New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Végre a héten nem kell idegbetegnek lenni vasárnap... A bye week gyönyöre, hogy nem b@sz meg az ideg meccsnézés közben 😀 😀 😀



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Cody Parkey IR, IR játékosnak nem örültem még így 😀 Legalább nem tud több kárt okozni


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Szép szép, de akkor Darius Slay legközelebb 5 Intet fogjon és - 3elkapást engedjen 😛 😉 félreértés ne essék nem M Lattimoreral van bajom, hanem hihetetlenül bosszant, hogy az Eagles játékosok mennyire kevés elismerést kapnak, akkor is ha megérdemelnék. Bezzeg ha gyengébbek, kapásból előveszik őket. Sanderst is kutyába sem veszik pl pedig a lehetőségeihez (értsd pl idén is mennyire nem használják) képest igenis jól játszik. Másokat meg kevesebbért is egekbe emelnek. Mindegy kipuffogtam magam, nem nektek szólt 😉
dande
Nagyot játszott Slay, de azért 7 leütött passzal Lattimore sem volt rossz 😀


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép szép, de akkor Darius Slay legközelebb 5 Intet fogjon és - 3elkapást engedjen 😛 😉 félreértés ne essék nem M Lattimoreral van bajom, hanem hihetetlenül bosszant, hogy az Eagles játékosok mennyire kevés elismerést kapnak, akkor is ha megérdemelnék. Bezzeg ha gyengébbek, kapásból előveszik őket. Sanderst is kutyába sem veszik pl pedig a lehetőségeihez (értsd pl idén is mennyire nem használják) képest igenis jól játszik. Másokat meg kevesebbért is egekbe emelnek. Mindegy kipuffogtam magam, nem nektek szólt 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Gillikinre nincsenek szavak, remélem ő kapta a meccslabdát

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Védelem a meccs nagy részén most is elég jól játszott, Adebo nagy fogás lesz szerintem. Második félidő elejét leszámítva/ meg a buta pickjét/ Winston sem volt annyira rossz, remélem bye után visszajön Thomas, akkor leszek kíváncsi mit is tud.
De Gillikin volt a legnagyobb király 😀


több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 333
Örüljünk a 3:2-nek amit sikerült összehozni.
Most egy kis pihi (és sok munka), hátha utána jobb lesz.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez egy vállalható meccs volt

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A sorminta szerint ma nyerunk... Tippmix megvan. Who dat!!!



több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Devine Ozigbo, anno tőletek csakliztuk el keretszűkítéskor. Már 2 éve.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.
Gyurma Pappa
Ez mondjuk felveti bennem azt a kérdést, hogy miért PUP-ra és nem IR-re raktuk korábban? Az idei keretszűkítés nem a matekról szólt, pláne nem utólag…
clbass
A kérdésed teljesen jogos, pont ezen vakaróztam én is reggel
Gyurma Pappa
Én azt olvastam valahol anno, hogy 3-4 meccsre tuti off, ha 4 akkor az 5. Héten ne jöjjön vissza egy meccsre mert utána bye - inkább épüljön fel fullra és tudjon 12 meccset játszani. Aztán a fene tudja mi igaz ebből de nekem egész logikus.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.
Gyurma Pappa
Ez mondjuk felveti bennem azt a kérdést, hogy miért PUP-ra és nem IR-re raktuk korábban? Az idei keretszűkítés nem a matekról szólt, pláne nem utólag…
clbass
A kérdésed teljesen jogos, pont ezen vakaróztam én is reggel

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.
Gyurma Pappa
Ez mondjuk felveti bennem azt a kérdést, hogy miért PUP-ra és nem IR-re raktuk korábban? Az idei keretszűkítés nem a matekról szólt, pláne nem utólag…
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.
Gyurma Pappa
Nem fáj a háta? Ilyenkor szokott
TSzabi
Remélem nem az a fajta lesz


több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.
Gyurma Pappa
Nem fáj a háta? Ilyenkor szokott
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Thomas akar még játszani?
Kájzerszóze
Miért ne akarna? 6. hét után térhet vissza PUP listáról, addig mit tegyen.

Tre és ő is játékra alkalmas állapotban van a WR coach szerint.

több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 333
A mai napnak egy jó híre már biztos van - kivágtuk Rosas-t. Szerintem ha a topicból felváltva mentünk volna rúgni, hasonló eredményességet biztos tudtunk volna. (4ből 3 FG kimaradt)
MC12
Cody Parkey jött helyette.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Thomas akar még játszani?



