New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Proxyi 79
Az egyik legjobb edzői stáb hogy lehet ekkora madár???

Orosz rulett bmeg, előző héten összejött, hát miért ne próbáljuk meg megint.

Time management, mi az?

Szerkesztette: Proxyi
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Yepp, jó csapatokat verjük, középszarok ellen ez a szenvedés megy. A Falconsnak minden összejött, nekünk semmi. Ryan feldobott passzából is TD lesz, nekünk a tökéletesen helyezett labdák is dropok lesznek. Amint haladunk, büntetés, amint működik valami TO.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
El is kattant a feje a Bucs védőknek, amikor nem ment. White pedig sosem volt túl szimpatikus, de tegnapi mutatványai miatt a pályán egy igazi gennyes alaknak gondolom (ettől lehet jó ember a privát életemben, mielőtt valaki idehozza, hogy egyébként kiscicákat ment).
Gyurma Pappa
Kapott is egy 15k-s csekket a sérülést okozó playért meg egy 10k-as a tauntingért. Vagy fordítva, nem számít.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Érdekes helyezet, nekünk kéne egy wr1, de obj-nek egyetlen racionális indoka sincs, hogy idejöjjön, hogy egy Siemian osztogasson neki. (Hogy mennyire vonzó jövőre egy Winston+Payton úgy, hogy akkor már obj 30….fene tudja)

Viszont a jelenlegi Raiders öltözőbe ha valaki nem kell, az egy obj karakterű ember, de nagyon nem. De ott azért egy Carr irányít aki most messze jobb mint a jelenlegi irányítóink.

Szóval ide kéne, de miért jönne, oda nem kéne (a személyiség) de lenne értelme 😊

Vagyis valahol máshol köt ki 😆
MC12
Remélem waiverre kerül és elviszi mondjuk a Lions 😁
kapitnono
A Raiders elvileg felszedi DJaxet szóval oda nem hiszem, hogy megy ezek után ha így lesz. Kiváncsi leszek mi lesz.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Érdekes helyezet, nekünk kéne egy wr1, de obj-nek egyetlen racionális indoka sincs, hogy idejöjjön, hogy egy Siemian osztogasson neki. (Hogy mennyire vonzó jövőre egy Winston+Payton úgy, hogy akkor már obj 30….fene tudja)

Viszont a jelenlegi Raiders öltözőbe ha valaki nem kell, az egy obj karakterű ember, de nagyon nem. De ott azért egy Carr irányít aki most messze jobb mint a jelenlegi irányítóink.

Szóval ide kéne, de miért jönne, oda nem kéne (a személyiség) de lenne értelme 😊

Vagyis valahol máshol köt ki 😆
MC12
Remélem waiverre kerül és elviszi mondjuk a Lions 😁


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Érdekes helyezet, nekünk kéne egy wr1, de obj-nek egyetlen racionális indoka sincs, hogy idejöjjön, hogy egy Siemian osztogasson neki. (Hogy mennyire vonzó jövőre egy Winston+Payton úgy, hogy akkor már obj 30….fene tudja)

Viszont a jelenlegi Raiders öltözőbe ha valaki nem kell, az egy obj karakterű ember, de nagyon nem. De ott azért egy Carr irányít aki most messze jobb mint a jelenlegi irányítóink.

Szóval ide kéne, de miért jönne, oda nem kéne (a személyiség) de lenne értelme 😊

Vagyis valahol máshol köt ki 😆

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Siemian kezd elvileg vasárnap a Falcons ellen

 bleacherreport.com/articles/10017296-trevor-siemian-reportedly-expected-to-be-saints-starting-qb-vs-falcons
kapitnono
Tehát: mi leszünk az a csapat aki 3 év alatt 30-9-es rekorddal az ötödik kezdő QB-val lép pályára.

Az a kurva PO... (Bazd meg Cook)
Gyurma Pappa
Döbbenet amúgy, hogy milyen fájdalmas PO-vereségek voltak itt az elmúlt években. Mondjuk az sem lehetett a legjobb, hogy a franchise történetének legjobb játékosa pályafutása abszolút mélypontját hozva búcsúzott, épp egy csoportrivális ellen

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Siemian kezd elvileg vasárnap a Falcons ellen

 bleacherreport.com/articles/10017296-trevor-siemian-reportedly-expected-to-be-saints-starting-qb-vs-falcons
kapitnono
Tehát: mi leszünk az a csapat aki 3 év alatt 30-9-es rekorddal az ötödik kezdő QB-val lép pályára.

Az a kurva PO... (Bazd meg Cook)
Gyurma Pappa
Gondolom úgy volt vele Sean hogy a Hillre hívott meccs közbeni playek fontosabbak, azt meg nem biztos hogy be merné úgy vállalni, hogy ő a kezdő. Meg Siemian annyira nem volt vészes.


