New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Turner meg Werner amúgy sérültek mert előszezonban sem játszottak egy snapet sem, és sérültlistán sem látom őket?


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Jön vissza Kenny Stills ideális esetben wr3-4 környékére most inkább lesz 2 😆 személy szerint kedveltem a karaktert, asszem ő volt aki nyáron magától felajánlkozott hogy jönne, amikor elment Sanders meg kiderült hogy műteni kell MT-t aztán írta twitteren hogy ő készen áll 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Steve Young 2.0



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding


Ez nagyon jó 😀
tenorx
Imádom a csávót 🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Davenport ---> MRI. Valamilyen sérülést összeszedett a meccsen.
Ennyit a kérésedről @atapapa 😕
Fattyu
Elvileg megúszta húzódàssal, így nem kell kihagynia a szezont


több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Ez nagyon jó 😀
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
ehhh
nem is értem miért vártam a csodát
porcelán az az ember
atapapa
Azért Lattimore is kihagy néhány hetet kézműtét miatt a biztonság kedvéért…
MC12
Trufant nem volt rossz, jöhet Roby is, de nem utolsó sorban Adebo volt az egyetlen aki mind az 57 snap-et pályán töltötte 75,7-es PFF grade mellett! Nem rossz bemutatkozás egy 3. körös CB-től!
Lattimore gyorsan gyógyuljon és nagyon mélyek leszünk CB poszton 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
ehhh
nem is értem miért vártam a csodát
porcelán az az ember
atapapa
Azért Lattimore is kihagy néhány hetet kézműtét miatt a biztonság kedvéért…
MC12
Ennyi pénzért, még játsszon is

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
ehhh
nem is értem miért vártam a csodát
porcelán az az ember
atapapa
Azért Lattimore is kihagy néhány hetet kézműtét miatt a biztonság kedvéért…

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ehhh
nem is értem miért vártam a csodát
porcelán az az ember

több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Davenport ---> MRI. Valamilyen sérülést összeszedett a meccsen.
Ennyit a kérésedről @atapapa 😕

Szerkesztette: Fattyu

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
annyi kiegészítés, hogy nem MLF-et outcoacholta, hanem a 0-16 Joe Barryt (DC), akiről senki nem tudja mit keres még az nfl közelében. persze a támadósor se volt jó nálunk tegnap, de a védelem ijesztően gyenge volt, és nem valószínű, hogy jobb lesz.
Fontos_Vidra
Alapvetően a game plan a HC feladata kéne, hogy legyen, de sokat elárul a belső erőviszonyokról, hogy Barry kapott felhatalmazást bármire is...
Gyurma Pappa
egy támadó felfogású edző mit kezdjen a védelemmel?
Fontos_Vidra
Semmit. Dőljön hátra, és élvezze a showt. Vagy dühöngjön annak hiányán. Hagyja, hogy azt csináljon, a DC-t, amit akar, hiszen ő HC-ként úgysem ért hozzá. Hiszen azért ő a HC, hogy csak az offensive game plannel foglalkozzon, és mindenki azt csinál, amit akar. Jobb esetben alkalmazkodnak az ő nagyságához és tökéletese tervéhez.

Vaaagy:  www.quora.com/How-do-NFL-coaches-create-game-plans

"By Friday night the play sheets on both sides are finished, the coaching staff holds two final meetings between coordinators and head coach on Saturday morning and one general assembly for a final meeting on Saturday Night. An eventual walkthrough can be held on Saturday night or Sunday before the game as well, that’s another 10 extra-hours which totals up to 82 hours. 82 hours to complete a gameplan."

Én csak egy kis szar magyar csapatnak volt a HC-ja és DC-je, de minden meccs előtt leültem a QB-val, aki az OC is volt egyszemélyben, és átbeszéltük a meccset. Mit tervez, sokat futunk, keveset, Nem volt scout, így ha már játszottunk korábban, akkor abból, ha nem akkor a többi csapat meséiből megpróbáltuk kitalálni, hogy inkább töltsük a boxot, megkockáztatva egy-egy hosszú labdát, vagy inkább 2 S-vel zónázzunk végig (ezt a kettőt tudtuk variálni 😀 ). Aztán átbeszéltük, hogy a saját tértfélen merjen-e kockáztatni, és dobálja fel a 15+-os labdákat, kockáztatva egy eladott labdát, vagy inkább fussunk stb. Átbeszéltük, hogy mikor megyünk neki 4.-nek, mikor nem, hogy ki egészséges stb. El voltunk vele skype-n 2-3 órát vagy ha utaztunk, akkor a buszon/vonaton megbeszéltük.

