New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Totálisan megérdemelt vereség
Gyurma Pappa
teljesen
Jordannek most illene visszavonulnia, tavaly is már halvány éve volt, de idén csak a meze van a pályán
botrány mennyire nincs pass rush idén
atapapa
Jordannak majdnem 80-as score-ja van PFF-en, nem ő itt a baj. A fal közepe tűnt el teljesen.
Gyurma Pappa
Az a 80 ma se zavarta az irányítót hogy ne kávézzon meg a zsebben.
Nem jobb a fal többi része sem, csak azok nem 3 év 50 millióért teszik ezt.
atapapa
Figy, értem amit mondasz, és adom is. Csak jelezni akartam, hogy nem ő a legnagyobb bajunk, bár a legdrágább az tény 😀

Mindegy, haladjunk, ki lehet kapni ezzel a csapattal, bár szerintem az igazi nagy probléma most Payton hozzáállásában keresendő.
Gyurma Pappa
Van pár bajunk, egy vagy több vereség nem egy playen, nem egy jatekoson múlik.
Ez se csak azon ment el hogy amikor rúgni kellett volna puntoltunk, vagy amikor puntolni akkor rúgtunk, azon se kizárólag hogy Hill a lomha cornerrel szemben felálló zsebrakétánkat aluldobja, vagy hogy az egész jó szezont toló Latti rövidzárlatot kap.
De amikor a NYG-nek vissza kellett jönnie a meccsbe majd azt meg kellett nyernie, végig a LOS-t figyeltem és semmi segítség nem jött a védőfaltol.
Lehet ekézni a secet, de ennyire kiszolgaltott helyzetbe nem lehet őket hozni egy félidőn át.
Szóval tartom, hogy a sérülés sújtotta WR-eken kívül a DL a legnagyobb kérdőjel nálam, Jordan már tavaly ráült a lejtőre, és nekem egyre jobban úgy fest hogy közel a gödör alja.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Totálisan megérdemelt vereség
Gyurma Pappa
teljesen
Jordannek most illene visszavonulnia, tavaly is már halvány éve volt, de idén csak a meze van a pályán
botrány mennyire nincs pass rush idén
atapapa
Jordannak majdnem 80-as score-ja van PFF-en, nem ő itt a baj. A fal közepe tűnt el teljesen.
Gyurma Pappa
Az a 80 ma se zavarta az irányítót hogy ne kávézzon meg a zsebben.
Nem jobb a fal többi része sem, csak azok nem 3 év 50 millióért teszik ezt.
atapapa
Figy, értem amit mondasz, és adom is. Csak jelezni akartam, hogy nem ő a legnagyobb bajunk, bár a legdrágább az tény 😀

Mindegy, haladjunk, ki lehet kapni ezzel a csapattal, bár szerintem az igazi nagy probléma most Payton hozzáállásában keresendő.

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Totálisan megérdemelt vereség
Gyurma Pappa
teljesen
Jordannek most illene visszavonulnia, tavaly is már halvány éve volt, de idén csak a meze van a pályán
botrány mennyire nincs pass rush idén
atapapa
Jordannak majdnem 80-as score-ja van PFF-en, nem ő itt a baj. A fal közepe tűnt el teljesen.
Gyurma Pappa
Az a 80 ma se zavarta az irányítót hogy ne kávézzon meg a zsebben.
Nem jobb a fal többi része sem, csak azok nem 3 év 50 millióért teszik ezt.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Fájó vereség volt, főleg egy DJ ellen aki rookie évében dobott utoljára 300 yardot, ellenünk 400 is összejött. Védelem második félidőben nem nagyon volt, pass rush szinte alig van, pedig most az O egész vállalható volt, tudtunk haladni, de voltak Seannak érdekes hívásai. Ez egy ilyen év lesz sajnos, kíváncsi leszek elég lesz e valamire ez a hanyatló forma...


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Totálisan megérdemelt vereség
Gyurma Pappa
teljesen
Jordannek most illene visszavonulnia, tavaly is már halvány éve volt, de idén csak a meze van a pályán
botrány mennyire nincs pass rush idén
atapapa
Jordannak majdnem 80-as score-ja van PFF-en, nem ő itt a baj. A fal közepe tűnt el teljesen.