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Siemian kezd elvileg vasárnap a Falcons ellen

 bleacherreport.com/articles/10017296-trevor-siemian-reportedly-expected-to-be-saints-starting-qb-vs-falcons
kapitnono
Tehát: mi leszünk az a csapat aki 3 év alatt 30-9-es rekorddal az ötödik kezdő QB-val lép pályára.

Az a kurva PO... (Bazd meg Cook)

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Siemian kezd elvileg vasárnap a Falcons ellen

 bleacherreport.com/articles/10017296-trevor-siemian-reportedly-expected-to-be-saints-starting-qb-vs-falcons


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
😀



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Blake Gillikin lett október hónap NFC Special team játékosa 😀


több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, OBJ-vel lesz egy másik primadonnánk MT13 helyett... ha lesz.

MT13 pedig nem fog már Saints mezben játszani, szerintem.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Elvileg nagyon próbáltunk tradelni Beckhamért a brownssal, de végül nem jött össze.

Valamint Rivers azt mondta ha megkeresnénk lehet visszajönne
kapitnono
Nesze neked 😊 kvázi bejelentették Clevelandben, hogy obj mehet amerre lát, jelenleg mi és a Raiders a legesélyesebb a szerződtetésére, már a Twitter huszárok szerint.

Azt mondjuk kevéssé értem, hogy miért jobb így elengedi, a semmiért, mint kapni érte akár csak egy marék szotyit, de hátha valaki elmondja.
MC12
Nem az volt, hogy a trade deadline után kezdtek el parádézni apuék?
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Beckhamet elvileg hamarosan elküldi a Browns, kíváncsi vagyok, rámozdulunk e majd


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Elvileg nagyon próbáltunk tradelni Beckhamért a brownssal, de végül nem jött össze.

Valamint Rivers azt mondta ha megkeresnénk lehet visszajönne
kapitnono
Nesze neked 😊 kvázi bejelentették Clevelandben, hogy obj mehet amerre lát, jelenleg mi és a Raiders a legesélyesebb a szerződtetésére, már a Twitter huszárok szerint.

Azt mondjuk kevéssé értem, hogy miért jobb így elengedi, a semmiért, mint kapni érte akár csak egy marék szotyit, de hátha valaki elmondja.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Hill limitáltan edzhetett...
Fattyu
Fogadni mernék, hogy játékra alkalmas lesz vasárnap 😀


több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Hill limitáltan edzhetett...

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Valahogy sejtettem hogy idén már nem látjuk....
Erre azért kíváncsi leszek meddig mehetünk, remélem újabb komoly sérülés már nem nagyon jön, de sajnos erre nem sok esély van.
kapitnono
Meddig mehetünk? 1 első kör és két második meg az apró.
Matthew99
Nem cserére gondoltam, mondjuk sérüléssel meg primadonnáskodással nem hinném, hogy bárki első kört adna érte


több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 332
Mi ebből "csak egy cég" kommunikációját látjuk és egy kis s. médiát.
Azért valahol remélem vagy szeretném, hogy lesz esze és visszajön két jó szezonra
( bár nem néztem meddig van szerződése)

Szerintem csak akkor fog itt maradni ha lesz neki is jó QB.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Valahogy sejtettem hogy idén már nem látjuk....
Erre azért kíváncsi leszek meddig mehetünk, remélem újabb komoly sérülés már nem nagyon jön, de sajnos erre nem sok esély van.
kapitnono
Meddig mehetünk? 1 első kör és két második meg az apró.
Matthew99
Ekkora fizetéssel?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Édes faxom, Thomasnak van valami új bokasérülése, és nem tudni mikor térhet vissza. Gondolom akkor idén már nem látjuk....
Akkor ezért akartunk annyira wr ért tradelni még tegnap...
kapitnono
Miben sérült meg, Playstationözött?

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Valahogy sejtettem hogy idén már nem látjuk....
Erre azért kíváncsi leszek meddig mehetünk, remélem újabb komoly sérülés már nem nagyon jön, de sajnos erre nem sok esély van.
kapitnono
Meddig mehetünk? 1 első kör és két második meg az apró.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Valahogy sejtettem hogy idén már nem látjuk....
Erre azért kíváncsi leszek meddig mehetünk, remélem újabb komoly sérülés már nem nagyon jön, de sajnos erre nem sok esély van.


több mint 2 éve
Proxyi 79
Smith, Callaway... volt már rosszabb
lol
Az utóbbi cirka 15 évben nem igazán. Sőt, legalább akkor az irányító nagyon b@szo volt.