Ha MLF ebbe nem folyik bele, akkor az már régen-régen rossz. Ha nem ő mondja ki a végső szót, az is.
Gyurma Pappa
ez így nagyon szemléletes volt, köszi!

és persze ezt szerintem is így kell csinálni, de sajnos egy ennyire gyenge dc-vel hiába beszélsz át dolgokat, ha képtelen felkészíteni az egységet.

mindenesetre gratula nektek! szépen játszottatok, és beáraztatok minket. 😀
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
annyi kiegészítés, hogy nem MLF-et outcoacholta, hanem a 0-16 Joe Barryt (DC), akiről senki nem tudja mit keres még az nfl közelében. persze a támadósor se volt jó nálunk tegnap, de a védelem ijesztően gyenge volt, és nem valószínű, hogy jobb lesz.
Fontos_Vidra
Alapvetően a game plan a HC feladata kéne, hogy legyen, de sokat elárul a belső erőviszonyokról, hogy Barry kapott felhatalmazást bármire is...
Gyurma Pappa
egy támadó felfogású edző mit kezdjen a védelemmel?
Fontos_Vidra
Semmit. Dőljön hátra, és élvezze a showt. Vagy dühöngjön annak hiányán. Hagyja, hogy azt csináljon, a DC-t, amit akar, hiszen ő HC-ként úgysem ért hozzá. Hiszen azért ő a HC, hogy csak az offensive game plannel foglalkozzon, és mindenki azt csinál, amit akar. Jobb esetben alkalmazkodnak az ő nagyságához és tökéletese tervéhez.

Vaaagy:  www.quora.com/How-do-NFL-coaches-create-game-plans

"By Friday night the play sheets on both sides are finished, the coaching staff holds two final meetings between coordinators and head coach on Saturday morning and one general assembly for a final meeting on Saturday Night. An eventual walkthrough can be held on Saturday night or Sunday before the game as well, that’s another 10 extra-hours which totals up to 82 hours. 82 hours to complete a gameplan."

Én csak egy kis szar magyar csapatnak volt a HC-ja és DC-je, de minden meccs előtt leültem a QB-val, aki az OC is volt egyszemélyben, és átbeszéltük a meccset. Mit tervez, sokat futunk, keveset, Nem volt scout, így ha már játszottunk korábban, akkor abból, ha nem akkor a többi csapat meséiből megpróbáltuk kitalálni, hogy inkább töltsük a boxot, megkockáztatva egy-egy hosszú labdát, vagy inkább 2 S-vel zónázzunk végig (ezt a kettőt tudtuk variálni 😀 ). Aztán átbeszéltük, hogy a saját tértfélen merjen-e kockáztatni, és dobálja fel a 15+-os labdákat, kockáztatva egy eladott labdát, vagy inkább fussunk stb. Átbeszéltük, hogy mikor megyünk neki 4.-nek, mikor nem, hogy ki egészséges stb. El voltunk vele skype-n 2-3 órát vagy ha utaztunk, akkor a buszon/vonaton megbeszéltük.

Ha MLF ebbe nem folyik bele, akkor az már régen-régen rossz. Ha nem ő mondja ki a végső szót, az is.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
annyi kiegészítés, hogy nem MLF-et outcoacholta, hanem a 0-16 Joe Barryt (DC), akiről senki nem tudja mit keres még az nfl közelében. persze a támadósor se volt jó nálunk tegnap, de a védelem ijesztően gyenge volt, és nem valószínű, hogy jobb lesz.
Fontos_Vidra
Alapvetően a game plan a HC feladata kéne, hogy legyen, de sokat elárul a belső erőviszonyokról, hogy Barry kapott felhatalmazást bármire is...
Gyurma Pappa
egy támadó felfogású edző mit kezdjen a védelemmel?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
annyi kiegészítés, hogy nem MLF-et outcoacholta, hanem a 0-16 Joe Barryt (DC), akiről senki nem tudja mit keres még az nfl közelében. persze a támadósor se volt jó nálunk tegnap, de a védelem ijesztően gyenge volt, és nem valószínű, hogy jobb lesz.
Fontos_Vidra
Alapvetően a game plan a HC feladata kéne, hogy legyen, de sokat elárul a belső erőviszonyokról, hogy Barry kapott felhatalmazást bármire is...

