New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...
Gyurma Pappa
Én most megnéztem 3 Siemian highlights videót szóval lelkes lettem!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
E mellé a védelem mellé egy game manager QB kell, és nem tudom megítélni, hogy ki hozna többet mint Siemian vagy Hill.

Ha tippelnem kell akkor marad minden így, aztán vagy nyerünk 17 ponttal vagy kikapunk. Tiszta 60-as évek...

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Kérdés mi az elképzelés. Ha azonnal rendszerfitt kell, akkor nyilván Teddy. Azért olyan sokat nem változott a playbook.
Ha kísérletezni akar SP akkor Minshew, Foles, mvpTrub, vagy valami padon ülő akárki. De nekem az a legvalószínűbb így hirtelen, hogy lesz ami lesz, aztán nekiugrunk ezzel a hárommal aki van, meg a gyakorlóba igazolunk egy AJ Mccaron szerű valakit. Newtonnak továbbra se látom semmi értelmét.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vannak még opciók, Minshew, Teddy...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles mennyi lenne? 6.-7. kör? annyit megér, bár kétlem hogy hozunk bárkit is
lol
Sok a fizetése
Gyurma Pappa
Bears átvállalhat abból némi összeget, ez nem lenne akadály.
Dalton szerintem egyébként kézenfekvőbb opció lenne. Neki szerződése sincs jövőre.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Foles mennyi lenne? 6.-7. kör? annyit megér, bár kétlem hogy hozunk bárkit is
lol
Sok a fizetése

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Foles mennyi lenne? 6.-7. kör? annyit megér, bár kétlem hogy hozunk bárkit is

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/252444891_416703989956272_2314462246378300161_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ydSQYcWNElwQ7kNvgGNx22w&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBhgYKMl4gP8v5pB2OPbw0mKxcMjvEz5CxnuiVHB0zA2w&oe=6634E4ED
Saints Fan Page on Instagram: "On behalf of every Saints fan, fuck you Tampa Bay"
10K likes, 471 comments - whodatsnation on November 1, 2021: "On behalf of every Saints fan, fuck you Tampa Bay".


Csak ha valaki nem utálná a Tampát még. Én egy évtizede mondom hogy ki nem állhatom őket, amikor a Hawks PO meccs előtt kiütötték a fél csapatot...

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Kurva életbe

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Winston: ACL, teljes szezonra out
atapapa
Bassza meg 😕

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, kíváncsi vagyok, rámegyünk-e egy QB-trade-re keddig.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Winston: ACL, teljes szezonra out

Szerkesztette: atapapa

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Minshew?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
 saintswire.usatoday.com/lists/saints-trade-deadline-jameis-winston-injury-teddy-bridgewater-cam-newton/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
Kájzerszóze
Esteleg mégiscsak megkérni a Kapitányt, hogy na, egy fél szezont…legyszi 😆

Ebből a listából egyébként különösebben senki nem tetszik, egy Newtonunk már van (Hill) aki tud rohangálni, Bridgewater köszi nem, Foles passz - asszem sokba kerül, Rudolph még viccnek is rossz, nem beszélve JT-ről. Ennél nem rosszabb a Hill - Siemian - Book hármas.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Külsősként rohadt jó volt Ingram-et újra Saints mezben látni. Drukkolok neki, hogy meglegyen a szükséges yard a rekordhoz. Remélem nem sérül le.

Mi odaadjuk Foles-t szívesen. 😀
Toto21
Egy - két hete volt ilyen cikk valahol, aminek az volt a címe, hogy miért lenne jó Foles a Saintsnek 😊 sokminden nem ragadt meg bennem.
MC12
Foles start -> 5 yard penalty!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 saintswire.usatoday.com/lists/saints-trade-deadline-jameis-winston-injury-teddy-bridgewater-cam-newton/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook



több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Gondolom komoly csekket kap majd White Goodell-től. Ha nem akkor mindketten menjenek oda......
A játékvezetésről beszéltünk az eredménykövetőben, nem hozom fel megint.
Grat a srácoknak, Winstonnak gyors felépülést!
A másik Trevor sem játszott jobban, mint a miénk, holnapig lehet cserélni.