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
A mai napnak egy jó híre már biztos van - kivágtuk Rosas-t. Szerintem ha a topicból felváltva mentünk volna rúgni, hasonló eredményességet biztos tudtunk volna. (4ből 3 FG kimaradt)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, a legelső mondat nem sikerült hibátlanul 😀

több mint 2 éve
Andris10 37
FK-ról van. Helytálló elemzés?

New York Giants @ New Orleans Saints 26-21 h.u.
Előzetesen nem tűnt különösebben izgalmasnak a találkozó, de végül micsoda mérkőzés lett belőle! A rengeteg hibával tarkított első negyed után beindultak a csapatok, majd a Saints ha nem is magabiztosan, de úgy tűnt, hogy behúzza a találkozót. 9,5 perccel a mérkőzés vége előtt 10 ponttal vezetett a New Orleansban idén először pályára lévő hazai csapat, de a Giants védelme felszívta magát, majd végre kijött az offense-ből az, amire már nagyon régóta várunk: Saquon Barkley a régi formáját idézte, Kenny Golladay elkezdte megszolgálni az árát, Daniel Jonest pedig kivételesen nem akadályozta az edző stáb. Eme eddig nem látott jelenségeknek hála a Giants a meccs végére ledolgozta a hátrányát, majd a hosszabbításban egy gyönyörű 80 yardos drive-ot vezetve megszerezte első idei győzelmét.

A New York-i csapat pocsékul kezdte a találkozót: 18 yard jött össze az első két támadásból, majd a harmadiknak egy kihagyott 35 yardos mezőnygól lett a vége, ráadásul úgy, hogy 4&1-et kellett volna megoldani a Saints 16 yardosáról. Ez utóbbi egyébként nem szimplán gyávaság, hanem nettó hülyeség is, és aki ilyen helyzetben nem mer nekimenni, az meg is érdemli a kihagyott mezőnygólt (és amúgy a vereséget is, már csak a miheztartás végett).

A kihagyott mezőnygólra kihagyott mezőnygóllal válaszolt a Saints, majd Jason Garrett véletlenül jó játékot hívott! Már az előző heti összefoglalóban is írtam, hogy az idén amúgy kiválóan játszó Daniel Jones két dolgot tud nagyon jól: option futást és hosszú passzt. Most be is lett hívva a hosszú, ráadásul a korábbi első körös bust John Rossnak, aminek egy 52 yardos TD lett a vége. Jonesnak egyébként több jó hosszú labdája is volt, remekül dolgozott play actionből, a meccset pedig 402 yarddal és két TD-vel fejezte be. A PFF szerint idén top10-es teljesítményt nyújt és ezzel nehéz vitatkozni, ő az utolsó, aki felelős a Giants 1-3-as mérlegéért.

Külön pozitívum a New York-i csapat szempontjából, hogy végre a skill személyzet is összekapta magát. Saquon Barkley 126 total yardot és két TD-t jegyzett, több nagyon fontos villanása volt. Végre Golladay is letett valami értékelhetőt az asztalra, ráadásul még a hosszabbításban is megvillant, illetve ezúttal az idei első körös Kadarius Toney is komolyabb szerepet kapott. A játékhívással továbbra is vannak problémák, de talán ezek után végre egy jó irányba indul el az offense.

Ami a Giants védelmét illeti: hát az nem igazán volt a pályán. Effektíve elég nehéz megmondani, hogy a futásonként 4,7 yardot engedő, nyomást egyáltalán nem generáló, coverage-ben is legfeljebb közepes egység hogyan tudta 21 ponton tartani a Saints offense-t, de sikerült. Ez persze Jameis Winston és Sean Payton kritikája is: a rendszer vagy nem elég kreatív, vagy nincs elég tehetség benne ahhoz, hogy kreatív legyen. Így vagy úgy, de egyszerűen nem működik.

Winstont rossz nézni: nem csinál semmi rosszat, de jót se igazán. Nyilván be van fenyítve, hogy nehogy hülyeséget csináljon, de a konzervatív játék miatt pont az vész el, ami miatt potens lehetne vele a csapat – egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy ez a semmilyen, kvázi game manager típusú felfogás a jó út. Viszont pozitívum, hogy Taysom Hill most már talán Sean Paytonnak is bebizonyította, hogy nem szabad vele passzoltatni. Az INT-je borzalmas volt: lett volna egy 20×20 yardos sáv, ahová TD-t érően dobhatta volna a labdát, ehelyett sikerült megtalálnia James Bradberryt. Persze túlzás lenne azt mondani, hogy rajta ment el, pláne hogy volt két futott TD-je, de attól még tény, hogy nem kell rá passzjátékot hívni.