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Tényleg ennyire jók voltunk ma, vagy tényleg ennyire szétesett a nyáron a Pacs?
Rutin
Ha a szaksajtó bulvár részéhez tartoznék, akkor azt mondanám: adott A) csapat, akinek az irányítója vetélkedőt vezetett a nyáron és a FO-val vitatkozott, illetve B) csapat, ahol az egykori 1/1 irányító UDFA elkapókkal gyakorolta végig a nyarat, meg az edzőteremből posztolgatott. De mivel nem vagyok bulvár újságíró, ezért tudom, hogy helyzet ennél jóval összetettebb.

A védelmet gyorsan rövidre zárnám: ezt várjuk egy top5 védelemtől. A CB kérdés ég és föld, ha ML a pályán van, de (el se hiszem hogy ezt le kell írnom) még Trufant is jól játszott. Dennis Allen óriási abban, hogy pont annyit kérjen a védelemtől, amit meg tud csinálni. Egy drive (igazából 3 play) volt, ahol megcsillant Rodgers illetve Adams zsenije, és egy drive volt, amikor ML még kötözték, de utána és előtte azt mindenki tette a dolgát.

A támadók sem voltak különbek. Payton a hírnevét oké, hogy nagyszerű támadójátékkal, a meglepő húzásokkal és a szuper game planekkel szerezte, de az ő igazán nagy erőssége a motivációs képessége volt mindig is. Most is elérte, hogy látszólag egy nagyon nyugodt, magabiztos és határozott O jöjjön ki a pályára. Nem volt görcsölés egy elrontott támadás után, Wintsonnak nem kellett nehéz döntéseket meghoznia, a fal McCoy kiesése ellenére is végig tartott (5 nyomást engedtek egész meccsen... WTF?), a skillplayerek tették a dolgukat. Amikor kellett egy kis extra, akkor Jameis belerakta.

Ami egyértelmű, hogy Thomas nélkül ez az elkapó sor azért nem világverő. Mondjuk az is látszott, hogy a Packers védelem arra számított, hogy a régi Winston lesz, és 20+-os labdákkal fogja bombázni őket, aztán őszintén meglepődtek, amikor egy félidő alatt futott a csapat 120 yard. Olyan szinten outcoacholta Payton Matt LaFleur-t, ahogy azt csak a legnagyobbak tudják. Ha szükség lesz rá, Callaway-Harris páros és a TE-k fogják hozni szerintem a ligaátlagot, de az egy szoros meccsen kevés lesz. Remélem Trautman elhagyja Cook hatását, és nem droppol minden meccsen 2-t, akkor egyébként teljesen rendben leszünk.

Lehet, hogy a Bucs, a Seahawks vagy a Bills ellen ez a játék kevés lesz, és hiába a finesz, erőből megvernek minket, de azért kellemes "era" kezdet volt.
Gyurma Pappa
annyi kiegészítés, hogy nem MLF-et outcoacholta, hanem a 0-16 Joe Barryt (DC), akiről senki nem tudja mit keres még az nfl közelében. persze a támadósor se volt jó nálunk tegnap, de a védelem ijesztően gyenge volt, és nem valószínű, hogy jobb lesz.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát azért en magunkat nem nevezném mérvadónak, de legyen úgy 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Egyébként grat a tegnapihoz, öröm volt nézni az egész csapatot, várom a jövő heti meccset, remek támpont lesz abból a szempontból, hogy hol tartunk.
gabokocka
Szerintem fordítva is igaz, hogy a jövő héten fog kiderülni, hogy hol is tartunk. A tegnapi Packers nem kényszerítette munkára azért a csapatot. Csoport rivális ellen mindig sokkal nehezebb

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 633 — Egyéb témák lakó
Tényleg ennyire jók voltunk ma, vagy tényleg ennyire szétesett a nyáron a Pacs?
Rutin
Ha a szaksajtó bulvár részéhez tartoznék, akkor azt mondanám: adott A) csapat, akinek az irányítója vetélkedőt vezetett a nyáron és a FO-val vitatkozott, illetve B) csapat, ahol az egykori 1/1 irányító UDFA elkapókkal gyakorolta végig a nyarat, meg az edzőteremből posztolgatott. De mivel nem vagyok bulvár újságíró, ezért tudom, hogy helyzet ennél jóval összetettebb.

A védelmet gyorsan rövidre zárnám: ezt várjuk egy top5 védelemtől. A CB kérdés ég és föld, ha ML a pályán van, de (el se hiszem hogy ezt le kell írnom) még Trufant is jól játszott. Dennis Allen óriási abban, hogy pont annyit kérjen a védelemtől, amit meg tud csinálni. Egy drive (igazából 3 play) volt, ahol megcsillant Rodgers illetve Adams zsenije, és egy drive volt, amikor ML még kötözték, de utána és előtte azt mindenki tette a dolgát.

