lattimore ügy ejte

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
OK 😊
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Van amikor az embernek nehéz elfogadnia, hogy az aki, és a helyzetét. Hill cserét kér ha nem ő lesz a kezdő QB, mert ő azt akar játszani a ligában. Egyfelől dicsérendő a motiváció másfelől meg......azt gondoltam több beltó képessége van.
dande
Forrás? Én ezt most sehol nem találom.
Gyurma Pappa


Aztán hogy ez mennyire valós. Ha nem, akkor sorry
dande
Ezt tavaly februárban mondta:  eu.usatoday.com/story/sports/nfl/saints/2020/02/11/new-orleans-saints-taysom-hill-start-nfl-franchise-qb/4721519002/

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van amikor az embernek nehéz elfogadnia, hogy az aki, és a helyzetét. Hill cserét kér ha nem ő lesz a kezdő QB, mert ő azt akar játszani a ligában. Egyfelől dicsérendő a motiváció másfelől meg......azt gondoltam több beltó képessége van.
dande
Forrás? Én ezt most sehol nem találom.
Gyurma Pappa


Aztán hogy ez mennyire valós. Ha nem, akkor sorry

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Van amikor az embernek nehéz elfogadnia, hogy az aki, és a helyzetét. Hill cserét kér ha nem ő lesz a kezdő QB, mert ő azt akar játszani a ligában. Egyfelől dicsérendő a motiváció másfelől meg......azt gondoltam több beltó képessége van.
dande
Forrás? Én ezt most sehol nem találom.