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Totálisan megérdemelt vereség
Gyurma Pappa
teljesen
Jordannek most illene visszavonulnia, tavaly is már halvány éve volt, de idén csak a meze van a pályán
botrány mennyire nincs pass rush idén

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Totálisan megérdemelt vereség

szerk.: Bővebben
- a DL gyakorlatilag eltűnt a 2. félidőre, semmi nyomás nem volt
- nagyon nehéz helyzetben hagyták Adebot, gyakorlatilag egyedül
- a védelem nem volt felkészülve a hosszú labdákra, meglepte őket DJ keze
- a negyedik negyedre úgy jöttünk fel, hogy nyertünk, fussunk, és erre kapunk egy ostoba DoG-t, hogyan már?
- Payton egy félidőt végigalszik, utána rájön, hogy Jamies tud dobni, majd dobat egy hosszút (valami ostoba leveling gondolat miatt) Hillel?

Ez a Giants egy középszar csapat - mint mi.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Sziasztok!
Linket tudtok adni a mai meccshez? A robosports.ir oldal nem megy már.....
Kájzerszóze
 sportsurge.net/#/events/1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sziasztok!
Linket tudtok adni a mai meccshez? A robosports.ir oldal nem megy már.....



több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?
Lucifer
Bye után várható
Gyurma Pappa
Köszi

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?
Lucifer
Bye után várható

több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok! Michael Thomasról van valami fejlemény?
Ledraftoltam fantasyben, és érdekelne, h van-e vmi infó, mikor fog játszani?

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 saintswire.usatoday.com/2021/09/30/pff-player-grades-saints-marshon-lattimore-stats/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR2pSJDqdG0cUSXMdNuTcP0E99C0jVZbJVaHwiMF4susOV6g83vZpiGnjbY



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Nagy a csend, ennyire sima lenne a meccs a Giants ellen? Az eddigiek alapján ki tudja melyik arcát látjuk a csapatnak..... Ian Book végre pályára léphetne....
Kájzerszóze
Nagyon nincs mit írni szerencsére, nincs új sérült, csak Armstead meg Mccoy nem edzett azok közül akik nincsenek IR en.


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nagy a csend, ennyire sima lenne a meccs a Giants ellen? Az eddigiek alapján ki tudja melyik arcát látjuk a csapatnak..... Ian Book végre pályára léphetne....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.
kapitnono
Annyira nem tragikus? 😀

17 pontokkal meccseket lehet nyerni, 20 pont egy félidőben kiváló lett volna
Gyurma Pappa
Azért mondtam hogy a pontokkal nem volt gond, csak a passzolt yard volt kevés, de a győzelem a lényeg 😀


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.
kapitnono
Annyira nem tragikus? 😀

17 pontokkal meccseket lehet nyerni, 20 pont egy félidőben kiváló lett volna

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Ennyire még nem temetném az O t,Winston szerintem ennél bőven többet tud. Azért tegnap is első félidőben szinte mindig elmentünk FG tàvolságig, ha Rosas berúgja, akkor 20 pontot raktunk volna fel 1 félidőben, ami annyira nem tragikus. Második félidőben a pick six után annyira látszódott a hívásokon hogy azt hittük meg van a meccs, és csak konzervatívan futottunk, a védelem meg nyelte a yardokat, hogy pörögjön az óra.


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Hát ugye a védelem nyeri a bajnokságot szóval viszonylag jól állunk 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 333
Van egy FB-nk QB áron meg egy JW akit 200 yard megválaszt, de nyerünk.
Majd jobb lesz....
Főleg ezek tükrében még mindig nem értem miért nem hoztunk elkapót a drafról.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Várjuk meg, míg visszatér MT, és nem (jószándékkal) 3.-4. vonalas elkapók futkosnak a pályán.

Payton sem találja igazán a ritmust a playhívásban, Winston sem találja a ritmust a passzokban. Szerintem egyszerűen túl korai még bármit levonni.

Ha ennyire halovány lesz az O a bye után, akkor már én is azt mondom, hogy ezt el kell engedni.

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.
atapapa
Hill meg pont annyit tud, amennyit lattunk ma tole....



több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Well done!



több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem JW-nal fogunk SB-t nyerni.
De ez kellett a múlt heti után nagyon.

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kenny Stills aktív rosteren
Gyurma Pappa
Sokat várok tőle, hiányzik azért jelenleg Wintson célpontjai közül a nagy játék képes mélységi célpont, hátha így utat nyit Callawaynek meg a többieknek is.
MC12
Harris says hello 😊
Szerintem eddig se a mélységi nyitás hiányzott, ellenben ember nincs roster-en aki egy értelmes slant-et, cross-t normálisan végigvinne. A mélységi játék megnyílásához vagy értelmezhető futójáték, vagy stabil 5 yard-os passzjáték dukálna a számok közé.
Múlt héten ezek hiányoztak…
Szvsz Stills ide is upgrade! Én ezt várnám tőle 😉