Egy balkezes QB van a ligában, Sean megmutathatná, mit lehet kihozni belőle.... Foles helyett néznék egy Tua projektet. Hátha nem is lenne drága.......



több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 543 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valahová most pont jó lenne Foles az ti vagytok, csak gondolom a fizetèse...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CVtizDUJpDz/?utm_medium=copy_link

Most már, "lenyugdva" 😂

White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Ezt már lenyugodva? 😀

Btw, az igencsak szerencsétlen sérülésnél volt egyáltalán szabálytalanság? Mert nem nyúlt be oda a horse collarhoz, szimplán a mezénél fogva rántotta le a földre
Wyatt
Nem Winston szerelése a fő gondom vele, hanem az, hogy csak egy taunting büntetést kapott az csoda. Nem hiszem hogy sérülést akart okozni, de az egész meccsen gusztustalan módon viselkedett. Ugye amikor beüt a kognitív disszonancia... Pont te írtad, alázat teljes hiánya volt nem csak a játékosokban, de még csak nem is főleg.
Gyurma Pappa
Ja nem is feltétlenül azért néztem, hanem félek megkérdezni, mi lett volna a nem nyugodt reakció, ha ez már a higgadt változat 😀
Wyatt
Lenyugodva azért volt idézőjelben, mert tegnap megünnepeltem, hogy végre nem kell dolgozni másnap és söröztem 😂

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.instagram.com/p/CVtizDUJpDz/?utm_medium=copy_link

Most már, "lenyugdva" 😂

White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Ezt már lenyugodva? 😀

Btw, az igencsak szerencsétlen sérülésnél volt egyáltalán szabálytalanság? Mert nem nyúlt be oda a horse collarhoz, szimplán a mezénél fogva rántotta le a földre
Wyatt
Nem Winston szerelése a fő gondom vele, hanem az, hogy csak egy taunting büntetést kapott az csoda. Nem hiszem hogy sérülést akart okozni, de az egész meccsen gusztustalan módon viselkedett. Ugye amikor beüt a kognitív disszonancia... Pont te írtad, alázat teljes hiánya volt nem csak a játékosokban, de még csak nem is főleg.
Gyurma Pappa
Ja nem is feltétlenül azért néztem, hanem félek megkérdezni, mi lett volna a nem nyugodt reakció, ha ez már a higgadt változat 😀

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CVtizDUJpDz/?utm_medium=copy_link

Most már, "lenyugdva" 😂

White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Ezt már lenyugodva? 😀

Btw, az igencsak szerencsétlen sérülésnél volt egyáltalán szabálytalanság? Mert nem nyúlt be oda a horse collarhoz, szimplán a mezénél fogva rántotta le a földre
Wyatt
Nem Winston szerelése a fő gondom vele, hanem az, hogy csak egy taunting büntetést kapott az csoda. Nem hiszem hogy sérülést akart okozni, de az egész meccsen gusztustalan módon viselkedett. Ugye amikor beüt a kognitív disszonancia... Pont te írtad, alázat teljes hiánya volt nem csak a játékosokban, de még csak nem is főleg.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 www.instagram.com/p/CVtizDUJpDz/?utm_medium=copy_link

Most már, "lenyugdva" 😂

White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Ezt már lenyugodva? 😀

Btw, az igencsak szerencsétlen sérülésnél volt egyáltalán szabálytalanság? Mert nem nyúlt be oda a horse collarhoz, szimplán a mezénél fogva rántotta le a földre
Wyatt
Igen, szabálytalan.
Nem kell benyúlni a vállvédőhöz, a mezt sem lehet megfogni a név felirat magasságában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.instagram.com/p/CVtizDUJpDz/?utm_medium=copy_link

Most már, "lenyugdva" 😂

White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Ezt már lenyugodva? 😀

Btw, az igencsak szerencsétlen sérülésnél volt egyáltalán szabálytalanság? Mert nem nyúlt be oda a horse collarhoz, szimplán a mezénél fogva rántotta le a földre

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van ilyen is
 index.hu/sport/amerikaifutball/2021/11/01/new-orleans-saints-portre-drew-brees-sean-payton-katrina-hurrikan/
atapapa
Szép ajándék volt a szurkolóknak 😊

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Külsősként rohadt jó volt Ingram-et újra Saints mezben látni. Drukkolok neki, hogy meglegyen a szükséges yard a rekordhoz. Remélem nem sérül le.

Mi odaadjuk Foles-t szívesen. 😀
Toto21
Egy - két hete volt ilyen cikk valahol, aminek az volt a címe, hogy miért lenne jó Foles a Saintsnek 😊 sokminden nem ragadt meg bennem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.