És ha már a vendég csapat védelmét elővettem, akkor illik a hazai csapatét is. Az ugyanis minősíthetetlen, hogy ez ellen a támadófalnak csúfolt romhalmaz ellen nem tudott szinte még csak nyomást sem generálni a Saints pass rush-a, de a futás ellen sem működött az egység, a rengeteg elrontott szerelésről és benézett coverage-ről nem is beszélve.

(renningan)
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 333
Tegnap kimaradt az élmény. A végén nyeltük a yardokat rendesen meg is lett az eredménye.
Még van 13 meccs bizonyítani, jöjjenek vissza a sérültek.
Ez egy fura szezon lesz az már biztos.

Végig nézve a rövidített verziót már értem miről írtatok: támadó pl. játékhívás 3&14 LoS mögé még 5 yarddal, hogy még kisebb legyen az esélye a sikerességnek. (Jó 8 meglett, de maradt 6 yard.)
A védelemben amikor baj volt akkor hibázott 3-4 ember is.
Egy biztos lesz jobb és rosszabb is, de ilyen meccs még egy nem lesz.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Totálisan megérdemelt vereség

szerk.: Bővebben
- a DL gyakorlatilag eltűnt a 2. félidőre, semmi nyomás nem volt
- nagyon nehéz helyzetben hagyták Adebot, gyakorlatilag egyedül
- a védelem nem volt felkészülve a hosszú labdákra, meglepte őket DJ keze
- a negyedik negyedre úgy jöttünk fel, hogy nyertünk, fussunk, és erre kapunk egy ostoba DoG-t, hogyan már?
- Payton egy félidőt végigalszik, utána rájön, hogy Jamies tud dobni, majd dobat egy hosszút (valami ostoba leveling gondolat miatt) Hillel?

Ez a Giants egy középszar csapat - mint mi.
Gyurma Pappa
Ne dicserd a csapatomat lecci... A Giants kurvaszar, ti szalltatok szepen ala, aki ezt a kokler judge bandat nem szpatja romma, az megerdemli a maglyat. Payton mesternek kijart ez a gyufa.
Szerintem ott bsztatok ra, hogy pont nem dolt el a meccs , -11rol meg volt vissza, kozte 2tdnel ,esetleg kevesebb idovel mar aligha. Pont jol jott ki.
A meccs elott irtam nalunk, hogy hiaba "jo"(neki biztos) a biztos beszari Jason Garrett vereseg taktika, null riziko, kozepso fos futasok, fg-ra gyuras, de egyszer kikell engedni a potencialt, ilyen elkaposzemelyzettel, vegre Jones erenyeit hasznalva, ugy h menni kellett ez pont ult, szegeny adebo karara is,en nem ot bantanam.
De Payton se hitte, hisz JG a vacak falcons ellen is csak 1 hosszu jatekot hivott be (kb 30yard) Pedig ott azt vakok voltak cornerbe...es ha nagy a kulonbseg, v eleg lett volna a cel a fg, ami minden tamadasnal a cel, hazamentunk volna a nagy semmivel, koszonve a soronkovetkezo vereseget.

Szerintem nem lesztek po-ban.
Mi meg buktuk az top 5picket a kovi drafton felo.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 862
Ez a meccs 21:10-nél meg volt nyerve, már csak le kellett volna managelni. Az utolsó negyed elejèn a Giants puntja után DJ nagyjából úgy jött le, hogy kész ennyi volt. Háromszor volt még nálunk a labda az utolsó negyedben - 0 pont, ezért gondolom nem a védelem a hibás. Akik egyébként valóban teljesen szétestek az utolsó negyedre a Barkely td-után lehetett látni, hogy elment a kedvük az egésztől, a hosszabbítás elején mutatták az arcokat - 0 tüzet lehetett látni bennük, mint akik nem értik, hogy történt ez. A Giants meg vérszagot kapott és nyilván minden bejött ilyenkor ez van.

A nap egyetlen pozitívuma hogy a Falcons meg a Cicák is kikaptak.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.