A támadók sem voltak különbek. Payton a hírnevét oké, hogy nagyszerű támadójátékkal, a meglepő húzásokkal és a szuper game planekkel szerezte, de az ő igazán nagy erőssége a motivációs képessége volt mindig is. Most is elérte, hogy látszólag egy nagyon nyugodt, magabiztos és határozott O jöjjön ki a pályára. Nem volt görcsölés egy elrontott támadás után, Wintsonnak nem kellett nehéz döntéseket meghoznia, a fal McCoy kiesése ellenére is végig tartott (5 nyomást engedtek egész meccsen... WTF?), a skillplayerek tették a dolgukat. Amikor kellett egy kis extra, akkor Jameis belerakta.

Ami egyértelmű, hogy Thomas nélkül ez az elkapó sor azért nem világverő. Mondjuk az is látszott, hogy a Packers védelem arra számított, hogy a régi Winston lesz, és 20+-os labdákkal fogja bombázni őket, aztán őszintén meglepődtek, amikor egy félidő alatt futott a csapat 120 yard. Olyan szinten outcoacholta Payton Matt LaFleur-t, ahogy azt csak a legnagyobbak tudják. Ha szükség lesz rá, Callaway-Harris páros és a TE-k fogják hozni szerintem a ligaátlagot, de az egy szoros meccsen kevés lesz. Remélem Trautman elhagyja Cook hatását, és nem droppol minden meccsen 2-t, akkor egyébként teljesen rendben leszünk.

Lehet, hogy a Bucs, a Seahawks vagy a Bills ellen ez a játék kevés lesz, és hiába a finesz, erőből megvernek minket, de azért kellemes "era" kezdet volt.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Még több jó hír. Nem úgy volt, hogy nálatok nincs pénz lovéra?

iktriad
De bizony, ezt nem lehet a végetelenségig csinálni, megmondták már 7-4-3-2-1 éve is, hamarosan a cap Loomis fejére omlik (hogy 2053-ban vagy 2077-ben arrók még van vita), zaciba kell dobni Kamarát és Payton fog New Orleans-i kubbokban öltáncot lejteni, hogy tudják fizetni a szerződéseket 😊 😊
MC12
Jövőre azért kíváncsi leszek mi lesz a megoldás, fogynak a szerződések, amiken lehet módosítgatni, 35+ millióval vagytok jelen állás szerint a sapka felett (Lattimore nélkül), 39 játékosnak van szerződése, és nincs köztük Winston, Armsteadnek, Williams.

Egyébként grat a tegnapihoz, öröm volt nézni az egész csapatot, várom a jövő heti meccset, remek támpont lesz abból a szempontból, hogy hol tartunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
A meccs kellemes csalódás volt, amihez kellett egy precíz (!!) az utasításokat pontosan végrehajtó Winston, és egy bomba védelem - mellett egy abszolút kedvetlen ARod, akiről minden közelinél látszódott, hogy rohadtul nincs kedve ehhez és igazából nem is érti, mit keres itt.

A fal nagyon szépen védte Jameis-t, rengeteg ideje volt, és a futások is ültek.

Ha valamit mondani kell, az azért látszik, hogy nincs WR1, egy komolyabb védelem ellen lesz igazi erőpróbája ennek a Thomas-TreQuan mentes támadósornak.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Még több jó hír. Nem úgy volt, hogy nálatok nincs pénz lovéra?

iktriad
De bizony, ezt nem lehet a végetelenségig csinálni, megmondták már 7-4-3-2-1 éve is, hamarosan a cap Loomis fejére omlik (hogy 2053-ban vagy 2077-ben arrók még van vita), zaciba kell dobni Kamarát és Payton fog New Orleans-i kubbokban öltáncot lejteni, hogy tudják fizetni a szerződéseket 😊 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
adam77 New Orleans Saints 633
külön öröm, hogy ez a (nem várt) győzelem igazi támasz lehet a louisianai közösség számára 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Töredelmesen bevallom, hogy kishitű voltam, és nem néztem a meccset, csak a RedZone-t.
És egyre csak kapkodtam a fejem ez elért turnoverek és TD-k után... 🙂

Tényleg ennyire jók voltunk ma, vagy tényleg ennyire szétesett a nyáron a Pacs?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???